Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neradnička država

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: jel za lapež kriv mentalitet i to tako mora bit

da
47%
 47%  [ 10 ]
ne
9%
 9%  [ 2 ]
neda mi se, lapim, ostavi me na miru
42%
 42%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 21


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
A prijatelju ti si reprezentativan primjerak za komentiranje rada ,imas 26 god i trebas diplomirat pa jel te nije sramota ,trebo si diplomirat prije 3 god ,26 god i ni dana radnog staža ,ko će kome kurva o poštenju i vojnik o skraćenju , neradnik o radu i svećenik o braku .
Znam da je svako za sebe najljepši ,najpametniji i najzgodniji ali samo kao izolirani sustav dok se nestaviš u komparaciju sa drugima i vidiš di si i da nije to baš tako kao što neki prikazuju ,ako vjeruješ u to što vidiš nećeš daleko doć.


prijatelju moj ja sam radio sve i svašta da zaradim kintu i djelio letke i kopo kanale za vodovod preko stuca i kad sam bilo šta radio radio sam da završim posao nisam lapio i istreso se na druge, a petogodišnji faks se realno ne može završit za 4 godine, prvo da ti to pojasnim i zato mi nemoj popovat i dijelit pravdu
a ako si se ti možda našao uvrijeđenim pošto pljujem po gomili neradnika zbog kojih onda ja ne mogu završit svoje obaveze jer se njima neda radit to je tvoj problem
a onaj tko misli da je najljepši, najpametniji i najzgodniji je egocentrik, narcis i budala koja živi u svome svijetu i hvala bogu nisam jedan od takvih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.07.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@MNOWAR Ti si reprezentativni primjerak prepotentnog kretena koji živi u svijetu bajki i fantazija .Pogledaj koji je prosjek studiranja u hrvatskoj po pojedinim fakultetima pa onda trkeljaj.Taj prosjek nije toliki zbog ljenosti nego zbog cijelog niza razloga kao što su činjenica da veliki dio studenata radi,loša organiziranost fakulteta,pojedini profesori koji svojim ponašanjem produžuju prosjek studiranja,itd.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
A prijatelju ti si reprezentativan primjerak za komentiranje rada ,imas 26 god i trebas diplomirat pa jel te nije sramota ,trebo si diplomirat prije 3 god ,26 god i ni dana radnog staža ,ko će kome kurva o poštenju i vojnik o skraćenju , neradnik o radu i svećenik o braku .
Znam da je svako za sebe najljepši ,najpametniji i najzgodniji ali samo kao izolirani sustav dok se nestaviš u komparaciju sa drugima i vidiš di si i da nije to baš tako kao što neki prikazuju ,ako vjeruješ u to što vidiš nećeš daleko doć.


prijatelju moj ja sam radio sve i svašta da zaradim kintu i djelio letke i kopo kanale za vodovod preko stuca i kad sam bilo šta radio radio sam da završim posao nisam lapio i istreso se na druge, a petogodišnji faks se realno ne može završit za 4 godine, prvo da ti to pojasnim i zato mi nemoj popovat i dijelit pravdu
a ako si se ti možda našao uvrijeđenim pošto pljujem po gomili neradnika zbog kojih onda ja ne mogu završit svoje obaveze jer se njima neda radit to je tvoj problem
a onaj tko misli da je najljepši, najpametniji i najzgodniji je egocentrik, narcis i budala koja živi u svome svijetu i hvala bogu nisam jedan od takvih

Prijatelju ja se nemam na što ljutit nego ti prepričavaš svoje iskustvo i etiketiraš to kako da je to mjerodavno a od sebe is napravio mučenika kao da si Alija Sirotanović ,budi primjer dođi kod mene ako nemaš dosta veliku lopatu dat cu ti ja za snijeg imam neku okrnjenu .
kopile je napisao/la: ›
@MNOWAR Ti si reprezentativni primjerak prepotentnog kretena koji živi u svijetu bajki i fantazija .Pogledaj koji je prosjek studiranja u hrvatskoj po pojedinim fakultetima pa onda trkeljaj.Taj prosjek nije toliki zbog ljenosti nego zbog cijelog niza razloga kao što su činjenica da veliki dio studenata radi,loša organiziranost fakulteta,pojedini profesori koji svojim ponašanjem produžuju prosjek studiranja,itd.

E jesi vidio koliki je prosjek plaće u HR ,5000 kn pa jel to istina ,i dali to išta govori ?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Prijatelju ja se nemam na što ljutit nego ti prepričavaš svoje iskustvo i etiketiraš to kako da je to mjerodavno a od sebe is napravio mučenika kao da si Alija Sirotanović ,budi primjer dođi kod mene ako nemaš dosta veliku lopatu dat cu ti ja za snijeg imam neku okrnjenu .


pa da prepričavam svoje iskustvo i ne bi ništ reko da se dogodilo jednom, dvaput, deset puta al brate iz dana u dan naljećem na kojekake debile koji ne rade ništ i onda dolazi do sranja svojim neradom mene koče pa ne mogu obavit ono što sam namjeravo u zadanom roku nego sve moram pomicat zbog kretena, kako ja tako i svi drugi
pa eto i jutros dolazim u poštu i pred poštom stoji 5 ljudi + ja, 8 i 10 je a oni još ne otvaraju, alo pa jel to normalno
isti kurac u socijalnom, policiji pa svuda, kak neć popizdit
jesenas sam išo prijavit ispit 5.9. na svoj faks i dolazim i ova mi govori mi nemamo prijavnica, sam malo pa jel ja trebam naručivat i štampat prijavnice jer očito netko nešto mora
negdje šteka, a čim negdje zašteka koči i drugog pa drugi šteka, a kad peti zašteka onda ništ više nevalja
pa mene zanima dokle tako jer me živo zanima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pa eto i jutros dolazim u poštu i pred poštom stoji 5 ljudi + ja, 8 i 10 je a oni još ne otvaraju

pa jesi ti normalan, čovječe, gdje češ ljudima banuti u 8 ujutro, pa još ni krmelje iz očiju nisu povadili, treba se kava pristaviti, prepričati snove i čuti barem 2-3 tumačenja istih, pa kavica taman bude gotova, treba polako srkati, hoćeš da se ljudi oprže vrućom kahvom!? i eto, ni ne okreneš se, već pola 10! a ti navalio već u 8 i 10, i još se buniš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam čemu vrijeđanje kopile...pa čovjek je samo iznio svoje razmišljanje...ima i drugih načina da sa nekim riješiš nesuglasice...a ne da ga odmah počastiš ...strašno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.07.2008. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidis ... slazem se ... a opet super zivimo Smile

ne vidim razloga zbog cega bi trebalo vise raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 19:01 
Naslov:  Re: Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam svakoga dana u sve većem uvjerenju da u ovoj državi NIKO NIŠTA NE RADIIIIIII !!!!!!!!!!

Evo i ja se javljam nakon dugog vremena, samo da potvrdim kako si u dobrom uvjerenju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko može zabušavati taj to i radi a čiji se posao vidi, koliko si napravio, taj bagami mora i potegnuti.
sa šalterskim službenicima se u pravilu nikad ne raspravlja, oni su prva linija pa moraju svašta trpjeti.uvijek prvo potegnite kod šefa pa onda prema gore pa će se netko zapitati što to crvi ispod njega (ne)rade...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ništa ne radi, mamicu im njiovu....neki dan, preciznije 03.07.2008 odem do svoje doktorice opće prakse, dođem tamo i na vratima vidim natpis "NA GODIŠNJEM OD 01.06. - 30.06.2008" , reko super, znači da se vratila sa godišnjeg....pokucam ja na vrata i čekam...čekam....čekam da mi netko otvori...ono ništa...pokucam ja još jednom....i čekam čekam....zatim pokuca jedna starija gospođa i opet nitko ne otvara...da bi za pol sata došla jedna medecinska sestra iz susjedne ambulante i pitala nas koga čekamo?!?! osijek031.com smile ...pa djeda mraza čekam sunce ti jebem, koga bih čekao, čekam da mi netko otvori....i kao odgovor dobijem da si je doktorica produžila godišnji za još jedan tjedan.....ZA JOŠ JEDAN TJEDAN?!?!?! mjesec dana joj je očito bilo nedovoljno, pizda im materina, državna firma....pljujem se na državu

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › ...pa djeda mraza čekam sunce ti jebem,


Laughing Slatko se nasmijah Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Pogledaj koji je prosjek studiranja u hrvatskoj po pojedinim fakultetima pa onda trkeljaj.Taj prosjek nije toliki zbog ljenosti nego zbog cijelog niza razloga kao što su činjenica da veliki dio studenata radi,loša organiziranost fakulteta,pojedini profesori koji svojim ponašanjem produžuju prosjek studiranja,itd.

Yeah right! osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ja sam svakoga dana u sve većem uvjerenju da u ovoj državi NIKO NIŠTA NE RADIIIIIII !!!!!!!!!!

Upravo mi je lega iz SF ovdje i nikako da se načudi koliko je puno ljudi po birtijama prijepodne....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja sam svakoga dana u sve većem uvjerenju da u ovoj državi NIKO NIŠTA NE RADIIIIIII !!!!!!!!!!

Upravo mi je lega iz SF ovdje i nikako da se načudi koliko je puno ljudi po birtijama prijepodne....

a ja se baš čudim ovih dana, kada slučajno prijepodne stignem proći promenadom, kako je broj onih koji sjede na kavama u drastičnom opadanju u odnosu na prije nekoliko godina!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi su na moru ili dobra većina njih, a oni koji nisu idu sutra

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: