Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zameo ih Pablo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 19:34 
Naslov:  Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto jerbo mi je dosadno dođoh na ideju sa par četera napravit "prvu forumašku erocku net-novelu" (jel kao telenovela al pošto nije na teveju neg tu pa ajd).
pravila:
- sudbu svima krojite VI, znači svojim postovima gradite priču, sve je dozvoljeno al kao probajte pratit radnju i likove
- ima 10 likova koji su ključni za priču jer se sve vrti oko njih, naravno bit će uleta kojekakih poštara, vodoinstalatera, medicinskih sestara, murijaka i sl. al ovih 10 je ključno i nemojte ih ubit odma molim vas
- u dijalozima stavljajte ime i smajlića koji je vezan uz lik ili samo smajlića preporučljivo), nije važno
- likovi:
osijek031.com smile Pablo de Guzman - vrtlar koji je zaljubljen u Consuelu (jednu od dvije kćeri)
osijek031.com smile Jorge de Guzman - vrtlarev grbavi brat koji živi s njim jer se ovaj brine o njemu
osijek031.com smile Consuelo Rodriguez dos Santos - gazdina kćer (vanbračna naravno) u koju je Pablo zaljubit i iako ona njega simpatiše boji se objelodanit svoje osjećaje prema njemu
osijek031.com smile Esmeralda Rodriguez dos Santos - gazdina druga (prava) kćer koja je malo promiskuitetna i zla (naravno), tipična namiguša
osijek031.com smile Eduardo Rodriguez dos Santos - gazdin sin jedinac (4 godišnjak)
osijek031.com smile Rodrigo Rodriguez dos Santos - gazda (isto promiskuitetan)
Vjestica Emperatriz - gazdina žena (vještica jel)
osijek031.com smile Marisol - kuharica
osijek031.com smile Chole - spremačica (naivna i mlada)
osijek031.com smile Miguel - konjušar

eto:
a sada počinje, epizoda prva, uvod
imanje

nakon dugog traganja Pablo osijek031.com smile je sa svojim bratom osijek031.com smile konačno našao mjesto gdje bi mogao biti zadovoljan poslom, brinuti se o Jorgeu osijek031.com smile i imati malo vremena za sebe. To je bilo oveće imanje koje je igrom slučaja tražilo sposobnog vrtlara, što je Pablo osijek031.com smile naravno i bio.Nakon kratkog razgovora sa gazdom:

gazda osijek031.com smile oš radit?!
Pablo osijek031.com smile : oću!!!!
brat osijek031.com smile : ngh jab radiJo isto i jab i jab radiJo
osijek031.com smile : šuti budalo!!!!!!
osijek031.com smile : nu ključevi od gostinjske kućice!!!!

Pablo i brat su se smjestili.Dobrodošlicu je prva došla zaželjeti preljepa, mlada, meka i podatna Consuelo osijek031.com smile u koju se Pablo na prvi pogled zaljubljuje

osijek031.com smile : hihihihihi ja sam Consuelo hihihihihihi dobrodošao u naš skromni dom od 3000m2 bez okolnog imanja i okućnice hihihihi
osijek031.com smile : hvala o dijevo bajna što mi pruži ti o tako srdačnu dobrodošlicu
osijek031.com smile : hihihihihihihi
osijek031.com smile : buraz mene tera srat !!!!!!
osijek031.com smile : šuti budalo you're cramping my stile!!!!

Ubzo se pojaviše svi koji su bili na imanju nebili pružili osijek031.com smile i osijek031.com smile srdačnu ako ne i naj srdačniju dobrodošlicu

osijek031.com smile : welcome nadam se da će ti se svidjet moja kuhinja (i namigne mu)
osijek031.com smile welcome i nadam se da ću ti se svidjeti ja (i uvati ga za dupe)
Vjestica welcome i nadam se hehehehe (i uvati ga za prepone)
osijek031.com smile welcome hihihihihihi (i zacrveni se ko ljuta papričica mexička)
osijek031.com smile hm, eto (i pljune mu na cipelu)
osijek031.com smile ja bi ce iglo gu ga (i potepne se o perzijski sag i razbije glavu)
osijek031.com smile jooooj eno mali krvari dajte rakije za ranu a i za mene i zovte hitnu tako vam boga
osijek031.com smile buraz mene jope tera srat!!!!!!!
osijek031.com smile šuti budalo i izlajz iz te lokve krvi!!!!!!!!! ajme al malo dijete može pustit krvi to još nevidjeh nikad, čak ni kad smo kod kuma Fernandeza klali 4 svinje, di je ta rakija!!!!!!(dreknu ljutito)
osijek031.com smile kraaaaaaaa boliti glavica, kraaaaaa kmeeeee kmuuuuuu (dok krvari po podu, namještaju i perzijskom tepihu)

u iščekivanju hitne to be continued.............

p.s. eto skontali ste na šta bi to trebalo izgledat, sexa još nije bilo al dolazi hitna (hint), a sad vi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinu ninu ninu osijek031.com smile (stiže hitna) : gdje je mali, jel dobio rakije?
osijek031.com smile jebga ja popijo rakiju
Vjestica matora budalo opet si sve poloko
osijek031.com smile kmeeeeeeeeeee kmeeeeeeeee

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 20:04 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile ti'š meni (i udari ju svom snagom preko lica)
Vjestica ajuj (i pade na glavu i počne krvarit i ona)
osijek031.com smile eto ti sad na!!!!!
osijek031.com smile daj neke žeste mali si gleda mozak (kadli stvarno od silne strke nitko nije primijetio da su se malom oči izokrenule)
osijek031.com smile evo rakjica stiže
osijek031.com smile ovo je iz moje privatne zalihe
osijek031.com smile men rakije jab jab
osijek031.com smile šut budalo!!!!!!!!
Vjestica pogle šta ste mi napravili od saga, perzijskog (dok skuplja zube po podu)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 14:39 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek pošto se emperatriz Vjestica ustade od poda gazda osijek031.com smile je ponovo preko lica klepi te ova pade usput ljuljnuvši glavom od kredenac.
osijek031.com smile oho vidim biće još posla za hitnu. možda da pozovemo još koja kola hm? al to nije razlog da mi nešt ne popijemo. mala daj rakiju!
osijek031.com smile evo majstore. domaća!
tek pošto je osijek031.com smile uvatio rosnu flašu u ruke i nagnuo prvi gutljaj kroz glavu mu u ovom teškom trenutku prođe zanimljiva pomisao
osijek031.com smile (a vidim biće i nešto za pod jaja bacit) gledajuć pritom consuelu osijek031.com smile , po profesiji djevu bajnu. uto mu ispade flaša i padne malom osijek031.com smile na glavu te mu otvori još jednu ranu.
ali njemu u tom trenutku jedino na pameti bijaše djeva bajna koja mu je zarobila srce dovijeka.
iz maštanja o njenim bujnim sisama prene ga glas brata grbavca osijek031.com smile

osijek031.com smile mene i dalje tjera srat!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 15:49 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile šut budalo il odi srat više jebo ga život!!!!!!!!!!
osijek031.com smile jooooj kak si ti dobar prema svome grbavom bratu hihihihihihi
osijek031.com smile jes vidla!!! a on mi je sve
osijek031.com smile to buraz reci joj!!!!!!
osijek031.com smile šut budalo!!!!!!

i dok se u gostinjskoj kući odigravala ova pomalo komična scena sa razbijenim glavama nitko nije primijetio da netko iz vesele družbe nedostaje, naravno to je bila Esmeralda osijek031.com smile koja je nestala sa jednim od bolničara osijek031.com smile , naime Esmeralda je iskoristila priliku i brže bolje zgrabila jednog od bolničara osijek031.com smile nebili mu olakšala ove teške trenutke, odvela ga krišom u konjušnicu gdje se povaljala s njim na sijenu

osijek031.com smile ju kako imaš snažne ruke momče (i pogled joj se zaustavi na njegovom međunožju)
osijek031.com smile a to mi je od mišića!!! (reče samouvjereno)
osijek031.com smile a da li bi mi htio pročistit malo ventile (i namigne mu)
osijek031.com smile ha čuj morao bi otić po neko crijevo il nešt neki nešt osijek031.com smile
osijek031.com smile a vidim da nisi baš najbistriji jelda, nema veze (i svali ga poput džudaša na sijeno)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uzjaše ga Fight i reče -Dali si osjetio pravu ženu?
Ne!-reče on ne shvaćajući na što ona misli,on naravno nije nikada bio sa ženom...
pohotnica dobi čudan sjaj u očima...jednim potezom ..ga prevrne na seebe...
i uputi u neka skrovitija područja za koja nije znao da postoje osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za to vrijeme, dok se Esmeralda osijek031.com smile pohotno valjala u sijenu s bolničarem, rakija je ostalima udarila u glavu....

osijek031.com smile dobra ti ova rakija gazda... dobra ( i pogled mu se opet zaustavi na mladoj Consueli osijek031.com smile i pomisli kako bi ju mogao odvesti u svoju sobu)
osijek031.com smile domaće je domaće, mislim jel.
osijek031.com smile jab rakije jab jab
Vjestica tako mi mlijeka u prahu tepih mi je sjeban
osijek031.com smile šuti tamo i skupljaj te zube, vještico jedna il ćeš jope da te drmnem

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 21:24 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i svi nazdraviše za dug i sretan život i da se iskopa još jedna boca odnekle, mali osijek031.com smile je počeo malo dolazit sebi jerbo su mu dali da prst umoči u rakiju i posiše, boca se bližila kraju a znalo se zasigurno da je u nekom kutku kuće postojala bar još jedna boca, uto se pojavljuje Miguel osijek031.com smile sa već poznatom doskočicom.

osijek031.com smile eo još jene boce iz moje privatne zalihe (i svi se obradovaše)
osijek031.com smile e moj konjušaru vjerni ovo zaslužuje povišicu (i srdačno ga zagrli)
osijek031.com smile aj da vidimo jel dobra i domaća i šljiva ko ova prije hehehehe

nakon što su svi zviznuli na zglob po dvije rakijice rekoše uglas "aaaaa dobra majstore dobra, domaća"
a za to vrijeme u konjušnici esmeralda je bolničaru otkrivala tajne žemskoga tijela.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2007. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile uf što imaš snažne ruke.....(kaže esmeralda bolničaru) stisni me jače, jače...
osijek031.com smile u fala, mama mi kuhala špinat danas, nego reci mi kak oš da te kresnem..
osijek031.com smile aj zguza..

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za to vrijeme u kući gazda osijek031.com smile kaže spremaćici osijek031.com smile da ode po pribor i da počisti nered...mlada chole osijek031.com smile uputi se u spremište kad iz konjušnice dopiru čudni zvukovi, radoznala chole ode da vidi tko je tamo, otvori vrata i....

osijek031.com smile oprostite, jel vam dobro, čula sam čudne zvukove...
osijek031.com smile jako mi je pozlilo ali sva sreća stigao je bolničar da me pregleda (slagala je
u trenu vrlo vješto)
osijek031.com smile pozvati ću gazdu!
osijek031.com smile ne budi luda, oma će se svi zabrinuti, samo ti šuti i nikome ni riječi, malo sam popila one rakije pa mi se zavrtilo u glavi, dati ću ti jednu svoju haljinu ako nikome ništa ne kažeš...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 9:56 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i osijek031.com smile pristade, i reče

osijek031.com smile ma šutim ja ko zalivena samo daj ti men tu haljinu, e a jel mi daš onu sa tigrastim uzorkom ta mi je baš goobah
osijek031.com smile ma nemaš beda dobiš koju oćeš, čak ću ti dat i cipelice koje idu uz tu 'aljinu

i dok su njih dvije tako pričale osijek031.com smile se nije dao smesti te je i dalje pržio osijek031.com smile punom parom, ali jadna osijek031.com smile i dalje nije kontala šta se zbiva, zapravo je nije bilo ni briga glavno da je dobila haljinu, i cipele koje idu uz nju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

presretna chole osijek031.com smile što će dobiti haljinu vraća se u kuću i smišljajući plan kako da zavede mladoga Pabla...
(za to vrijeme u kući orila se pjesma, rakija ih obuzela)
osijek031.com smile a ha, svaka čast guzda dobra brlja, nego lijepa vam je kći osijek031.com smile
osijek031.com smile uf stara joj je bila podatna i plodna
osijek031.com smile buraz jać se usrat

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 13:30 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile a jel kažeš plodna bila aaaaa, hik
osijek031.com smile aaa ta nije sjedila skrštenih nogu heheheheh
osijek031.com smile a de mi reci jel imala onak kukove il je bila onak više ko boca
osijek031.com smile ma kukovi Pablo kukovi, take kukove nis nikad vidjo, a što se moglo kormanirat šnjom za sexa, uf

u to se pojavljuje Vjestica koja je taman ispratila bolničare koji su pokrpali nju i maloga

Vjestica i o čemu se priča?
osijek031.com smile mrš tamo jebemliti sunac žareni saću te jope uvatit u rotor, idi bolje mezu spremi, eeeee živote kako žalim dan kad je konj Idriz od Ćelapa rastuko bivšoj ženi glavušu dok mu je čistila kopita, eeeee pa sam moro ovu žgadiju ženit da mi o djetetu brine, o muko moja (i mučno popi čokanj rakije iz zgloba)
osijek031.com smile razumijem te u potpunosti, znam ja dobro šta je briga o djetetu, evo već više od 15 godina otkako mi mater pade s mosta na beton, na glavu, brinem o osijek031.com smile (i nestade rakija iz čokanja u njegovom drobu)
osijek031.com smile težak je to život Pablo moj, eto baš mi drago što dođe ti u našu kuću
osijek031.com smile buraaaaaaaaaaaaz usraću se materinog mi groba
osijek031.com smile ne spominji materin grob zgromiću te ovim rukama!!!!!!!!(i raspuca mu zvučnu šamarčinu preko cijelog lica)
osijek031.com smile neka neka, samo oštro, batina je iz raja izašla, ja da nisam batina dobiJo jab tebe sad tu nožom izbo ( i brzinom munje izvuče ogromnu nožinu iz hlača)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uto emperatriz Vjestica , primjetivši da je ovaj izvukao nož povikne: ajme, života ti, nemoj po tepihu, pa evo tek sam krv od malog osijek031.com smile oprala .. osijek031.com smile Začepi, babetino, oš' da i tebe sade!!?? pablo Cool , vidjevši da s osijek031.com smile nema zajebancije, brže bolje pobjegne pod stol.. uto se iz konjušnice vratiše osijek031.com smile i osijek031.com smile , neuki priglupi gurbijančić-bolničarčić, sav izbezumljen osijek031.com smile i u šoku, jer je bio postao muškarcem.. za njima dotrči i Embarassed , koja je još u vrtu, dok je okopavala repu (nakon što je otišla iz konjušnice) čula tu svu ciku i viku... prokleta rakija! ćaća, opet te obuzela!! poviče mlada osijek031.com smile ... osijek031.com smile a di da ja odem istrpat teret, je li, brale??

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok se situacija sve više zahuktavala, konec,
ne propustite slijedeću epizodu gdje će se priča nastaviti, što će se dogoditi....hm, slijedi nastavak...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: