Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Naš gradonačelnik i njegova obećanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jao,uf
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2009. 10:10 
Naslov:  Naš gradonačelnik i njegova obećanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Embarassed

Question
A OTPUSTIOJE SAM OKO 100-AK LJUDI(SMOKING I DRUGA RADNA MJESTA). Evil or Very Mad Twisted Evil Question Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2009. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a od tih stotinjak, koliko ih je bilo na lažnim bolovanjima, nepostojećim radnim mjestima, nelegalno postavljem kioscima, stranački zaposleno od strane HSP-a???????....nije da ga branim, ali - budimo realni...
...ulaganje u gospodarstvo bi možda pokrenulo stvari s mrtve točke, obzirom da se do sada ulagalo u sve drugo osim toga....iako vjerujem da je brojka od par tisuća ljudi isto tako nerealna....jedino ako počne otvarati tvornice naveliko....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›

Očekujem da se pojavi NETKO poslovan i ekonomski močan, apolitičan i pokrene ovu zabit--znam da zvuči glupo i utopijski jer takve osobe nema ovdje. A ako je možda i ima ugušiti će je naši lokal-lopovi-patrioti svojim ucjenama i podmetanjima,netransparentnim namještaljkama a sve kao po zakonu i za dobrobit građana i super nice.


...ma, ima ulagača - kako nema, ali događa se baš ovo drugo što si navela....iz vlasti u vlast, ponavlja se ta jedna te ista priča....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2009. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: › Očekujem da se pojavi NETKO poslovan i ekonomski močan, apolitičan i pokrene ovu zabit
Kako politicari mogu nesto ekonomski pokrenuti? Mislis da oni pocnu ulagati, ili da se pojavi jedan milijarder i ulozi neku svoju lovu?!

Btw. prosjecni Hrvat katolik pod ulaga smatra osobu koja je vani zaradila milijarde i onda dosla u Hrvatsku gdje ce im "dati radna mjesta" [na kojima ce oni sjediti i dobivati placu] i sponzorirati sve redom, ali najvise lokalni nogometni klub s jedno cca. milijardu kuna godisnje, kako bi "prezimili u Europi". Ti isti Hrvati katolici se ne pitaju odakle tom "sponzoru" novac, odnosno gdje bi taj novac zavrsio da nije dan nekom opskurnom nogometnom klubu s brdovitog Balkana.

Bas kao sto ni krscanski bog nije mesija nadnaravnih moci sto sjedi na oblaku [i piski po ljudima koji su zlocesti, odnosno ispunjava zelje dobrima], vec samosvijest, tako ne postoje ni ti famozni "ulagaci" koji bi ovdje dosli ulupati svoje zuljevito zaradjene pare. Bas kao sto kod ideje krscanskog boga dobrota proizlazi iz svakog pojedinca [a ne iz prsta nadnaravnog bica], tako je i pokretanje zabiti potrebna INICIJATIVA pojedinaca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da su mu obećanja u izbornoj kampanji bila mudro svedena na samo retoričku razinu; pa on zapravo ništa konkretno nije niti obećao. Ovo su samo opisna obećanja, tako da ga niti ne možete sad izvlačiti za uši...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.09.2009. 12:25 
Naslov:  Re: Naš gradonačelnik i njegova obećanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa Sharon!
Niti Bubalo, niti itko iz HDSSB-a a ni drugih stranaka koje trenutno vladaju Osijekom tijekom predizborne kampanje nije nudio ništa konkretno(ISPRAVITE ME AKO SE VARAM). Cijela kampanje se je vrtila oko optuživanja drugih političkih opcija te obrane Branimira Glavaša.
A narod takav kakav je, na brzinu je "popušio" priču, stoga sam mišljenja da se nema potrebe buniti jer što smo tražili to smo i dobili.
Treba stisnuti zube i trpiti još 3 godine i 8 mjeseci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam ja ideju (i vjerujem mnogi drugi), ali nema političke hrabrosti provesti je u djelo. Nedavno sam upoznao gradonačelnika Tuzle koji je imao hrabrosti, unatoč protivljenju velike većine, provesti projekt slanog jezera i sada ga planira i proširiti. U jednom danu prodano je 19 000 ulaznica i projekt je već blizu da isplati početnu investiciju.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
100ja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e vidiš, čovjek je imao ideju..... maaaalu ideju, neki će reći: "glupu ideju", a veliku stvar napravio, moj prijatelj iz tuzle to nerijetko spominje. a kod nas, ubi bože ako neko danas ima ideju - taj mora gradom nositi zvonce i vikati: "nečist". Dao Bog tih 4 000 radnih mjesta, ali neka se netko sjeti 2013. godine pitati da li se to ostvarilo i koja prezimena su dobila taj posao, da nam se ne bi dogodilo da nam studenti vise na birou za zapošljavanje sa diplomama pravnika, dok nečija kuma lakira nokte na novom radnom mjestu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe, kad sam čula da je prilikom razmjene poklona s veleposlanikom Japana, kada je došao na red poklon od strane Grada izvalio da za poklon ima 100 €, zabolio me stomak, majke mi. Da ne spominjem njegovo tupavo cerekanje tijekom razgovora. Lijepo taj predstavlja Osijek, svaka čast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Čovječe, kad sam čula da je prilikom razmjene poklona s veleposlanikom Japana, kada je došao na red poklon od strane Grada izvalio da za poklon ima 100 €, zabolio me stomak, majke mi. Da ne spominjem njegovo tupavo cerekanje tijekom razgovora. Lijepo taj predstavlja Osijek, svaka čast.

hej... pa ti si "ČULA"...?! jako jako zanimljivo... E pa vidiš bilo bi bolje da malo opreš uši pa bi onda možda i ČULA što je bio stvarno poklon... jer vjerojatno i taj ili ta koji ti je to rekao je vjerovatno čuo od babe Mande, a ona od kuma Ante, a njemu je rekao susjedov šogor inače dobar prijatelj od Ivinog punca Stanka... itd... osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2009. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, pa ja sam to čula od nekoga tko je bio tamo. Ne znam zašto se ti buniš, ili nisi primijetio kako se bez veze cereka bez obzira u kakvoj se prilici nalazio. Pa nije kod Glavaša u Drinovcima na rođošu da se tako ponaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2009. 6:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: › Čovječe, kad sam čula da je prilikom razmjene poklona s veleposlanikom Japana, ...
Ajd, Bubalo se bar nasao s veleposlanikom Japana. Djapic je kineskog odjebao u zadnji tren i bez isprike [ono naknadno nije isprika, nego izvlacenje]. Diplomatski skandal, ali to stranacke vojnike ionako ne zanima, zar ne?! Vi ste to vec zaboravili...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2009. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
rođena u Osijeku je napisao/la: › Čovječe, kad sam čula da je prilikom razmjene poklona s veleposlanikom Japana, ...
Ajd, Bubalo se bar nasao s veleposlanikom Japana. Djapic je kineskog odjebao u zadnji tren i bez isprike [ono naknadno nije isprika, nego izvlacenje]. Diplomatski skandal, ali to stranacke vojnike ionako ne zanima, zar ne?! Vi ste to vec zaboravili...
Ako će se tako ponašati, bolje da se ne nalazi. Mungos izvini, ali i ti mi sve više sličiš stranačkom vojniku. To što napadaš Đapića, to razumijem, ali to što braniš Bubala i kad treba i kad ne treba, to je malo čudno. Ukoliko si nepristran kao što kažeš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2009. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe,sjecam se toga,bio je u funkciji zupana i imali su sastanak sa odredjenim gospodarstvenicima (u biti diplomatima) iz japana,cini mi se da su likovi dosli zbog MIA i suradnje sa Hondom. A nas lolo se onak,pred kamerama veselo ljuljao na stolici i cerekao nasuprot njih.
Mislim,boli japanezera njonjo,njima jos bolje dok vide takvog veseljaka,ali mene je to,onak,malkice zaboljelo.
A tek ona izjava kad je izasao iz 747 koji je dovezao krave,sjeca se toga netko?
Dat' ce tebi cika Branimir i vocnih kocaka,decko! Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: