Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska - Engleska

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Hrvatska će

Naravno pobjediti
33%
 33%  [ 8 ]
Izgubiti
20%
 20%  [ 5 ]
Svako bod i sve ok
29%
 29%  [ 7 ]
KRTICAAA
16%
 16%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 24


Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 13:53 
Naslov:  Hrvatska - Engleska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Englezi su ponovno bahati i opet seru kako nijedan hrvat nemože igrati za Englesku repku, sigurni su u pobjedu i po to dolaze. Naši tvrde da su englezi prepotentni i da će se vratiti praznih ruku na otok.
Koja su vaša iščekivanja i vaše nade?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada se igra uzvratna utakmica u Engleskoj??

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit će zajebano. TEško je pobijedit Engleze tri puta zaredom. No sve su naši u stanju. Uzvrat se igra iduće godine u rujnu mislim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Bit će zajebano. TEško je pobijedit Engleze tri puta zaredom. No sve su naši u stanju. Uzvrat se igra iduće godine u rujnu mislim

poznat kao cjepidlaka, ne mogu propustiti ovaj penal: nema uzvrata, nego druga utakmica! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la: ›
Bit će zajebano. TEško je pobijedit Engleze tri puta zaredom. No sve su naši u stanju. Uzvrat se igra iduće godine u rujnu mislim

poznat kao cjepidlaka, ne mogu propustiti ovaj penal: nema uzvrata, nego druga utakmica! Smile

u pravu si

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve će biti dobro,kod nas uzmemo sva tri boda,a u engleskoj jedan i na konju smo,ja bi se ipak više bojao ovih dark horsova tipa bjelorusija i kazahstan,to kad smo mi favoriti je jako zajebata stvar,onda smo puni sebe i ništ nam neide od ruke,ups noge...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
ma sve će biti dobro,kod nas uzmemo sva tri boda,a u engleskoj jedan i na konju smo,ja bi se ipak više bojao ovih dark horsova tipa bjelorusija i kazahstan,to kad smo mi favoriti je jako zajebata stvar,onda smo puni sebe i ništ nam neide od ruke,ups noge...

Ma tog se i ja uz ozljede najviše bojim, da nedođemo prepuni sebe, mislimo lako ćemo, kad ono ku*ac.
A za engleze mislim da imamo velike šanse da uzmemo 3 boda i nadam se da će nam to uspjeti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam nekako uvjeren da englezi padaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.09.2008. 15:27 
Naslov:  Re: Hrvatska - Engleska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 15:25 
Naslov:  Re: Hrvatska - Engleska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je netko rekao nije lako pobijediti engleze tri puta zaredom. i ono što bi moglo biti velika prednost (neigranje gerrarda) bi ujedno mogla biti i najveća opasnost jer je poznato da englezi ne igraju dobro kad su on i lampard zajedno u igri. a uostalom capelo nije mclaren. tako da kontam da će biti puno teže jer šta god oni pričali nevjerujem da će nas podcijeniti i treći put. al pošto sam poznati pesimist bolje je da ja ovako serem nego da se dogodi ovo
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo mali rezime; lekin dobar potez je padanje ko iz filmova sa čak norisom nakon svinjarevog naguravanja. potrošio je majstor bar minutu na izlazak svinjara i karton za glupog lehmana. i protiv poljaka se sjećam jednog genijalnog proigravanja na sredini terena okretanjem strane gdje su ispala jedno četvorica njiovih. sličan tip igrača kao vukojević, smeta me što se striktno drži pozicije i relativno slabo igra prema naprijed. ubacivanje = antoan juz d fors džedaj. što se tiče debelog, nevolim ga, nikad ga i nisam volio (i ti to dobro znaš) što je svojevrstan pomak nabolje zato što sam ga prije mrzio. kratko i jasno, frajer je izgubio nešto kila, počeo trčati i automatski pati njegova pas igra. a ne možeš biti dobar igrač ako nemaš oboje. inače su me svi oduševili, drago mi je da niti jedan ne odskače što je znak da su svi stvarno dobri. mislim da tako dobra 23 igrača nismo imali ni ´98. i za kraj četvrtfinale. iako sam priželjkivao čehe, na kraju mi je drago što smo dobili turke. ipak je češka puno organiziranija ekipa koja cijelu utakmicu drži raspored. s druge strane ovi mulci su fanatici s, po meni, upitnim tehničkim, a pogotovo taktičkim znanjem. ukoliko povedemo, što i očekujem jer ovima fali golman, stoper i vrlo bitni zadnji vezni, treba ih stisnit na njihovoj polovici kao i nijemce. u samo par navrata kad su česi to napravili ovi nisu uspjeli spojit dva dodavanja. greška čeha je parkiranje u 16-erac, igrali su slično kao mi protiv austrije. zato kažem, po meni bilić nema težak posao, ako u glavi naši budu čisti i ako se budu držali bilićevih uputa ovi su bogini. prognoza 3 : 0 za nas

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2008. 18:47 
Naslov:  Re: Hrvatska - Engleska
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ćiro, Englezi i Bleiburg
E malo je počeo pretjerivati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Ćiro, Englezi i Bleiburg
E malo je počeo pretjerivati...


uvijek je pretjerivao...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

„The only sure thing about luck is that it will change.“

.. samo, nadam se da će ipak ovaj put sreća biti na našoj strani. ali naravno, što pametnije budemo igrali - to ćemo sretniji biti. A i Fabio je svjestan opasne situaije Very Happy
FABIO CAPELLO: "Ako pobijedim Hrvatsku bit ću junak, ako izgubimo bit ću glupan"

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hmmm vlada atmosfera kao da smo već nabili engleze barem 3:0...ja mislim da će ovaj put biti ebeno...sigurno da englezi neće ući u tekmu bahato kao prije dvije godine...a i capello nije neznalica kao njegov prethodnik i u svakom slučaju dobiti ih treći put zaredom bi bio ogroman uspjeh... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakako bi valjalo spustit tenzije i odigrat onako kako igramo zadnje 2 godine. Hoće li Englezi napadat ili se branit to je njihova stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: