Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Vibratori!!!

#1: Cool Vibratori!!! Autor: insomnia Post Postano: 02.09.2007. 20:46

razmišljam o kupnji vibratora, pa ovim putem molim za preporuke.. Wink imate li iskustava s vibratorima? preporuku koji, i kakav? kakav je feeling??

#2: Cool Re: Vibratori!!! Autor: Svebor Post Postano: 02.09.2007. 21:01

a ti to u sklopu ovog topica i svih besanih, pustih noći koji će doći jer eto... veza postoji (na daljinu, jel) ali nedostaje ono nešto... Laughing
gotovo da sam požalio svoj savijet. izađi vikendom vanka... jeftinije prođeš Wink
prolistaj si i ovaj topic. možda pomogne:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=8491

#3: Cool Re: Vibratori!!! Autor: Elena_Os Post Postano: 02.09.2007. 21:08

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › a ti to u sklopu ovog topica i svih besanih, pustih noći koji će doći jer eto... veza postoji (na daljinu, jel) ali nedostaje ono nešto... Laughing


Nisam se ovako slatko nasmijala godinu dana Laughing

#4:   Autor: insomnia Post Postano: 02.09.2007. 21:30

Svebor je napisao/la: ›
a ti to u sklopu ovog topica i svih besanih, pustih noći koji će doći jer eto... veza postoji (na daljinu, jel) ali nedostaje ono nešto... Laughing
gotovo da sam požalio svoj savijet. izađi vikendom vanka... jeftinije prođeš Wink
prolistaj si i ovaj topic. možda pomogne:
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=8491



jao krepat ću od smijeha!! Laughing Laughing Laughing Laughing a čuj, em patim od nesanice, em nema dotičnog pomagala.. (nadovezujem se na svoj topic o ljubvnim jadima dotične mene Very Happy ) treba nekako utući vrijeme.. snađi se, druže Wink

#5:   Autor: ela Post Postano: 02.09.2007. 21:52

stvarno sam u čudu očekivali smo ovakav topic s vremenom jel...
brza si nema što....
što se teme tiče...hehe bolje mir...
svakako sretno...kupi..probaj Wink

#6:   Autor: insomnia Post Postano: 02.09.2007. 22:13

rekoh već jednom da Osijeku fali drastičnosti... ne vidim zašto je sad ovaj topic o vibratorima takav tabu.. tema kao i sve ostale osijek031.com smile

#7:   Autor: legica_os Post Postano: 02.09.2007. 23:43

ja kad bi si kupovala vibrator,došla bi u sexy shop,izabrala neki koji mi se najviše sviđa i rekla prodavaču/prodavačici da ga upakira u ukrasni papir jer je to dar za legicu osijek031.com smile

#8:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 7:37

Osobno nisam pobornik vibratora,,,malo mi je to smiješno,,,,zapravo znaš što mi je smiješo??? kao ono napraviš znaš već što i onda ga kao šta? opereš pod mlazom vode???? u umivaoniku ili šta? da ti bude čisti i spreman za uporabu...mislim daj molim te, opereš kitu??? i to još umjetnu????? oprosti, oprosti,,,,,evo neću više.....dakle,,,mislim da bi bilo najfer kada bi dali probni rok,,,,,kao kod auto test vožnju,,,,eto,.,,sretno...

#9:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 8:46

fairy je napisao/la: ›
Osobno nisam pobornik vibratora,,,malo mi je to smiješno,,,,zapravo znaš što mi je smiješo??? kao ono napraviš znaš već što i onda ga kao šta? opereš pod mlazom vode???? u umivaoniku ili šta? da ti bude čisti i spreman za uporabu...mislim daj molim te, opereš kitu??? i to još umjetnu????? oprosti, oprosti,,,,,evo neću više.....dakle,,,mislim da bi bilo najfer kada bi dali probni rok,,,,,kao kod auto test vožnju,,,,eto,.,,sretno...


da, kužim na šta misliš.. zato sam i povela topic jer me zanima kako s tim, šta je u tome toliko super, jer meni osobno se to čini malo bedastim.. a imam legicu koja je praktički zaljubljena u svoj vibrator, ono, ima ime i sve.. Rolling Eyes da, a šta poslije s njim?? Laughing Laughing

#10:   Autor: ela Post Postano: 03.09.2007. 9:06

e sad da ne ispadnemo škrtci ide ti to ovak odprilike :
vibratori od materijala silikon,plastika,staklo ,metal se dezinficiraju alkoholom...
dok oni Jelly ne niti se na preporučuju bez upotrebe prezervativa jer navodno svakom upotrebom dijelovi njih ostaju u organizmu a nisu baš zdravi...tj kancerogeni su...

#11:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 03.09.2007. 9:09

ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...

#12:   Autor: ela Post Postano: 03.09.2007. 9:12

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...

eh Jimmy al si se ..da ne kažem...
bolje i plastika nego bilo kakvo meso Wink

#13:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 9:17

ela je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...

eh Jimmy al si se ..da ne kažem...
bolje i plastika nego bilo kakvo meso Wink


potpisujem!! Wink

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...



ne kažem da ću probati, čisto me zanimalo.. a što se on odmah uspjenio... Evil or Very Mad kažu da su muškarci ljubomorni na vibratore?

#14:   Autor: Elena_Os Post Postano: 03.09.2007. 9:18

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
bolje i plastika nego bilo kakvo meso Wink


osijek031.com smile
Bravo! Nisi mogla bolje reći... Smile Wink

#15:   Autor: ela Post Postano: 03.09.2007. 9:22

pametni i u sebe sigurni muškarci nikad nisu ljubomorni na vibrator....
samo ih može dodatno motivirati...
jelte...mogućnosti su neograničene

#16:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 9:26

ela je napisao/la: ›
pametni i u sebe sigurni muškarci nikad nisu ljubomorni na vibrator....
samo ih može dodatno motivirati...
jelte...mogućnosti su neograničene


da da, slažem se.. ma mislih na ono-kad ih cura zanemari zbog vibratora.. jer kao, bolje joj je s vibratorom..čitah u Cosmu nešto o tome Very Happy

#17:   Autor: ela Post Postano: 03.09.2007. 9:36

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
pametni i u sebe sigurni muškarci nikad nisu ljubomorni na vibrator....
samo ih može dodatno motivirati...
jelte...mogućnosti su neograničene


da da, slažem se.. ma mislih na ono-kad ih cura zanemari zbog vibratora.. jer kao, bolje joj je s vibratorom..čitah u Cosmu nešto o tome Very Happy

e sad baš te cure mi nisu najjasnije...ali što ćeš sto ljudi ,sto ćudi...
a možda je problem u dečkima... Wink

#18:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 9:48

da, ma kontam da je problem u tim dečkima.. e pa, Miki, ako te komad gume (ili čega već, nisam upućena u materijal izrade) može zamjeniti, e pa onda nemamo o čemu pričati osijek031.com smile Very Happy

#19:   Autor: Rajnus Post Postano: 03.09.2007. 10:37

A cuj s druge strane zene nikad nece zamjeniti drkicu osijek031.com smile

#20:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 11:06

Rajnus je napisao/la: ›
A cuj s druge strane zene nikad nece zamjeniti drkicu osijek031.com smile


ok, ne bih se štela mešati po tom pitanju osijek031.com smile

#21:  Re: Vibratori!!! Autor: Anita_os Post Postano: 03.09.2007. 11:35

Mi svijeeeeeetlimooooo... Smile

Evo jedan sto svijetli u mraku! Nazoveš ga Casper! hehehhe..
Ti si u zadnje vrijeme nocna ptica pa bi ovaj bio taman!
Samo daj!
Wink

#22:  Re: Vibratori!!! Autor: Anita_os Post Postano: 03.09.2007. 11:41

hehe, ne mogu odolit!
Ovaj je napredniji!
2 motora!
Ima i GPS navigaciju! Laughing
A i zekan ti skakče po klitu!
majko mila!
Dobro da i auspuh nema!
Prezakon!

LED RABBIT

#23:   Autor: insomnia Post Postano: 03.09.2007. 11:47

Vibrator od želatinaste gume s dva motora. Vrh rotira u dva smjera s 4 različite brzine. Vibrator za klitoris u obliku zečića vibrira u 7 različitih programa. Za kontrolu ima displej. Vibrator koristi 4x AA 1,5V baterije.

lcd display, ne vjerujem.. Laughing Laughing Laughing
zečić... Laughing Laughing Laughing
navigacija.. Laughing Laughing Laughing

opako, nema šta!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#24:   Autor: Monstrum Post Postano: 03.09.2007. 12:18

Najbolje ti sebi nabavi momka s tvrdom ku***nom i svi su ti problemi riješeni, je*eš ti taj komad gume s motorom il bez njega, ništa ne zamjenjuje i nemože zamijenit pravu stvar Very Happy

#25:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 14:26

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › A cuj s druge strane zene nikad nece zamjeniti drkicu osijek031.com smile

hiihihhiii joj joj osijek031.com smile ,,,e a gle istina je to,,i ja uvijek kažem da me nitko ne zna dirati kao ja sama, ipak to radim godinama.... Embarassed

#26:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2007. 14:33

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolje ti sebi nabavi momka s tvrdom ku***nom i svi su ti problemi riješeni, je*eš ti taj komad gume s motorom il bez njega, ništa ne zamjenjuje i nemože zamijenit pravu stvar Very Happy


je da,,u pravu si, samo da još nađem dečka s tvrdom k.....om osijek031.com smile


Pa to ti bar nije problem, žensko si dovraga, probaš par momaka i čije je žezlo najtvrđe, taj postaje kralj tvog dvorca Very Happy


je da,,,,samo što ti to sve nekako dođe drugačije kada pređeš neke godine,,,ne da mi se povlačit sad tu s nekim bilo kim i da mi neko slini tu po meni, a da ga ne znam, čak niti ne razmišljam o njemu dok pjevušim neku pjesmu ili dok pijana raspravljam o svemu i svačemu ni ne pomislim na tu osobu ,,,,i sad bi ja njemu trebala dati da me dira i ljubi i liže,,,,,ma daj,,,, osijek031.com smile

#27:   Autor: davorccc Post Postano: 04.09.2007. 8:51

insomnia je napisao/la: ›
razmišljam o kupnji vibratora, pa ovim putem molim za preporuke.. Wink imate li iskustava s vibratorima? preporuku koji, i kakav? kakav je feeling??


Šta će ti vibrator, nađi si nekoga tko će te kresati!

#28:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.09.2007. 8:56

halo, halo, muška populacijo, što ste se uspjenili i prepali malog, gumenog, falusoidnog predmetića koji vibrira? nitko nije tvrdio da on može nadomjestiti sex (ili nedajbože mužjaka) no činjenica je kako često, u nedostatku subjekata s kurcem, isti može poslužiti kao zamjena.
pod "nedostatak" ne mislim da vas nema, nego na onu situaciju kad vani pogledaš oko sebe i zaključiš kako je sve što vidiš ili ružno, debelo i ćelavo, ili dosadno, glupo i nezanimljivo, ili na glavi ima 6 kila gela a u džepu ključeve tatinog cabria i malog pišu... e, tad je vrijeme za gumenog prijatelja.
bez uvrede, ali mislim da sve žene znaju o kojoj situaciji govorim, ma koliko mi šutjeli o tome.
žene, znate, imaju kriterije (u riječniku stranih riječi potražiti pojašnjenje pojma op.a.) Evil

#29:   Autor: insomnia Post Postano: 04.09.2007. 10:08

CatCloe je napisao/la: ›
halo, halo, muška populacijo, što ste se uspjenili i prepali malog, gumenog, falusoidnog predmetića koji vibrira? nitko nije tvrdio da on može nadomjestiti sex (ili nedajbože mužjaka) no činjenica je kako često, u nedostatku subjekata s kurcem, isti može poslužiti kao zamjena.
pod "nedostatak" ne mislim da vas nema, nego na onu situaciju kad vani pogledaš oko sebe i zaključiš kako je sve što vidiš ili ružno, debelo i ćelavo, ili dosadno, glupo i nezanimljivo, ili na glavi ima 6 kila gela a u džepu ključeve tatinog cabria i malog pišu... e, tad je vrijeme za gumenog prijatelja.
bez uvrede, ali mislim da sve žene znaju o kojoj situaciji govorim, ma koliko mi šutjeli o tome.
žene, znate, imaju kriterije (u riječniku stranih riječi potražiti pojašnjenje pojma op.a.) Evil



potpisujem.. ! dovoljan je jedan pogled kroz prozor ponekad da me totalno freak me out! ovo sve samo još jednom potvrđuje da muškarci vibratore shvaćaju kao prijetnju! Wink

zar stvarno nitko ovdje nije nikad koristio vibr... , ili vam je svima bed pričati o tome?? ne razumijem Rolling Eyes

#30:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.09.2007. 10:12

Ha, nama generalno to bas i nije shvatljivo. Malo koji ce od nas posegnuti za plasticnom dolly ili sto ja znam kakvim glupostima. Ili drkica ili muff Smile

Ja nemam problema sto se tice toga. Ako ce me moja buduca "varati" samo sa Draganom. It's fine with me Smile

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.09.2007. 11:43

Rajnus je napisao/la: ›
Ha, nama generalno to bas i nije shvatljivo. Malo koji ce od nas posegnuti za plasticnom dolly ili sto ja znam kakvim glupostima. Ili drkica ili muff Smile
e vidiš, to je zato jer su vaši mozgovi jdnostavniji. žene imaju puno bujniju maštu, samo što će rijetke bilo što o njoj priznati naglas Wink
Rajnus je napisao/la: ›
Ja nemam problema sto se tice toga. Ako ce me moja buduca "varati" samo sa Draganom. It's fine with me Smile
to je daleko prevare, on ti može biti odličan saveznik osijek031.com smile

#32:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.09.2007. 13:28

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › e vidiš, to je zato jer su vaši mozgovi jdnostavniji. žene imaju puno bujniju maštu, samo što će rijetke bilo što o njoj priznati naglas Wink


Ja bih prije rekao da je to zbog anatomije naseg tijela Smile
Mi puno vise dobijemo iz dlanova nego vi iz prstiju Wink

Citat: ›
to je daleko prevare, on ti može biti odličan saveznik osijek031.com smile


To je meni vise za popunjavanje "rupa" Wink

#33:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.09.2007. 14:13

Rajnus je napisao/la: ›
Mi puno vise dobijemo iz dlanova nego vi iz prstiju Wink

e to već ne bih rekla. sam si napisao kako je u pitanju anatomija - kod vas se sve vrti oko centra univerzuma - jednog jedinog dijela tijela gdje sve počinje i završava. a kod žena sve od glave do pete (izvana i iznutra) može biti erogena zona... za majstora su mogućnosti neograničene. Evil

#34:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.09.2007. 14:51

Krivo si me shvatila. Nama je saka dovoljna, a vama ni 10 prstiju nije Wink

A sto se tice centra...kako kod koga...kako kod koga Very Happy

#35:  Re: Vibratori!!! Autor: Mladjo Post Postano: 04.09.2007. 23:56

što bi reko inspektor-vozač hladnjače iz filma mrtav ladan - trebat će prsti guzici svrbljivoj

#36:  Re: Vibratori!!! Autor: fairy Post Postano: 05.09.2007. 7:14

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › što bi reko inspektor-vozač hladnjače iz filma mrtav ladan - trebat će prsti guzici svrbljivoj

...misliš Wiliam de Pakšu.... Laughing Laughing zaaakon

#37:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.09.2007. 9:01

Rajnus je napisao/la: ›
Krivo si me shvatila. Nama je saka dovoljna, a vama ni 10 prstiju nije Wink

mislim da imaš krivu predodžbu o tome šta se radi s našim prstima osijek031.com smile

#38:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.09.2007. 10:01

Da da da da:D

#39:   Autor: davorccc Post Postano: 05.09.2007. 14:20

Svađate se kao neki stari ljubavni par.

#40:   Autor: insomnia Post Postano: 05.09.2007. 22:33

Mladjo je napisao/la: ›
što bi reko inspektor-vozač hladnjače iz filma mrtav ladan - trebat će prsti guzici svrbljivoj


joj ovo je dobro... !! osijek031.com smile osijek031.com smile

ok, odustadoh od vibr... nemam para za neki pošteni, a one neke bezvezne jeftine kontam da mi se ni ne isplati, za to komotno mogu nekog neiskusnog brucoša ćopiti Very Happy

#41:   Autor: steam Post Postano: 05.09.2007. 22:46

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ok, odustadoh od vibr... nemam para za neki pošteni, a one neke bezvezne jeftine kontam da mi se ni ne isplati, za to komotno mogu nekog neiskusnog brucoša ćopiti Very Happy


Ili bolje, nadjes bogatasa u mercedesu, pa ti on kupi pravi vibrator?

#42:   Autor: insomnia Post Postano: 05.09.2007. 22:58

steam je napisao/la: ›
Ili bolje, nadjes bogatasa u mercedesu, pa ti on kupi pravi vibrator?


pa ako bih našla bogataša u mercedesu, kontam da ne bih trebala vibrator.. što opet ne mora nužno biti tako... a i kako bih njega pitala da mi kupi vibrator? mislio bi da je nesposoban, pa bi se uvrijedio... i ostavio me.. a ima mercedes osijek031.com smile

#43:   Autor: sheila Post Postano: 05.09.2007. 23:36

aaaa zamislite vi to izmislili su hellou kitty vibrator u čak 6 boja....svašta

#44:   Autor: Maks Post Postano: 11.09.2007. 23:45

pravi je pravi
ali ako zakaze pravi onda se uzima pomocni i eto zadovoljstva pravog
vibrator to je cudna spravica i obicno ga dame biraju z a sebe a mi muskarci kad ga kupimo za poklon obicno kupujem nesto ekstavagantno
pa bas i ne pase njbolje je otici u sex shop pa sam izabrati
znam u njemackoj jedan shop u minhenu gdje se moze isprobati povedes zenu ili djevojku kupis tri cetiri pakovanja kondoma i u shop pa isprobavate dok ne nadjete sto odgovara dali je krivi debeo dug
rezbaren koje brzine ima i tako to
ima ih i onih koji se pune nekom tecnoscu i sa koje-kakvim glupostima
samo treba probna voznja

#45:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 14:46

Maks je napisao/la: ›
pravi je pravi


konstatacija na mjestu! Very Happy

Maks je napisao/la: ›
a mi muskarci kad ga kupimo za poklon obicno kupujem nesto ekstavagantno


kao npr?

Maks je napisao/la: ›
znam u njemackoj jedan shop u minhenu gdje se moze isprobati povedes zenu ili djevojku kupis tri cetiri pakovanja kondoma i u shop pa isprobavate dok ne nadjete sto odgovara dali je krivi debeo dug
rezbaren koje brzine ima i tako to
ima ih i onih koji se pune nekom tecnoscu i sa koje-kakvim glupostima
samo treba probna voznja


ok, taj koji ide na probne vožnje drugdje osim kod mene me ne bi vidio... Very Happy

#46:   Autor: tamna strana Post Postano: 06.10.2007. 18:57

CatCloe je napisao/la: ›
no činjenica je kako često, u nedostatku subjekata s kurcem, isti može poslužiti kao zamjena.
pod "nedostatak" ne mislim da vas nema, nego na onu situaciju kad vani pogledaš oko sebe i zaključiš kako je sve što vidiš ili ružno, debelo i ćelavo, ili dosadno, glupo i nezanimljivo, ili na glavi ima 6 kila gela a u džepu ključeve tatinog cabria i malog pišu... e, tad je vrijeme za gumenog prijatelja.


...kad ovo procitam....stvarno se zapitam da li zemaljskom kuglom šece koji ispravan muškarac....odnosno onaj kiji se ne može prepoznati u ovome...Cool

..no dobro...što se tice vibratora....definitivno zna biti zanimljivo kad ti ženska predloži da u žaru sexa ukljucimo i njezinog malog kucnog prijatelja.....i nakon što pristaneš....doživiš šok od kojeg se oporavljaš mjesecima....jer umjesto MALOG kucnog prijatelja....iz skrivenog mjesta....se izvlaci nešto velicine omanjeg vatrogasnog aparata.....te sve tvoje dosadašnje misli...kako si joj super u krevetu...i kako imaš nešto što joj odgovara.....pada u vodu.....Cool

tako da moj konacni odgovor je....vibrator da....al ne u mom prisustvu.....Cool

#47:   Autor: Osječanin Post Postano: 06.10.2007. 19:06

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › .
pod "nedostatak" ne mislim da vas nema, nego na onu situaciju kad vani pogledaš oko sebe i zaključiš kako je sve što vidiš ili ružno, debelo i ćelavo, ili dosadno, glupo i nezanimljivo Evil


Mače, jel smo se sreli negdje vani? osijek031.com smile

#48:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.10.2007. 17:32

Osječanin je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › .
pod "nedostatak" ne mislim da vas nema, nego na onu situaciju kad vani pogledaš oko sebe i zaključiš kako je sve što vidiš ili ružno, debelo i ćelavo, ili dosadno, glupo i nezanimljivo Evil


Mače, jel smo se sreli negdje vani? osijek031.com smile

ta figura bi mi sigurno zapela za oko osijek031.com smile

#49:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.10.2007. 13:34

evo jedan tekst u vezi vibratora....nadam se da ce barem pomoci u proširenju vidika...u vezi spoznaje što je i cemu služi vibrator......

Vibrator – što, kako i za koga?

#50:   Autor: sexyback Post Postano: 08.10.2007. 15:36

tamna strana je napisao/la: ›
evo jedan tekst u vezi vibratora....nadam se da ce barem pomoci u proširenju vidika...u vezi spoznaje što je i cemu služi vibrator......

Vibrator – što, kako i za koga?


Ideeeešš, mi samice odavno znamo sve prednosti te "čarobne naprave" , bdw, uvijek je spreman, ne smrde mu noge, ne podriguje poslije piva, ne šalta od tekme do tekme - napuniš mu baterije i tu je!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

#51:   Autor: insomnia Post Postano: 08.10.2007. 16:17

tamna strana je napisao/la: ›
evo jedan tekst u vezi vibratora....nadam se da ce barem pomoci u proširenju vidika...u vezi spoznaje što je i cemu služi vibrator......

Vibrator – što, kako i za koga?

thx na proširenju vidika Wink

#52:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.10.2007. 16:53

...ako i dalje ne bude nešto jasno...možemo preci i na prakticni dio...Cool

#53:   Autor: insomnia Post Postano: 08.10.2007. 17:00

tamna strana je napisao/la: ›
...ako i dalje ne bude nešto jasno...možemo preci i na prakticni dio...Cool

organiziraš tečaj? Wink jel to u sklopu ''pučkog otvorenog učilišta '' ili.. Cool

#54:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.10.2007. 17:23

insomnia je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...ako i dalje ne bude nešto jasno...možemo preci i na prakticni dio...Cool

organiziraš tečaj? Wink jel to u sklopu ''pučkog otvorenog učilišta '' ili.. Cool


...sve obavijesti, prijedloge, pohvale i kritike...slati iskljucivo na PM....Cool

#55:   Autor: insomnia Post Postano: 08.10.2007. 17:27

tamna strana je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...ako i dalje ne bude nešto jasno...možemo preci i na prakticni dio...Cool

organiziraš tečaj? Wink jel to u sklopu ''pučkog otvorenog učilišta '' ili.. Cool


...sve obavijesti, prijedloge, pohvale i kritike...slati iskljucivo na PM....Cool

you got it, babe Cool

#56:  Re: Vibratori!!! Autor: Korina Post Postano: 12.10.2007. 8:32

kakve su cijene tih vibratora?hm...
pa mislim, jel to isplativa investicija??
al ono, da bude neki kvalitetni, ne neka kineska plastika već neki fini silikon???
ima li takvih?
jesu bolji neki s kuglicama unutar njih ili obični treskavci??
ima li netko toliko saznanja? Smile

#57:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2007. 8:36

Dakle, već smo razgovarale o tome, ja ima jedan ružičasti koji se zove Jellyfish sa tri brzine i kupila sam ga u Rijeci u sex shopu Taboo. Imam i mali crni "džepni". Dildo sam bacila jer.... znaš. A ima i jedan srebrni, taj mi je zakon, apsolutni. Size doesn' matter. It is I, Emilio.

#58:   Autor: insomnia Post Postano: 12.10.2007. 9:20

1step2far je napisao/la: ›
Dakle, već smo razgovarale o tome, ja ima jedan ružičasti koji se zove Jellyfish sa tri brzine i kupila sam ga u Rijeci u sex shopu Taboo. Imam i mali crni "džepni". Dildo sam bacila jer.... znaš. A ima i jedan srebrni, taj mi je zakon, apsolutni. Size doesn' matter. It is I, Emilio.

osijek031.com smile .... da, Dildo si bacila jer si ga.. ajde reci sad svima.. POTRGALA !! osijek031.com smile

#59:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2007. 9:30

Dakle prijateljice profesorice, hvala ti na svemu što si podijelila sa ovim ljudima. Bilježim se sa štovanjem ha ha. Kolegica je jučer slavila rođoš pa se ubila u alkoholu tako da sam ja danas gospodarica tastature, ha ha ha ahahaahahaha...
Moramo do Zg, da kupimo neku stvarčicu, da vidim zašto ono moje "jaje" neće da radi. Šmrc. Twisted Evil

#60:   Autor: insomnia Post Postano: 12.10.2007. 9:33

1step2far je napisao/la: ›
Moramo do Zg, da kupimo neku stvarčicu, da vidim zašto ono moje "jaje" neće da radi. Šmrc. Twisted Evil

ošle baterije? Very Happy čini mi se da ga čeka ista sudbina kao i Dilda.. pa daj oladi malo, ženo.. osijek031.com smile

#61:   Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2007. 9:35

Da, ti kao da ne bi lomila. Duge su noći bez muškog tijela uz naša bludna tijela...

#62:   Autor: insomnia Post Postano: 12.10.2007. 9:37

1step2far je napisao/la: ›
Da, ti kao da ne bi lomila. Duge su noći bez muškog tijela uz naša bludna tijela...

a i to što kažeš! Wink

#63:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2007. 9:48

Dakle, dogovoreno. Ipak bi te još bolje povela u Rijeku jer je to grad za nas dve Urbanovke... Pa da odem na kafcu u Gal, i da se napijemo negdje... Živjeli vibratori.
Muškarci su zakon, ali nisu uvijek za sex, vibratori jesu. Kao što bi dotični MT rekao: mi smo nimfomanke... Laughing

#64:   Autor: Poppy Post Postano: 12.10.2007. 9:50

1step2far je napisao/la: ›
Dakle, dogovoreno. Ipak bi te još bolje povela u Rijeku jer je to grad za nas dve Urbanovke... Pa da odem na kafcu u Gal, i da se napijemo negdje... Živjeli vibratori.
Muškarci su zakon, ali nisu uvijek za sex, vibratori jesu. Kao što bi dotični MT rekao: mi smo nimfomanke... Laughing

s obzirom da ti je ovo tek deveti post, moram priznat da si odlično izabrala nick! Wink

#65:   Autor: Korina Post Postano: 12.10.2007. 10:44

ja mislim da bi mi dosta samo 1 vibrić..sve više od toga prelazi u neku krajnost..hmm osijek031.com smile

#66:   Autor: CatCloe Post Postano: 12.10.2007. 10:49

tamna strana je napisao/la: ›
..no dobro...što se tice vibratora....definitivno zna biti zanimljivo kad ti ženska predloži da u žaru sexa ukljucimo i njezinog malog kucnog prijatelja.....i nakon što pristaneš....doživiš šok od kojeg se oporavljaš mjesecima....jer umjesto MALOG kucnog prijatelja....iz skrivenog mjesta....se izvlaci nešto velicine omanjeg vatrogasnog aparata.....te sve tvoje dosadašnje misli...kako si joj super u krevetu...i kako imaš nešto što joj odgovara.....pada u vodu.....Cool

tako da moj konacni odgovor je....vibrator da....al ne u mom prisustvu.....Cool
pa nemoj tako. on ti je saveznik! ključna otvora su, naime, 3. a vas ste dvojica... Wink

#67:   Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2007. 12:34

Poppy pozdrav, i hvala na pohvali mojem nadimku. Sresti ćemo se na nekoj temi.

#68:  Re: Vibratori!!! Autor: Ajkula Post Postano: 12.10.2007. 12:44

meni je sasvim ok kad dvije cure koriste isti vibrator sa dvije glave, pa u društvu je sve zabavnije Very Happy

#69:   Autor: Poppy Post Postano: 12.10.2007. 12:48

Ajkula je napisao/la: ›
meni je sasvim ok kad dvije cure koriste isti vibrator sa dvije glave, pa u društvu je sve zabavnije Very Happy

a to si doživio koliko puta u životi?! viđeno na ekranu se ne broji! Smile

#70:   Autor: Ajkula Post Postano: 12.10.2007. 12:53

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
meni je sasvim ok kad dvije cure koriste isti vibrator sa dvije glave, pa u društvu je sve zabavnije Very Happy

a to si doživio koliko puta u životi?! viđeno na ekranu se ne broji! Smile

U mašti puno puta, jel se to broji? Very Happy Ali nada umire posljednja Razz

#71:   Autor: Poppy Post Postano: 12.10.2007. 12:55

Ajkula je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
meni je sasvim ok kad dvije cure koriste isti vibrator sa dvije glave, pa u društvu je sve zabavnije Very Happy

a to si doživio koliko puta u životi?! viđeno na ekranu se ne broji! Smile

U mašti puno puta, jel se to broji? Very Happy Ali nada umire posljednja Razz

broji, broji... svatko za nesto zivi! Wink

#72:   Autor: Ajkula Post Postano: 12.10.2007. 13:02

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
meni je sasvim ok kad dvije cure koriste isti vibrator sa dvije glave, pa u društvu je sve zabavnije Very Happy

a to si doživio koliko puta u životi?! viđeno na ekranu se ne broji! Smile

U mašti puno puta, jel se to broji? Very Happy Ali nada umire posljednja Razz

broji, broji... svatko za nesto zivi! Wink

Odlično, onda će se broj sigurno povečati, sreći nikad kraja Smile

#73:  Re: Vibratori!!! Autor: Horned Reaper Post Postano: 21.10.2007. 23:56

smrt vibratorima

živjeli naši penisi Razz Razz Razz Razz

#74:   Autor: insomnia Post Postano: 22.10.2007. 15:32

Horned Reaper je napisao/la: ›
smrt vibratorima

živjeli naši penisi Razz Razz Razz Razz

hm da.. nego, koliko je ono bio onaj ''zečić''.. Wink

#75:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 24.12.2007. 9:29

Eh, da, imam novi, stakleni, koja ludnica... Izgleda fenomenalno, a u ljubavnim igricama mu nema premca. I moj dragi uživa.

#76:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.12.2007. 14:21

1step2far je napisao/la: ›
Eh, da, imam novi, stakleni, koja ludnica... Izgleda fenomenalno, a u ljubavnim igricama mu nema premca. I moj dragi uživa.


...kako tvoj dragi uživa....hmm...možda mi je i bolje da ne znam....
...osim ako pod uživanciju smatraš da se sad može malo i odmoriti....Cool

#77:   Autor: ruana Post Postano: 24.12.2007. 16:11

zasto se meni jos nitko nije sjetio to kupit,lol

#78:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 25.12.2007. 15:33

pa kupi si sama..... sta bi teta prodavacica pomislila kad bi ti decko dosao kupiti sam ili jos gore s prijateljem

#79:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 02.01.2008. 9:10

Ne znam kako je u našoj lijepoj Hrvatskoj, ali dragi vani kupuje sve preko neta, dakle iz udobnosti svoje sobe bez crvenih obraza i ušiju svojoj djevojci kupuje vesele i zgodne stvarčice.

#80:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.01.2008. 9:18

ruana je napisao/la: ›
zasto se meni jos nitko nije sjetio to kupit,lol


...što ce ti vibrator.....da si izbiješ zube....Cool

#81:   Autor: ruana Post Postano: 02.01.2008. 12:34

tamna strana je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
zasto se meni jos nitko nije sjetio to kupit,lol


...što ce ti vibrator.....da si izbiješ zube....Cool


ti to iz iskustva

#82:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.01.2008. 12:38

ruana je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
zasto se meni jos nitko nije sjetio to kupit,lol


...što ce ti vibrator.....da si izbiješ zube....Cool


ti to iz iskustva


...ocekivao sam barem trunku konstruktivniji odgovor od tebe...al opet ništa....Cool
...nemam ja iskustva s vibratorima...niti s bilo kojim proizvodom koji se može kupiti u sexi shopu.....(osim kondoma)...
al da ima vibratora koji su u stanju cuda napraviti....u to sam siguran.....Cool

#83:   Autor: ruana Post Postano: 02.01.2008. 18:31

tamna strana je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
zasto se meni jos nitko nije sjetio to kupit,lol


...što ce ti vibrator.....da si izbiješ zube....Cool


ti to iz iskustva


...ocekivao sam barem trunku konstruktivniji odgovor od tebe...al opet ništa....Cool
...nemam ja iskustva s vibratorima...niti s bilo kojim proizvodom koji se može kupiti u sexi shopu.....(osim kondoma)...
al da ima vibratora koji su u stanju cuda napraviti....u to sam siguran.....Cool


de molim te kondome u sexy shopu si ih kupovao Evo ti ga... Evo ti ga...

#84:  Re: Vibratori!!! Autor: 8 Post Postano: 03.01.2008. 14:42

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako je u našoj lijepoj Hrvatskoj, ali dragi vani kupuje sve preko neta, dakle iz udobnosti svoje sobe bez crvenih obraza i ušiju svojoj djevojci kupuje vesele i zgodne stvarčice.


Imao sam priliku vidjeti to glorificirano "vani", pa tako, dok sam u pauzi za ručak šetkarao po jednom gradiću ugledam prizor od kojega vam se istovremeno ledi krv u žilama i srce rastapa od miline:

točno pred izlogom butika "Beate Uhse", u kojem su stajale četiri lutke s m-ž erotskom konfekcijom i u kojem je bilo desetke drangulija i različitih pomagala, stoji božićni štand s najrazličitjim suvenirima vjersko-tradicijske tematike.

Mislim da mi samo previše tripamo. Dođi, odaberi, plati, nosi.
Eto, ja se kandidiram, ako netko ima problema s kupovinom nekonvencionalnih artikala, ja ću kupiti sve što se on/ona/ono/oni/one/ona stide.

#85:   Autor: zlusch Post Postano: 04.01.2008. 19:01

CatCloe je napisao/la: ›
pa nemoj tako. on ti je saveznik! ključna otvora su, naime, 3. a vas ste dvojica... Wink

Žena sa iskustvom... cijenim! Wink

#86:   Autor: zlusch Post Postano: 04.01.2008. 19:02

1step2far je napisao/la: ›
Eh, da, imam novi, stakleni, koja ludnica... Izgleda fenomenalno, a u ljubavnim igricama mu nema premca. I moj dragi uživa.

Zašto nekako mislim da tvoj dragi i ne bi bio presretan ovom rečenicom javno izgovorenom na forumu....
osijek031.com smile

#87:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 05.01.2008. 13:44

Dragi vrlo dobro zna kakva sam i izjavu je pročitao čim sam je napisala, tako da niti on, a niti ja nemamo problema sa izražavanjem oko takvih stvari. Nisam nastrana, samo volim sexy igračke.

#88:  Re: Vibratori!!! Autor: zlusch Post Postano: 05.01.2008. 19:44

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi vrlo dobro zna kakva sam i izjavu je pročitao čim sam je napisala, tako da niti on, a niti ja nemamo problema sa izražavanjem oko takvih stvari. Nisam nastrana, samo volim sexy igračke.

Ahh.. nemrem bolivit kako se ona odmah naduri kad ne skuži zezanciju. Ajd sad lijepo pročitaj ponovo svoju i moju rečenicu....

#89:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 06.01.2008. 11:23

Skužila sam, ne brini, ipak je dragi milijun puta bolji od staklenka. osijek031.com smile osijek031.com smile

#90:   Autor: zlusch Post Postano: 06.01.2008. 11:31

1step2far je napisao/la: ›
Skužila sam, ne brini, ipak je dragi milijun puta bolji od staklenka. osijek031.com smile osijek031.com smile

Ma nisi skužila... ajde da probam parafrazirati tvoje riječi: "Eh, da, imam novi, stakleni, koja ludnica...I moj dragi uživa"
Sad jasnije? Wink

#91:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 06.01.2008. 11:40

Got it. Ah, pomutio mi se razum.

#92:   Autor: zlusch Post Postano: 06.01.2008. 11:47

1step2far je napisao/la: ›
Got it. Ah, pomutio mi se razum.

Previše tog Staročeškog, predmnijevam... Wink

#93:   Autor: Elena_Os Post Postano: 17.01.2008. 19:31

Evo, za one koje ga još nemaju..malena zamjena Laughing

P.S. Program nisam testirala i ne znam da li radi, tako da me ne proklinjete ako uzalud ovo downloadate... Laughing

A ja sad nastavljam tražiti software koji mi je potrebniji od ovog Wink

#94:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 16.04.2008. 18:45

Ljudi, tj. žene, jeste li se ponovile ovih dana?
Meni iskreno ne treba kraj mojeg arsenala, ali dajte, malo akcije...

#95:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 16.04.2008. 19:04

vučeš me za jezik Wink
al, ako ne pišem o seksu, ne pišem ni o seksualnim pomagalima Wink

#96:   Autor: insomnia Post Postano: 16.04.2008. 20:53

Ja ga još nisam nabavila, ali radim na tome Very Happy

#97:   Autor: marrai Post Postano: 16.04.2008. 20:56

Ne koristim ga,već duže vrijeme... Laughing

#98:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 17.04.2008. 10:49

Insomnia, ti ćeš za brzdej valjda dobiti, ajde, brzo će to.
I odmah ide kod mene na procjenu, ali očnu, ne vaginalnu...

#99:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:24

insomnia je napisao/la: ›
rekoh već jednom da Osijeku fali drastičnosti... ne vidim zašto je sad ovaj topic o vibratorima takav tabu.. tema kao i sve ostale osijek031.com smile


ne fali osijeku drastičnosti, već nekima u osijeku fali drastičnosti Very Happy

#100:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:29

insomnia je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›
Osobno nisam pobornik vibratora,,,malo mi je to smiješno,,,,zapravo znaš što mi je smiješo??? kao ono napraviš znaš već što i onda ga kao šta? opereš pod mlazom vode???? u umivaoniku ili šta? da ti bude čisti i spreman za uporabu...mislim daj molim te, opereš kitu??? i to još umjetnu????? oprosti, oprosti,,,,,evo neću više.....dakle,,,mislim da bi bilo najfer kada bi dali probni rok,,,,,kao kod auto test vožnju,,,,eto,.,,sretno...


da, kužim na šta misliš.. zato sam i povela topic jer me zanima kako s tim, šta je u tome toliko super, jer meni osobno se to čini malo bedastim.. a imam legicu koja je praktički zaljubljena u svoj vibrator, ono, ima ime i sve.. Rolling Eyes da, a šta poslije s njim?? Laughing Laughing


nije ni čudo da su veze osuđene na propast kad psotoje vibratori koji ne zafrkavaju, nešpricaju, nemoraš paziti kad će i gdje će, može dok dok ne rikne a onda samo zamjeniš baterije....cure moje kako će te vi sjebati evoluciju....vidit će te vi kad se hologrami usavrše, nećete moći naći muškog na ulici....samo vi grlite i ljubite svoje vibratore i davajte im imena...bolje vibratorima nego djeci...valjda će vam vibratori...još malo pa će i crkva ozakoniti brakove između žena i vibratora....

#101:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:33

insomnia je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...

eh Jimmy al si se ..da ne kažem...
bolje i plastika nego bilo kakvo meso Wink


potpisujem!! Wink

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ne budi glupa ... tebi je sigurno puno lakše naći tipa ... zato u lov na meso ne na plastiku ...



ne kažem da ću probati, čisto me zanimalo.. a što se on odmah uspjenio... Evil or Very Mad kažu da su muškarci ljubomorni na vibratore?


jok ti si.....da nismo ljubomorni na ta sranja nešto bi nam falilo u glavi....ionako ste nas dosad skoro tretirali samo za nosače kita a sad kad imate i vibratore nismo dovoljno dobri......e baš bih volio da izumremo kao rasa i kad nam dođe E.T. i bude kopao da nađe razlog zašto smo izumrli da nađe kutiju sa očuvanim vibratorom unutra....pandorinu kutiju Very Happy

#102:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:34

ela je napisao/la: ›
pametni i u sebe sigurni muškarci nikad nisu ljubomorni na vibrator....
samo ih može dodatno motivirati...
jelte...mogućnosti su neograničene


nekim ženama je očito samo svrha što više svršavati.....ljubav je izumrla....barem između muškarca i žene....

#103:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:37

fairy je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › A cuj s druge strane zene nikad nece zamjeniti drkicu osijek031.com smile

hiihihhiii joj joj osijek031.com smile ,,,e a gle istina je to,,i ja uvijek kažem da me nitko ne zna dirati kao ja sama, ipak to radim godinama.... Embarassed


jedno pitanje....da lis i ti još uvijek sama sa 31. godinom?...ako jesi i nečudi me.....previše razmišljaš klitorisom.....da je klitoris predviđen za razmišljenje bio bi ti velik kao glava da unutra stane mozak...

#104:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:42

CatCloe je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la: ›
Ha, nama generalno to bas i nije shvatljivo. Malo koji ce od nas posegnuti za plasticnom dolly ili sto ja znam kakvim glupostima. Ili drkica ili muff Smile
e vidiš, to je zato jer su vaši mozgovi jdnostavniji. žene imaju puno bujniju maštu, samo što će rijetke bilo što o njoj priznati naglas Wink
Rajnus je napisao/la: ›
Ja nemam problema sto se tice toga. Ako ce me moja buduca "varati" samo sa Draganom. It's fine with me Smile
to je daleko prevare, on ti može biti odličan saveznik osijek031.com smile



misliš siromašniju!? ipak mi sebi možemo umisliti film za drkicu a vama bez kukzuroznog klipa bude teško zadovoljit se......ja sam zasad imao sreću i nijedna me moja nije morala zamjeniti s plastikom.....ili nisam priljepak za takve "dame"...fala bogu...

#105:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:43

CatCloe je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la: ›
Mi puno vise dobijemo iz dlanova nego vi iz prstiju Wink

e to već ne bih rekla. sam si napisao kako je u pitanju anatomija - kod vas se sve vrti oko centra univerzuma - jednog jedinog dijela tijela gdje sve počinje i završava. a kod žena sve od glave do pete (izvana i iznutra) može biti erogena zona... za majstora su mogućnosti neograničene. Evil


a zato vam služi vibrator!? za masažu cijelog tijela!? Very Happy

#106:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2008. 18:45

Super Hik je napisao/la: ›
nekim ženama je očito samo svrha što više svršavati.....

Dobro jutro... jel slađa ili gorča?

#107:  Re: Vibratori!!! Autor: bondgirl Post Postano: 17.04.2008. 18:47

Možeš mi please objasniti zašto sam ti ja u potpisu!?

#108:   Autor: marrai Post Postano: 17.04.2008. 18:48

alo dečkooo!!! sve ove osobe kojima ti uporno kvotaš više ne sudjeluju u raspravama na ovom forumu...tak da,ne znam tko će ti odgovoriti na tvoja kompleksna pitanja...

#109:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:48

sexyback je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
evo jedan tekst u vezi vibratora....nadam se da ce barem pomoci u proširenju vidika...u vezi spoznaje što je i cemu služi vibrator......

Vibrator – što, kako i za koga?


Ideeeešš, mi samice odavno znamo sve prednosti te "čarobne naprave" , bdw, uvijek je spreman, ne smrde mu noge, ne podriguje poslije piva, ne šalta od tekme do tekme - napuniš mu baterije i tu je!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad



vi ste pravi recept kako zauvijek ostati sam Wink

#110:  Re: Vibratori!!! Autor: marrai Post Postano: 17.04.2008. 18:49

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Možeš mi please objasniti zašto sam ti ja u potpisu!?

osijek031.com smile aaaaa,i ja sam ,ne brini osijek031.com smile osijek031.com smile

#111:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2008. 18:51

bondgirl je napisao/la: ›
Možeš mi please objasniti zašto sam ti ja u potpisu!?

Zato što si fino nasjela na pretpotopnu foru... Marice, deder ono linkovlje da gospojici predočimo Wink

#112:   Autor: bondgirl Post Postano: 17.04.2008. 18:52

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
bondgirl je napisao/la: ›
Možeš mi please objasniti zašto sam ti ja u potpisu!?

Zato što si fino nasjela na pretpotopnu foru... Marice, deder ono linkovlje da gospojici predočimo Wink


Šta god!!

#113:   Autor: marrai Post Postano: 17.04.2008. 18:54

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
bondgirl je napisao/la: ›
Možeš mi please objasniti zašto sam ti ja u potpisu!?

Zato što si fino nasjela na pretpotopnu foru... Marice, deder ono linkovlje da gospojici predočimo Wink


Ne mogu sad srećo,vibrator mi u ruci osijek031.com smile

#114:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 18:58

CatCloe je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
..no dobro...što se tice vibratora....definitivno zna biti zanimljivo kad ti ženska predloži da u žaru sexa ukljucimo i njezinog malog kucnog prijatelja.....i nakon što pristaneš....doživiš šok od kojeg se oporavljaš mjesecima....jer umjesto MALOG kucnog prijatelja....iz skrivenog mjesta....se izvlaci nešto velicine omanjeg vatrogasnog aparata.....te sve tvoje dosadašnje misli...kako si joj super u krevetu...i kako imaš nešto što joj odgovara.....pada u vodu.....Cool

tako da moj konacni odgovor je....vibrator da....al ne u mom prisustvu.....Cool
pa nemoj tako. on ti je saveznik! ključna otvora su, naime, 3. a vas ste dvojica... Wink


može jedno pitanje...ako se tako zadovoljavate sad pa tko će vas zadovoljiti poslije!? pa nitko normalan neće htjeti ostat s vama....na kraju će vam vibrator biti vječni drug....nije ni čudi što ste protiv veza koje nisu savršene.....a baš sam se zbog nekih vaših postova pitao kako to da imate tako visoka mjerila za muškarce i mogu reći da mi je sad sve jasno Smile....baš sam bio blesav Very Happy

#115:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 19:00

tamna strana je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Eh, da, imam novi, stakleni, koja ludnica... Izgleda fenomenalno, a u ljubavnim igricama mu nema premca. I moj dragi uživa.


...kako tvoj dragi uživa....hmm...možda mi je i bolje da ne znam....
...osim ako pod uživanciju smatraš da se sad može malo i odmoriti....Cool


hehe potpis... Very Happy

#116:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 19:02

1step2far je napisao/la: ›
Dragi vrlo dobro zna kakva sam i izjavu je pročitao čim sam je napisala, tako da niti on, a niti ja nemamo problema sa izražavanjem oko takvih stvari. Nisam nastrana, samo volim sexy igračke.



HAHAHAHA Very Happy

#117:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 19:03

1step2far je napisao/la: ›
Skužila sam, ne brini, ipak je dragi milijun puta bolji od staklenka. osijek031.com smile osijek031.com smile


zato što ti ga je kupio hahhahaha Very Happy

#118:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2008. 19:03

bondgirl je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Zato što si fino nasjela na pretpotopnu foru... Marice, deder ono linkovlje da gospojici predočimo Wink

Šta god!!

O buci, buci... kako se ona odmah ljuti Smile

Evo, prouči ovaj topic pa će ti se horizonti naglo proširiti:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=2517&start=0

#119:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2008. 19:07

marrai je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marice, deder ono linkovlje da gospojici predočimo Wink

Ne mogu sad srećo,vibrator mi u ruci osijek031.com smile

Kužim... bježi kao neman po tipkovnici... disleksija... dumine Wink

#120:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 17.04.2008. 19:18

Sve će nas izjebati taj Marrain vibrator!

#121:  Re: Vibratori!!! Autor: marrai Post Postano: 17.04.2008. 19:19

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Sve će nas izjebati taj Marrain vibrator!


osijek031.com smile osijek031.com smile

#122:  Re: Vibratori!!! Autor: eldiablo Post Postano: 17.04.2008. 19:21

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Sve će nas izjebati taj Marrain vibrator!


osijek031.com smile osijek031.com smile


Ma necu step2 nemoj se bojat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#123:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 17.04.2008. 19:24

Jel se hoće tvoj družiti sa mojima? Vibratorima, mislim.
Iz dobre su porodice, baterije su dobre, higijena je na razini...

Diablo, vraže, mislim da si definitivno bolji od svih vibratora.
Nažalost, na vibratore sam osuđena jer dečko živi preko dvije države u trećoj državi pa moram ubiti napetost.

#124:   Autor: insomnia Post Postano: 17.04.2008. 19:45

Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile

#125:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 19:51

insomnia je napisao/la: ›
Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile


pogrešno djevojko (ako te tako mogu nazvati) ja uopće nama problema ni u seksu ni sa seksom pa mi i netrebaju pomagala niti njima samnom....zato mi vi i jeste smiješni Smile

#126:   Autor: insomnia Post Postano: 17.04.2008. 20:09

Super Hik je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Superhiče, oj Superhiče!
Al se raspisao momak... Very Happy
Čuj, gle, da sad ne duljim, tj. ne kvotam ono sve što si ti kvotao, ne da mi se i umorna sam.. Potpuno je, ali potpuno očito da ti imaš problema sa sexom, pomagalima, ma sexom općenito. Kao što si i sam priznao nekoliko desetaka postova ranije, vibratore smatraš prijetnjom, i to je u redu. Svi se mi bojimo nepoznatog, ili nečeg u čemu nismo dobri. Pa ljudi smo, nismo pilići.
Vibrator nikako nemoj kupiti, niti ikada nemoj ući u neki sex shop, ma znaš šta, nemoj ti ni proći pored jednog, za svaki slučaj, i sve će biti u redu.


A sad da se ja vratim na ostale postove..
-tko će mi to kupiti vibrator za rođendan; jel to moja draga @1step? Može! Smile


pogrešno djevojko (ako te tako mogu nazvati)

Dapače! Smile Nisam udana, tako da... A čak i ne posjedujem vibrator, how wierd is that?!

Super Hik je napisao/la: ›
ja uopće nama problema ni u seksu ni sa seksom pa mi i netrebaju pomagala niti njima samnom....zato mi vi i jeste smiješni Smile

Ono u čemu se razlikuje moje i tvoje poimanje vibratora i inih pomagala, je što ih ja ne smatram ORTOPEDSKIM pomagalima.
Pa zaboga, šta znači, ako cura ima vibrator, šta to automatski znači da je njen partner nesposoban da ju zadovolji?! Pa nije to neka ''pomoć'' pri seksu.
Iako, svakako može i pomoći.. Wink

#127:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 20:24

pa ovako recimo....osnova bračnog živoz+ta ili veze, osim ljubavi naravno, je i tolerancija, strpljivost i kompromis.......kako van kreveta tako i u krevetu...a činjenica je da ako se žena koristi vibratorom kad je uhvati a muškarac ili nije tu ili nije raspoložen da će gubiti polako toleranciju i volju za kompromisom i van kreveta jer "zašto da ja trpim tvoje mušice kad mi bolje društvo čini vibrator od tebe!?".....i ja vas razumijem, nijedan muškarac (ukoliko nisu upleteni oni prvotni osjećaji) nemože nadvisiti mogućnosti vibratora i s vremenom kad osjećaji malo splasnu a želja za "kvalitetnim" orgazmom vam ostane ista normalno da ćete se uhvatiti umjetne stvarčice i da sma na vašem mjestu ni ja se onda nebih vraćao na lošije kad vas neki stari prdonja počne štipati a niti mu je tolko više velik niti je čvrst........znači da poanta braka i zajedničkog života nije u seksualnom zadovoljavanju....mislite da je crkva bez razloga rekla da je znanje prokletstvo!?.....nije da se slažem s crkvom, osobno sam veliki protivnik crkve, ali imamo mozgove da bismo s njima razmišljali a ne s penisom ili klitorisom.....ako se vi zadovoljavate sa pomagalima a mi desankom ili prostitutkama nikad nećemo naći utjehu jedni u drugima jer ćemo želju "bolje" nahraniti drukčije....upravo današnja normalizacija masturbacije, osobito kod žena, i dovodi do sve više samaca u svepoznijim godinama....

#128:   Autor: insomnia Post Postano: 17.04.2008. 20:34

Jesi ti jedan od onih koji masturbaciju smatraju grijehom? Ajme, ne vjerujem... osijek031.com smile
Gle, iako je ženama doživjeti orgazam vrlo bitno, vrlo malo žena ''razmišlja klitorisom''. Hebote, pa valjda su tu i neki osjećaji uključeni..
Ne, ma zapravo, žene su totalni sex maniacs, koji muškarce odbacuju kao poderane gaće. Ako ti je sa 70 mlohav, onda, deda, furaj.. Iako smo u braku već zadnjih 45 godina.
osijek031.com smile

#129:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 21:26

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Jesi ti jedan od onih koji masturbaciju smatraju grijehom? Ajme, ne vjerujem... osijek031.com smile


kao prvo, ja ne vjerujem u instituciju grijeha kao ni oprosta, ja nisam Bog da ikoga osuđujem ili ikome opraštam....ali smatram ga nužnim zlom jer stvoreni smo da jedni druge ispunjavamo i nadopunjavamo pa u nedostatku toga a pod utjecajem najčešće medija posluži za prvu ruku Laughing ....zato i povlačim crtu ozmeđu začinjavanja ljubavi u vezi i perverzije u vezi jer prvo je uljepšava a drugo je poružnjuje i tu treba napraviti razliku jer ako pređemo neke granice povratka nema, i stvari počnu smetati kad-tad...

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Gle, iako je ženama doživjeti orgazam vrlo bitno, vrlo malo žena ''razmišlja klitorisom''. Hebote, pa valjda su tu i neki osjećaji uključeni..
Ne, ma zapravo, žene su totalni sex maniacs, koji muškarce odbacuju kao poderane gaće. Ako ti je sa 70 mlohav, onda, deda, furaj.. Iako smo u braku već zadnjih 45 godina.
osijek031.com smile


vidim, muškarci ti nisu baš jasni...naravno, govorim o većini, i o tome kako je Freud uspio relativno lako objasniti seksualni razvoj muškog mozga dok se oko ženskoga ipak pomučio....ako malo pogledaš sa strane vidit ćeš da je mnogo više muških svoje djevojke stavljalo na pijedestal i ako im ta "svetica" postane kurvica u krevetu to im više nije to, osim nakratko dok su napaljeni a poslije ih uhvati osjećaj "istočnog grijeha" (takvi su i smislili onu: "sve su žene kurve; sori mama i ti si žena")...zato sam i rekao da su mnogi brakovi znali funkcionirati (osobito u katoličkim zeljama) tako da kad se muško zaželio perverzije je otišao u javnu kuću a žena je bilo samo za misionarski položaj.......ja sam osobno za zlatnu sredinu....kako u svemu tako i u seksu......krajnosti ne volim...jer dovode do ekscesa....

a što se tiče žena, sve više ih i je sex-maniacs, a mnogo ih je upavo na ovom forumu Very Happy...no za to smatram zaslužnim beskrupulozni potrošački kapitalizam koji marketingom cilja na primarne nagone podsvjesti...niste vi baš za sve krive Wink


Zadnja promjena: Super Hik; 17.04.2008. 21:27; ukupno mijenjano 1 put.

#130:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 17.04.2008. 21:27

"ljudi moji, je li to moooguuućeeee???" Shocked

nemam vibrator

imala sam ga - kupila, probala - bez veze, pa je stajao u ormaru pa opet probala i opet mi bez veze i tako još cijela 2 puta - shvatila sam da mi to nije ništa i riješila sam ga se

zašto? jer meni treba stvarni dodir, zagrljaj, poljubac...čovjek od krvi i mesa...

iz istog razloga ne masturbiram - meni to ništa ne znači i ne zadovoljava me
ne kažem da nikada to ne radim, vrlo rijetko i svaki put mi bez veze

ALI, razumijem da se to nekim (možda čak i mnogim) curama sviđa, da imaju vibratore i razna pomagala i da ih koriste...i da masturbiraju...pa, pobogu i muškarci drkaju, kaj ne???pa to je normalna pojava! svašta!

ljudi moji, svatko neka radi ono što hoće dok time ne nanosi bol nekome drugome (bilo fizičku, bilo emotivnu, psihičku...!!!

a što se tiče da onoga da vibrator može zamijeniti muškarca (da parafraziram) - meni nikako ne može!a niti većini žena...

uh, ne da mi se dalje...
a i rekoh da više neću o seksu... Embarassed

#131:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 21:40

evo vidiš...ostavila si me bez teksta...sjedim pred ekranom već 5 minuta i neznam kako da pohvalim ovaj tvoj post Smile...ima... ima..e pur si move Smile...kvaliteta je tim ljepša kad rijetka Smile


ali ipak moram reći da si ipak podlegla marketingu i zagolicane radoznalosti ipak isprobala ta pomagala...ali to je ljudski...tako je i s prvom cigaretom, čašom alkohola, nekima jointom ili nečim drugim.....većina podlegne društvu i proba....jedna od psihijatrijskih definicija alkoholičara je da je svatko potencijalni alkoholičar tko je probao i jednu čašu alkoholnog pića....isto je zapravo sa svim stvarima.........

p.s. sad ćete me opet razapeti, jel da Cool

#132:   Autor: insomnia Post Postano: 17.04.2008. 21:51

Ma nećemo.. Ma živio ti meni! I tvoja misionarska poza i razmišljanja, koja su toliko oprečna mojima da je to naprosto jezivo Smile

@Maco, slažem se s tobom, naravno.. Muškarca od krvi i mesa ništa ne može zamijeniti! Živjeli muškarci!

#133:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 21:58

ma šta si ti zapela sa misionarskom pozom na mene!?...osobno mi je ta najmrskija kad ju već stalno spominješ......to što se ja neslužim rekvizitima ne trpam ga u svaku rupu znači samo da uspijem dobro obaviti "posao" i bez toga....ili sam imao sreću pa sam zaobišao nimfomanke Wink

#134:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2008. 22:06

1step2far je napisao/la: ›
Jel se hoće tvoj družiti sa mojima? Vibratorima, mislim.
Iz dobre su porodice, baterije su dobre, higijena je na razini...

Ou šit... ovo je poprimilo kataklizmičke razmjere Shocked

#135:   Autor: Super Hik Post Postano: 17.04.2008. 22:08

the end is near....

put your Cool and enjoy the show...


Very Happy

#136:   Autor: insomnia Post Postano: 17.04.2008. 22:13

Super Hik je napisao/la: ›
ma šta si ti zapela sa misionarskom pozom na mene!?...osobno mi je ta najmrskija kad ju već stalno spominješ......to što se ja neslužim rekvizitima ne trpam ga u svaku rupu znači samo da uspijem dobro obaviti "posao" i bez toga....ili sam imao sreću pa sam zaobišao nimfomanke Wink

Ma ok, da, kako god ti kažeš.

#137:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.04.2008. 22:59

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › evo vidiš...ostavila si me bez teksta...sjedim pred ekranom već 5 minuta i neznam kako da pohvalim ovaj tvoj post Smile...ima... ima..e pur si move Smile...kvaliteta je tim ljepša kad rijetka Smile


ali ipak moram reći da si ipak podlegla marketingu i zagolicane radoznalosti ipak isprobala ta pomagala...ali to je ljudski...tako je i s prvom cigaretom, čašom alkohola, nekima jointom ili nečim drugim.....većina podlegne društvu i proba....jedna od psihijatrijskih definicija alkoholičara je da je svatko potencijalni alkoholičar tko je probao i jednu čašu alkoholnog pića....isto je zapravo sa svim stvarima.........

p.s. sad ćete me opet razapeti, jel da Cool
@mali ivice ja te molim da prestaneš zajebavat ekipu i vratiš se svojem izvornom nicku, takav si nam svima draži i takvog te svi znamo i volimo. nije uredu ovako zajebavat ekipu kad znamo da si jedan i jedinstven

#138:   Autor: Super Hik Post Postano: 18.04.2008. 0:10

wtf??? Very Happy

#139:   Autor: goopa Post Postano: 18.04.2008. 11:25

Ja dobila vibrator... za rođendan... Dragi se istrošio... al bitno da služi svrsi.

#140:   Autor: zlusch Post Postano: 18.04.2008. 12:58

goopa je napisao/la: ›
Ja dobila vibrator... za rođendan... Dragi se istrošio... al bitno da služi svrsi.

Ovo "dragi se istrošio" kad god ponovo pročitam poprimi neko drugo značenje Wink

#141:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 18.04.2008. 13:25

Da me Zlusch ne zna, skupo bi me platio, zar ne?

Naravno, muškarac je sve što trebam, i nikakav vibrator ga ne može zamijeniti.
No, pošto se ja seksam samo za Uskrs, ljetne praznike i Božić puno mi znači vibrator jer bih u drugom slučaju izludjela od želje.
Kad me zasvrbi, ja se želim počešati.
Da mi je dragi u blizini spalila bih sve vibratore, dobro lažem, jedan bih ostavila.
Ali, dragi nije u blizini, pa se snalazim kako mogu.

#142:   Autor: zlusch Post Postano: 18.04.2008. 14:02

1step2far je napisao/la: ›
Da me Zlusch ne zna, skupo bi me platio, zar ne?

Ma, ništa preskupo... jedna večera, dvije butelje vina i par komplimenata na račun atributa koji su malo više istaknuti čine čuda kod svake žene Smile
1step2far je napisao/la: ›
Kad me zasvrbi, ja se želim počešati.
Da mi je dragi u blizini spalila bih sve vibratore, dobro lažem, jedan bih ostavila.

Dečki, vrag odnio šalu... ajmo i mi pokazati zube:
http://www.fleshlight.com/fleshlight-girls/


Zadnja promjena: zlusch; 18.04.2008. 15:12; ukupno mijenjano 1 put.

#143:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 18.04.2008. 14:20

Šta će im to kad mama može speći dobru staru pitu od jabuka?

#144:   Autor: zlusch Post Postano: 18.04.2008. 15:12

1step2far je napisao/la: ›
Šta će im to kad mama može speći dobru staru pitu od jabuka?

A mogu i vaše mame na tržnici kupiti mrkve i krastavaca....

#145:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 18.04.2008. 18:19

Krastavci dolaze u obzir, a ove tanašne spodobe nikako, bar su na nažem placu i u vrtu prcmoljčići.
Ti bi sa mnom debatirao?

#146:   Autor: Super Hik Post Postano: 18.04.2008. 19:05

zlusche, nekim ženama je potrebniji patliđan.. Smile

#147:   Autor: zlusch Post Postano: 18.04.2008. 22:34

1step2far je napisao/la: ›
Krastavci dolaze u obzir, a ove tanašne spodobe nikako, bar su na nažem placu i u vrtu prcmoljčići.
Ti bi sa mnom debatirao?

Namjerno sam spomenuo mrkve jer su tanje i relativno zašiljene.... jel ti sad jasnije? Wink

#148:  Re: Vibratori!!! Autor: Avi Post Postano: 25.04.2008. 14:32

Ovo treba nabaviti
XD osijek031.com smile Embarassed

#149:   Autor: Super Hik Post Postano: 15.05.2008. 18:13

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2008/04/24/0224006.html

#150:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 16.05.2008. 7:13

Ne kužim ovo, 11 stranica topica o preporuci vibratora bez ijedne korisne preporuke...
Dakle, mene zanima što curi kupiti za rođendan; nekakav Orgasmotronic 2000 pro, ili nešto, recite što je bolje, samo vibrator ili da ipak ima nekakav, više organski oblik; sa zekom ili bez, što, a, što?!

PS: tko u OS-u radi odljeve falusa u silikonu? Very Happy

#151:   Autor: wendy Post Postano: 16.05.2008. 9:23

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle, mene zanima što curi kupiti za rođendan; nekakav Orgasmotronic 2000 pro, ili nešto, recite što je bolje, samo vibrator ili da ipak ima nekakav, više organski oblik; sa zekom ili bez, što, a, što?!


Mekši, savitljiv, kraći, deblji, žilav, a ne bi bilo loše da na nešto nalikuje odnosno da lijepo (ili da kažem - prirodno) izgleda Smile

#152:   Autor: MissTake Post Postano: 16.05.2008. 9:34

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › ...
Dakle, mene zanima što curi kupiti za rođendan...

nek' svijetli u mraku i odmah joj kupi punjač baterija Twisted Evil

#153:  Re: Vibratori!!! Autor: 1step2far Post Postano: 16.05.2008. 16:25

Jedan moj primjerak ima tvorničko ime Jellyfish, ali ja ga zovem drugačije. Preporučam, nije skup, a ima tri brzine.

#154:   Autor: Super Hik Post Postano: 16.05.2008. 18:30

nekako se osjećalo u zraku to njegovo pitanje na kraju Very Happy

#155:   Autor: insomnia Post Postano: 16.05.2008. 20:52

Kako nema preporuka? Pa ima tamo na nekoj 3 ili 4 str. ...
Pa kad se svi stide Very Happy

#156:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 17.05.2008. 7:02

Razgovarao s curom jučer o tome; provajdat će mi link na jedan webshop sa njoj zanimljivim modelom (nešto slično onome što je wendy napisala).
Hvala svima na preporukama!

#157:   Autor: darkmark Post Postano: 28.05.2008. 17:12

Jebes mi sve nekad poželim da sam žensko kako je vama dobro.

Oćeš vibrator, oćeš krastavac, oš kitu, oš kuglice, oš šta ti ja znam....

I onda kažu još da su nesretne...

#158:   Autor: pumpkin Post Postano: 28.05.2008. 18:50

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Jebes mi sve nekad poželim da sam žensko kako je vama dobro.

Oćeš vibrator, oćeš krastavac, oš kitu, oš kuglice, oš šta ti ja znam....

I onda kažu još da su nesretne...




osijek031.com smile

#159:   Autor: pinkychus Post Postano: 02.08.2008. 15:16

Ja sam si nedavno kupila vibrator s 3 brzine vibracije i rotacijom u desnu i lijevu stranu...mogu samo reci svima zainteresiranima da bolje uštede novac i kupe si dildo jerbo te vibracije mozes osjetiti samo kad ti je vibrator izvan rodnice, a kad ga stavis unutra, slabo se to sve osjeti, Confused pa opet sama moraš malo manevrirati s njim - a to isto možeš i s običnim dildom... eto,,, sretno! Laughing

#160:  Re: Vibratori!!! Autor: lufus Post Postano: 25.05.2009. 23:52

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2009/05/25/0113006.html?pos=n2

#161:   Autor: majaazdaja Post Postano: 27.05.2009. 22:14

darkmark je napisao/la: ›
Jebes mi sve nekad poželim da sam žensko kako je vama dobro.

Oćeš vibrator, oćeš krastavac, oš kitu, oš kuglice, oš šta ti ja znam....

I onda kažu još da su nesretne...


.....os palacinke....

#162:   Autor: TataMata Post Postano: 27.05.2009. 23:32

oću....s pekmezom od višanja....

#163:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.05.2009. 12:54

@TataMata, nu ti kikača za javljanje u "neozbiljnoj i nepolitičkoj temi" Wink

on topic:
inače sam zagovornik živog stvora, radije nego vibratora, ali sad bi mi jedan baš dobro došao Wink

#164:   Autor: Frost Post Postano: 28.05.2009. 13:24

MacaPapucharica je napisao/la: › inače sam zagovornik živog stvora, radije nego vibratora, ali sad bi mi jedan baš dobro došao Wink

Živi stvor ili vibrator? Very Happy

#165:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.05.2009. 14:20

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: › inače sam zagovornik živog stvora, radije nego vibratora, ali sad bi mi jedan baš dobro došao Wink

Živi stvor ili vibrator? Very Happy


haha, namjerno sam tako sročila, očekujući ovo pitanje... Very Happy

živi stvor je uvijek prvi izbor... Wink
a vibrator dođe nešto kao štaka...ali, ponekad je i štaka potrebna Sad

#166:   Autor: Frost Post Postano: 28.05.2009. 18:30

Maco, jebemu, pa tebi tako mladoj i zgodnoj barem ne bi trebao bit problem nać mesa.... Wink

#167:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.05.2009. 19:55

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Maco, jebemu, pa tebi tako mladoj i zgodnoj barem ne bi trebao bit problem nać mesa.... Wink


nisam sigurna jel wink bio na "mlada" ili "zgodna" ili oboje, hahahah Wink

ma, jbga, ovo nije moje vrijeme...

nego, odosmo mi u offtopic Sad

#168:   Autor: rizla Post Postano: 01.06.2009. 11:51

Bolje dobar vibrator nego loš muškarac!

#169:   Autor: nandor0928 Post Postano: 01.07.2009. 9:36

Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099

#170:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 01.07.2009. 11:22

nandor0928 je napisao/la: ›
Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099
Bože dragi, izgleda da ovaj misli ozbiljno... osijek031.com smile

#171:   Autor: Ingo Post Postano: 01.07.2009. 11:32

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): ›
nandor0928 je napisao/la: ›
Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099
Bože dragi, izgleda da ovaj misli ozbiljno... osijek031.com smile


ma, misli li on ozbiljno ili ne ... ali ovom forumu pod hitno trebaju lektori

#172:   Autor: anakonda Post Postano: 01.07.2009. 11:47

...izgleda da misli...čovjek je i u imeniku pod istim imenom kao i nick...osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile...

#173:   Autor: insomnia Post Postano: 01.07.2009. 16:13

nandor0928 je napisao/la: ›
Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099

ja ne vjerujem osijek031.com smile osijek031.com smile

Molim lijepo, ovo je fina tema Very Happy

#174:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.07.2009. 16:28

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
nandor0928 je napisao/la: ›
Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099

ja ne vjerujem osijek031.com smile osijek031.com smile

Molim lijepo, ovo je fina tema Very Happy


zato se čovjek oglasio i na ovoj, manje finoj temi Wink
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=254570#254570

#175:   Autor: anakonda Post Postano: 01.07.2009. 16:35

...ja se pitam jel toliko očajan i je li se tko javio...

#176:   Autor: insomnia Post Postano: 01.07.2009. 17:48

Pa znaš šta, ne bi me čudilo da mu se netko i javio.. Rolling Eyes

#177:  Re: Vibratori!!! Autor: lufus Post Postano: 30.03.2010. 22:09

http://zadovoljna.com.hr/clanak/seks_i_veze/ma-sto-radi-vibrator-od-40-000-eura.html Laughing
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Vibratori!!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::