Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



godišnja parking karta?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 11:52 
Naslov:  godišnja parking karta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko dal postoji godišnja parking karta u rupi ili Esseker centru i kolko je?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godišnju parking kartu kupiš u elektromodulu i parkiraš gdje god želiš osim na obilježenim(protokol, invalidi). dakle ne samo u rupi.

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha. tenks. a ne znaš cijenu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijena prava sitnica... Prekonekoliko tisuća kuna.... Ako se ne varam oko 6-7 tisoč kunića...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Cijena prava sitnica... Prekonekoliko tisuća kuna.... Ako se ne varam oko 6-7 tisoč kunića...


dobro. dakle bicikl. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako ti ne treba parkirno mjesto svaki dan po nekoliko sati, ne isplati se... ako je nužno može se dogovoriti na rate, ili mjesečno...

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me jedna mala sitnica...glede parkiranja kad je vec otvoren topic...

Jeli moguce da mi Elektormodul posalje opomenu po nalogu za placanje ugovorene kazne koju nisam dobila jer nisma parkirala tamo gdje me optuzuju da jesam.Na tom parkiralistu ne pamtim kad sam zadnji put parkirala.Negdje ljetos...
Inace,uvijek platim kartu za parkiranje ,iz principa...mislim uz novi auto i sva davanja i rate koje me prate ne pada mi na pamet placati kazne za parkiranje.Cak stovise,parkirne karte cuvam za tekuci i prosli mjesec.
Ali,evo dobila sam kaznu.
Nisam fizicki niti ja u autu,niti auto bez mene bili na tom mjestu...
Nakon dva sata pokusavanja uspostavljanja veze sa Elektormodulom konacno sam ih dobila,i sto mi kazu? Obratite se pravnoj sluzbi...nazovite za oko sat vremena...

IMali tko kakvog iskustva s Elektomodulom?!
Trenutno sam poprilicno ljuta...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi tamo i viči na njih, ponesi sve račune koje imaš i objasni da nisi bila tamo da ih ne lažeš i da jedu govna, nisi dobila nikakvu kaznu neko se zajebo, reći će ti da platiš valjd 5-6 kn u aparatu iza i to je to Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne zelim platiti ni pet ni sest kuna jer nisma bila tamo uopce!To me ono tjera iz kolosjeka!
Da jesam,nebih se bunila,i platila bih kaznu od onih 60,oo kn sto uplatnicu zakace na brisace,nebih cekala da mi dostave na kucnu adresu opomenu i uplatnicu na 100,ookn...
A i taj nacin ostavljanja naloga je poprilicno imbecilan,i pove nesiguran..Nek' pocnu fotografirati pa nek se onda klince sa nalozima!
Bila sam sa tridesetak ljudi na drugom kraju grada,s autom,naravno...pa ako treba dokazivati...
I sad ja trebam gubiti svoje vrijeme zbog necije greske?Trebam se zivcirati zbog 100,ookn?Izgleda da trebam...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2008. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovko za godišnju kartu mislim da možeš ionako kupiti samo ako stanuješ negdje gdje nemaš parkirati nigdje drugdje u blizini osim na mjestu gdje se plaća ili radiš u firmi koja ima ured isto tako s parkirnim mjestima gdje se plaća...

a ovo za nepostojeće kazne, to su i meni napravili, ali nažalost nisam nikako mogla dokazati da nisam tada i tamo parkirala, nema veze što ja nisam bila u gradu, nisam imala dokaz da moj auto nije bio u gradu i da ga nije netko drugi vozio. Nažalost, njima se priznaje da su izdali račun (tj. napisali kaznu) iako ju ti nisi dobila. Protiv gamadi nema (trenutno) pomoći...osim da im zaprijetiš tužbom i kažeš da ćeš pozvati onu njihovu dvojicu radnika (sad bivših) koji su izašli u javnost s pričom da su pisali nepostojeće kazne jer su morali odraditi dnevnu kvotu...ima negdje na forumu taj članak, ali mi se ne da sad tražiti...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakodnevno sam svjedok nekoliko situacija sa parkiranjem, i dosad još nisam vidio ni jednu u kojoj bi se djelatnik Elektromodula mogao za bilo što okriviti. Ono što se može vidjeti jest bjesomučno guranje automobila na par mjesta u gradu koja se neplaćaju, zatavaranje drugih, trubljenje, vika i strka, psovke, na stotine auta ostavljenih posred ceste sa upaljena 4 žmigavca, psovanje djelatnicima Elektromodula za kazne iako su kao fol tek 5 minuta na mjestu (a ja vidim da nisu), gomila ćelavih primitivčina sa skupim autima od 50000 eura naviše kojima je problem platiti proklete 2 kune po satu, ili nedaj Bože prošetati 5 minuta (mora se na vrata parkirati!), hrpetinu ljudi koja je stalno u nekoj lažnoj žurbi, foliranje o nekakvim blatnjavim parkiralištima (iako se u toj Rupi parkira već desecima godina, i dok se nije naplaćivalo nije bilo problem gacati po još deset puta gorim barama), sve se to može vidjeti i čuti kod nas u Hrvatskoj.

