Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121



#1: Question Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 30.10.2006. 19:00

Eo ovo je vrlo zeje*ana tema! Koliko je ljudi na ovom forumu ikada prevarilo neku osobu s kojom je bila u vezi i sto je mislila o sebi nakon toga... Mislite li da je to sasvim normalno prevariti neku osobu.. Da li je to moralno? Evo ja nisam jos ni jednom prevario niti jednu svoju curu iako sam često u iskušenju... (heh sa mnom su varale... Laughing ) I sto da vas netko prevari? Kako biste reagirali? Da li bi vam bilo lakše i prešli biste preko toga ako je osoba s kojom ste bila pijana pa "nije znala" sto radi? Question Question

#2:   Autor: --- Post Postano: 30.10.2006. 23:23

sigurno da nisi.
nisi ni imao curu.

#3:   Autor: Marigold Post Postano: 30.10.2006. 23:31

joohohoj...to bio pijan kod mene baš i ne pali...
Ako si stvarno pijan, ono oduzet da ne znaš šta radiš, da se praktički i ne sjećaš- e onda sigurno nisi u stanju ni varati jer nisi ni pri svijesti..
A ovo ostalo, kao bio sam pijan ne priznajem...

#4:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 31.10.2006. 10:02

lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!

ni kod mene ne pali to za pijanstvo!

#5:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 31.10.2006. 10:53

nisam nikada prevario curu niti neću što je to odraz neozbiljnosti i kukavičluka ... reci iskreno toj osobi da ti se više ne sviđa da ti više stvari kod te osobe smeta nego što voliš i to je to ... ima više situacija za prekid ali da sada varam zbog nečega nema šanse ... onda ću prije biti slobodan pa reći nekoj curi da želim samo fizički s njom i to je to ...

#6:   Autor: CatCloe Post Postano: 31.10.2006. 11:37

jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..

#7:   Autor: Loona Post Postano: 31.10.2006. 13:12

CatCloe je napisao/la: ›
jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..


Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...

#8:   Autor: DanicaV Post Postano: 31.10.2006. 13:19

BlackxXxDevil je napisao/la: ›
lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!



uf, 15 godina........
za svaki slučaj pogledaj film "Kids", vrlo je poučan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kids_(film)

#9:   Autor: terrorWrist Post Postano: 31.10.2006. 15:39

o da "Kids" je*en film, među boljima. cuo sam da ima neki slični, zove se Ken park ili tak nesto

#10:   Autor: --- Post Postano: 31.10.2006. 18:06

[quote="BlackxXxDevil";p="34919"]lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!

naravno. pokraj pojma "varanje" u Kljajiću stoji moja slika... Very Happy

#11:   Autor: Rajnus Post Postano: 01.11.2006. 12:00

Loona je napisao/la: ›
Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...


Mozda u zenskom kontekstu...
U muskom bi onda stalno varali...Zasto?
Zato sto muskarci opcenito imaju potrebu za razlicitim zenskim spolnim organima. Jos nisam niti jednu upoznao da ih ima vise od jednog :Đ

[opcenito] :Đ
BTW "nije imao sto mi je trebalo pa sam ga varala" je za mene bullshit na n-tu. Sta imas uopce raditi sa nekim u vezi ako se ne zadovoljavaju tvoje potrebe. U tom slucaju nadjes fuck pajdu...i NHF. Nitko nije povrijedjen. Jer jednog dana se moze dogoditi obrnuta situacija... To je IMO pomanjkanje karaktera i stavova u zivotu...

#12:   Autor: Anita_os Post Postano: 01.11.2006. 12:58

Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.

#13:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: sheila Post Postano: 01.11.2006. 17:09

Anita_os je napisao/la: ›
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.


nikad ne reci nikad...

#14:   Autor: Lilly Post Postano: 01.11.2006. 17:11

Mislim da to jako puno ljudi radi, samo bi jako malo njih to i priznalo. A svima onima koji govore "nikad" se isto tako može dogoditi... Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..

#15:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: sheila Post Postano: 01.11.2006. 18:11

Lilly je napisao/la: ›
Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..

osijek031.com smile slažem se da je to najbolje...

#16:   Autor: Rajnus Post Postano: 01.11.2006. 18:24

Nije prevara nuzno zlo, nekada ona i probudi vezu iz letargije i ocvrsne je. Ne opravdavam prevaru, no ima hrpa situacija u kojoj bi vecina opravdavala prevaru. A kad netko napise ili kaze nikad onda mi se kosa digne :Đ
Cure puno pametuju a kad postanu zene mnogo situacija progutaju...
Kroz sto te sve zivot moze natjerati...prevara moze biti tako benigna star...

#17:   Autor: --- Post Postano: 01.11.2006. 19:54

Lilly je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da to jako puno ljudi radi, samo bi jako malo njih to i priznalo. A svima onima koji govore "nikad" se isto tako može dogoditi... Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..


ja uvijek živ... Very Happy

#18:   Autor: cane Post Postano: 01.11.2006. 22:45

playa for life!!!!!

#19:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 02.11.2006. 9:38

prezirem ljude koji varaju.... tako da sumnjam da ću ja takvo šta raditi... a niti se želim to dopustiti jer obićno kad jednom tako šta napraviš napraviti ćeš i još jednom Wink .... ne radi drugima što ne želiš da tebi naprave... Wink ...

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2006. 22:55

moram priznati da ste vi muški (unatoč uvriježenom mišljenju) puno veći karakteri i više fer po tom pitanju. ono - ima frajera koji varaju non-stop, ali ima i jako puno onih koji to stvarno ne rade nikad. i totalno su fer, bez obzira na sve.
žene nekako češće zaglibe u neku "sivu zonu"..

#21:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.11.2006. 23:36

e s ovim se slažem recimo ja nisam nikada prevario nikoga! ali sam zato bio prevaren i znam kako je to i zato to i ne radim ja mogu vrlo lako prevariti nekoga to je najmanji problem ali ne bih to nikad napravio ako mi se vec i svida neka druga osoba prvo bih ostavio ovu s kojom sam sada jer to manje boli i jos se moze ostati u dobrim odnosima ako se to zeli!! a poslije prijevare ja osobno ne zelim vise vidjeti tu osobu a ako je i slucajno vidim mozda ali MOZDA bih rekao bok! i zavrsen razgovor! ne prihvaćam isprike u takvim situacijama napravio sam jednom grešku i više nikada!!

#22:   Autor: --- Post Postano: 04.11.2006. 0:32

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › moram priznati da ste vi muški (unatoč uvriježenom mišljenju) puno veći karakteri i više fer po tom pitanju. ono - ima frajera koji varaju non-stop, ali ima i jako puno onih koji to stvarno ne rade nikad. i totalno su fer, bez obzira na sve.
žene nekako češće zaglibe u neku "sivu zonu"..


potpisujem. zbog toga i moj potpis ima daleko dublje značenje... Very Happy

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.11.2006. 9:52

ali kava je ženskog roda! Wink

#24:   Autor: honey Post Postano: 18.08.2007. 0:57

Ja sam bila prevarena prije par godina i ostala sam šokirana jer nam je veza stvarno valjala, nisam vidjela nikakav problem, nisam to "osjetila" ni "predosjetila" kao što neki ljudi kažu da možeš skontati, sve dok mi frendica nije rekla...bez obzira tom dečku se nisam htjela svetiti, ostavila sam ga. Otad imam traume da će me netko prevariti i da svi muški varaju...

Nakon toga imala sam jednu dugu vezu-nisam ga prevarila, nije mi to padalo napamet.

Sad imam drugu, a njega sam čak suprotno svojim uvjerenjima 2 puta prevarila i to iz 2 razloga:
mislila sam da i on mene vara, i zbog toga što me je zapustio, falilo mi je ljubavi ili nečega,ali falilo mi je "nešto" i još mi fali...tako da mislim prekinuti uskoro...samo, samu sam sebe iznenadila??? A isto sam govorila nikad neću, nikad ne bih mogla...i jbg..

#25:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 19.08.2007. 13:23

nikada nisam prevario djevojku, ako mi j ebaš bilo do toga da budem s nekom drugom onda sam radije prije toga prekinuo...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"

#26:   Autor: Elena_Os Post Postano: 19.08.2007. 14:08

gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

#27:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: ljubi Post Postano: 19.08.2007. 15:10

kad sam imala 16.,17.g. i veze koje su trajale ne duže od dva tjedna znala sam "prevariti" , ali to sada ne bi nazvala prevarom jer je to bila dječija zaljubljenost i svaki mjesec mi se svidjao drugi dečko. Embarassed sada je naravno drugačije, kada nađeš osobu koja ti odgovara i koju voliš više od sebe prevara je zadnje što ti može pasti na pamet! bila sam prevarena, sa dečkom sam bila 2.5g i iz osobnog iskustva mogu reći da sam čin prevare nije ono što najviše boli prevarenu osobu, već spoznaja da tvoj dragi/draga ima jednu potpuno novu karakteristiku za koju nisi znala. prevara boli zato što je neočekuješ!!! Shocked Shocked

#28:   Autor: mali_ivica Post Postano: 19.08.2007. 15:12

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

#29:   Autor: Elena_Os Post Postano: 19.08.2007. 19:41

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

Još jednostavnije rečeno LIJEPO JE SANJATI Laughing

#30:   Autor: mali_ivica Post Postano: 19.08.2007. 22:15

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

Još jednostavnije rečeno LIJEPO JE SANJATI Laughing

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

#31:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: kjut Post Postano: 28.09.2007. 1:41

svakog svog decka sam prevarila!!
a zasto,ne znam....mozda se jos nikad nisam onak pravo zaljubila sa bi postovala tu osobu i zaklela joj se na vijernost i sve sto s tim ide...

a jbg...

#32:   Autor: Marshall-T Post Postano: 28.09.2007. 1:57

Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!

#33:   Autor: kent_slip Post Postano: 28.09.2007. 10:01

ja to gledam tako da ako ti to napravis da ce ti se to kad tad vratiti pa ces vidjeti kako je to
ugl ja sam isto bio prevaren (a ja to nisam napravio nikad) i odvratno sam se osjecao tako da stvarno sumnjam da cu to napravit ikad
sta imas radit s nekim u vezi ako ces ga varati... to nije veza

#34:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.09.2007. 14:25

Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

#35:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.09.2007. 16:04

Blofeld je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

nikad mi nisu sjedale tvrdnje kao svatko ima svoju cijenu... jel bi ga ti primio u guzu za 100.000 eura?

#36:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.09.2007. 16:29

Da.

Vjerojatno i za manje. Naravno u nadi da mi platac nije Ron Jeremy, ili netko sličan.

#37:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.09.2007. 16:35

mislim da teško možemo odgovoriti na bilo koje pitanje koje počinje sa "što bi učinio/la da...." jer ni za koga, pa čak ni za sebe, ne možemo predvidjeti kako bi reagirali u određenoj situaciji...
najlakše je reći "ja bih ovo ili ono.." ali često se ispostavi (ako do navedene situacije ikada dođe) da napravimo nešto sasvim drugo... jer ipak je puno varijabli u igri i teško si možeš zamisliti vlastite osjećaje i način percepcije u nekoj situaciji, dokle god se ona može nazvati "imaginarnom"..

#38:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.09.2007. 16:40

To je istina, ne treba pristajati na bilo kakve dealove dok lova nije na stolu.

Iako sam se malo šalio, ta priča s novcima i prijevarom nije šala. Znam neke žene koje su praštale prijevaru jer su muževi bili lovarni, a one sam nisu radile ništa. I obrnuta situacija je moguća, iako puno rijeđa.

#39:   Autor: aggy Post Postano: 28.09.2007. 18:21

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..


Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...


krasno. sto onda radite s tim osobama u vezi ak nemaju ono sto vam treba? budite fer, prekinite i krenite dalje.

#40:   Autor: Marshall-T Post Postano: 28.09.2007. 18:50

CatCloe je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

nikad mi nisu sjedale tvrdnje kao svatko ima svoju cijenu... jel bi ga ti primio u guzu za 100.000 eura?
-DE DOBRO JE!!!KAKVE PREVARE,PA NEMA TE STVARI ZBOG KOJE BI PREVARIO!!!

#41:   Autor: aggy Post Postano: 28.09.2007. 18:54

ajmo osnovat cheaterse! tko ima kameru i muda?

#42:   Autor: aggy Post Postano: 29.09.2007. 18:11

ha ha ha koji muk

#43:   Autor: garfield Post Postano: 29.09.2007. 21:31

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da teško možemo odgovoriti na bilo koje pitanje koje počinje sa "što bi učinio/la da...." jer ni za koga, pa čak ni za sebe, ne možemo predvidjeti kako bi reagirali u određenoj situaciji...
najlakše je reći "ja bih ovo ili ono.." ali često se ispostavi (ako do navedene situacije ikada dođe) da napravimo nešto sasvim drugo... jer ipak je puno varijabli u igri i teško si možeš zamisliti vlastite osjećaje i način percepcije u nekoj situaciji, dokle god se ona može nazvati "imaginarnom"..


Ovo je prava istina, i nikad u životu ne treba reći nikad, jer nikad ne znaš. Sve se u životu mijenja, i vrijeme mijenja sve, pa tako i nas, i okolnosti u kojima se nalazimo. To je najnepredvidljivija stvar. I ne treba odmah osuđivati nikog kome se to dogodi, jer iako nema dovoljno dobrog opravdanja za tako nešto, uvijek postoji neki razlog, neka pozadina. Treba osuditi samo ljude koji to rade iz sebičnosti, obijesti, da bi ispali frajeri, i slično, i koje nije briga za nečija osjećanja, ni da li će povrijediti osobe koje ih vole.
U svakom slučaju, vrlo škakljivo pitanje.

#44:   Autor: mladunce Post Postano: 30.09.2007. 12:24

meni bi mozak izgorio od griznje savjesti kad bi prevarila decka, a kad bi on mene, izgorio bi mi od plakanja. i vjerojatno bi ga istukla. od bjesa mi dodje da udaram!

#45:   Autor: mladunce Post Postano: 30.09.2007. 12:26

jest da ovo "istukla" i nije bas najbistrije rješenje al govorim kako bi vjerojatno izreagirala u tom trenutku. i naravno, to istukla ne znači šakama, nego ono ko kad se dvije curice tuku pa vuku jedna drugu za kosu i udaraju se po glavi.
a sta cu kad sam curica...

#46:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 30.09.2007. 12:56

A kada sanjaš prevaru, broji li se i to? Very Happy

#47:   Autor: Poppy Post Postano: 30.09.2007. 13:22

bazooka_joe je napisao/la: ›
A kada sanjaš prevaru, broji li se i to? Very Happy

ma najbolje još i to da se broji! Cool

#48:   Autor: osk Post Postano: 30.09.2007. 17:45

aggy je napisao/la: ›
ajmo osnovat cheaterse! tko ima kameru i muda?


financiraj kupovinu i krećemo Very Happy Razz

#49:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2007. 19:58

ako dođe do toga da si prevario nekog, to znači da ti više nije to.. šup karta i bok.. prijevaru ne opraštam! Evil or Very Mad

#50:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 18:49

insomnia je napisao/la: ›
ako dođe do toga da si prevario nekog, to znači da ti više nije to.. šup karta i bok.. prijevaru ne opraštam! Evil or Very Mad
Kako volim ovakve osobe,takav treba biti uvijek!Svala čast!PRIJEVARA JE NEŠTO NAJGORE ŠTO U ŽIVOTU MOŽEŠ NAPRAVITI!

#51:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 01.10.2007. 19:00

A jeste svi posesivni nacisti! Ts, ts...
Pa nije loše tu i tamo zabrazditi s nekime, čisto da se podsjetiš kako ti je lijepo sa voljenom osobom. Twisted Evil

#52:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 20:10

bazooka_joe je napisao/la: ›
A jeste svi posesivni nacisti! Ts, ts...
Pa nije loše tu i tamo zabrazditi s nekime, čisto da se podsjetiš kako ti je lijepo sa voljenom osobom. Twisted Evil
-nije cool nimalo tako što napraviti!!Ne samo u vezi već i svakodnevnici!

#53:   Autor: aggy Post Postano: 01.10.2007. 21:19

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › A jeste svi posesivni nacisti! Ts, ts...
Pa nije loše tu i tamo zabrazditi s nekime, čisto da se podsjetiš kako ti je lijepo sa voljenom osobom. Twisted Evil

ti to ozbiljno? hhhh osijek031.com smile

#54:   Autor: aggy Post Postano: 01.10.2007. 21:22

da me netko prevari muda bi mu odrezala i zakacila na štrik između gaća i čarapa.

#55:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 02.10.2007. 11:09

aggy je napisao/la: ›
da me netko prevari muda bi mu odrezala i zakacila na štrik između gaća i čarapa.



Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?

#56:   Autor: Marshall-T Post Postano: 02.10.2007. 11:33

bazooka_joe je napisao/la: ›
aggy je napisao/la: ›
da me netko prevari muda bi mu odrezala i zakacila na štrik između gaća i čarapa.



Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?
-KAO ZANIMALO BI TE TO????

#57:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 02.10.2007. 11:45

Marshall-T je napisao/la: ›
-KAO ZANIMALO BI TE TO????


Zbunj!
Koga sad? Nju ili mene? Ili nisi dobro pročitao moj post?

#58:   Autor: Marshall-T Post Postano: 02.10.2007. 12:10

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?
-evo na to pitam

#59:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 02.10.2007. 12:36

Marshall-T je napisao/la: ›
-evo na to pitam


Okej. Kvotao si moj post dva puta i još stoji gore, dakle prisutan je tri (3) puta na ovoj stranici. Imaš 20 godina. Znaš abecedu, pretpostavljam, jer mi je teško vjerovati da ti netko čita napisano na forumu i tipka tvoje odgovore.
Napni te vijuge, pogledaj moj post i pogledaj svoje pitanje.

Marshall-T je napisao/la: ›
-KAO ZANIMALO BI TE TO????


Zanimalo bi me što? @aggy-ina reakcija na moje pitanje? @aggy-in odgovor?
Da me zanima - i da i ne. Ona ima slobodu odgovarati na koje god postove želi na ovom forumu. Jednako kao što i ja imam slobodu odgovarati tebi na glupava pitanja ili ne.
Jednako tako ja imam tu slobodu tvrditi da je ovaj post kojega pišem obično smeće koje spada u debeli offtopic. Istina.

#60:   Autor: Marshall-T Post Postano: 02.10.2007. 12:49

Očito sam ja krivo postavio pitanje,a ti dao krivi odgovor!Sve u svemu nismo se baš razumjeli

#61:   Autor: sexyback Post Postano: 07.11.2007. 0:11

bazooka_joe je napisao/la: ›



Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?

Svaka čast, evo jedan od rijetkih koji razmišlja o uzrocima prevare,..jer, budimo iskreni, naše ljutite reakcije kada doznamo za to (ne)djelo su samo posljedica!!!

Bdw., ukoliko dvoje zrelih i odgovornih ljudi uspije sjesti i dokučiti uzroke prijevare, postoji mogućnost(iako mala, priznajem), da otklone TO što je navelo na prevaru.

Ovo se odnosi na zdrave, formirane osobe koje su spremne potisnuti svoj ego u korist ljubavi koja ih veže, i....možda se izvuku, i iz takvog sranja izađu još jači, učvrste vezu i ......žive sretno dok ih smrt ne razdvoji!!!??? osijek031.com smile osijek031.com smile

#62:   Autor: cane Post Postano: 07.11.2007. 0:20

Bitno da se mladi zabavljaju!

#63:   Autor: Korina Post Postano: 07.11.2007. 0:27

nisam nikada prevarila i neću..
sve je to stvar izbora..i nikada nisam bila toliko pijana da bih dopustila da s nekim razmjenjujem slinu ili nešto drugo, nema mi veće gluposti nego izgovor da je netko bio pijan pa je zato prevario/la!!!
imam poštovanja prema svima, pogotovo prema ljudima do kojih mi je stalo, a ako mi je stalo do nekoga onda to neću nikada napraviti..ako mi nije stalo, onda ću opet imati poštovanja i biti toliko fer prema toj osobi da ću to prekinuti prije nego se prešaltam na nekoga drugoga..
ja volim da je moja savjest čista, za druge me nije briga..
kad nam se sve oduzme materijalno što posjedujemo, ostaje nam samo ono što jesmo, naš karakter i principi do kojih držimo osijek031.com smile

#64:   Autor: domba-parkour Post Postano: 07.11.2007. 0:52

necu,nemogu i nikad nisam i nikad necu Cool .jer nisam takav tip osobe da mogu prevariti osobu koju volim Wink . Jer ak volis osobu nemos je nikako prevariti osim ak si pjan/pijana i jos ak si u krivom drustu onda je svasta moguce ili ak si u kao u nekoj vezi samo da imas curu/decka..po meni je to bolesno ali ko voli nek izvoli nemozes nikome nista zabraniti... i stojim do toga ak se dvije osobe vole nemoguce je da prevare jedno drugo.
i jos jedna stvar
osijek031.com smile KATY VOLIM TE osijek031.com smile

#65:   Autor: Katy Post Postano: 07.11.2007. 0:58

..hehehe=)...

#66:   Autor: Katy Post Postano: 07.11.2007. 1:02

I love you..=)

#67: Question Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: Metalucifer Post Postano: 07.11.2007. 13:54

BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): › I sto da vas netko prevari? Kako biste reagirali?


Noga u dupe i adio.


BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): › Da li bi vam bilo lakše i prešli biste preko toga ako je osoba s kojom ste bila pijana pa "nije znala" sto radi? Question Question


Takve priče prolaze kod balavaca ili maloumnika.
Sudim prema svojim postupcima kad sam pijan (lagano ili odvaljen totalno)...u tim trenutcima mi je prcanje zadnje na pameti...prema tome - odjeb 'ladan kao kurvina duša.

#68:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 08.11.2007. 19:25

Alkohol je jeftina isprika. Kao sto moj prethodnik kaze, kad covjek popije zadnje mu je na pameti nekakav sex na ex kojega se nece sjecati. Sto se tice mene osobno, necu svog decka prevariti NIKADA!!! Kad covjek to napravi, treba se zapitati voli li i cijeni li uopce osobu s kojom je ukoliko je zeli prevariti ili ju je vec prevario. Mislim da ne. Ako zelis sarati prekini sa partnerom, to ce je/ga manje povrijediti.

Zadnja promjena: 1step2far; 08.11.2007. 19:38; ukupno mijenjano 1 put.

#69:   Autor: insomnia Post Postano: 08.11.2007. 19:33

apsolutno! ako ćeš već varati, prekini s tom osobom, pa onda radi što hoćeš.. za mene je varati nekog=praviti budalu od nekog.. ja bih osobno radije voljela da mi osoba jednostavno kaže-e čuj, zaljubio sam se u drugu, s tobom više nisam sretan i ok, šta sad. ...što se tiče onog-bio sam pijan-ma zajebi ti to.. nema tu opravdanja.. da veza štima, do varanja ne bi došlo.. prijevara=razlaz. amen misa.

#70:   Autor: CatCloe Post Postano: 08.11.2007. 19:35

sexyback je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?

Svaka čast, evo jedan od rijetkih koji razmišlja o uzrocima prevare,..jer, budimo iskreni, naše ljutite reakcije kada doznamo za to (ne)djelo su samo posljedica!!!

Bdw., ukoliko dvoje zrelih i odgovornih ljudi uspije sjesti i dokučiti uzroke prijevare, postoji mogućnost(iako mala, priznajem), da otklone TO što je navelo na prevaru.

Ovo se odnosi na zdrave, formirane osobe koje su spremne potisnuti svoj ego u korist ljubavi koja ih veže, i....možda se izvuku, i iz takvog sranja izađu još jači, učvrste vezu i ......žive sretno dok ih smrt ne razdvoji!!!??? osijek031.com smile osijek031.com smile

istina, ali takvi "popravci" se rade čim primjetiš da nešto ne valja, ne kad je već sve otišlo u kurac. čak i kad se prevara ne dogodi, što se duže nešto gura pod tepih, problem postaje sve veći i sve teži za riješiti. nekad dovede do takvog zahlađenja odnosa da se nijedno više ni ne želi miriti... i još ako se i prevara dogodila u međuvremenu... možda je popravak i moguć, ali vjerujem kako su to iznimni slučajevi.
bolje spriječiti nego liječiti, odnosno reći sve naglas dok je još vrijeme..

#71:   Autor: Anita_os Post Postano: 09.11.2007. 10:15

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
istina, ali takvi "popravci" se rade čim primjetiš da nešto ne valja, ne kad je već sve otišlo u kurac. čak i kad se prevara ne dogodi, što se duže nešto gura pod tepih, problem postaje sve veći i sve teži za riješiti. nekad dovede do takvog zahlađenja odnosa da se nijedno više ni ne želi miriti... i još ako se i prevara dogodila u međuvremenu... možda je popravak i moguć, ali vjerujem kako su to iznimni slučajevi.
bolje spriječiti nego liječiti, odnosno reći sve naglas dok je još vrijeme..


Tako je...danas bar ima hrpa svega, ideja i načina milijarda..nebi li se nešto nečim popravilo i eventualno dovelo na bolje. Neka i ima relativno opravdanih razloga za prevaru i zajebancije vezane uz nju, ali opet se dovodimo do toga da tu više ne pokušavaš riješiti probleme s drugom polovicom, već samostalno i krivo. Dakle iznova se dovodimo na početak i glavnu jednadžbu Smile ako ne ide, pokušajmo zajedno riješiti, ako ni tada ne ide, prekid pa se svi ševimo slobodno bez grižnje savjesti i laganja!

#72:   Autor: Amy Post Postano: 11.11.2007. 23:05

Ja sam prevarila sadašnjeg jer mi stalno tupi da me nikad ne bi prevario, a uvijek je varao sve cure...
Ali slažem se da takvu vezu treba prekinuti ali se ne slažem da treba priznati. To jaaaako boli, osjetila sam na svojoj koži, bolje reći drugi razlog: nisi za mene, ne vidim se s tobom u budućnosti i sl.

#73:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: sheila Post Postano: 12.11.2007. 0:10

Amy je napisao/la: ›
Ja sam prevarila sadašnjeg jer mi stalno tupi da me nikad ne bi prevario, a uvijek je varao sve cure...
Ali slažem se da takvu vezu treba prekinuti ali se ne slažem da treba priznati. To jaaaako boli, osjetila sam na svojoj koži, bolje reći drugi razlog: nisi za mene, ne vidim se s tobom u budućnosti i sl.


šalis se jel da?? Wink mmmhhm ne znam za koga je bolje...za kukavicu koja ne želi priznati pod izgovorom da čuva osjećaje ove druge osobe...ili je bolje za prevarenu osobu koja će patit manje a možda i više...ako sazna...

toliko se ne slažem s napisanim...da sam u šoku... Very Happy
hehe šalim se malo

#74:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: dadicster Post Postano: 12.11.2007. 13:04

nikad ne reci nikad...[/quote]

Baš,dobro kažeš!A jel pušenje prevara? osijek031.com smile

#75:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 13:19

ONi koji varaju se neće javiti.

Zato se ja javljam, jer ne varam.

Smile

#76:   Autor: Korina Post Postano: 12.11.2007. 23:36

cane je napisao/la: ›
Bitno da se mladi zabavljaju!


bitno da se cane zabavlja Laughing

#77:   Autor: cane Post Postano: 13.11.2007. 2:09

Korina je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Bitno da se mladi zabavljaju!


bitno da se cane zabavlja Laughing

Pa ja se uvijek zabavljam...hehe...

#78:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: bondgirl Post Postano: 18.11.2007. 9:40

Nikad nisam varala, niti bila u odnosu vrijednom spomena, ali ovog se ljeta sve promijenilo. Ne varam ja nego on, dogodilo nam se da smo se skontali i osjetili neku vibru i tako to traje već 4 mjeseca. Nisam nika nešto slično radila i puno put pomislim kako je to bezobrazno i glupo prema toj curi, ali si ne mogu pomoći jer mi se ovaj lik uvukao pod kožu. Uostalom ona je njegov problem, ne moj.

#79:   Autor: Loona Post Postano: 20.11.2007. 8:13

bondgirl je napisao/la: ›
Uostalom ona je njegov problem, ne moj.

E, varaš se.. Ona je i tvoj problem, prvenstveno zato što misliš da je to bezobrazno (kako i sama navodiš) a pogotovo će ti biti problem ako sazna za vas.. ali najveći problem će nastati ako se zaljubiš u njega.. Onda nećeš moći nju izbaciti iz glave jer ćeš znati da kad on nije s tobom onda je s njom, nju drži za ruku, nju mazi, s njom spava, s njom će biti za Božić itd, itd...

#80:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: pumpkin Post Postano: 21.11.2007. 10:45

Ja varam na kartama

#81:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: bondgirl Post Postano: 25.11.2007. 11:39

Znam ja sve to Loona i užasan je osjećaj,vjeruj mi.
A zaljubila sam se sto na sat i sad bih bila najsretnija da ta cura nestane iz priče,ali glupo je graditi svoju sreću na tuđoj nesreći. Spremam se s njim imati jedan otvoreni razgovor pa ćemo vidjeti hoće li nas nekuda odvesti.

#82:   Autor: jedno hladno molim Post Postano: 25.11.2007. 12:27

jesam jednom davno... bio sam mlad i lud, nije me pekla savijest jer mi iskrenonije bilo ni stalodo ženske neg sam bio tek tolko snjom zbog potreba...

#83:   Autor: Loona Post Postano: 26.11.2007. 15:01

bondgirl je napisao/la: ›
Znam ja sve to Loona i užasan je osjećaj,vjeruj mi.
A zaljubila sam se sto na sat i sad bih bila najsretnija da ta cura nestane iz priče,ali glupo je graditi svoju sreću na tuđoj nesreći. Spremam se s njim imati jedan otvoreni razgovor pa ćemo vidjeti hoće li nas nekuda odvesti.

Uuuhuhuu, znam ja to jako dobro.. ja sam tako visila skoro 2 godine.. i sad nas dvoje živimo skupa.. ako si se baš tako jako zaljubila i misliš da je to to, obavezno popričaj s njim kako si i navela, pa kad vidiš što on misli ili se strpi ili ga ostavi odmah.. Tako sam i ja napravila ali ja sam ostala, znajući za njegove dvojbe.. iako je bilo momenata kada sam mislila da ju nikada neće ostaviti, ipak je.. i sad smo sretni.. Moraš znati da je dugu vezu jako teško prekinuti, pa ili ćeš čekati ako ti je jako stalo i ako se on zaljubio u tebe, a ako od njega ne dobiješ iste osjećaje nazad - bježi glavom bez obzira..

#84:   Autor: sexyback Post Postano: 26.11.2007. 22:27

Uuuhuhuu, znam ja to jako dobro.. ja sam tako visila skoro 2 godine.. i sad nas dvoje živimo skupa.. ako si se baš tako jako zaljubila i misliš da je to to, obavezno popričaj s njim kako si i navela, pa kad vidiš što on misli ili se strpi ili ga ostavi odmah.. Tako sam i ja napravila ali ja sam ostala, znajući za njegove dvojbe.. iako je bilo momenata kada sam mislila da ju nikada neće ostaviti, ipak je.. i sad smo sretni.. Moraš znati da je dugu vezu jako teško prekinuti, pa ili ćeš čekati ako ti je jako stalo i ako se on zaljubio u tebe, a ako od njega ne dobiješ iste osjećaje nazad - bježi glavom bez obzira..[/quote

Molila bih te samo , ukoliko želi naravno, reci da li imaš apsolutno povjerenje u njega, ili ga ipak povremeno prekontroliraš?? ( pročačkaš mu mobitel, angažiraš prijateljice da ga "snime", i sl.)

#85:   Autor: Loona Post Postano: 27.11.2007. 8:04

Ne baš, nismo djeca.. Wink

#86:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 27.11.2007. 16:21

Humoristični muški osvrt na varanje..... Laughing

Frajer guzi ljubavnicu. Lud'lo, sve se trese.... Otvaraju se vrata - ulazi njen muž - 2 metra - težak 130kg. Hvata nesretnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa 14-tog kata.

Čovjek dok pada razmišlja - Konju jedan koji ti je kurac ovo trebalo - imam super ženu, djecu, kola, plaću...

Dolje prolazi traktor i vuče prikolicu sa sijenom i čovek - tras - pada na sijeno. Ustaje - otresa ono sijeno sa sebe i kaže - "E, što ja serem kad se uplašim".

#87:   Autor: mala_maja Post Postano: 07.12.2007. 17:44

ne varam i to mi je krajnje odvratna gesta

#88:   Autor: sexyback Post Postano: 07.12.2007. 21:11

mala_maja je napisao/la (Pogledaj post): › ne varam i to mi je krajnje odvratna gesta


...dok se ne nađeš u takvoj situaciji, pa se sve okrene "tumbe". Pazi, život je ćudljiv...nikad ne znaš...

#89:   Autor: Marshall-T Post Postano: 08.12.2007. 1:47

Nikada ne varam što se tiče ljubavne veze!

#90:   Autor: mala_maja Post Postano: 08.12.2007. 12:17

Marshall-T je napisao/la: ›
Nikada ne varam što se tiče ljubavne veze!




..dok se ne nađeš u takvoj situaciji, pa se sve okrene "tumbe". Pazi, život je ćudljiv...nikad ne znaš...

#91:   Autor: maniche Post Postano: 08.12.2007. 18:22

stvarno svakakvih opravdanja čujem,al sve je to bullshit.
ljudi smišljaju opravdanja da sebe tješe..opravdanja nema.
varanje nije samo fizika..ima tu svega..ne poštuješ osobu s kojom si...na kraju krajeva ne cjeniš ni sebe dovoljno...
kompleksi,potreba za dramom...ima tu svega...

#92:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: grummer Post Postano: 14.12.2007. 15:56

nisam još prevario djevojku, nadam se da i neću, sve ipak ovisi o njoj... Very Happy

#93:   Autor: Skakavac Post Postano: 14.12.2007. 17:46

uf varala sam,svakog dečka s kojim sam bila sam prevarila i glupo mi je zbog tog i nema opravdanja i neradim to više,nekak sam valjd...prerasla to

#94:   Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 14:14

u cijeloj prici najbolja su opravdanja kada osoba koja je prevarila prica kako se napila,dobro napusila,prejako svijetlo pa nije vidila,slucajno i takve gluposti...ja osobno ne varam...al zanima me zasto se moj prijatelj rado nije javio u ovoj temi Very Happy

#95:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.12.2007. 14:57

tux je napisao/la: ›
u cijeloj prici najbolja su opravdanja kada osoba koja je prevarila prica kako se napila,dobro napusila,prejako svijetlo pa nije vidila,slucajno i takve gluposti...ja osobno ne varam...al zanima me zasto se moj prijatelj rado nije javio u ovoj temi Very Happy


kaaaaaaaaaašlj kaaaaaaaašlj
osjećam se prozvan osijek031.com smile
ja nisam varao ,to je moj brat blizanac ( i to onaj zlocesti )

#96:   Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 14:58

nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
u cijeloj prici najbolja su opravdanja kada osoba koja je prevarila prica kako se napila,dobro napusila,prejako svijetlo pa nije vidila,slucajno i takve gluposti...ja osobno ne varam...al zanima me zasto se moj prijatelj rado nije javio u ovoj temi Very Happy


kaaaaaaaaaašlj kaaaaaaaašlj
osjećam se prozvan osijek031.com smile
ja nisam varao ,to je moj brat blizanac ( i to onaj zlocesti )
pa mislim da ljude zanima kako se osjeca osoba poput tebe..mozda mozes dati neki savjet onima koji (ne)varaju Very Happy

#97:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.12.2007. 15:15

tux je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
u cijeloj prici najbolja su opravdanja kada osoba koja je prevarila prica kako se napila,dobro napusila,prejako svijetlo pa nije vidila,slucajno i takve gluposti...ja osobno ne varam...al zanima me zasto se moj prijatelj rado nije javio u ovoj temi Very Happy


kaaaaaaaaaašlj kaaaaaaaašlj
osjećam se prozvan osijek031.com smile
ja nisam varao ,to je moj brat blizanac ( i to onaj zlocesti )
pa mislim da ljude zanima kako se osjeca osoba poput tebe..mozda mozes dati neki savjet onima koji (ne)varaju Very Happy


Evo jedan savjet koji zlata vrijedi
Ne varaj! Bolje prekini s tom osobom koju misliš prevarit pa onda radit šta oćeš. Varanje je nešto najgore što možeš napraviti osobi s kojom si u vezi, jedino ako varaš kad igrate poker na skidanje, al to je druga priča. Znači savjet od iskusnog momčića : NE varaj!

#98:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.12.2007. 15:16

grummer je napisao/la: ›
nisam još prevario djevojku, nadam se da i neću, sve ipak ovisi o njoj... Very Happy

Question Question Question

Znači ako da ***** onda ju nečeš prevarit ako neda onda hočeš.

#99:   Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 15:33

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
u cijeloj prici najbolja su opravdanja kada osoba koja je prevarila prica kako se napila,dobro napusila,prejako svijetlo pa nije vidila,slucajno i takve gluposti...ja osobno ne varam...al zanima me zasto se moj prijatelj rado nije javio u ovoj temi Very Happy


kaaaaaaaaaašlj kaaaaaaaašlj
osjećam se prozvan osijek031.com smile
ja nisam varao ,to je moj brat blizanac ( i to onaj zlocesti )
pa mislim da ljude zanima kako se osjeca osoba poput tebe..mozda mozes dati neki savjet onima koji (ne)varaju Very Happy


Evo jedan savjet koji zlata vrijedi
Ne varaj! Bolje prekini s tom osobom koju misliš prevarit pa onda radit šta oćeš. Varanje je nešto najgore što možeš napraviti osobi s kojom si u vezi, jedino ako varaš kad igrate poker na skidanje, al to je druga priča. Znači savjet od iskusnog momčića : NE varaj!
svaka ti cast na ovim rjecima..nek je i tebi doslo u glavu Smile

#100:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: bondgirl Post Postano: 11.01.2008. 18:43

Zadnjih 7 mjeseci sam bila dio nevjere, tj. bila s frajerom koji je sa mnom varao svoju curu.Prošle godine u ovo doba nismo ni znali jedno za drugo i da mi je netko rekao da ću biti nečija ljubavnica,rekla bih mu da nije normalan jer nikad prije nisam ništa slično radila. Tako sam se upustila u odnos za koji sam znala da me neće nikuda odvesti,aiko sam vjerovala i nadala se da ćemo biti zajedno, da ću ga čekati koliko god bude trebalo. Sad kad je sve iza mene, ne mogu reći da žalim za time jer mi je bilo divno,voljela sam ga,ali mi je strašno to što sam svjesno sudjelovala u nevjeri. Puno sam puta pomislila na tu njegovu curu,koja je nešto i sumnjala u nas,ne bih nikada voljela da meni netko radi to što sam ja radila njoj. Zbog svega ovoga,mislim da definitivno stoji ono nikad ne reci nikad.Za nevjeru nema opravdanja i osobe koje to rade(obje) su nezrele i naivne,kukavice

#101:   Autor: grummer Post Postano: 12.01.2008. 2:23

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
grummer je napisao/la: ›
nisam još prevario djevojku, nadam se da i neću, sve ipak ovisi o njoj... Very Happy

Question Question Question

Znači ako da ***** onda ju nečeš prevarit ako neda onda hočeš.


Ne, evo baš sam sada u vezi već 3 pune godine, i dala je ***** ali opet sve ovisi od njenog ponašanja...ako je cura bezobrazna daš joj što je zaslužila... Cool

#102:   Autor: dadicster Post Postano: 18.01.2008. 17:53

ja ne varam,ali sam bila prevarena par puta,možda baš zato što ne varam ili .....nemam pojma....nema šanse da prevarim onog kojeg volim,onda sam slijepa,vidim samo njega i samo njega......zadnji put kad sam osjetila da mi se sviđa netko drugi,rekla sam bivšem iskreno-više ne osjećam za tebe što sam osjećala,žao mi je,ali najbolje je da prekinemo i tako je bilo...

#103:   Autor: vanda Post Postano: 19.01.2008. 19:11

nikad ne varam,kada mi se počeo sviđati drugi dečko odmah sam se našla sa bivšim i rekla mu da to između nas više nije što je nekad bilo,i da ne osjećam za njega što sam prije osjećala....bilo je teško to reći,ali kao što sam i njemu rekla ako mu nisam lagala dvije i pol godine neću ni sada,bilo je suza i svega,ali sam bila ponosna na sebe jer sam znala da sam učinila pravu stvar.

#104:   Autor: marrai Post Postano: 19.02.2008. 23:34

Kad smo kod prevara,kako komentirate trač dana: Ivanišević-Dragović-Halilović(ili po novom;Hajdemigastavi:)
Tko tu koga jebe? Rolling Eyes

#105:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 20.02.2008. 7:16

Ja mislim da Tanji samo pravi djecu, a Vanju šika potajno. A sad i javno, ha ha.
Skoro pa se ne može ni zabuniti dok u krevetu vrišti njezino ime. Vjerujem da je strastven muškarac i eto, nema opravdanja za nevjeru ali za svaku nevjeru postoji razlog. Možda je Tanja frigidna žena, a ovaj je pastuh u najboljoj snazi. Kad ga se sjetim kako lomi rekete, kakav McEnroe!
Još uvijek sam pri svojem načinu razmišljanja, ako hoćeš švrljati okolo prekini sa osobom s kojom jesi u vezi jer će na kraju biti samo više onih koji su povrijeđeni.

#106:   Autor: MNOWAR Post Postano: 20.02.2008. 8:29

Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast . Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....

#107:   Autor: sokrat Post Postano: 20.02.2008. 14:34

....nikad prevario...........ali bio prevaren..............

#108:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.02.2008. 14:56

[quote="MNOWAR";p="147824"]Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast .
Citat: ›

Možda je offtopic, ali,moram se ubaciti...
NIŠTA u životu NIJE crno ili bijelo...Sve je puno različitih nijansi i, ovisno o životnim okolnostima, postoji velik broj kombinacija i "rješenja" životnih situacija.No, možda ima i onih kojima je sve jednostavno - crno ili bijelo pa se samo moraju odlučiti između dvije varijante.Blago njima! Nažalost, ja nisam jedna od njih...

[quote="MNOWAR"]
Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....


No, u ovome se 100% slažem s tobom.
Treba se naučiti nositi s posljedicama onoga što činimo, bilo to dobro ili loše - jer život je samo jedan i nitko ne zna hoće li doći "sutra", kada bismo možda nešto htjeli ispraviti i bla,bla...

Ontopic:
prijevara je posljedica, a ne uzrok

#109:   Autor: MNOWAR Post Postano: 21.02.2008. 14:57

[QUOTE="MacaPapucharica"][quote="MNOWAR";p="147824"]Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast .
Citat: ›

Možda je offtopic, ali,moram se ubaciti...
NIŠTA u životu NIJE crno ili bijelo...Sve je puno različitih nijansi i, ovisno o životnim okolnostima, postoji velik broj kombinacija i "rješenja" životnih situacija.No, možda ima i onih kojima je sve jednostavno - crno ili bijelo pa se samo moraju odlučiti između dvije varijante.Blago njima! Nažalost, ja nisam jedna od njih...

MNOWAR je napisao/la: ›
Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....


No, u ovome se 100% slažem s tobom.
Treba se naučiti nositi s posljedicama onoga što činimo, bilo to dobro ili loše - jer život je samo jedan i nitko ne zna hoće li doći "sutra", kada bismo možda nešto htjeli ispraviti i bla,bla...

Ontopic:
prijevara je posljedica, a ne uzrok
E život je zapravo uvjek ili crn ili bijel a da ima više načina za riješavanje određenih situacija to je isto istina ali sve se svodi jesi uspio ili nisi ,jel imas ili nemas, jesi ispod ili iznad crte , jel igraš ili neigraš ,,,nažalost to je život binarni sustav ali kod nas ljudi vole jako relativizirat i ispuštat onaj crni mulj kao hobotnica , hrvat vidi srbina kao četnika , srbin hrvata kao ustašu , njemce gledaju kao naciste , antifašiste kao komuniste ,,,,,itd ,,, vrlo lako igrom riječi pretvoriš 100 puta izgovorenu laž u isinu . U životu je samo pitanje koLiko ste daleko spremni ići i koliko vam je stalo do nećega AKO NISTE SPREMNI IZGINUT ZA OSTVARENJE SVOGA CILJA MALO JE VJEROJETNO DA ĆETE GA POSTIĆI ili ste zadovoljni sa nekim mediokritetskim rješenjem s kojim pokušavate uvjeriti samog sebe da ste to tražili u životu ,,što je laž ,kao kod alokoholičara najteže je priznat samom sebi , ili što kažu eng ALL MEN PLAY ON 10 ....

#110:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.02.2008. 15:46

@MNOWAR,
OK, svatko ima pravo na svoje mišljenje - tebe je možda život uvjerio u to da je sve crno ili bijelo, mene je uvjerio upravo u suprotno...
Sretno!

#111:   Autor: josephine01 Post Postano: 02.09.2008. 23:24

ako imaš potrebu nekoga prevarit, onda ga ne voliš.. ako ga ne voliš, šta radiš s njim?

#112:   Autor: empetri Post Postano: 03.09.2008. 1:06

Pa da, to ti se inače sve tak deducira. Lol.

#113:   Autor: Delfin Post Postano: 03.09.2008. 12:12

Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...

#114:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2008. 12:50

"Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega, niti mi je to stil života, zapravo mislim da takve osobe nikada nisu voljele.

Upuštala sam se u takve akcije kada bi veza bila pri kraju i kada je bilo više ružnih trenutaka, trebala mi je pažnja, možda nekakvo samodokazivanje,,,ma nemam pojma,,,

Ipak vjerujem nitko nikada nije švrljao sa strane dok je bio zaljubljen,,,to je po meni nemoguće,,,

#115:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.09.2008. 13:18

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing

#116:   Autor: fairy Post Postano: 03.09.2008. 14:35

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing


Ne volim se ponavljati,,,sve ti piše gore u postu,,,posao nikako, a čak ni nužda,,,

#117:   Autor: eldiablo Post Postano: 03.09.2008. 16:38

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing


Ne volim se ponavljati,,,sve ti piše gore u postu,,,posao nikako, a čak ni nužda,,,


preljubnica Laughing

#118:   Autor: axe Post Postano: 03.09.2008. 22:03

ja prevarim,ali uvijek se dogodi neplanirano i spontano.ebemu.ebemu,nekad sam sebi kažem 'neš više',šta ti to treba,al opet....dogodi se i nema pomoći. Smile

#119:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.09.2008. 10:15

Ima ih koji stvarno nemaju sreće u varanju osijek031.com smile
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=3979

#120:   Autor: Elena_Os Post Postano: 04.09.2008. 10:26

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Ima ih koji stvarno nemaju sreće u varanju osijek031.com smile
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=3979

O, janje malo umorno.. naivno lice anđelčića..a ono odozada, ni manje ni više nego crnac Laughing osijek031.com smile

da se vratim na ontopic..niti sam prevarila, niti mi to pada na pamet.. ako sam u vezi ( a u nju ulazim samo zbog osjećaja prema suprotnoj strani ) za mene postoji samo on.. čim se ti osjećaji krenu gubiti ( ne lagano splašnjavati ) , prekidam vezu jer ne želim sebe i njega zavaravati..
bila sam u prilici prevariti i biti 3. osoba s kojom bi prevarili partnerice, ali se nikada nisam upustila u to..

Što se oprosta tiče.. ne mogu oprostiti prevaru...grube riječi, sitne laži - da, ali prevaru - nikako !!!

#121:   Autor: MNOWAR Post Postano: 04.09.2008. 13:26

Delfin je napisao/la: ›
Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...


Da Da razmišljanje na razini dekadentnog mediokriteta .Ali postavi si pitanje što ćeš u životu postići ako za to nisi spreman umrijeti ,tj ići do samog kraja a ponekad preći i na drugu stranu ,stranu smrti .Odgovor je vrlo jednostavan nećeš postići ništa jel se danas sve krvlju plaća .

#122:   Autor: deer_hunter Post Postano: 05.09.2008. 12:51

sheila je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.


nikad ne reci nikad...


upravo tako Laughing

#123:   Autor: deer_hunter Post Postano: 05.09.2008. 12:52

Delfin je napisao/la: ›
Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...

svaka čast što ti se dalo sve ovo napisati, ali vrijedilo je osijek031.com smile
potpisujem svaku riječ Smile

#124:   Autor: Delfin Post Postano: 17.09.2008. 14:42

deer_hunter je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...

svaka čast što ti se dalo sve ovo napisati, ali vrijedilo je osijek031.com smile
potpisujem svaku riječ Smile

Hvala! Trenutak inspiracije.

#125:   Autor: darkmark Post Postano: 17.09.2008. 15:56

Delfin je napisao/la: ›
deer_hunter je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...

svaka čast što ti se dalo sve ovo napisati, ali vrijedilo je osijek031.com smile
potpisujem svaku riječ Smile

Hvala! Trenutak inspiracije.


Bože mili: pa onda nemoj bit u vezi ako misliš da ti možeš radit što hoćeš-tu je u druga strana kojoj se to možda neće svidjet, dapače nitko to tebi nebrani, ali onda nemoj sjebat drugu osobu zamo zato što si popila više i što ti se sad baš jako ljubi i šta ti ja znam: prepatetično.Ako netko ima potrebu općenito mjenjat partnere i s vremena na vrijeme uletit u neku avanturu ,onda znači da nije našao ono što traži i da se nije smirio.Al to nije razlog da zajeavaš drugu osobu jer ona tebe možda drugačije gleda.

Veza je na neki način i obaveza ,ali u tom smislu da poštuješ drugu stranu, ako si ti avanturist i ako voliš tih milijun opcija u životu onda za tebe veza nije...

#126:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.09.2008. 16:14

U potpunosti se ne slazem s Delfinovim razmisljanjem. Dapace, volio bih da sam u proslosti ljude s takvim razmisljanjem znao prepoznati i stvoriti pristojan razmak izmedju njih i sebe.

Delfin je napisao/la: › Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Nekome je zivot i ubiti, osakatiti, silovati, pojesti skuhanu djecju rucicu. To sto netko nesto smatra dijelom SVOGA zivota, ne znaci da i ljudi iz okoline te osobe na to moraju blagonaklono gledati. Siguran sam da ljudi koje je netko silovao, osakatio, prevario i mrzio nisu blagonaklono gledali na taj dio zivota agresora.

Citat: › Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu.
S ovim se slazem, ali to opet nikome ne daje za pravo nanositi bol drugima. Osim, naravno, ako ti nije zelja postati psihickim i fizickim sadistom.

Citat: › Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma.
Tvoje misljenje. Coudn't disagree more!

Citat: › Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
O tempora, o mores! Da se i nenanosenje boli drugoj osobi etiketira kao mediokritestina. Dakle, svasta! Da, zgazi jos koju osobu automobilom izbij nekom oko, zakljucaj nekog u podrum na 20 godina. Pokazi nam koliko ti imas slobodnog, o slobodnog i bezgranicnog duha!


Citat: › ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
IMHO, drzis stranu jadnicima koji u zivotu ne znaju sto zele, sebicnim jadnicima kojima nije stalo ni do koga osim do samih sebe.

Citat: › Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...
Amen!

Ti si sa svim svojim deckima bila kako bi mogla pricati da imas decka, ili da imas nekoga tko bi ti dizao ego i bio podrska kad bi posrnula u svom zivotu? Si ikad pomislila da imas posla s racionalnim zivim bicima?

#127:   Autor: Delfin Post Postano: 17.09.2008. 18:54

Leteci mungos bas volim citati tvoje postove i izrazito me zabavljaju...dosta si zanimljivo i poprilicno detaljno citirao i iskomentirao moj post, sto mi govori da ti je dosta zanimljivo moje stajaliste( bez obzira sto se uglavnom ne slazes sa mnom).

Natrag na temu. U vezi sam 3,5 godina nisam prevarila. Bila sam i prije ove u dugim vezama u kojima sam varala i bila prevarena.
Al dobro to je bio moj put, moj zivot kojom me ucinio ovakvom kakvom sam.
Svatko ima svoj put i on ce uciniti sto smatra najboljim za sebe, ako se na tom putu dogodi da zabrije sa trecom osobom......nek ucini sto zeli......milijun je izbora.

#128:   Autor: dog Post Postano: 29.09.2008. 16:26

BlackxXxDevil je napisao/la: ›
Eo ovo je vrlo zeje*ana tema! Koliko je ljudi na ovom forumu ikada prevarilo neku osobu s kojom je bila u vezi i sto je mislila o sebi nakon toga... Mislite li da je to sasvim normalno prevariti neku osobu.. Da li je to moralno? Evo ja nisam jos ni jednom prevario niti jednu svoju curu iako sam često u iskušenju... (heh sa mnom su varale... Laughing ) I sto da vas netko prevari? Kako biste reagirali? Da li bi vam bilo lakše i prešli biste preko toga ako je osoba s kojom ste bila pijana pa "nije znala" sto radi? Question Question
vrlo jednostavno-ako ga volim i cjenim....nema šanse da bi ga prevarila...a ako stvar nije takva ne bi ni bila s njim...čemu gubit i moje i njegovo vrijeme....

#129:   Autor: somewhere_in_time Post Postano: 29.09.2008. 16:46

..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..

#130:   Autor: Delfin Post Postano: 29.09.2008. 17:53

somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......

#131:   Autor: somewhere_in_time Post Postano: 29.09.2008. 19:29

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......

ma nemoj molim te..a zašto je prejadno??

#132:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 29.09.2008. 19:40

Bože, tako je teško izdržati!!! Ali, neću pokleknuti.
Nije lijepo varati. Mislim da sam sve rekla.

#133:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.09.2008. 20:14

somewhere_in_time je napisao/la (Pogledaj post): › ..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..


nikad ne reci nikad...

#134:   Autor: la čupakabra Post Postano: 30.09.2008. 1:19

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......


@delfinu... prejadno i prezalosno.
naime postoje normalni ljudi, ali vi to ne biste znali( prozivam sve koji dijele delfinovo misljenje). inace, nitko ne smije ( citaj: ne bi trebao) drugima soliti pamet kako nikada ne bi trebao reci 'nikada ne reci nikad' jer ta osoba naime zna samu sebe ( s druge strane koliko ti poznajes tu osobu kojoj solis pamet ne znam, vjerojatno ju uopce ne poznajes). u isti bih se kos moglo onda strpati i one : ja necu ubiti, i onda ti uskoci neki sa : eee brate, nikad ne reci nikad
Rolling Eyes
mozda preteska usporedba, iskreno boli me ona stvar.
sredite se ljudi, idete mi na zivce

#135:   Autor: Delfin Post Postano: 30.09.2008. 10:09

Dodje mi da se ispovracam na takvo razmisljanje a ne na osobu koja je to napisala ne trebas to shvatiti tako osobno.
Da neznam koliko sebe poznajem opet ne bih bila tako samouvjerena i tvrdila da NIKAD ne bih prevarila,nikad ovo, nikad ono.....
Netko je vec napisao: Nikad ne reci nikad. amen.

#136:   Autor: Elena_Os Post Postano: 30.09.2008. 10:32

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Dodje mi da se ispovracam na takvo razmisljanje a ne na osobu koja je to napisala ne trebas to shvatiti tako osobno.
Da neznam koliko sebe poznajem opet ne bih bila tako samouvjerena i tvrdila da NIKAD ne bih prevarila,nikad ovo, nikad ono.....
Netko je vec napisao: Nikad ne reci nikad. amen.


Već si se ispovraćala emotikonima i to na post koju je napisala gle čudesa - OSOBA!
Da ne bude trkeljanja, niti znam tebe, niti osobu koja se nalazi iza nicka somewhere_in_time..
To što si sama napisala da si varala je čisti dokaz tvog nepoštivanja osobe s kojom si (bila) u vezi i više je to za osudu nego osoba koja ima muda i prekine vezu koja nema svjetlu budućnost ili još gore varanje radi boostanja iskompleksiranog ega..

#137:   Autor: Delfin Post Postano: 30.09.2008. 10:59

Elena_Os je napisao/la: ›



više je to za osudu nego osoba koja ima muda i prekine vezu koja nema svjetlu budućnost


Za osudu!!!!! pa da evo spalite me na lomaci na trgu.
Zar nisi rijesila gore anketu?? Zar ne vidis da je 50-50 posto sto znaci svaka druga osoba je to napravila.
Da se razumijemo ja nisam za varanje niti to zelim opravdavati, al isto tako ne treba ici u drugu krajnost i reci NIKAD.
Najvise prevara dogodi se u srednjoj skoli, prva,druga godina faksa kada nisi u nekim ozbiljnim vezama i kada si mlad i lud zar tad treba osudjivati?!?! Pa naravno da NE!!!!
Sa svojih 26 godina i gotovo 4 godine veze ne pada mi napamet drpati se s nekim u sumarku.

Elena_Os je napisao/la: ›
[

Već si se ispovraćala emotikonima i to na post koju je napisala gle čudesa - OSOBA!



Daj, molim te, nepravi se pametna!! Presuvisno!!

#138:   Autor: Elena_Os Post Postano: 30.09.2008. 11:19

Voljela bi da si komentirala cijeli moj post, a ne samo dijelove koji ti odgovaraju..

Nitko tebe ne želi spaliti na lomači, niti osuđujem tebe kao pojedinca, već skupinu ljudi u koju spadaš i ti (svojevoljnjo) - oni koji varaju, a razloge tog čina je nepotrebno opet spominjati...

Što se ove ankete tiče..koliko vidim, ista osoba može glasati više od jednom, tako da u vjerodostojnost iste ne vjerujem..osim toga koliko ljudi je glasalo !?! - niti 100 na cca 5000 članova (i manje ako oduzmemo duple,trostruke, ma višestruke nickove)...

#139:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 30.09.2008. 13:00

la čupakabra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......


@delfinu... prejadno i prezalosno.
naime postoje normalni ljudi, ali vi to ne biste znali( prozivam sve koji dijele delfinovo misljenje). inace, nitko ne smije ( citaj: ne bi trebao) drugima soliti pamet kako nikada ne bi trebao reci 'nikada ne reci nikad' jer ta osoba naime zna samu sebe ( s druge strane koliko ti poznajes tu osobu kojoj solis pamet ne znam, vjerojatno ju uopce ne poznajes). u isti bih se kos moglo onda strpati i one : ja necu ubiti, i onda ti uskoci neki sa : eee brate, nikad ne reci nikad
Rolling Eyes
mozda preteska usporedba, iskreno boli me ona stvar.
sredite se ljudi, idete mi na zivce


kada kažem "nikad ne reci nikad" nikome ne solim pamet, niti sam to napisala s tom namjerom...samo želim reći da nas život i situacije mogu navesti da učinimo nešto za što smo mislili da nikada nećemo napraviti...a, ako netko može biti siguran za sebe, meni je drago zbog njega...

ja nisam to u stanju.

i ne mogu reći da nikada neću ubiti.Jer da npr.imam dijete i da netko neposredno prijeti životu moga djeteta, ne mogu tvrditi da tog ne bih ubila.Ako je pitanje mog vlastitog života i tuđeg, jebi ga, branit ću se pa makar morala ubiti.

i vidiš, ti sa svojim mišljennjem, na koje imaš apsolutno pravo,
meni ne ideš na živce Wink

#140:   Autor: eldiablo Post Postano: 30.09.2008. 16:52

somewhere_in_time je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......

ma nemoj molim te..a zašto je prejadno??


Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.

#141:   Autor: bondgirl Post Postano: 30.09.2008. 19:31

Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.[/quote]

Vrlo lijepo si to sročio, posebno dio o emocionalnoj inteligenciji.Mislim da takvi ljudi nisu u stanju ostvariti dublju emocionalnu povezanost ni sa partnerom kojeg varaju ni sam osobom s kojom varaju partnera. Točne su i tvrdnje da se takvi na takav način dokazuju sami sebi(na pogrešan način, naravno), a u biti su vrlo nesigurni i iskompleksirani pa toj nesigurnosti daju suprotni predznak i prikazuju se kao teški frajeri jer kao imaju dvije cure. Nije mi jasno zašto, kad očito ni jednu od te dvije nisu u stanju usrećiti...a sebe same još manje...

#142:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 30.09.2008. 20:11

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.


Zaista lijepo sročeno, slažem se s tobom...

Osobno, "prevarila" (ljubila se s nekim drugim) sam samo jednom, kad sam bila jako mlada (dakle, ono balavo i nezrelo) i to samo zato što je on mene "prevario" (ljubio se s nekom drugom) dva puta, da mu pokažem kako je to. I ne, nisam bila ništa bolja od njega.

Do nedavno, nisam nikada ni bila ona s kojom je netko nekoga prevario (osim ako mi je možda druga osoba prešutjela ili slagala da ima nekoga) i osjećala sam se uistinu grozno.Nadam se da to neću više napraviti.Zaista.Ali, neću kategorički tvrditi.Samo ću se truditi da to ne ponovim.

Međutim, mnogi od vas govore o tome kako treba prekinuti, unjesto varanja.Slažem se. To je zaista najispravnije rješenje.Samo, nije uvijek moguće.

Ne govorim tu sada o onim egotripovima varanja da bi se dokazali i sl. Ali, postoje situacije u kojima je prekid jako težak, teži od ostajanja u nečem.

A nikada ne znamo u kakve će nas situacije sve život dovesti.To je razlog zašto sam rekla "nikad ne reci nikad".

#143:   Autor: Delfin Post Postano: 01.10.2008. 10:04

MacaPapucharica je napisao/la: ›



kada kažem "nikad ne reci nikad" nikome ne solim pamet, niti sam to napisala s tom namjerom...samo želim reći da nas život i situacije mogu navesti da učinimo nešto za što smo mislili da nikada nećemo napraviti...a, ako netko može biti siguran za sebe, meni je drago zbog njega...

ja nisam to u stanju.

i ne mogu reći da nikada neću ubiti.Jer da npr.imam dijete i da netko neposredno prijeti životu moga djeteta, ne mogu tvrditi da tog ne bih ubila.Ako je pitanje mog vlastitog života i tuđeg, jebi ga, branit ću se pa makar morala ubiti.

i vidiš, ti sa svojim mišljennjem, na koje imaš apsolutno pravo,
meni ne ideš na živce Wink


Samo cu citirati Macu jer se slazem.
Ovakvo je razmisljanje osoba koje ne znaju sto im zivot nosi i kako ce reagirati u odredjenoj situaciji, dovoljno su svjesne,inteligentne,mudre i normalne da kazu "nisam siguran 100 posto za nista u zivotu".
To je bila moja poanta. ajte osijek031.com smile

#144:   Autor: VIŠNJA Post Postano: 01.10.2008. 10:08

Ja nisam nikad prevarila muža-mislim sa muškarcem

#145:   Autor: anakonda Post Postano: 01.10.2008. 10:11

VIŠNJA je napisao/la (Pogledaj post): › Ja nisam nikad prevarila muža-mislim sa muškarcem


...ali si sa ženom, na isto dođe....

#146:   Autor: deer_hunter Post Postano: 01.10.2008. 10:58

NIKAD NE RECI NIKAD je jedina istina na ovom svijetu, fakat! osijek031.com smile

#147:   Autor: insomnia Post Postano: 01.10.2008. 11:15

Ok, nikad ne reci nikad, sve ja to kontam, al jebemu, valjda smo bića s mozgom, nije nam apsolutno sve što radimo impulzivno, i pod pitanjem života ili smrti. Mislim da je drugačije -nikad ne reci nikad- u slučajevima kad bi trebalo nekog ubiti, da bi se spasio vlastiti život itd., što je već bio netko napisao, a druga je stvar pojam -nikad ne reci nikad- upotrijebiti kad se radi o varanju. Svaka prijevara partnera je svjesni čin. Sad pod kojim je razlozima se to desilo, druga je stvar, ali nitko mi ne može tvrditi da ne zna ili nije siguran da li će/neće nekoga prevariti. Sve ovisi kakva si osoba. Ili ćeš prevariti ili nećeš i šlus. Što bi to moralo biti ili desiti se da ja, koja ne odobravam prijevaru, nekoga prevarim, ne znam.

#148:   Autor: deer_hunter Post Postano: 01.10.2008. 12:46

insomnia slažem se s tobom, s tim da su ključne riječi
Citat: › svjesni čin

#149:   Autor: bondgirl Post Postano: 01.10.2008. 18:36

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › insomnia slažem se s tobom, s tim da su ključne riječi
Citat: › svjesni čin


I ja se slažem s insomniom, divno sročeno. Doista, oni koji to rade svjesno se upuštaju u takve akcije, čak ih dašače sami i osmišljaju jer jako dobro znaju da imaju nekoga,a sa strane škicaju neku drugu osobu. To nije nešto što se jednostavno desi,osim onih prevara u slučaju pijanstva,ali to je druga priča. Konstantno varanje je svjesna radnja i ni na koji način se ne može opravdati pričom "nisam mislio da će do toga doći ili da će se to desiti", osoba koja to kaže pored partnerice koju ima ostvaruje blizak kontakt s nekom trećom osobom, zivka ju na kavice i druženja u dvoje. Pa ako nisi mislio da će nekuda odvesti,zašto si onda to radio?!
Najlakše se kasnije pravdati, a unaprijed sve tako lijepo osmisli.....i onda se kao siroti našao zatečen pred čarima druge žene i podlegao njezinoj privlačnosti.Moš' mislit!

#150:   Autor: MikeLowrey Post Postano: 05.10.2008. 8:34

Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...

#151:   Autor: bondgirl Post Postano: 05.10.2008. 8:45

MikeLowrey je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...


Ima nešto i u tome. Iako je meni nezamislivo da volim partnera,a radim mu nešto iza leđa tj. varam ga i provodim intimne trenutke s drugom osobom.Ako nekog volim, onda to ni ne mogu jer nikoga drugog osim te osobe ni ne doživljavam.
što se tiče ovog ak te partnerica ne zadovoljava sasvim u sexualnom smislu, nije li jednostavnije i poštenije razgovarati s njom i poraditi na tome da sex bude bolji, nego tu energiju ulagati u odnos sa strane?!Vjerujem da bi u kratkom roku kvaliteta sexa porasla i ne bi više bilo potrebe za nevjerom,zar ne?!

#152:   Autor: MikeLowrey Post Postano: 05.10.2008. 8:54

bondgirl je napisao/la: ›
nije li jednostavnije i poštenije razgovarati s njom i poraditi na tome da sex bude bolji, nego tu energiju ulagati u odnos sa strane?!Vjerujem da bi u kratkom roku kvaliteta sexa porasla i ne bi više bilo potrebe za nevjerom,zar ne?!
Možda i je ako to doživljavaš nevjerom... Ako na to gledaš samo kao zadovoljavanje nekih nagona, onda drugačije gledaš na to... Smatrao bih nevjerom kada bih uzdisao za nekom drugom i uhvatio se da razmišljam o njoj stalno... Ovako - to je samo SEX...

#153:   Autor: bondgirl Post Postano: 05.10.2008. 8:57

[/quote] Možda i je ako to doživljavaš nevjerom... Ako na to gledaš samo kao zadovoljavanje nekih nagona, onda drugačije gledaš na to... Smatrao bih nevjerom kada bih uzdisao za nekom drugom i uhvatio se da razmišljam o njoj stalno... Ovako - to je samo SEX...[/quote]

A kad bi toj nekoj dolazio na posao, sdrkao na njezine poruke i uspoređivao ju u krevetu sa svojom partnericom? Kad te te otpušila,a ti nakon 5 mjeseci neviđanja jedva dočekao da ju povališ? A hvališ se da možeš imati dobar sex kad god poželiš? jel bi to opisao kao nevjeru ili samo kao bolestan um?

#154:   Autor: MikeLowrey Post Postano: 05.10.2008. 17:23

bondgirl je napisao/la: ›
A kad bi toj nekoj dolazio na posao, sdrkao na njezine poruke i uspoređivao ju u krevetu sa svojom partnericom? Kad te te otpušila,a ti nakon 5 mjeseci neviđanja jedva dočekao da ju povališ? A hvališ se da možeš imati dobar sex kad god poželiš? jel bi to opisao kao nevjeru ili samo kao bolestan um?
Da znam detalje rekao bih ti... Ovako ne bih htio klasificirati ;-)

#155:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 05.10.2008. 17:52

Preksinoć sam se u snovima povalila sa Davidom Moralesom. Stalno varam u mislima.
Did I say it out loud?

#156:   Autor: pumpkin Post Postano: 06.10.2008. 11:44

MikeLowrey je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...


Uvijek mi je nedokučiv bio takav način razmišljanja, ali pretpostavljam da su ljudi takvog mentalnog sklopa jednostavno takvi, i ne znaju drugačije, jer ne vide dalje od svoje sebične guzice. To je ok, ako si nađu partnera koji razmišlja jednako, pa se oboje zabavljaju sa strane, i to im odgovara. Ali, problem nastaje kada takva osoba ostaje u vezi s nekim tko tako ne razmišlja. Ako stvarno voliš svoju partnericu, ne bi to radio sa strane, ako ne zbog sebe, onda zbog nje, jer bi ti zadnje na svijetu bila namjera da je povrijediš zbog nekog usputnog pražnjenja s nekom koja ti ionako ništa u životu ne znači. Osoba koju voliš i koja voli tebe - s kojom dijeliš sve, i dobro i loše, s kojom jedeš, spavaš, dišeš, koja te poznaje na način na koji to ne zna nitko drugi, i dobro ti je s njom, predragocjena je da bi se čovjek igrao s njenim osjećanjima iz čiste obijesti.

#157:   Autor: MikeLowrey Post Postano: 06.10.2008. 22:29

pumpkin je napisao/la: ›
Uvijek mi je nedokučiv bio takav način razmišljanja, ali pretpostavljam da su ljudi takvog mentalnog sklopa jednostavno takvi, i ne znaju drugačije, jer ne vide dalje od svoje sebične guzice. To je ok, ako si nađu partnera koji razmišlja jednako, pa se oboje zabavljaju sa strane, i to im odgovara. Ali, problem nastaje kada takva osoba ostaje u vezi s nekim tko tako ne razmišlja. Ako stvarno voliš svoju partnericu, ne bi to radio sa strane, ako ne zbog sebe, onda zbog nje, jer bi ti zadnje na svijetu bila namjera da je povrijediš zbog nekog usputnog pražnjenja s nekom koja ti ionako ništa u životu ne znači. Osoba koju voliš i koja voli tebe - s kojom dijeliš sve, i dobro i loše, s kojom jedeš, spavaš, dišeš, koja te poznaje na način na koji to ne zna nitko drugi, i dobro ti je s njom, predragocjena je da bi se čovjek igrao s njenim osjećanjima iz čiste obijesti.
Kao što sam već i napisao prije. Tebi je to nepojmljivo, a nekima ljubav i sex nisu ista stvar i ne trpaju je u isti koš. Možeš ti o takvim ljudima misliti da su sebični, možeš ih prezirati do sutra, ali promijeniti ne. Tako da uzalud svako moraliziranje.

Razumijem ja i tebe i tvoje stavove, divim se ljudima kao što si ti i nadasve vas poštujem, ali moraš dozvoliti i da ima drugih načina života i mišljenja. I oni to možda ne rade iz obijesti, kao si to napisala u svom postu. ;-)

#158:   Autor: bondgirl Post Postano: 07.10.2008. 18:57

[/quote] Kao što sam već i napisao prije. Tebi je to nepojmljivo, a nekima ljubav i sex nisu ista stvar i ne trpaju je u isti koš. Možeš ti o takvim ljudima misliti da su sebični, možeš ih prezirati do sutra, ali promijeniti ne. Tako da uzalud svako moraliziranje.

Razumijem ja i tebe i tvoje stavove, divim se ljudima kao što si ti i nadasve vas poštujem, ali moraš dozvoliti i da ima drugih načina života i mišljenja. I oni to možda ne rade iz obijesti, kao si to napisala u svom postu. ;-)
[/quote]

Moram priznati da sam i ja fascinirana načinom razmišljanja ljudi kakave spominje pumpkin,tj. potpuno mi je neshvatljivo takvo razmišljanje i takav način života.Ali isto tako, i ovo što ti kažeš uvelike ima smisla,jer neki su ljudi doista takvi ne vrijedi moralizirati jer se takvi neće prmojeniti,bez obzira na sve. najveći je problem kod takvih što oni imaju iskrivljenu percepciju stvarnosti pa takvo svoje ponašanje ni ne doživljavaju sebičnim ili pak bezobraznim prema osobi koju varaju.Jer, zašto je on npr. sebičan ako uživa?! Tako mi je nedavno pričao jedan takav švrljiša, to je njemu skroz normalno i ne vidi učemu je frka,kad u životu ionako treba uživati. Slažem se s time,ali pod koju cijenu?!

#159:   Autor: *miss-infernaLia* Post Postano: 21.04.2009. 20:00

jesam jednom. i to onog kojeg najvise VOLIM. <<'
ali vise mi to ne pada na pamet ;D
nikakve koristi od toga.
ak ces varat - ostavi, pa budi s kim god os.

#160:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: am Post Postano: 27.04.2009. 3:15

e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes

#161:   Autor: MissTake Post Postano: 27.04.2009. 9:57

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim?

vidiš apsolutno se slažem, nikad mi nije bila jasna činjenica, imam dečka/curu i super mi je s njom/njim, ali nema ljubavi pa ono nastavit ću dalje i naći si fak legu

po meni je to nešto najljigavije. ako ti nije dobro s nekom osobom, jednostavno ne štima i en ide dalje, prekini, a ne zavlačiti mjesecima.

am je napisao/la (Pogledaj post): › e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes

da me netko prevari ne bih to mogola tolerirati. zašto? pa zato jer ako si s nekim znači da ga voliš i naravno da je seks iz ljubavi, ovo tipa fak legosi to je čist "životinjski seks" tipa ajmo se pariti jer je sezona parenja, jebeš osjećaje, samo fizičko zadovoljstvo

ako netko to voli, supika budite si legosi, ali nemojte onda imati stalne partnere

#162:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: avantgarde Post Postano: 27.04.2009. 11:03

am je napisao/la (Pogledaj post): › e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes


Najvece DA koje si ikada vidio/la. Wink

jesu.

Razumijevanje situacije u kojoj je ta prevara nastala takodjer nam onemogucuje taj siroti ego kojim se svi odreda razbacujete. Jer da ste dovoljno jak covjek ne bi plakali ko picke vec bi pogledali covjeka i rijesili problem. Misljenja sam da su za prevaru kakva god ona bila krivi oboje u vezi, s toga zasto kriviti samo jedno ili zasto kriviti uopce.
Sjest i razgovarat. Wink

Prevario jesam i bio sam prevaren. Razlozi uopce nisu bitni. Jesam li se dobro osjecao? Nisam, a to nisam napravio zato sto sam se necega bojao. Dakle odmah da naglasim, ne zanimaju me propovjedi kako sam ja prazan covjek i kako sam prevario zbog bojazni da cu tu osobu izgubiti. To je kretenizam. Dakle u koje kakvim stanjima i manifestacijama u glavi nije za cudit se sto postajemo slabog morala. Neki uspiju odolit, vecina ne. Wink Ako sam varao, jasno sam dao do znanja sto sam napravio. Razgovorm se sve rijesi. Ili kraj ili veza jaca neg ikad. Ha da...
Ne opravdavam da se razumijemo, no i ja sam govorio nikad. Nikad ne znas sto te ceka, a vjerujem da u pola noci, nakon boce tekile i nije ti bas 1. stvar na pameti da zoves partnera i objasnjavas kak vama vise ne ide.
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se i volio bih da u buducnosti vise ne bude takvih situacija. Opet kazem, UVIJEK se ne zna. Smile

Moralisti :think:

#163:   Autor: Ingo Post Postano: 27.04.2009. 11:10

prevara je slatka ... jer je zabranjeno voce

afere i avanture su odnosi oslobodjeni svakodnevnih problema, krpanja kucnog budzeta, djece, krmeljivih ociju i loseg zadaha ujutro.

to je cesto bjeg od stvarnosti u neku iluziju, neopisiv sexualni naboj i eroticnost.

#164:   Autor: morgan Post Postano: 27.04.2009. 16:20

avantgarde je napisao/la: ›
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se

prilika čini lopova,kažu...

#165:   Autor: avantgarde Post Postano: 27.04.2009. 16:23

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se

prilika čini lopova,kažu...


Ne vjeruj svemu sto cujes Wink
Svasta kazu...

#166:   Autor: morgan Post Postano: 27.04.2009. 21:00

avantgarde je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se

prilika čini lopova,kažu...


Ne vjeruj svemu sto cujes Wink
Svasta kazu...

nije problem u tome što kažu nego što se to doista dogodi kad popustiš sa pažnjom Smile

#167:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 27.04.2009. 23:30

Uz normalnu vezu imam i virtualni brak, jel to spada u prijevaru? Ha?

#168:   Autor: exHOP3on Post Postano: 28.04.2009. 1:31

ovisi kako se radi virtualni seks Very Happy

#169:   Autor: MissTake Post Postano: 28.04.2009. 16:08

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › ovisi kako se radi virtualni seks Very Happy

osijek031.com smile
osijek031.com smile
mislim da ovo već je prevara, jer si pred svjedocima ovjekovječila svoj brak

#170:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: 1step2far Post Postano: 28.04.2009. 19:45

Za mene je virtualni seks kao na onoj reklami između miša i daljinskog. I dobiješ univerzalca!

#171:   Autor: R3nchi Post Postano: 17.05.2011. 11:04

BlackxXxDevil je napisao/la: ›


Ni ja!!!!
Omerta..
Coza Nostra..
Nikad ne priznaj..
Ni KAd te uhvate..
Wink

#172:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate.... Autor: samarinatac Post Postano: 01.04.2012. 21:12

Imam pitanje za ove koji su prevareni, kako ste otkrili prevaru?

Da ne budem skroz off topic, nikad nisam varao niti imam namjeru, jer ako ne zelim sa nekim biti necu ni biti, a ne da budem u vezi i okolo da varam.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prijevara, koliko često varate, da li varate....


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::