Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



tko je i gdje pokrao državu, grad, selo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2009. 18:20 
Naslov:  tko je i gdje pokrao državu, grad, selo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naslušao sam se svakakvih priča, uglavnom da je država kriva za sve. Moram priznati da sam pojam države kao takve uvijek ima alternativu, u imenu i prezimenu nekog političara, poduzetnika koji je u sprezi s politikom itd. Dosta mi je više blebetanja i šuljivog optuživanja po "kućama", gdje čovjek nesvjesan svojih snaga sliježe ramena i prepričava kako je tamo neki pokrao firmu, pa otvorio novu, ili da mu sud ništa neće jer ga politika štiti. Skroz imam dojam da mi ne inzistiramo dovoljno, i da smo kukavice kad je na redu istina. Treba jasno i glasno reći tko je i gdje ukrao, što i kako...tko to zna i taji, siguran sam da je isti kao i onaj koji je lopov. Šutnja je bila zlato, danas nije i ne smije biti. Ako se ne bunimo, znači da nam je dobro, to tako zaključuju naši vlasnici, robovlasnici rekao bih. Eto prilike, možda koje od imena završi i na tjeralici. Sretno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2009. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, nekim od tih cija imena su okolo kruzila se cak i sudilo. Hej! Sudilo - dakle, postoje "dokazi", "svjedoci", ovo-ono...

Na kraju niti jedan od njih nije zavrsio u corki... naprotiv, neke od tih njuska mozes susresti u bezbriznoj setnji gradom...

Kome covjek moze i treba nesto reci, kad je za one za koje su postojali poprilicno jaki dokazi i svjedoci - ti isti dokazi i svjedoci nisu bili DOVOLJNO jaki?!

Kome se zaliti da sustav ne funkcionira?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da je vojna diktatura bilo bi nam lakše.
Bar se nebi zavaravali iluzijama jednakosti, pravde i demokracije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd što kina mora imat vojni režim, njih je puno, ali naš je narod stvarno talentiran ako i njima treba isto...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavica031 je napisao/la: ›
ajd što kina mora imat vojni režim, njih je puno, ali naš je narod stvarno talentiran ako i njima treba isto...

Što je žalosno Kina ima najveći ekonomski rast na svijetu i demokratskija su država od Hrvatske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za to bi se trebale pobrinuti institucije koje imaju ili mogu doči do dokaza. Usporediti redovne prihode s rashodima i eto ti.kako ću ja optužiti nekoga kad ne znam prihode i rashode dotičnog.
A zanimljivo je i to da na sudu nepobitni dokazi se lako pobiju, te nasljedstva, te imao je plaću toliko i toliko, kao da se od plaće ništane troši za život, školovanje, ljetovanja, zimovanja, garderobu, satove i sl.
Lopovima se ne želi stati na rep, jer bi povukli i one koi ih trebaju raskrinkati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: