Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbjegnut sudar s vlakom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2007. 23:47 
Naslov:  Izbjegnut sudar s vlakom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo..više nije samo slučaj po selima, otvorenim cestama uz prugu i slično, sad je i u Osijeku i to na jednoj od najprometnijih cesta u gradu..
Evil or Very Mad
Strašno..i aj sad ti više normalno prolazi i misli si kako je sigurno.. Ovo je čista sreća da se ništa nije dogodilo, u biti sreća što je bilo na ovom prijelazu koji je koliko toliko pregledan i nekako imamo tu neku naviku pogledati, semafori su, sporije se vozi..da je bilo na Vukovarskoj, bilo bi veselo!
Ti ljudi više nisu normalni!
24sata



Zadnja promjena: Anita_os; 13.10.2007. 23:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fora je što u zadnje vrijeme svaki put kad prelazim autom preko pruge, prođe me jeza. Ono, bude mi glupo zbog ostalih vozača usporavati kad vidim da je rampa dignuta, ali ajd se pouzdaj u kretene...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh i nije im ovo prvi put da se to dogodilo,svojevremeno je čini mi se proljetos,moja kolegica s posla tamo naišla čudom na vlak kraj podignute rampe ,tako da ipak vrijedi ono malo stati i zriknuti...
šta oni tamo spavaju pa ne spuštaju rampu svašta...

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako sam prije živjela u tom dijelu grada često sam svjedočila mnogim "zgodama"

tako je jednom čile na tomosu vozio gumu koja mu je ispala na sred prijelaza. svom srećom šoferi su bili dobti pa su izbjegli saobraćajku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2007. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sam vi stanite, pogledajte...Boli vas ona stvar oće vam neko trubit i zvat vas budalom zato što je rampa dignuta...Bolje pogledat neg više nikad progledat Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e svašta...
..da se nedaj bože dogodila kakva nezgoda.....onda bi sigurno predstavnici HŽ-a na sva usta govorili kako je nemoguce da signalizacija nije radila i da je rampa sigurno bila spoštena....al eto neki neoprezni vozac je pokušao proci između spuštene rampe......
...al što ceš....s obzirom kako je HŽ uvijek u pravu....vjerovatno je i ova slika....fotomontaža.....a svi ovi što cekaju u koloni....su stali zbog toga što su htjeli pozirati....i osvaniti u novinama.....Cool
....ja nemam nikad obicaj se zaustavljati na pružnom prijelazu....ako je taj isti osiguran rampom ili signalizacijom....jer jednostavno ako bi to radio na pružnom prijelazu....onda bi to morao na isti nacin raditi kad prolazim kroz raskrižje....iako mi je ukljuceno zeleno svijetlo....malo mi je to glupa situacija....al eto covjek uci dok je živ....(ostatak znate)....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2007. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo ja usporim i zriknem i kad prijelaz ima rampu i cesta na kojoj sam ja prednost,pogotovo kad se vozikam u sitnim nćnim satima,vjerujem ja samo svojim okicama,mada me ione nekad prevare Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

objašnjenje je vrlo jednostavno na navedenom pružnom prijelazu kada se vlak kreće istočnim kolosijekom ne aktivira sustav automatskog spuštanja i podizanja rampe jer ga taj teretni kolosijek nema. U slučaju kada nema osobe koja bi ručno spustila rampu vlak se zaustavi neposredno prije kolnika i djelatnik HŽ ima pravo privremeno zaustaviti promet kolnikom kako bi kompozicija nastavila svoj put. No vjerovatno se dogodio slučaj kao u Nemetinu kada je ekipa koja je zaustavila promet uskočila u prvi vagon i nastavila putovati a neki pametni lik je snimio situaciju kako vlak prolazi preko ceste, a da rampa nije bila spuštena.
Isto se dogodilo i u Hutlerovoj kada se rampa koja se spustila prije nadolaska vlaka , a podigla prije nego su zadnjih 5-6 vagona prošli, tada je neki pametnjaković nazvao Gradcki i reko da se rampa nije spustila, a vlak je jurio prugom. Onda su ovi zvali HŽ da se očituju o ispravnosti rampe na tom pružnom prijelazu.
Mislim strašno, pa ko je toliko lud da se zaleti kroz vagone ako rampa nije spuštena.
@Tamni, jel ti ideš kroz križanje ako je zeleno iako vidiš da je ispred tebe prometni čep od par vozila?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@debeli.....koliko ja kužim ovu sliku radi se u pružnom prijelazu kod vatrogasnog centra na feđiki....a ne na vukovarskoj gdje postoji onaj kolosjek koji vodi za baranju....i onaj kolosijek koji vodi u luku ispod bolnice.....jer na tom pružnom prijelazu na vukovarskoj...tvoja prica ima smisla.....Cool
...što se tice tvog pitanja.....mislim da pitaš o slucaju kad cekam na semaforu za skretanje u lijevo....a u susret mi dolaze auti koje moram propustiti....
...ako je to tvoje pitanje...onda odgovor glasi ovako.....samo u slucaju ako sam prvi u koloni......onda cu uci u raskrižje....i cekati dok ne prođu sva vozila iz suprotnog smijera...al ako vidim da je vec netko ispred mene ceka u raskrižju....onda se necu gurati.....
...inace o tom slucaju se još uvijek vode jako velike polemike....zbog toga što ako uđeš u raskrije i tamo cekaš....možeš se naci u situaciji da se u to vrijeme promjeni svijetlo na semaforu...(bude crveno)....i onda isoada da si prošao kroz crveno.....al ako ne uđeš u raskrižje....postoji mogucnost da jedno 2 sata ne možeš skreniti u lijevo....
...osobno nikad nisam imao priliku da zbog takve situacije budem sankcioniran od strane prometne policije.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.10.2007. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno se mora mijenjati njihov sustav.
Najbolji su mi kad na Mandićevoj ulici spuste ramu na 5 minuta i odman blokada pola grada.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 15:24 
Naslov:  Re: Izbjegnut sudar s vlakom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po koji put već...oni nisu normalni..ni 2 mjeseca nije prošlo od prošlog događaja na istom mjestu..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2007. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

procitao sam clanak. sunac im njihov, oni odbijaju priznati da nesto nije u redu sa tom rampom. jos ce neko poginuti zbog njihove gluposti.

Lega mi je bio tamo taj dan. Kaze skoro ga je ošinuo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ne znam da li je tko procitao clanak iz glasa slavonije....no iz tog clanka se može samo saznati....koliko se ljudi mogu bahato i neodgovorno ponašati....da taj covjek kojim slucajem radi u istoj firmi negdje na zapadu....letio bi istog trenutka u tri picke materine....a ne da se pravi mutav kao što se uvijek prave u ovakvim situacijama....
volio bi vidjeti situaciju da je taj vlaku pokupio auto u kojoj je sjedila sva njegova familija....da li bi se onda ovako bahato ponašao.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joooj...kako me nerviraju...tako uvijek bude...treba neko umrijet da bi se nesto napravilo...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: