Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB i reket

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2009. 10:58 
Naslov:  HDSSB i reket
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vijest je od jučer, ali aktualno još uvijek:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,17,,156107.jl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 11:13 
Naslov:  Re: HDSSB i reket
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooo daaa.... Klasika... Vjerujem da i je tako... To je osječka politika... Hmm... Baš me zanima kome je Drmić išao po naplatu budući da i izgleda i ponaša se kao utjerivač dugova (takav dojam sam dobio gledajući prilog o izbacivanje novinara)... E sad se treba držati onoga "inati se slavonijo", ipak to je njihov slogan.... Laughing Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragutin Hedl Laughing

Nažalost i to su novinari. Dotični je izgradio karijeru na liku i djelu Branimira Glavaša; moram napomenuti da se ne sjećam niti jednog članka koji je napisao a da mu on nije bio light motiv. Radio je u Feralu koji je bankrotirao jer ga nitko nije kupovao, u Slavonskom domu koji je u financijskim problemima jer se ne može održati na tržištu, pošto je JL u vlasničkoj strukturi dotičnog lista konačno je dobio priliku i u mediju koji ima zavidnu tiražu. Po 'ko zna koji put služi se onom starom, da će sto puta ponovljena laž postati istina.
Ovo što je on predstavio kao dokaz, bez potpisa i žiga, na razini je dječjeg uratka u 2. osnovne, a za takvo što se može uhvatit samo kolegica Sharon. Na popisu su i tvrtke čiji su vlasnici HDZ-ovci, čak je tu i Bloševa tvrtka. Baš me zanima kako će to Glavaš utjerati reket Bilošu. Laughing Nažalost, to će Dragutin morati objasniti i na sudu.

Zanimljivo kako mu nisu zapele za pero izjave jednog političara koji se hvali da će njegova kampanja biti najskuplja. Tko će njega financirati?

Onda se Sharon pita zašto su novinari OSTV-a zamoljeni da napuste pressicu na koju nisu bili niti pozvani. Draga kolegice upravo zbog ovakvih stvari protiv kojih se ne može drugačije boriti nego sudskim putem, ali do presude prođe puno vremena , a šteta je učinjena. By, By!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2009. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što fali ovoj temi?! Kao i svaka druga... Treba prelistati malo političke topike: sve same dnevnopolitičke poslastice... Pravi deserti! Ma i manje stvari se stavljaju ovdje. A mislim da ovo zaslužuje biti topic. Iznenađuju me neki pravi literarni divovi s ovog foruma kojih nema sad kad treba prokomentirati ovako veliku temu. Neobično... Ali to je dobro. Jadno je braniti ovakve stvari. Ponekad je šutnja zlato.
I još samo nešto: naravno da se pitam zašto su izbacili OSTV - pa nisu oni prvi objavili. Koliko se sjećam prvi je objavio Jutarnji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo da se i ja pridružim ovoj temi.gledajte, za mene je novinar jedno plemenito zanimanje.pod tim mislim da je takav novinar pametan, nepotkupljiv bez obzira na bilo kakve pritiske, nije niti u jadnoj stranci, niti podupire bilo kakvu opcije. hedl po meni nije takav novinar, on piše pristrano i to se vidi iz aviona. zato sve što napiše ja to doživljavam s velikom dozom rezervi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
I još samo nešto: naravno da se pitam zašto su izbacili OSTV - pa nisu oni prvi objavili. Koliko se sjećam prvi je objavio Jutarnji?


...Hedl je i došao ispred Jutarnjeg, o čemu pričaš?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,18,,156309.jl

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la: ›
I još samo nešto: naravno da se pitam zašto su izbacili OSTV - pa nisu oni prvi objavili. Koliko se sjećam prvi je objavio Jutarnji?


...Hedl je i došao ispred Jutarnjeg, o čemu pričaš?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,18,,156309.jl


Prvi dan je izbačena OSTV, drugi dan Hedl i OSTV.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 11:20 
Naslov:  Re: HDSSB i reket
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kak se drugacije financiraju izborne kampanje i strancke aktivnosti??? Ako nemas direktore firmi iz kojih (uglavnom kroz investicije tipa staze za brzo hodanje) mozes izvlaciti novce - onda ti ostaju ovakvi 'dužnici' i sponzori. Vjerojatno je to tako svuda u svijetu... nije li?

A onda su svi ti direktori u bananama... ak daš ne valja, ako ne daš ne valja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la: ›
I još samo nešto: naravno da se pitam zašto su izbacili OSTV - pa nisu oni prvi objavili. Koliko se sjećam prvi je objavio Jutarnji?


...Hedl je i došao ispred Jutarnjeg, o čemu pričaš?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,18,,156309.jl


Prvi dan je izbačena OSTV, drugi dan Hedl i OSTV.

Tako je, dogodilo se 2x
A oni prvo izbacili OSTV a sutradan Hedla (JL)+OSTV. Samo sam se pitala zašto prvo OSTV (valjda za svaki slučaj?!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo samo da pozdravim sharon, jer i na temi oko povećanja plaća u gradskoj upravi si pokušala provući ovu temu, ali zaista ovo postaje prostor za predizborne kampanje! živio Hdz i Hsp!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dibi je napisao/la: ›
Evo samo da pozdravim sharon, jer i na temi oko povećanja plaća u gradskoj upravi si pokušala provući ovu temu, ali zaista ovo postaje prostor za predizborne kampanje! živio Hdz i Hsp!

Pozdrav i tebi!
Napomena: nisam pokušala provući temu, samo sam se zapitala kako je nekima pamćenje selektivno. A moram priznati da mi je sad drago što će ova mnogima ovdje neugodna tema skinuti maske. Pogledaj samo pljuvačinu po forumu kad su političke teme u pitanju,ne moraš ni otvarati postove, samo vidiš teme. A sad šute ko zaliveni. Odjednom: tajac...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo mene opet.možda je to i istina za skupljanje sponzora, al ta tema neće đapiću i ekipi proći.zašto?.zato što su pročitani.ankete govore da su totalan pušing i gle sada se pojavljuje upravo taj hedl s tom spikom.al su se zeznuli jel je taj hedl toliko već iskompromitiran da mu normalan čitatelj više ne vjeruje.ako su već htjeli takav sistem napada trebali su uzeti drugog novinara. samo je pitanje jel bi neko drugi htio to raditi.sharon,dali ovo radiš s ciljem spašavanja hsp-a ja ne znam, ako radiš moje je mišljenje da vam to neće pomoći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon u misiji spašavanja HSP-a u Osijeku... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
A sad šute ko zaliveni. Odjednom: tajac...


Pobogu, draga desničarko, pa ne misliš valjda na mene?

AKo je to nekom sila, mogu se i ja osvrnuti. Jednom sam na ovom forumu na sva usta hvalio Hedla, pa i pobrojavao nagrade koje je dobio. Sada me potpuno razočarao. Naime, i budala shvaća da je dopis koji je podvalio izmišljotina. Nitko nije toliko glup da za "unutarnje potrebe " sastavlja popis tvrtki koje će reketariti, a da su na tom popisu čak i tvrtke u vlasništvu članova protivničke stranke. Slučajno bez ikakvog potpisa.

Teza o reketarenju je sama po sebi promašena. Zar netko misli da je poduzetnike (čitaj: građevinare) potrebno reketariti? 90% gospodarstva u Hrvatskoj bazirano je na državi i jedinicama lokalne samoupave kao investitorima. Pa oni se nadmeću tko će više ostaviti političkim garniturama koje vladaju! Žalosno za Hedla. Inače nemam problema s tim što je čovjek opsjednut sa Glavašem, ali dosad je njegovo pisanje bilo malo ozbiljnije. Ispast će da Đapić reketari jadnog Biloša, ako idemo Hedlovom logikom.

A što se tiče izbacivanja novinara - načelno se radi o gluposti i nekorektnosti - no ja bih novinare u Hrvatskoj izbacivao puno češće, a pritom bi ih gađao trulim jajima. Takvi su, naime, novinari u Hrvatskoj. Ne gledam Ostv ni Stv, ali tim novinarima ne bih dozvolio ni da sastavljaju prilog o azilu za pse. Novinare Jutarnjeg i Večernjaka bi tu i tamo šutnuo, ove iz 24 sata hapsio, Glas Slavonije, Rtl i Novu tv bi jednostavno zabranio, a dok je Hloverka na Hrt-u ukinuo bi pretplatu (itd., itd.).

No šalu na stranu - u niti jednoj jedinoj profesiji stanje nije tako loše kao u novinarstvu. Danas je svatko novinar - i to se vidi u njihovom radu. Nestručni, često zlonamjerni, korumpirani, loše informirani, senzacionalisti, izrazito opredjeljeni. Pa nek se povodom toga oglašava Hrvatsko novinarsko društvo - lako za Glavaša, njega nije problem napasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ova tema tj priča koju je gospodin Hedl tako reći podijelio sa nama običnim građanima, ništa drugo nego politička kampanja,jer ako se sjetimo njegovog upiranja prsta u ljude iz HDSSB prije nego se saznalo da mu u stvari prijeti njegov prijatelj i krunski svjedok preko mobitela, mislim da nam je to dovoljan pokazatelj koliko taj čovjek nosi u sebi opsjednutost sa Glavašem.Tako da njegovim teorijama oko HDSSB nije previše vjerovati.
A istina je što se tiče Glavaša, njega zaista nije problem napasti.
Novinari na našoj lokalnoj razini, zaista ovim putem ne želim uvrijediti nit jednog kvalitetnog novinara, su u većini slučajeva nestručni i loše pripremljeni za teme o kojima izvještavaju.
Pohvala Sharon, nadam se da će misija spašavanja HSP i HDZ proći uspješno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: