Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se boriti protiv nesanice?

#1: Snif ! Kako se boriti protiv nesanice? Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 0:11

Evo, već ne znam niti ja koju noć po redu ne mogu spavati iako su večeras idealni uvjeti.. kiša pada, umiruje, nije vruće, premorena sam od neispavanosti... but still nothing Glavom o zid osijek031.com smile


Probala sam sve ..ovce su u mislima skakale uzduž i popreko,jedna preko druge..prebrojala sam ih sve... pila sam i toplo miljeko i opet ništa.. osijek031.com smile
Naravno, moram napomenuti da ne pijem crnu kavu tako da nije ni od nje...

Pomagajte,ne znam više šta da radim... tablete za spavanje ne dolaze u obzir,makar mislim da bi mi jedine sad pomogle... help me ,please Crying or Very sad želim spavati duže od 4 sata osijek031.com smile Sad


Zadnja promjena: Elena_Os; 29.08.2007. 1:31; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: cibura1 Post Postano: 29.08.2007. 0:13

hmmm...i mene nesanica hvata u posljednje vrijeme pa ja popijem casu piva prije spavanja...tek sto pocnem piti odma mi se prizjeva(ako pijes pivo)

#3:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 0:14

kad pivo ne mogu smisliti osijek031.com smile

#4:   Autor: heart3 Post Postano: 29.08.2007. 0:33

Elena_Os je napisao/la: ›
kad pivo ne mogu smisliti osijek031.com smile


Ni ja,no nemam problema sa nesanicom. Lako zaspim,spavam kao beba,a ni top me ne bi probudio. Very Happy

#5:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 0:48

Pa ranije mi je sve ovo bilo strano... Sad

#6:   Autor: heart3 Post Postano: 29.08.2007. 0:56

Ajoj...nadam se da će uskoro opet sve biti po starom. Sretno. Smile

#7:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 1:21

I ja ... hvala Very Happy

#8:   Autor: Leon Post Postano: 29.08.2007. 1:41

Elena_Os je napisao/la: › Evo, već ne znam niti ja koju noć po redu ne mogu spavati iako su večeras idealni uvjeti.. kiša pada, umiruje, nije vruće, premorena sam od neispavanosti... but still nothing Glavom o zid osijek031.com smile


Danas je pun mjesec http://www.calculatorcat.com/moon_phases/phasenow.php, a to su idealni uvjeti samo za jedno (dobro, i jos kojesta ;-)): nesanicu.

#9:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 1:45

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›

Danas je pun mjesec , a to su idealni uvjeti samo za jedno (dobro, i jos kojesta ;-)): nesanicu.


Istina ..kao npr. pretvaranje u vukodlaka Very Happy i naravno još puuuunoooo zanimljivog.. Wink

#10:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 29.08.2007. 6:10

Već dugo se mučim s tim problemom.
Ni kod mene nikakav alkohol niti vradžbine s mlijekom i slično uopće ne pali.
Jedini recept koji sam našao je jednu noć uopće ne spavati, pa onda sljedeću spavam k'o beba...

#11:   Autor: fairy Post Postano: 29.08.2007. 7:02

probaj se ustajati što ranije i izmaratse preko dana što više

#12:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 8:10

Evo jesam,čak sam spavala od pola 4 do 8... vidjet' ćemo šta će noćas biti,ali ovo stvarno više nije normalno Rolling Eyes

#13:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 29.08.2007. 8:19

blago vama ... koliko bi ja posla mogo napraviti da tako malo spavam ... ajmo se mjenjat

#14:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.08.2007. 9:41

odličan recept - vruće mlijeko sa žličicom meda, uvijek me uspava.
ili jedna još bolja metoda (riskirajući da me ponovno optuže za offtopičarenje) - orgazam. poslije njega uvijek spavaš kao beba. osijek031.com smile

#15:   Autor: Circa Post Postano: 29.08.2007. 9:43

CatCloe je napisao/la: ›
odličan recept - vruće mlijeko sa žličicom meda, uvijek me uspava.
ili jedna još bolja metoda (riskirajući da me ponovno optuže za offtopičarenje) - orgazam. poslije njega uvijek spavaš kao beba. osijek031.com smile


OPet sex...

#16:   Autor: euchrid Post Postano: 29.08.2007. 9:47

ja sam nabavio neki čaj od nekog travara... piješ ga tijekom popodneva, svaki gutljaj držiš po 10 sekundi u ustima prije nego progutaš... smije se piti najduže mjesec dana i nije preporučljivo pretjerano izlaganje suncu u tom razdoblju... pali... ali ipak je pivo uvjerljivo najbolje... i to ono peto po redu

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.08.2007. 10:14

Ni ja ne spavam kad je pun mjesec, al zato pogledaš na kalendar kad će bit i onda se dobro izmoriš preko dana, pljuga prije spavanja i spavaš ko beba, nikako pit kole il kave cijeli dan il se možeš oprostit sa snom, prošli pun mjesec nisam spavo cijelu noć jer sam se naguto kole

#18:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.08.2007. 10:15

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › odličan recept - vruće mlijeko sa žličicom meda, uvijek me uspava.
ili jedna još bolja metoda (riskirajući da me ponovno optuže za offtopičarenje) - orgazam. poslije njega uvijek spavaš kao beba. osijek031.com smile


Od meda i mlijeka ništa ( provjereno u više navrata ) osijek031.com smile
Eto ostade mi još zadnja metoda Laughing Embarassed ako noćas uspije..branit' ću te od optužbi Wink

#19:   Autor: tonya Post Postano: 29.08.2007. 10:49

I ja sam ovih dana imala problema sa spavanjem. Bila sam na moru i nisam se mogla priviknuti na tamošnji jastuk i krevet. Onda sam se vratila i opet se nisam mogla priviknuti na stari jastuk i krevet. Onda je bio pun mjesec koji mi svijetli ravno u facu i nisam mogla spavati... Ali polako se vraćam na staro. Inače, mene često uspava glup program na tv-u Wink

#20:   Autor: machor Post Postano: 29.08.2007. 10:59

Iako nećeš najbolji lijek zato ti je Helex.
Pa ti vidi dali ćeš popustit pa ga popit ili trpit!

A možda da odeš na grupe za tješenje ko Edward Norton u Fight Clubu!

#21:   Autor: Circa Post Postano: 29.08.2007. 11:01

E ljudi...
A da se probate umorit. Ono radite nesto preko dana, navecer neka fizicka aktivnost i tako... Upotrijebite svoja tijela. Od lezanja pred TV-om cijeli dan i nema neke koristi, a i lose se spava...

Kad se po cijele dane oralo i kopalo svi su spavali ko zaklani

#22:   Autor: tonya Post Postano: 29.08.2007. 13:06

Circa cijeli dan ora i kopa............ Nos... Razz

#23:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.08.2007. 13:07

snom protiv nesanice!

#24:   Autor: PuKoTiNa Post Postano: 29.08.2007. 13:40

CatCloe je napisao/la: ›
odličan recept - vruće mlijeko sa žličicom meda, uvijek me uspava.
ili jedna još bolja metoda (riskirajući da me ponovno optuže za offtopičarenje) - orgazam. poslije njega uvijek spavaš kao beba. osijek031.com smile

hai hai, a josh bolja solucija su dva orgazma, a ako ti se ni nakon toga ne spava, onda, jel, idesh na kvantitet - 3,4,..... osijek031.com smile
Ontopic: otkako studiram sam kronichni korisnik nesanice, i uopche mi ne smeta... Very Happy Very Happy

#25:   Autor: tonya Post Postano: 29.08.2007. 14:15

DonQuijote je napisao/la: ›
snom protiv nesanice!

Genijalno! Very Happy

#26:   Autor: betty Post Postano: 29.08.2007. 14:20

ma daj sta bi se mucila ja ne mogu nikad spavati kad je pun mijesec popijes lekotam od 1,5 mg i spavas ko beba....iako mozda te nesto podsvijesno muci sto si ne zelis priznati....

#27:   Autor: swamp Post Postano: 29.08.2007. 14:26

Leon je napisao/la: ›
Danas je pun mjesec http://www.calculatorcat.com/moon_phases/phasenow.php, a to su idealni uvjeti samo za jedno (dobro, i jos kojesta ;-)): nesanicu.

aaaah to su idealni uvjeti za gledat Cat People... Nastasia Kinski... grrrr Smile

#28:   Autor: pic Post Postano: 29.08.2007. 14:31

i ja sam več ploudio od ne spavanja,sva sreča da se ne moram ustajati rano

#29:   Autor: malecka Post Postano: 29.08.2007. 14:47

ne patim od nesanice...ali jedno sam primjetila ne mogu spavati kad je pun mjesec..da me ubiješ...ali i skontala sam da kad se nazujim onda spavam ko beba ako treba i cijeli dan... a a ko ne želiš konzumirat alkohol...onda si uzmi neku ajme dosadnu knjigu..i vidjet češ kako češ spavat.... osijek031.com smile

#30:   Autor: ruana Post Postano: 29.08.2007. 16:38

znas one tablete dramine, protiv mucnine u putu, e popij to, od njih ces spavat ko top, vjeruj isprobano

#31:   Autor: malecka Post Postano: 29.08.2007. 16:42

e da imaš i one protiv alergija claritine.... ili tako nekako.... to te uspava...a ako si na neš alergiča eto 2 muve 1 udarcem... osijek031.com smile

#32:   Autor: honey Post Postano: 30.08.2007. 1:08

Ja isto imam probleme s tim. Mislim da si je dobro naviti sat jako rano ujutro, probudit se, izmučit se taj dan i kad osjetiš navečer da ti se spava- odmah leći u krevet. I tako tjedan dana i vratit će se sve u normalu...

#33:   Autor: ruana Post Postano: 30.08.2007. 1:17

honey je napisao/la: ›
Ja isto imam probleme s tim. Mislim da si je dobro naviti sat jako rano ujutro, probudit se, izmučit se taj dan i kad osjetiš navečer da ti se spava- odmah leći u krevet. I tako tjedan dana i vratit će se sve u normalu...


tako je, upalit ce 100%

#34:   Autor: tonya Post Postano: 30.08.2007. 10:04

U, ja sam najbolje spavala od tableta protiva alergije... K'o beba, u komadu 16 sati!

#35:   Autor: ela Post Postano: 30.08.2007. 10:54

Šta spavam,jedva se budim od njih to je loše, do podneva hodam kao zombi...
A nesanica,sad kontam ,neznam kako sam je riješila,8 mjeseci sam se patila s njom,4 sata spavanja je naravno uzelo svoj danak,podočnjaci su najmanja stavka,konstatan umor razdražljivost..užas ,grizla sam sve oko sebe...svaka čast svakome tko je u to vrijeme izdržao u mojoj blizini...bit svega je da vjerovatno imaš nekakav problem koji te muči...
dobijala sam svakakve savjete raniije lezi pa se opusti :(da sam se mogla opustiti nebih patila od nesanice,vino prije spavanja i neznam što sve ne,dobila i neke tablete ali dan danas su ostale neotvorene..nemam baš hrabrosti krenuti s tim...

#36:   Autor: malecka Post Postano: 30.08.2007. 12:35

tonya je napisao/la: ›
U, ja sam najbolje spavala od tableta protiva alergije... K'o beba, u komadu 16 sati!


def ...ja sam jednom zapsala u školi par sati sam prespavala....

#37:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 30.08.2007. 12:38

malecka je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonya je napisao/la: ›
U, ja sam najbolje spavala od tableta protiva alergije... K'o beba, u komadu 16 sati!


def ...ja sam jednom zapsala u školi par sati sam prespavala....

Koje tablete? Tko to dila? Treba recept?

#38:   Autor: malecka Post Postano: 30.08.2007. 12:41

Jeff Murdock je napisao/la: ›
malecka je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonya je napisao/la: ›
U, ja sam najbolje spavala od tableta protiva alergije... K'o beba, u komadu 16 sati!


def ...ja sam jednom zapsala u školi par sati sam prespavala....

Koje tablete? Tko to dila? Treba recept?


claritine...ne znam dal treba recept a dilaju farmaceuti... osijek031.com smile osijek031.com smile

#39:   Autor: roca Post Postano: 30.08.2007. 12:53

CatCloe je napisao/la: ›
odličan recept - vruće mlijeko sa žličicom meda, uvijek me uspava.
ili jedna još bolja metoda (riskirajući da me ponovno optuže za offtopičarenje) - orgazam. poslije njega uvijek spavaš kao beba. osijek031.com smile

što se tiče ovog prvog, za mene uvijek upali čaj od kamilice...zaspim ko beba za 10 minuta Smile
što se tiče ovog drugog...nakon toga sam uvijek gladna pa se onda razbudim dok klopam Wink

#40:   Autor: Elena_Os Post Postano: 30.08.2007. 13:09

Evo napokon noćas odspavah 8 h.. osijek031.com smile hvala za recepte.. osijek031.com smile niti jedan navedeni mi nije trebao.. naime razbolila sam se osijek031.com smile ,imam temperaturu i onda spavam k'o bebač osijek031.com smile eto kako se kaže.. svako zlo za neko dobro ... osijek031.com smile

#41:  Re: Kako se boriti protiv nesanice? Autor: lufus Post Postano: 30.08.2007. 13:11

Poslije sexa nema nesanice, potvrđeno znanstveno i u praksi Very Happy

#42:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 30.08.2007. 13:21

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Evo napokon noćas odspavah 8 h.. osijek031.com smile hvala za recepte.. osijek031.com smile niti jedan navedeni mi nije trebao.. naime razbolila sam se osijek031.com smile ,imam temperaturu i onda spavam k'o bebač osijek031.com smile eto kako se kaže.. svako zlo za neko dobro ... osijek031.com smile

OMG!
Ja tek onda ne spavam.

#43:   Autor: Metalucifer Post Postano: 30.08.2007. 13:29

Najbolji recept za nesanicu je fizički rad.

#44:   Autor: vlale Post Postano: 30.08.2007. 13:39

Nekako sam već davnih dana navikla na nesanicu izazvanu punim mjesecom, uostalom to su dva do tri dana mjesečno, preživim...
Najsmješnije je što ja zaspem normalno oko 23-24h, ali se probudim za dva sata totalno naspavana...i onda gledam raznorazne dokumentarce, filmove i tako to...do 6 ujutro kad mi zvoni sat i onda na posao Smile

#45:   Autor: ruana Post Postano: 30.08.2007. 13:55

ma nisu claritine ja to pijem cesto i nije mi nista flonidan su isto protiv alergije e te su ubijace

#46:   Autor: mladen.jr Post Postano: 30.08.2007. 14:24

Da, ajmo gutati tablete za sve i svašta pa ćemo se sa 40 god. čuditi odakle čir na želucu...Neznam jel to u zadnje vrijeme, ali primjetio sam kako ljepši spol pije tablete maksimalno, za pms, za glavobolju, za spavanje, za nespavanje, za zubobolju,and whole bunch of uppers and downers...pa dobro, koji vam je, jesmo vas toliko razmazili da više ne želite ništa riješiti bez droge???

#47:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 30.08.2007. 14:35

ustaneš u 6 obaviš sve u kući, odeš malo van prošeteati i onda popodne oko 4 na bicikl pa do Zlatne Grede ili ako baš ne možeš do Kormorana i kad se vratiš kući na tuširanje i da vidiš sna
Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se boriti protiv nesanice?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::