Ne pokušavam braniti nikoga, niti ne sporim da zasigurno postoje slučajevi grešaka, ali se s tim parkiranjem zaista pretjeruje. Naivno je očekivati da će prelaskom na javnu tvrtku stvari postati znatno bolje, kad svjetsko iskustvo govori da to nije moguće, čak suprotno. Jedina prednost javne tvrtke bit će moguća znatno veća zarada Grada. No čak i da se to dogodi, radi se o par milijuna kuna godišnje. Za ilustraciju, u Osijeku je ponovno na vlasti stranka koja je mjesecima tvrdila da je jedini mogući model gradnje dvorane za SP j.p.p. od 30 milijuna godišnje na 30 godina, ukupno 850 milijuna - a eto, gradi se za 140 milijuna. Parking je kap u moru bačenog novca u Osijeku, no ljudima to izgleda ne smeta. Bolje jedno vruće pivo, nego četri ladna - pametniji od mene već je sve rekao time.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2008. 17:14 
Naslov:  Re: godišnja parking karta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam isto jednom dobio kaznu da nisam platio parkiranje a jesam!!!! Listic kulturno bio na jasno vidljivom mjestu - ispod sajbe. Kazem ja malom od parkinga da se zajebo a on meni da mu zao, da ja moram ici to rijesit u upravu ili kako god se to zvalo...ja mu objasnim nek on ispravlja sam svoje greske, okrenem se i odem. Kad ono za mjesec dana kazna kuci od 150,00 kn - totalno popizdio odem u elektromodul kad tamo frigidna baba trazi da platim kaznu jerbo nisam platio parking, ja izvucem papiric i pokazem da sam platio a ona kaze da sam ja to poslije od nekog pokupio i pili da moram platit kaznu - e onda mi je prag tolerancije malo pao ispod nule i rekao sam joj svasta lijepoga i nek me tuze ak misle da platim i da im nedam ni onih 6 kuna u automat! Proslo vise od 3 godine nikom - nista!
Sada se uglavnom vozam motorom da ne moram platit parking a ako idem autom parkiram di se ne placa makar morao pjesacit 2 kilometra Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

njih se ne zove na telefonom, ako dobiješ nezasluženu kaznu odeš kod njih. oproste i prvu kaznu.
i živcira me što svi krive one dečke što se šetaju po cijeli dan i kiši i snijegu u onim odijelima, rade svoj posao, a vidim kako ih ljudi i njihova bahatost krivi i psuje... a elektrodul radi svoj posao. a nikad kaznu ne ostave odmah već daju do 15 min.

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2008. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sutra cu otici tamo...pa da vidim sto kaze pravna sluzba...
Nebih se pjenila da sam krivo parkirala.
Nebih se pjenila da sam parkirala bez parkirne karte.
Nebih se pjenila bez razloga,ta kazna mi je ono bas udarac u bubrege,jer,ponavljam,zaista pazim i gdje i kako parkiram kad parkiram u gradu...

Ali,NISAM,zaista NISAM bila u u 19:35 na tom mjestu prije mjesec dana i TOCKA.

Nisam nasilna,niti posezem za psovanjem i vrijedjanjem kao sredstvom ne/komunikacije,no kad me se pikne u pitanja fer/nefer,pravda/nepravda podrucja onda postajm u najmanju ruku rjecita...i dosljednja u istjerivanju istine na cistac...
Pitanje je samo ima li smisla to u ovom slucaju,gnjaviti ljude koji mogu posvjedociti gdje sam bila s autom u to doba za 100,ookn?To je,doduse, 30-setak sati parkiranja...
Ali,zar, trebam pokretati sudski postupak da bih dokazla da nisam bila tamo s autom?Zbog 100,ookn?
Vise me kostalo danasje cijelodnevno zivciranje...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godišnju,mjesečnu i sl. kartu se može u elektomodulu dobiti samo kao stanar za 20 kn po mjesecu ili ako je auto vlasništvo firme koja ima sjedište u blizini parkirališta na kojem se plaća parking.I još im moraš objasniti da ti stvarno tamo parkiraš i da stanuješ u blizini bez obzira što to piše na osobnoj i na prometnoj.
A eseker ima neke godišnje karte,ali ne znam cijene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: