Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje jesti oko ponoci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
stellach
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:24 
Naslov:  Gdje jesti oko ponoci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je sljedeci:
nas nekoliko iz Zagreba dolazi u Osijek na 3 dana zbog koncerta Whitesnake-a.
Pa me zanima gdje bi se i sto moglo pojesti oko/iza ponoci. Jer, dolazimo 09. da bi se sve pripremilo za koncert (sto ce potrajati do dugo u noc). Takodjer bi bilo lijepo nesto klopnuti i nekoliko sati iza koncerta kad guzva popusti i veci dio posla bude gotov. Very Happy ž
Trebali bi konkretne ulice i nazive lokala jer "ona pekara u Tvrđi pokraj necega" nama nista ne znaci... Sad Na zalost... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preciziraj šta bi vi jeli ?
bureke, hamburgere ili neke ćevape, čobance i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stellach
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, svejedno je. Bitno je da je hrana. Jer kad jedes u 2 popodne nesto sto bi se trebalo nazvati rucak (i sto je daleko od svakog pristojnog rucka), onda je u ponoc sasvim svejedno, jer smo premoreni i gladni. Prosli put sam slucajno iskopala neke zitne plocice... Smile
Jer, nismo znali gdje bi krenuli u potragu za bilo cim otvorenim. Nekada davno (prije 5 god) jer postojala jedna pekara koja je radila cijelu noc, ali ja vise ne znam gdje je doticna... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iza ponoći radi restoran "city", lociran točno između željezničkog i autobusnog kolodvora, te neke pekare, od kojih za burek preporučujem "kolibri" u ružinoj ulici, a za pizzu i neka punjena peciva pekaru "jumbo" ili kako se već zove, iz kružnog toka "đakovština" skrenete prema podvožnjaku (vidite ga) i nakon podvožnjaka prvo skretanje lijevo, na uglu.


Zadnja promjena: DonQuijote; 04.07.2008. 8:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ima preko nekoliko pekara koje rade nocu.

U Tvrdji ima dvije:
* "Noc i dan" (?) - u blizini OBP-a
- nista posebno, peciva su uglavnom "suva" k'o barut, burek je jos i podnosljiv kad je svjez

* "ona druga" - pored Q-a
- solidan burek, imaju i ok pizze (po rijecima drugih), ali moj favorit su raznorazne djidje od lisnatog tijesta

Mislim da i * "Arabeska" (sada Jumbo ili tako nesto) jos uvijek radi cijelu noc - nalazi se na krizanju Vinkovacke i Dunavske
- nekad kultno mjesto s odlicnom pizzom, a sada drlog mjesto - pizza debela i bzvz, hrenovke u tijestu k'o guma... jedino su dobri croissant sa sunkom i sirom...

I meni najdraza - * Colibri u Ruzinoj - s najboljim "pijanim burekom". Uvijek svjez, vruc, topi se u ustima... mmm...
- burek, burek, burek, burek, burek i jos jednom - BUREK!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stellach je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno, svejedno je. Bitno je da je hrana. Jer kad jedes u 2 popodne nesto sto bi se trebalo nazvati rucak (i sto je daleko od svakog pristojnog rucka), onda je u ponoc sasvim svejedno, jer smo premoreni i gladni. Prosli put sam slucajno iskopala neke zitne plocice... Smile
Jer, nismo znali gdje bi krenuli u potragu za bilo cim otvorenim. Nekada davno (prije 5 god) jer postojala jedna pekara koja je radila cijelu noc, ali ja vise ne znam gdje je doticna... Sad


e ovako po mojoj preporuci ako želiš onak pojest burek odeš u ružinu ulicu (to je prva ulica koja se s desne strane križa sa županijskom, a županijska je ulica u kojoj je HNK, katedrala, Mcdonalds itd) i hodaš jedno 200 metara ružinom i nemoš fulat buregdžinicu s lijeve strane ulice (taman kod križanja s još jednom uličicom) imaju stvarno odličan burek, ako biste nešto bliže onda lijepo odeš u tvrđu, ravno sa srednjike šibneš pored one fontane samo ravno i kad izbiješ na trg odmah s lijeve strane imaš pekaru (burek meni nije nikaki al jebeš svinju koja napoj bira), u tvrđi imaš još jednu pekaru, kad izbiješ na trg ne ideš lijevo do te pekare nego kreneš desno, prođeš masu kafića, križanje s jednom uličicom, pa idu kuće pa još jedna uličica i onda imaš pekaru koja je po mojoj slobodnoj procjeni puno bolja od prijašnje.
e sad ako si za neke ćevape, čobanac ili slično preostaje ti samo jedno (nažalost i jako je tužno što u gradu od cca 100 000 duša iza ponoći nema bolje mjesto za papakal jebga tako je) otić u city na kolodvoru, imaš ćevape, pljeskavice, hamburgere, čorbanac i te takve kafanske dumine, iskreno ako se dobro nalijete to će vam najbolje sjest, znam da meni uvijek sjedne odlično
možete i otić na onak jednu lošiju pizzu al je poprilično daleko i ne preporučujem (bolje u ružinu na burek) al od volje vam, odeš do kružnog toka na đakovštini (kad ideš za čepin) i izađeš na izlazu za vinkovačku i na prvom križanju lijevo na ćošku imaš pekarnicu jumbo, imaju onak ok burek i te pekarske pizdarije i onak osrednju pizzu, ništa posebno (odi na burek u ružinu il ćevape u city na kolodvoru) Wink
eto ak se sjetim još nečeg napišem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stellach
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle, Colibra u ruzinoj - na to da se baziramo... Smile
puno hvala!

mungose - ne znam gdje je OBP, ni Q... u osijeku nisam intenzivno bila barem 5 godina. u zadnje vrijeme dodjem "poslovno" na dan-dva. a toliko se toga mijenja... Sad
mislim da sam bila u "jedinoj" pekari Noc i dan. 2002 ili 2003. ne sjecam se vise... Sad znam samo da je pekara bila usred kuca - dosli autom i nista drugo u blizini nije radilo. i to mi bilo cudno. jer su u zg obicno otvoreni lokali pokraj kojih ljudi prolaze od nocnog lokala do tramvaja... Smile

svojedobno je radila tufna, pa nije radila, pa, koliko cujem, opet radi. a ja sam izlazila u sound. i vracala se prvim busom u 5 ujutro doma... Smile ah, to su bila vremena... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stellach
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monstrume, e to je precizno. sad si isprintam plan osijeka i oznacim to... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stellach je napisao/la (Pogledaj post): › monstrume, e to je precizno. sad si isprintam plan osijeka i oznacim to... Smile


klik

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Ako ne radi gornja karta, klik:
Nocni zalogaji


Zadnja promjena: Leon; 04.07.2008. 11:29; ukupno mijenjano 9 put/a.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa jel´ moguce da nitko nije preporucio misburgere kod Joze trovaca?! Ili ja nisam dobro procitala... To mi je ponekad vrhunac izslaska u Tvrdju. Wink

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Pa jel´ moguce da nitko nije preporucio misburgere kod Joze trovaca?! Ili ja nisam dobro procitala... To mi je ponekad vrhunac izslaska u Tvrdju. Wink

hehe četvrtkom joze nema u tvrđi
kako nisi predvidjela to Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, misa mu... mea culpa.... inace bi ga svakom toplo preporucila... osim onih slabijeg zeluca....

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, misa mu... mea culpa.... inace bi ga svakom toplo preporucila... osim onih slabijeg zeluca....


pa to bi mi bila prva preporuka iako postoji mogućnost da se jozo nacrta kod srednjike ali ne se oslanjat na puke spekulacije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naizgled fin restoran

tamo ti je najbolje, uzmi čobi (nije podgraijvan 120puta - 100% + majke mi) ili pak čevape sa biberom osijek031.com smile ,kad si alkoholiziran sve je odlično pa čak i 'amburger samo sa "mesom" Very Happy

e da RESTORAN CITY kod kolodvora


Zadnja promjena: ajwar; 04.07.2008. 9:19; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: