Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pedofilija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 20:41 
Naslov:  Pedofilija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da podijelim s Vama svoju zgroženost.. Naime, radi se o sljedećem.. U jednom petom razredu imam jednog dječaka, s kojim konstantno imam problema.. Pošto mi je bilo postalo očito da se radi o nekoj vrsti poremećaja ponašanja, otišla sam kod psihologinje, da obavi razgovor s njim, i vidi da li je potrebno prilagoditi mu nastavni program.. Saznala sam da dječak ima nadprosječni kvocijent inteligencije.. Naime, dječak je bio višestruko silovan od strane SVOG OCA ! Bio je seksualno zlostavljan više od dvije godine, i onda je majka to prijavila.. Protiv oca je podignuta kaznena prijava, no on je odmaglio negdje.. Dječak otada pokazuje otpor prema apsolutno svemu, učenju, jelu.. ma strašno nešto..

Znam da je glupo od mene što se ovome iščuđavam, pedofilija je raširena pojava.. Ono što je mene zgrozilo je što se to dogodilo u tako maloj sredini.. (nekako uvijek mislim.. ma to se događa negdje drugdje..) i što je dječakova majka čekala toliko dugo, da to prijavi..
Jednostavno ne razumijem što to mora biti u čovjeku, da siluje vlastito dijete.. Kakvo li, i kako li će to dijete odrasti?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Ono što je mene zgrozilo je što se to dogodilo u tako maloj sredini.. (nekako uvijek mislim.. ma to se događa negdje drugdje..)


...opcenito je sa svime tako....
..sve što se samo procita ili cuje da se negdje nešto dogodilo....ni ne obratiš baš nešto previše pažnju na to....i ako obratiš...to brzo i zaboraviš....
...ali kad se nešto dogodi vama.... u blizini vas...ili osobi koju poznajete....e to onda dobiva sasvim drugu dimenziju....
....dok sam bio klinac (a bilo je to davno)....u mom susjedstvu je bio isto slucaj pedofilije.....s obzirom da u to vrijeme...(bez interneta).....pedofilija i nije bilo nešto....poznato....ili nešto o cemu se puno pricalo....svi smo bili zgroženi tom cinjenicom....što je jedan roditelj radio sa svojim djetetom....no ono što je zanimljivo...dan danas kad se spomene pedofilija....prva asocijacija na to je upravo taj slucaj iz mog susjedstva.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.12.2007. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prestrasno nesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam. nemam riječi. jezivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

takve stvari se dogadjaju svugdje, bez obzira na velicinu sredine. i takve stvari se najcesce i dogadjaju u krugu obitelji ili najuzih obiteljskih prijatelja. vrlo je cesto da ostatak obtelji (u ovom slucaju majka) za to znaju ili sumnjaju, ali ne prijavljuju jer su i sami uvuceni u zacarani krug bolestine. i ne zele si priznati da se to dogadja - tako im je lakse, time se stite od prebolne realnosti.

a klinac ce odrasti u pitaj boga sto ukoliko se s njim ne pocne ozbiljno raditi (a i uz to je upitno kako ce se jadnicak uspjeti izvuci).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pedofili su najgori ljudski izrod kojima niti jedna zatvorska kazna neće promijeniti žeđ za djecom.
Najbolje ih podvrgnuti mučenju ala Clockwork Orange.
Budući da smo demokratska zemlja, bez smrtne kazne, u kojoj se ubojice izvlače s tri godine zatvora, pedofili odštancaju svoju godinu i pol i vrate se u dječje vrtiće tražeći nove žrtve.
Svećenike pedofile treba politi kerozinom i zapaliti. Nema oprosta.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 8:00 
Naslov:  Re: Pedofilija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek je sam sebi najgori neprijatelj. Da mi je samo shvatiti kako funkcionira mozak čovjeka koji siluje svoju i tuđu djecu? Kakav je užitak u tome? Kakav je užitak u tuđoj boli? Naravno da će takvo dijete osjećati emocionalne i psihičke posljedice cijeli život. Da ne govorim o strahu od dodira i bliskosti. Kako će takav mladi čovjek vjerovati nekome jednog dana da ga neće ozlijediti i povrijediti? Osim toga, teško je prodrijeti do tog začaranog svijeta u kojem se takva djeca nalaze. Teško mi je kad pomislim na njihovu bol. Kada čitam o tome, shvatim koliko sam zapravo sretna. I mogu se samo nadati da će ta djeca osjetiti pravu ljubav i da se neće povući u sebe i patiti.
Naša država treba striktno postrožiti kazne za takve delikte, to je jednostavno neoprostivo. A komentar na malene sredine, to su veća zmijska gnijezda nego veliki gradovi.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma takve su stvari za dozivotnu..nema tu godina dvije..al takva smo drzava bas kao sto je i aethur rekao,nema oprosta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: