Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pasiflora incarnata

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 2:51 
Naslov:  Pasiflora incarnata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje se može nabaviti pasiflora?



passionfruit_open_seeds_300.jpg
 Opis:
 Veličina:  55.39 KB
 Pogledano:  370 put(a)

passionfruit_open_seeds_300.jpg



Passion fruit and cut fruit.psd.jpg
 Opis:
 Veličina:  103.86 KB
 Pogledano:  332 put(a)

Passion fruit and cut fruit.psd.jpg



ae9104efbf52dac812c484d794bc9a46_content_large.jpg
 Opis:
 Veličina:  63.46 KB
 Pogledano:  397 put(a)

ae9104efbf52dac812c484d794bc9a46_content_large.jpg



passion.JPG
 Opis:
 Veličina:  134.56 KB
 Pogledano:  383 put(a)

passion.JPG



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljetos je bilo u "Baumaxu" , u ločiću ,cca 30 cm visoke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 16:02 
Naslov:  Re: Pasiflora incarnata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj, čekaj.. Pasiflora incarnata nije isto što i passionfruit, ako se ja dobro sjećam (a uvijek se dobro sjećam). To je Pasiflora edulis (čiji se listovi, btw, znaju koristiti za patvorenje droge Wink )

Inače, obje ih možeš otići nabrati u Brazil ili Peru, tamo one rastu. A i kod nas u Istri, Dalmaciji, na otocima...

Zezam se. Ovisi šta ti treba. Pasiflora incarnata je srodnica te Pasiflore edulis, od koje se bere passionfruit. Ta prva, incarnata, je učinkovita u borbi protiv nesanice i tako... e sad, jel ti treba lijek, ulje, ukrasna biljka...

Ili ti ipak treba ova druga biljka, da joj obrađuješ listiće? Wink Ili tražiš njen plod, passionfruit?

Sorry, ali stvarno mi treba više podataka da vidim mogu li ti pomoći. Postoji toliko vrsta Pasiflore. A razlika je treba li ti incarnata, edulis ili, na primjer caerula. Ova posljednja, recimo, sadrži cijanid pa se prije svakako pametno raspitati što ti zapravo treba.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cvijeće Pasiflora, višegodišnje, prodajemo, mob. 091/795-0420»

doduše, oglas je iz srpnja,ali ...višegodišnja je biljka,možda još vrijedi Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Čekaj, čekaj.. Pasiflora incarnata nije isto što i passionfruit, ako se ja dobro sjećam (a uvijek se dobro sjećam). To je Pasiflora edulis (čiji se listovi, btw, znaju koristiti za patvorenje droge Wink )

Inače, obje ih možeš otići nabrati u Brazil ili Peru, tamo one rastu. A i kod nas u Istri, Dalmaciji, na otocima...

Zezam se. Ovisi šta ti treba. Pasiflora incarnata je srodnica te Pasiflore edulis, od koje se bere passionfruit. Ta prva, incarnata, je učinkovita u borbi protiv nesanice i tako... e sad, jel ti treba lijek, ulje, ukrasna biljka...

Ili ti ipak treba ova druga biljka, da joj obrađuješ listiće? Wink Ili tražiš njen plod, passionfruit?

Sorry, ali stvarno mi treba više podataka da vidim mogu li ti pomoći. Postoji toliko vrsta Pasiflore. A razlika je treba li ti incarnata, edulis ili, na primjer caerula. Ova posljednja, recimo, sadrži cijanid pa se prije svakako pametno raspitati što ti zapravo treba.
- trebao bih plod jer sam čuo da je snažan afrodizijak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: ›
Čekaj, čekaj.. Pasiflora incarnata nije isto što i passionfruit, ako se ja dobro sjećam (a uvijek se dobro sjećam). To je Pasiflora edulis (čiji se listovi, btw, znaju koristiti za patvorenje droge Wink )

Inače, obje ih možeš otići nabrati u Brazil ili Peru, tamo one rastu. A i kod nas u Istri, Dalmaciji, na otocima...

Zezam se. Ovisi šta ti treba. Pasiflora incarnata je srodnica te Pasiflore edulis, od koje se bere passionfruit. Ta prva, incarnata, je učinkovita u borbi protiv nesanice i tako... e sad, jel ti treba lijek, ulje, ukrasna biljka...

Ili ti ipak treba ova druga biljka, da joj obrađuješ listiće? Wink Ili tražiš njen plod, passionfruit?

Sorry, ali stvarno mi treba više podataka da vidim mogu li ti pomoći. Postoji toliko vrsta Pasiflore. A razlika je treba li ti incarnata, edulis ili, na primjer caerula. Ova posljednja, recimo, sadrži cijanid pa se prije svakako pametno raspitati što ti zapravo treba.
- trebao bih plod jer sam čuo da je snažan afrodizijak!

jel ti nije malo rano za afrodizijake? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: ›
Ova posljednja, recimo, sadrži cijanid pa se prije svakako pametno raspitati što ti zapravo treba.
- trebao bih plod jer sam čuo da je snažan afrodizijak!

jel ti nije malo rano za afrodizijake? Rolling Eyes



...poslje cajki je potreban svakojaki stimulans....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm. Ja to samo želim probati pobogu. Nije to ništa loše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Hm. Ja to samo želim probati pobogu. Nije to ništa loše.


Aaaa, otkad to više nije gola,zgodna ,napaljena žena najjači afrodizijak??? Shocked Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la (Pogledaj post): › Ljetos je bilo u "Baumaxu" , u ločiću ,cca 30 cm visoke.


Uuuuh, što ovo bode oči!!!

Mo´š se sad ljutiti do mile volje, ali...nikad ne znaš, možda ti znanje leksika i znanje načina korištenja zareza nekad donese neki plus u životu...

Evil or Very Mad

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › trebao bih plod jer sam čuo da je snažan afrodizijak!


Dakle, želiš probati maracuju? Hm, pa ne znam hoćeš to u Osijeku naći, odi po većim dućanima s boljom ponudom voća, ali ne vjerujem. Ja sam ju na Hvaru našla na tržnici, a u Zg u Konzumu ili tako negdje, ne znam više. Osvježavajuće, ljepljivo i slatko.

Ipak, ako se nadaš ne znam kakvom afrodizijačkom učinku... ne trati vrijeme na to.
Od toliko sveprisutnih afrodizijaka u našem kraju, ti zapeo baš za suptropsko voće. I to samo zbog afrodizijačkog svojstva.

Čokolada... to ti je prava ljubavna bomba.

Ili, na primjer, oštrige. Samim svojim izgledom, okusom i mirisom potiču na grešne misli. Bogate su cinkom, koji je važan za proizvodnju testosterona. Bogate su i bjelančevinama, jodom... a i bile su glavna namirnica na tanjuru Casanove, pa si ti misli Laughing

Pa onda imaš artičoke, bademe i orahe u kombinaciji s medom, breskve pa čak i luk i češnjak...

Ili, na primjer, možeš hvatati svijetleće insekte pa ih samljeti u "čudesni prah". Još su Hipokrat i Plinije pisali o tome. Kantaridin. Španjolska mušica. Ne zvuči ukusno, ali... Smile

Znam da ćeš sad reći da te to ne zanima, da si samo htio probati maracuju. Ali sutra ćeš ipak skoknuti po oštrige Wink

Ipak, ako pronađeš maracuju u Osijeku ili ako netko zna gdje je ima, zabilježite to tu. Nije da potražujem afrodizijak, nego mi je to voće fiiino.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2007. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Hm. Ja to samo želim probati pobogu. Nije to ništa loše.


Aaaa, otkad to više nije gola,zgodna ,napaljena žena najjači afrodizijak??? Shocked Shocked
- evo ti kikiriki za ovo. Iako bi to samo probao zapravo kada bolje pogledaš totalno si u pravu.


Zadnja promjena: Marshall-T; 17.04.2008. 14:33; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel tko ima na kraju krajeva to ili ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bruce741
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od toliko sveprisutnih afrodizijaka u našem kraju, ti zapeo baš za suptropsko voće. I to samo zbog afrodizijačkog svojstva.

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=11078#ixzz2mMdB37p3

_________________
leatherpower.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2013. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od toliko sveprisutnih tema ti nađeš jednu koja je crkla tamo još 2008. godine. i to samo da ispucaš jedan post, stvarno evo ti Bravo

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: