Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Remy: Becherovka Beton party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2008. 9:50 
Naslov:  Remy: Becherovka Beton party
22.02.2008. 20:50
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U cafeu Remy u Osijeku u petak 22. veljače 2008. održat će se Becherovka Beton party.

80s & 90s videospotovi by VJ Omer

Becherovka 6 kn + tonic 6 kn

Beton:
Becherovka 4 cl
Lemon juice 1 cl,
Tonic 20 cl
Slice of lemon
Ice

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio pio pivo a to pustanje spotova nema veze s pustanjem bolje da su pustili mtv jer pustanje je bilo bez ikakvog reda i mixa i jos spotovi skinuti s tv postaja s njihovim logotipom,mogao bi zbog toga i nasradati od decki u plavome jer je to zabranjeno kako sam cuo,mora se raditi samo s originalima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav visage....neznam sta si ocekivao u vezi spotova,kao prvo ja nisam VJ kao sto je najvljeno u najavi za taj party..osim toga imam opremu doma za vj-ing i nisam je htio nositi jer bi zauzeo dosta mjesta...inace kao sto si vidio bilo je dosta ljudi koji dolaze tamo svaki dan na cugu i svi se znaju,ti ljudi nisu dosli gledati spotove i dali ce se oni miksati ili ne..vidio si da smo dofurali fliper i da se picilo po njemu jos od 2 popodne,osim toga i da sam htio miksati nebih mogao jer sam lokao od 2 popodne kao i mnogi drugi....to sto su spotovi imali logotip mislim da to nikog bas neferma...vidim da si bio jako kratko tamo bilo je i par video megamikseva od po sat vremena koji su radili profesionalci iz nizozemske vjerojatno to nisi vidio steta jako su dobri...popodne smo gledali koncert iz 1985 PETER'S POP SHOW i gledali smo spotove iz 70'tih iz emisije MUSIKLADEN..uglavnom to je kafic a ne disko klub i ja nisam tamo dosao prezentirati kako se miksaju video spotovi....uglavnom zao mi je sto si razocaran s time jer vidim da si ocekivao nesto HI TECH....uglavnom trebao si se javiti da se upoznamo i malo razbacimo spiku o starim dobrim vremenima jer vidim da to volis...uglavnom to je to u 3mj. je jos jedan party u OBP-u sa tom mjuzom pa naleti da se upoznamo...obecajem da cu pustiti VISAGE-FADE TO GREY (DMC Remix by PAUL DAKEYNE)....stari uzivaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2008. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da imas pravo ja sam ocekivao kao neki party video ali me je zacudilo da sam vidje to sto sam vidjeo.
Nisam dugo ostao jer sam vidjeo da je to kafic s ekipom koja se poznaje ,popili smo 2 piva i odfurali.
Inace volim te 70,80 godine i bio sam na par video partija od onoga VJ LASERAi on je to sasvim dobro odradio i sve s originalnim spotovima bez logotipa ali je radio i te stvari ali neke posebne verzije tih stvari koje nisam vidjeo na tv postajama .
Slicili su mi kao neki remix verzije e sad dali je on to nesto ubacivao u podlogu ili ima takve originalne spotove to ne znam.
trebao si dofurati tu svoju opremu i odraditi kao vj ako su vec tako najavili(sto imas od opreme kad nebi tamo stalo).
Koji su to bili videomixevi to nisam vidjeo jer smo otisli,mislim koje stvari su bile u njima.
Imas li mozda neki popis spotova pa da mi bacis na pm.
bio sam prosli put u OBP kad su bilo retro stvari i mogu ti reci da bi vise trebao da pustas new wave i funky jer je to isto dobar ritam.
SORRY NA OVOJ KRITICI ALI NISI TI KRIV KRIVI SU ONI KOJI SU POGRESNO NAJAVILI.
Ajde pa se cujemo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: