Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » čizme

#1:  čizme Autor: wendy Post Postano: 30.03.2007. 14:48

Jel možda netko vidio negdje ovakve čizme za kupiti? Sve sam obišla, ali ih više nigdje nema. Želim ih kupiti kao poklon i već sam užasno nervozna što ih nigdje ne mogu naći.

I još jedno pitanje, usput Wink Ja imam takve, samo ružičaste Jooooj. Ne znam šta mi je bilo kad sam ih kupila pa bi ih sad htjela obojati, a ne znam jel to pametno. Jel netko imao iskustva s bojanjem brušene kože i sličnih materijala? Skida li se boja kad se smoče? Mislim, izgledale bi još katastrofalnije kao crne s rozim flekama Smile

#2:   Autor: euchrid Post Postano: 30.03.2007. 14:59

wendy je napisao/la: ›
Ne znam šta mi je bilo kad sam ih kupila pa bi ih sad htjela obojati


čini mi se da ti je roza boja neki fetiš - pogledaj si potpis

#3:  Re: čizme Autor: daniel-202 Post Postano: 30.03.2007. 15:03

mislim da sam takve cizme vidio kod djeda bozicnjaka.... osijek031.com smile

#4:   Autor: wendy Post Postano: 30.03.2007. 15:03

Heh, ma znala sam da će netko to primijetit Wink Ma nije, za potpis sam uzela tu boju da bude svjetlija i manje uočljiva. Stvarno. Very Happy

Zadnja promjena: wendy; 30.03.2007. 15:06; ukupno mijenjano 1 put.

#5:  Re: čizme Autor: wendy Post Postano: 30.03.2007. 15:05

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da sam takve cizme vidio kod djeda bozicnjaka.... osijek031.com smile


Ne budite neozbiljni osijek031.com smile Stvarno trebam tu informaciju

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 30.03.2007. 16:19

probaj u pitarelu,undergroundui,mr.josephu....to su mjesta gdje ja inače kupujem čizme...

#7:   Autor: Anita_os Post Postano: 30.03.2007. 16:30

..a i malo teže da ćeš ih sad naći kad su maknuli (većinom) zimsku robu..
Za vraga miloga, kome uopće sad trebaju kao poklon zimske čizme?
Ili sam ja out pa su to proljetne?! Very Happy

#8:   Autor: wendy Post Postano: 30.03.2007. 17:57

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › probaj u pitarelu,undergroundui,mr.josephu....to su mjesta gdje ja inače kupujem čizme...


Ja sam svoje kupila u undergroundu, ali nema ih nigdje na tim mjestima gdje se prodaju te i slične marke obuće...

#9:   Autor: legica_os Post Postano: 30.03.2007. 18:00

onda ti ne preostaje ništa drugo nego da joj ove godine kupiš nešto drugo....a do nagodinu ćeš valjda pronaći te čizme Very Happy

#10:   Autor: wendy Post Postano: 30.03.2007. 18:00

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): › ..a i malo teže da ćeš ih sad naći kad su maknuli (većinom) zimsku robu..
Za vraga miloga, kome uopće sad trebaju kao poklon zimske čizme?
Ili sam ja out pa su to proljetne?! Very Happy


Hehe, pa mogu ti reći da nisu daleko od toga da budu proljetne čizme Wink

Ma, znam da ću ih teško naći, ali tražim ih od 12 mjeseca. Šta ću kad joj je rođendan u 5. Wink Trebao je to biti poklon za Božić, za Uskrs, sad za rođendan... ah, do sljedećeg Božića ću ih možda i nabaviti. Online su preskupe... u Zg se baš nisam snašla... ako ih je netko negdje snimio, nek me obavijesti. Eto, jebga Very Happy

#11:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.03.2007. 18:01

planet obuca....u superu....1 kat.....

#12:   Autor: euchrid Post Postano: 30.03.2007. 18:02

wendy je napisao/la: ›
Heh, ma znala sam da će netko to primijetit Wink Ma nije, za potpis sam uzela tu boju da bude svjetlija i manje uočljiva. Stvarno. Very Happy



jel da preusmjeriš pažnju na avatar Smile

#13:   Autor: tonya Post Postano: 30.03.2007. 18:44

Bilo ih je u Undergroundu, ali sad imaju ljetnu robu, tako da sumnjam da ćeš ih naći. Je li to marka Coconut ili nešto slično? Da probaš preko neta?
Btw, čizme su super. Kupi i meni jedne Very Happy

#14:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.04.2007. 20:06

maloprije su protrčale mojom ulicom, ali ih nisam mogla pitati kuda idu, jer ne govorim čizmijski..

#15:   Autor: wendy Post Postano: 02.04.2007. 8:23

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): › jel da preusmjeriš pažnju na avatar Smile


Heh, kako znaš... osijek031.com smile

#16:   Autor: wendy Post Postano: 02.04.2007. 8:27

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Je li to marka Coconut ili nešto slično? Da probaš preko neta?
Btw, čizme su super. Kupi i meni jedne Very Happy


Marka je Cubanas. Joj, preko neta su jaaako skupe. Nije mi jasno kako. U undergroundu su bile oko 500 ili 600 kn, ne sjećam se više. Računala sam s tim da će sada ipak biti nešto malo jeftinije pošto su stari model, ja sam svoje kupila prije dvije godine. A ono na netu malo preko 1000 kn. A, niš, kupit ću joj kad se zaposlim. Very Happy Onda ću i tebi, tonya, nema problema. Wink Još tko? osijek031.com smile

#17:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 12:57

tu sam....želim bijele!Very Happy

#18:   Autor: Poppy Post Postano: 02.04.2007. 13:02

di ćeš bijele ti taka musava, odma ćeš ih zasrat... Smile

#19:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 13:05

Poppy je napisao/la: ›
di ćeš bijele ti taka musava, odma ćeš ih zasrat... Smile


nosit ću ih dok ih ne zaserem pa ću ih tebi pokloniti Very Happy


Zadnja promjena: legica_os; 02.04.2007. 13:06; ukupno mijenjano 1 put.

#20:   Autor: Ivan Post Postano: 02.04.2007. 13:06

čizme su ok, ali HUČ je zločin.

(*) HUČ - pogrdno-znanstveni termin za modnu anomaliju - hlače u čizmama.

#21:   Autor: DonQuijote Post Postano: 02.04.2007. 13:08

Ivan je napisao/la: ›
čizme su ok, ali HUČ je zločin.

(*) HUČ - pogrdno-znanstveni termin za modnu anomaliju - hlače u čizmama.

jedan od razloga zašto obožavam svoju curu je što ne podliježe takvim trendovskim ekscesima!

#22:   Autor: Poppy Post Postano: 02.04.2007. 13:10

DonQuijote je napisao/la: ›

jedan od razloga zašto obožavam svoju curu je što ne podliježe takvim trendovskim ekscesima!



Tako je! Tako je!!! Dole HUČerice!!! Weeeee!!!! Very Happy

#23:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 13:20

A, ima nešto slično u vudu andrgraundu...

#24:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 13:21

HUČ??? Isuse...to treba kažnjavati kao i vožnju pod utjecajem alkohola. Najstrože.

#25:   Autor: euchrid Post Postano: 02.04.2007. 13:48

wendy je napisao/la: ›
A, niš, kupit ću joj kad se zaposlim. Very Happy Onda ću i tebi, tonya, nema problema. Wink Još tko? osijek031.com smile



što netko zrači optimizmom...

#26:   Autor: wendy Post Postano: 02.04.2007. 13:54

Marcipancic je napisao/la (Pogledaj post): › A, ima nešto slično u vudu andrgraundu...


Sad ima?? Pa ja nisam vidjela. A bed mi je ispitivat po trgovinama jel imaju čizme. Mislim, ono, sad se već japanke kupuju Smile

Što se tiče HUČ-a... da, uglavnom je to ružno. I ove sad tajice u čizmama... Bljak. Kad je već takva "moda" (o, Bože, počela sam pričati kao moja baka) mislim da bi to puuuno bolje izgledalo s nekim tenisicama i, recimo, štucnama. Ali zato kratke hlače ili suknje uz čizme... super. Naravno, ako netko ima čime napunit te čizme, a nema kineske štapiće ko, naprimjer, ja Laughing

#27:   Autor: wendy Post Postano: 02.04.2007. 13:56

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): › što netko zrači optimizmom...


osijek031.com smile Kupit ću i tebi, euchrid, znam da ti je sad neugodno pitati. Wink Eto, za prvu plaću svim forumašima ću pokloniti čizme. Roze. Very Happy

#28:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 13:58

wendy je napisao/la: ›
Naravno, ako netko ima čime napunit te čizme, a nema kineske štapiće ko, naprimjer, ja Laughing


Posudim ti ja malo svojih listova...;D

#29:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 13:59

Ja sam našla fantastične čizme..Camper...u katalogu...kao od nekog platna...krem..sa šarenim magarcima..to se može i po ljeti...pa, kak prave kaubojke nose one teške čizmetine usred najvrućeg ljeta...što ne bi i mi?!

#30:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.04.2007. 14:03

wendy je napisao/la: › Sad ima?? Pa ja nisam vidjela. A bed mi je ispitivat po trgovinama jel imaju čizme. Mislim, ono, sad se već japanke kupuju Smile
Ma daj, libo te njonjo... meni je uvijek najdraze kupovati u off sezoni, jedino onda mozes naci ok modela po prihvatljivim cijenama... cipele ionako boli tuki sto ce cekati pola godine dok budu bile nosene...

#31:   Autor: DonQuijote Post Postano: 02.04.2007. 14:04

Marcipancic je napisao/la: ›
Ja sam našla fantastične čizme..Camper...u katalogu...kao od nekog platna...krem..sa šarenim magarcima..to se može i po ljeti...pa, kak prave kaubojke nose one teške čizmetine usred najvrućeg ljeta...što ne bi i mi?!

samo naprijed, treba nam što više američkih gluposti!

#32:   Autor: tonya Post Postano: 02.04.2007. 21:31

Ja hoćem čizme u sred ljeta! Nećem japanke! Ni kineskinje Very Happy

#33:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 23:31

DonQuijote je napisao/la: ›
Marcipancic je napisao/la: ›
Ja sam našla fantastične čizme..Camper...u katalogu...kao od nekog platna...krem..sa šarenim magarcima..to se može i po ljeti...pa, kak prave kaubojke nose one teške čizmetine usred najvrućeg ljeta...što ne bi i mi?!

samo naprijed, treba nam što više američkih gluposti!



a, miki...nećemo se sad vrijeđati...trebam kupit crne špiočke i opizdit tajice il šta?

#34:   Autor: ana18os Post Postano: 02.04.2007. 23:40

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›

jedan od razloga zašto obožavam svoju curu je što ne podliježe takvim trendovskim ekscesima!



Tako je! Tako je!!! Dole HUČerice!!! Weeeee!!!! Very Happy

tako je, ne znam što sve cure vide u tome, meni to baš ružno za vidjeti

#35:  Re: čizme Autor: ana18os Post Postano: 02.04.2007. 23:45

ma ja čizme ne nosim ni po zimi kad je hladno, a ne sad kad je vruće. Patike su najbolje i naj udobnije(vansice). I japanke. Šta će mi čizme?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » čizme


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::