Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Carnival Party '09 Rijeka + Karnevali Venecija i Rijeka u jednom komadu (i cijeni)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nextstep
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 15:45 
Naslov:  Carnival Party '09 Rijeka + Karnevali Venecija i Rijeka u jednom komadu (i cijeni)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao novi korisnik se ispricavam ako sam nabacio spam. Kako se radi o putovanju koje bi bilo zanimljivo mladjoj ekipi, a organizira ga mlada ( po postojanju, godinama sljakera i stavovima...) turisticka agencija Next Step iz Nasica uz pomoc udruge mladih "Kreativni laboratorium Nasice - KLAN", mislio sam kako bi vam bila zanimljiva informacija...

Ukratko... jedinstvena prilika za doživjeti u jednom "komadu" (cijeni) 2 najveća europska karnevala: u Rijeci i Veneciji. Rijetko udarni dani oba karnevala padaju isti vikend pa treba iskoristiti priliku. Dodatno (inače agencije to ne nude) dobivate u cijeni pansionsku veceru, vodica za Veneciju i sadržajima popunjen drugi dan. Chekiraje program i detalje na www.nextstep.hr, a sam doživljaj oba karnevala potražite na netu (jubitou). Sve generacije i ukusi garantirano nalaze odličnu zabavu po svom ukusu (underline: partyjaneri; Carnival Party '09.)

Cijeli program i uvjete mozete vidjeti na www.nextstep.hr (sajt u komadu uskoro)...

Sorkan osjecanima i adminu ako smo zafulali temu i pozz iz Nasica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko imate prijavljenih?

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nextstep
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, do sada više zainteresiranih, nego prijavljenih Smile

nekih 10ak sigurno... a ceka se jos 40ak ljudi na "make up your mind"

no, zbog svih gluposti u zadnjih mjesec dana smo namjerno s putovanjem kasnije izasli u javnost (21.1.) jer nije imalo smisla (financijska&plinska kriza, vani "ledomat" tjedan dana, itd.)... ljudi su bili (ukljucujuci i mene) previse zivcani za bilo sto Smile

zbog toga necemo forsirati stroge agencijske uvjete oko prijave. potrebno je samo zbog rezervacije uplatiti 40% (310 kn) na racun agencije ili gotovinski u samoj poslovnici u Nasicama (svi podaci u pdf programu na stranici). u slucaju nepopunjavanja vracamo svu lovu jer ni mi nismo postovali agencijske rokove najave aranzmana.

eto, nadam se kako je info pogodio tvoje pitanje

osobno idem, popunili bus ili ne, jer je to (osobito Rijeka za mladu ekipu, partijana i rockanje u sred grada bez MUP-a za vratom) mozda naj provod u lijepoj nasoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nextstep
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jos jedan kratki info vezano uz putovanje na karnevale:

ROK PRIJAVE je ponedjeljak, 9.2. do 16h

detalji puta na www.nextstep.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2009. 5:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nextstep je napisao/la: ›
detalji puta na www.nextstep.hr
Lijepo osmišljena ideja za kombinaciju dva karnevala, ali program loš...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
nextstep je napisao/la: ›
detalji puta na www.nextstep.hr
Lijepo osmišljena ideja za kombinaciju dva karnevala, ali program loš...


los program?

zbog cega je program los?

@ next step

Rijecki me privlaci zbog Cpa...

Ja eo ne znam koji je line up, a zanima me. Mislim da cak nisu izasli sluzbeno s istim.

Imas neku inside informaciju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nextstep
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2009. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, svatko ima pravo na kritiku... program je utoliko los sto pruza ispunjen i drugi dan za razliku od ostalih sto se nude, te vodica za Veneciju i veceru u Rijeci (umjesto samo nocenja s doruckom) na nasu "stetu"... no svatko ima pravo na svoje misljenje Smile

sto se CP-a tice, nista jos nije official objavljeno... kroz pricu s rijeckom ekipom smo naculi kako je Umek kao headliner potvrdjen, a ostalo ce biti poprillicno slicno prosloj godini: stage na gatu, kombinacija electra, house varijanti (tech i progressive vecinom) i techna... dakle, princip "za svakoga ponesto"... ako si bio/bila koji puta, znas kako s CP ne mozes zafulati ako volis elektronsku mjuzu Wink

pokraj glavnog CP stage-a bi trebao biti i veliki (bespla) tuborg sator sa domacim rock/pop/hip-hop izvodjacima. nazalost, ni taj line-up se ne zna, ali mozes ocekivati nesto poput hladnog piva, let 3, elemental i sl.

najveca je mana rijeckog karnevala sto svake godine ne objave na vrijeme line up, kako za CP, tako ni za druge stage-eve koje konstant iz godine u godinu premjestaju po centru grada.

no, ja sam bio na 5-6 karnevala i mogu reci da je svake godine bilo nevjerojatno, bilo na CP, bilo po satorima i klubovima. cijela Rijeka jednostavno poludi za te dane sto je nama Slavoncima totalka nevjerojatno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vitalic je ove godine glavni gost... <3

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaoj ja bi tako išla na to...al nea se para.... damn

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nextstep
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo danas vidio najavu za CP; svake godine sve bolji pa chekirajte:
Skriveno: 
Deveti po redu Carnival Party pod sloganom “Who Is Your Ninja?” održat će se 20. i 21. veljače u centru Rijeke na Gatu Karoline Riječke. Kvalitetan i plesan line-up, atraktivne nove tehnologije i maskirano ludilo glavne su odlike najdugovječnijeg hrvatskog festivala urbane glazbe, koji je ujedno i jedini besplatni događaj ove veličine u regiji.


Vitalic - headliner ovogodišnjeg Carnival Partya

Headliner ovogodišnjeg Carnival Partya jest Vitalic, cijenjeni umjetnik kojeg mnogi stavljaju uz bok Daft Punku kao najboljeg francuskog elektronskog glazbenika. S podjednakom lakoćom stvara skladne melodije i moćne techno ritmove, a njegov album OK Cowboy ima kultni status među štovateljima (ne samo) elektronske glazbe. Njegov zvuk je energična kombinacija techna i electra, a osim s već spomenutim Daft Punkom surađivao je s glazbenicima kao što su Moby, Bjork i Basement Jaxx. Budući da pomno bira gdje će nastupiti, po prvi puta dolazi u Hrvatsku.
Podršku Vitalicu pružat će dvije mlade zvijezde europske klupske scene.

Riton je nedavno proglašen za „UK Man of the Moment“, rezident je kultnog manchesterskog Warehouse kluba i redovit gost u najpoznatijim europskim klubovima kao što su Fabric (London), Rex (Pariz) i Panorama Bar (Berlin). Njegov DJ set je plesna kombinacija housea, disca i electra.

riton
Riton je nedavno proglašen za „UK Man of the Moment“

Les Petits Pilous predstavnici su modernog francuskog nu-rave zvuka koji trenutno žari i pali svjetskom scenom. Surađuju s Justice i BoysNoize, i sviraju eksplozivnu nu rave-electro-techno smjesu.

les-petits-pilous
Les Petits Pilous predstavnici su modernog francuskog nu-rave zvuka

Domaće boje branit će ponajbolji hrvatski house DJ Mark Ash i romski band Skandal. After partyi održat će se u klubovima Stereo i Discordia.

Organizatori najavljuju i bogat petak, 20.veljače, koji će uključivati bandove, DJe i mnogobrojne lokacije diljem grada. Festival se održava uz podršku Grada Rijeke, TZ Rijeke i Tuborga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma fuck Vitalic,dolaze Les Petits Pilous,zbog toga bi se još i isplatilo otići,al nevjerujem

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: