Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » KAKO JE ĐAPIĆ UKRAO TRAMVAJ

#1:  KAKO JE ĐAPIĆ UKRAO TRAMVAJ Autor: cebelica_maja Post Postano: 03.12.2006. 20:46

Dakle, in medias tres, Đapić i Matković noćas/jutros istjerali vozača iz tramvaja i pijani se vozali gradom. Incident potvrđen od djelatnika GPPa, a i neki građani su vidjeti.

Dali znate i vi nešta o tom?

#2:   Autor: daniel-202 Post Postano: 03.12.2006. 21:26

Najveća GLUPOST koju sam ikad čuo

#3:   Autor: cane Post Postano: 03.12.2006. 21:56

je je. i ja sam s njim pijančio u tramvaju...

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.12.2006. 22:18

a ja sam šofer kojeg su potjerali van...

#5:   Autor: toni Post Postano: 03.12.2006. 22:52

a glavas je bio pijani kondukter.

#6:   Autor: Janis Post Postano: 03.12.2006. 22:53

Ček` ček`, a koji od njih dvojice je uopće vozio????

#7:   Autor: Sale car Post Postano: 03.12.2006. 22:56

Ja sam gurao tramvaj posto nije mogo upalit od prve, nisu ga natenkirali... a na pola puta do krčme nam je pukla guma pa smo morali zvati brodogumara nas odšlepa do prvog automehaničara...

#8:   Autor: Janis Post Postano: 03.12.2006. 23:04

Što nisi pustio Đapića neka sam gura svoj tramvaj?! Ionako mu ne bi škodilo malo tjelovježbe, a i sigurno bi mu to podiglo ugled u gradu, jer bi se pokazao kao vrijedan građanin koji pomaže svom političkom kolegi u vožnji tramvaja... Priznaj, što si dobio od Đaipća za guranje? osijek031.com smile

#9:   Autor: Sale car Post Postano: 03.12.2006. 23:08

ajd priznajem, platio mi je burek, jogurt i 15 deka parizera, narezanog... E da i crnu kiflu

#10:   Autor: Janis Post Postano: 03.12.2006. 23:12

Eh, za taj mukotrpan posao si mogao u najmanju ruku tražit funkciju dogradonačelnika.... Jeftino je prošao....

#11:   Autor: Zuhra Post Postano: 03.12.2006. 23:35

OMFG budala.. uf... dobro ajde priznajem
ja sma bio onaj lik kaj je spval tam u tramvaju nakon feste na kojoj sam mal bil... Wink

#12:   Autor: anakonda Post Postano: 04.12.2006. 7:12

cebelica_maja je napisao/la: ›
Dakle, in medias tres, Đapić i Matković noćas/jutros istjerali vozača iz tramvaja i pijani se vozali gradom. Incident potvrđen od djelatnika GPPa, a i neki građani su vidjeti.

Dali znate i vi nešta o tom?



...obožavam gradske tračeve, pogotovo ovakve dječje...Smile...no, dobra stvar je u tome da kad gradonačelnik i njegov drug jednom ostanu bez posla, uvijek se mogu u GPP zaposliti kao vozači tramvaja...

#13:   Autor: gaap Post Postano: 04.12.2006. 8:58

to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

#14:   Autor: terrorWrist Post Postano: 04.12.2006. 10:27

aaa...jel se ne kaze in medias res (umjesto tres)???

#15:   Autor: alexia Post Postano: 04.12.2006. 12:07

terrorWrist je napisao/la: ›
aaa...jel se ne kaze in medias res (umjesto tres)???


haha Very Happy tako je, in medias RES

#16:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.12.2006. 14:43

terrorWrist je napisao/la: ›
aaa...jel se ne kaze in medias res (umjesto tres)???

reci ti njima! osijek031.com smile

#17:   Autor: cane Post Postano: 04.12.2006. 20:54

gaap je napisao/la: ›
to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

Vjerovali ili ne! inače u Muenchenu postoji Party tramvaj svake subote oko 20h kreće s jedne stanice i vozite se cijelom linijom (vožnja traje sigurno 2-3 sata u jednom smjeru) do kraja, a možete i nazad party završava negdje oko 1 sat iza ponoći kad svi odlaze u clubove.. u tramvaju imaju dj-a, šank i cijeli tramvaj je plesni podij. ma strava uređeno! hm ko zna, možda jednog dana i mi dobijemo tako nešto...?!

Very Happy Smile Cool Wink

#18:   Autor: Sale car Post Postano: 04.12.2006. 21:24

cane je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

Vjerovali ili ne! inače u Muenchenu postoji Party tramvaj svake subote oko 20h kreće s jedne stanice i vozite se cijelom linijom (vožnja traje sigurno 2-3 sata u jednom smjeru) do kraja, a možete i nazad party završava negdje oko 1 sat iza ponoći kad svi odlaze u clubove.. u tramvaju imaju dj-a, šank i cijeli tramvaj je plesni podij. ma strava uređeno! hm ko zna, možda jednog dana i mi dobijemo tako nešto...?!

Very Happy Smile Cool Wink


Nemoj takve ideje ovako javno pisati, jer ako se đapić dočepa ove ideje jos ce i to ostvariti kako se zaletio....

#19:   Autor: Janis Post Postano: 04.12.2006. 21:51

I onda će svi političari okupirati tramvaje u Osijeku i pošteni građani će izgubiti jedan oblik javnog prijevoza! Nadamo se da će autobuse ostaviti na miru!

#20:   Autor: daniel-202 Post Postano: 04.12.2006. 21:52

Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

Vjerovali ili ne! inače u Muenchenu postoji Party tramvaj svake subote oko 20h kreće s jedne stanice i vozite se cijelom linijom (vožnja traje sigurno 2-3 sata u jednom smjeru) do kraja, a možete i nazad party završava negdje oko 1 sat iza ponoći kad svi odlaze u clubove.. u tramvaju imaju dj-a, šank i cijeli tramvaj je plesni podij. ma strava uređeno! hm ko zna, možda jednog dana i mi dobijemo tako nešto...?!

Very Happy Smile Cool Wink


Nemoj takve ideje ovako javno pisati, jer ako se đapić dočepa ove ideje jos ce i to ostvariti kako se zaletio....



PA TO BI BILO DOBRO, KAD BI SE OSTVARILO U NAŠEM GRADU

#21:   Autor: Sale car Post Postano: 04.12.2006. 22:11

daniel-202 je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

Vjerovali ili ne! inače u Muenchenu postoji Party tramvaj svake subote oko 20h kreće s jedne stanice i vozite se cijelom linijom (vožnja traje sigurno 2-3 sata u jednom smjeru) do kraja, a možete i nazad party završava negdje oko 1 sat iza ponoći kad svi odlaze u clubove.. u tramvaju imaju dj-a, šank i cijeli tramvaj je plesni podij. ma strava uređeno! hm ko zna, možda jednog dana i mi dobijemo tako nešto...?!

Very Happy Smile Cool Wink


Nemoj takve ideje ovako javno pisati, jer ako se đapić dočepa ove ideje jos ce i to ostvariti kako se zaletio....



PA TO BI BILO DOBRO, KAD BI SE OSTVARILO U NAŠEM GRADU


Pa ne mozes reci da u zadnjih godinu dana nije nista napravljeno u osijeku. Napravljeno je vise nego u svih 15 godina hrvatske republike... Kad gledas Osijek je sada jedno ogromno gradiliste... gdje god ides samo gradilista i to je fora... za par godina cemo imati najljepsi grad u hrvatskoj... mislim vec imamo, al biti ce jos ljepsi...

#22:   Autor: daniel-202 Post Postano: 04.12.2006. 22:14

Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
to je bio party tramvaj, noćna vožnja uz speed i rakiju!

Vjerovali ili ne! inače u Muenchenu postoji Party tramvaj svake subote oko 20h kreće s jedne stanice i vozite se cijelom linijom (vožnja traje sigurno 2-3 sata u jednom smjeru) do kraja, a možete i nazad party završava negdje oko 1 sat iza ponoći kad svi odlaze u clubove.. u tramvaju imaju dj-a, šank i cijeli tramvaj je plesni podij. ma strava uređeno! hm ko zna, možda jednog dana i mi dobijemo tako nešto...?!

Very Happy Smile Cool Wink


Nemoj takve ideje ovako javno pisati, jer ako se đapić dočepa ove ideje jos ce i to ostvariti kako se zaletio....



PA TO BI BILO DOBRO, KAD BI SE OSTVARILO U NAŠEM GRADU


Pa ne mozes reci da u zadnjih godinu dana nije nista napravljeno u osijeku. Napravljeno je vise nego u svih 15 godina hrvatske republike... Kad gledas Osijek je sada jedno ogromno gradiliste... gdje god ides samo gradilista i to je fora... za par godina cemo imati najljepsi grad u hrvatskoj... mislim vec imamo, al biti ce jos ljepsi...



Iz kojeg si ti to mog citata izvuka da sam ja reko da u zadnjih godina nije ništa napravljeno???? Ja sam samo reko da bi bilo fora imat takve tramvaje. A slažem se s tobom za Osijek da je posto gradilište, svugdje oko tebe samo dizalice i kranovi.

#23:   Autor: Sale car Post Postano: 04.12.2006. 22:25

sorry, krivo skontana poruka...

#24:   Autor: 8 Post Postano: 04.12.2006. 22:34

Sale car je napisao/la: ›
za par godina cemo imati najljepsi grad u hrvatskoj... mislim vec imamo, al biti ce jos ljepsi...[/b][/align]


Hercegovci su znali reći: "Tko jebe stari most? Sagradit ćemo mi još ljepši i još stariji."

#25:   Autor: lufus Post Postano: 04.12.2006. 22:55

Mislim da u gradu ima puno važnijih prioriteta od novog trga i sličnih uljepšavanja.

#26:   Autor: gaap Post Postano: 04.12.2006. 23:25

mislim da si ti u kurcu momak!

#27:   Autor: tomo Post Postano: 04.12.2006. 23:29

Kad se već raspravlja o tramvajima jel netko zna gdje se može vidjeti kad vozi onaj stari tramavaj? Danas sam ga vidio u gradu al se valjda samo vozao jer je svaki put kad sam ga vidio bio prazan.

P.S.Zamislite đapića u tirkiznom trikou i napucanog speedom kada se ljuljuška u party tramvaju! Zlo...

#28:   Autor: lufus Post Postano: 04.12.2006. 23:31

ja bih prije rekao da si ti jer u nedostatku argumenata samo vrijeđaš

#29:   Autor: cane Post Postano: 05.12.2006. 0:24

ako ne mogu već party tramvaj možda mogu onda party bus! hmm, morat ću patentirat ove svoje ideje!
hehe

#30:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:04

tomo je napisao/la: ›
Kad se već raspravlja o tramvajima jel netko zna gdje se može vidjeti kad vozi onaj stari tramavaj? Danas sam ga vidio u gradu al se valjda samo vozao jer je svaki put kad sam ga vidio bio prazan.

P.S.Zamislite đapića u tirkiznom trikou i napucanog speedom kada se ljuljuška u party tramvaju! Zlo...


Jucer sam slusao o tome na stv-u, al je rperano da bih se sjetio... u sest sati pocinje ili zavrsava s voznjom. I samo dva sata se moze voziti. Sada nisam siguran ili od 4 do sest ili od 6 do osam....

#31:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:05

tomo je napisao/la: ›
Kad se već raspravlja o tramvajima jel netko zna gdje se može vidjeti kad vozi onaj stari tramavaj? Danas sam ga vidio u gradu al se valjda samo vozao jer je svaki put kad sam ga vidio bio prazan.

P.S.Zamislite đapića u tirkiznom trikou i napucanog speedom kada se ljuljuška u party tramvaju! Zlo...


Jucer sam slusao o tome na stv-u, al je rperano da bih se sjetio... u sest sati pocinje ili zavrsava s voznjom. I samo dva sata se moze voziti. Sada nisam siguran ili od 4 do sest ili od 6 do osam....

#32:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:07

cane je napisao/la: ›
ako ne mogu već party tramvaj možda mogu onda party bus! hmm, morat ću patentirat ove svoje ideje!
hehe


Na koji bus mislis??? Panturistov ili gpp-ovu harmoniku s drvenim sjedalima'??? hehe

#33:   Autor: cane Post Postano: 05.12.2006. 21:07

Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
ako ne mogu već party tramvaj možda mogu onda party bus! hmm, morat ću patentirat ove svoje ideje!
hehe


Na koji bus mislis??? Panturistov ili gpp-ovu harmoniku s drvenim sjedalima'??? hehe


ma onaj doubledecker. navodno se jako jeftino može u Londonu nabavit. pa kad se svi ponapijaju da mogu ispasti s kata, hehe
Osijek031.com » Čavrljanje » KAKO JE ĐAPIĆ UKRAO TRAMVAJ


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::