Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



40 na jednoj adresi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2009. 11:34 
Naslov:  40 na jednoj adresi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuli ste za slučaj provjere prijavljenih prebivališta , i koliko ljudi može živjeti u garsonjeri.
Pa onda što kažete na sve te blagodati koje daje RH ljudima koj plaćaju porez tko zna gdje a u RH su socijala.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.09.2009. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta fali..prijavljeni su u RH...uzimaju soc. pomoć..glasuju na izborima, ne plaćaju harač... al oni su veliki RVATI... to je njihova gruda, al ne dam te nikom majko ercegovina.. hitne promjene ustava..hitne... kao oni su pomagali za vrijeme rata... pa šta..i Nijemci su slali lovu i hranu i priznali nas među prvima... jel zato imaju pravo glasa u RH? Musliman u Bosni zna tko je, srbin zna da je srbin..ercegovac ne zna pa je fol Rvat

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam za slučaj gdje čovijek kupuje kuću , uredno prijavljuje i plaća sve dađbine državi ,dobiva vlasnički list 1/1.
Dolaze izbori i pozivi za izbore dolaze na tu adresu i za ljude koji su prodali kuću i odselili van RH.
Da stvar bude bolja zadržali su RH dokumente.
Kao svak normalan čovijek ode na policiju prijaviti da dotične osobe ne stanuju više na toj adresi i da ih se odjavi sa iste te kao dokaz ponese vlasnički list.
Na to sve navedeno policijski službenik na šalteru ga ispljuje da: što vi hoćete pa nemožete vi samo tako nekog odjavit sa adrese.
Sad nije mi baš naj jasnije što se sada ovim pretresima pokušava i čemu toliko čuđenje kada je za stanje nastalo kriva država i policija koja nije provjeravala prijave prebivališta , a država je to poticala na tih način jer to je veliko glasačko tijelo koje glasa u RH a onda i u drugoj državi u kojoj ima državljanstvo .

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: