Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Tufna...bivši posh

#1: Complicity Tufna...bivši posh Autor: sheila Post Postano: 01.10.2006. 13:21

hej Very Happy jel bio neko tamo?? ja sam samo prolazila...heh Laughing narodnjake nisam čula...to je super Very Happy Very Happy ...zanima me kak je uređeno??? Rolling Eyes

#2:   Autor: Isis Post Postano: 01.10.2006. 13:43

navodno je dobna granica 21+

nisam bio, nit ću ići, a nit mogu ako je 21+ granica

#3:   Autor: oftopik Post Postano: 01.10.2006. 13:47

granica je 21 god, al nije tolki problem u godinama. kolko sam ja jučer vani skonto, puno je važnije da imaš cipele ne nogama

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 01.10.2006. 13:59

Klubovi koji imaju odjevne kriterije za ulazak = MODERNI FAŠIZAM i takva mjesta koja ljude određuju repma tome kako izgledaju i što imaju na sebi me sigurno nikad u životu nece vidjeti...

#5:   Autor: who gives a fuck Post Postano: 01.10.2006. 14:16

ma daj uzas,borbas u odjelu,sve nesta fensi. cuo sam kad su neki pokusavali uci da su trazili osobne i pitali jel imaju 21 godinu. neznam sta oni ocekuju tamo

#6:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 01.10.2006. 14:17

ma dajte, otkad je posh neko i približno kulturno mjesto? osijek031.com smile

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 01.10.2006. 22:09

nisam baš iz priče, da li Posh uopće još radi? što se zdesilo?

#8:  Re: Tufna...bivši posh Autor: sheila Post Postano: 02.10.2006. 9:14

ma uglavnom preuredili su ga...to više nije posh...ima novog vlasnika....i sad ti je to tufna... Wink dobna granica 21 pa nadalje....eto...heh osijek031.com smile

#9:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 02.10.2006. 9:30

ma neće posh nikad biti 'kulturno' mjesto...

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.10.2006. 10:44

Bijah u petak vidi ovdje report, a bio sam i u subotu...

Uglavnom, u subotu sam stekao nesto bolji dojam.

Na ulazu je lik koji valjda kontrolira tko ulazi (mislim da lik ne kontrolira patike i dress-code). Za pohvalu je sto unutra pusta i vidno zamucene likove i ne preserava se poput nekih (npr. seljacina na ulazu u Lunu).

Unutra je rijetko tko mladji od 25 (za nekoga je to dobra cinjenica, za nekoga losa ;-)), ali je atmosfera poprilicno dobra. Vecina ljudi plese i dobro se zabavlja na hitove 70, 80-tih i sl... Minus ide DJu i vlasniku sto skacu s mjuze na mjuzu, trebalo bi malo urediti te playliste... Smile

Uglavnom, podsjetilo me to na Posh od prije par godina, pomalo i na Bunker (jedino sto su sada svi akteri nabacili kojih skoro 10 godina na pletja ;-))

P.S. koliko se sjecam, cuga je nesto skuplja... bocica mineralne je 8kn, a 2dl crnog vina 20 (ili tako nesto, ne sjecam se bas ;-))...

#11:   Autor: mali_ivica Post Postano: 02.10.2006. 12:53

tuborg 15kn
kalsberg 18
mislim na količine od 0,5l

#12:   Autor: Hummin Post Postano: 02.10.2006. 17:33

Još mi je moj čača govorio kako se tamo plesalo Laughing

#13:   Autor: allein Post Postano: 03.10.2006. 14:05

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › tuborg 15kn
kalsberg 18
mislim na količine od 0,5l


Ok što imaju velika piva, ali 15 čuna za tuborg Shocked

#14:   Autor: koko Post Postano: 04.10.2006. 0:59

ja htio ići vidit kako je unutri... al bouncer na ulazu me nije htio pustit jer sam imao patike na nogama! Smile

#15:   Autor: Hummin Post Postano: 05.10.2006. 10:24

koko je napisao/la (Pogledaj post): › ja htio ići vidit kako je unutri... al bouncer na ulazu me nije htio pustit jer sam imao patike na nogama! Smile


Što narodnjačine se puštaju unutra...?

#16:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 05.10.2006. 11:34

koko je napisao/la: ›
ja htio ići vidit kako je unutri... al bouncer na ulazu me nije htio pustit jer sam imao patike na nogama! Smile

pa narafno da te izbacio, pa TUFNA je sad kulturno mjesto osijek031.com smile

#17:   Autor: Hummin Post Postano: 05.10.2006. 17:10

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): ›
koko je napisao/la: ›
ja htio ići vidit kako je unutri... al bouncer na ulazu me nije htio pustit jer sam imao patike na nogama! Smile

pa narafno da te izbacio, pa TUFNA je sad kulturno mjesto osijek031.com smile


Što, puštaju Mozarta, Vivalidia, Papandopula i sl. Very Happy
Možda unutr baždare mlade nade osječke ozbiljne glazbe, ipak blizu je glazbena škola Laughing

#18:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 05.10.2006. 17:55

osijek031.com smile

#19:   Autor: DanicaV Post Postano: 06.10.2006. 15:08

sheila je napisao/la: ›
ma uglavnom preuredili su ga...to više nije posh...ima novog vlasnika....i sad ti je to tufna... Wink dobna granica 21 pa nadalje....eto...heh osijek031.com smile


upravo dobila pozivnicu za Tufnu, u potpisu Šele, a on je bio i vlasnik Posha....... dakle, samo mjesto promijenilo ime

#20:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 06.10.2006. 20:14

pozivnicu za neki party?

#21:   Autor: Bilke Post Postano: 06.10.2006. 21:56

Ženska_glava je napisao/la: ›
osijek031.com smile


Skužio sam da ti baš voliš ovaj smiley. On ti je u skoro svim porukama. Very Happy

Ništa loše.... Samo sam primjetio...

#22:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 06.10.2006. 21:59

osijek031.com smile
hehe, ovo je bilo namjerno Wink

#23:   Autor: deer_hunter Post Postano: 16.10.2006. 11:59

kažeš baca na bunker i sve punoljetni momci?
dolazim u subotu! osijek031.com smile

#24:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 16.10.2006. 12:03

onda se vidimo ... Very Happy

#25:   Autor: deer_hunter Post Postano: 16.10.2006. 12:23

_Jimmy_ je napisao/la: ›
onda se vidimo ... Very Happy


ajme pa ti imaš 22... osijek031.com smile
nema veze, pustit će te, samo obuj cipelice osijek031.com smile

#26:   Autor: Catharine Post Postano: 16.10.2006. 15:13

LoL kaxte loodi! Anyway, ja bila, vidila, nema klinaca i bash nice... Dochem ja opet Very Happy

#27:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 16.10.2006. 15:21

deer_hunter je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
onda se vidimo ... Very Happy


ajme pa ti imaš 22... osijek031.com smile
nema veze, pustit će te, samo obuj cipelice osijek031.com smile


haha ... pa uvijek u cipelama idem van subotom ...

#28:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.10.2006. 16:36

deer_hunter je napisao/la: › kažeš baca na bunker i sve punoljetni momci?
dolazim u subotu! osijek031.com smile


Ugh... znao sam da ne smijem spomenuti da ima starijih frajera, jer ce se matore ribe nakaciti na Tufnu k'o na lepak... ;-) Damn... ;-)

Na Bunker je vuklo jer je vecina nazocnih plesala i bila pijana, a to je scena koju rijetko mozes vidjeti u gradu. Drugim rijecima - dovoljno je mracno da pozeri ne dolaze do izrazaja (zato im Tufna nije zanimljiva) i da najsramezljiviji proplesu. ;-) Dodaj tome alkohol i cinjenicu da su skoro svi 25+ (godina, matora ribo, godina ;-)) i imas dobru odskocnu dasku za potencijalno razuzdan provod. Smile

#29:   Autor: anakonda Post Postano: 16.10.2006. 16:53

...hm, ne zvuči loshe za subotnji provod nas matorih riba... Twisted Evil...a obzirom da je mračno, možda se i ne primijeti kako smo zapravo matore... Evil or Very Mad

#30:   Autor: allein Post Postano: 17.10.2006. 13:26

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...hm, ne zvuči loshe za subotnji provod nas matorih riba... Twisted Evil...a obzirom da je mračno, možda se i ne primijeti kako smo zapravo matore... Evil or Very Mad


Možda ulovite i kojeg mlađeg tipa Wink

#31:   Autor: anakonda Post Postano: 17.10.2006. 15:03

....pa, naravno - to je zapravo i cilj...Smile

#32:  Re: Tufna...bivši posh Autor: sheila Post Postano: 17.10.2006. 22:04

heh koliko mlađe???? Wink

#33:   Autor: anakonda Post Postano: 17.10.2006. 22:20

...pa, ono...mlađe... Twisted Evil

#34:   Autor: anakonda Post Postano: 17.10.2006. 22:26

...shalim se, ja sam ipak ozbiljna i udana žena...

#35:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.10.2006. 10:12

Leteci mungos je napisao/la: ›
Na Bunker je vuklo jer je vecina nazocnih plesala i bila pijana, a to je scena koju rijetko mozes vidjeti u gradu. Drugim rijecima - dovoljno je mracno da pozeri ne dolaze do izrazaja


toooooooo!!! napokon!!! predivno je kad su svi pijani i SVI plešu Smile Smile Smile

#36:   Autor: steam Post Postano: 22.10.2006. 14:45

Hmmda, zabranjen ulaz mladjima od 20, osim ako su to go-go plesacice. One smiju biti mladje. Smile

#37:   Autor: rocky Post Postano: 22.10.2006. 14:57

sheila je napisao/la: ›
ma uglavnom preuredili su ga...to više nije posh...ima novog vlasnika....i sad ti je to tufna... Wink dobna granica 21 pa nadalje....eto...heh osijek031.com smile


ne ima i dalje staroga vlasnika!Ciljana klijentela su oni oko 25godina!
Što je po meni ok jer trebaju i stariji imati neko mjesto u ovome fradu za izaci van

#38:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 22.10.2006. 16:27

rocky je napisao/la: ›
ne ima i dalje staroga vlasnika!Ciljana klijentela su oni oko 25godina!
Što je po meni ok jer trebaju i stariji imati neko mjesto u ovome fradu za izaci van


Uuuuuu, sada mi je žao što uopće pišem ovaj post znajući da će ga čitati 'starija' klijentela od 25+ godina... Isuse Jebeni Bože, tako me sram Embarassed

#39:   Autor: anakonda Post Postano: 22.10.2006. 16:58

...ma, nema sekiracije...mi "stariji" možemo podijeliti izlaske s penzićima u "Centralu" na plesnjacima, recimo...

#40:  Re: Tufna...bivši posh Autor: sheila Post Postano: 23.10.2006. 1:17

eheheh...joj jednom sam sa društvom upala na taj plesnjak u centralu osijek031.com smile ma presmiješno i preneugodno mi je bilo..heh Embarassed Embarassed Embarassed tamo su bili svi puno stariji ljudi i čudno su nas jako gledali... Embarassed heh a nije ni čudo kake nam ideje padnu na pamet... Wink Embarassed

#41:  Re: Tufna...bivši posh Autor: steam Post Postano: 23.10.2006. 1:25

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › eheheh...joj jednom sam sa društvom upala na taj plesnjak u centralu osijek031.com smile ma presmiješno i preneugodno mi je bilo..heh Embarassed Embarassed Embarassed tamo su bili svi puno stariji ljudi i čudno su nas jako gledali... Embarassed heh a nije ni čudo kake nam ideje padnu na pamet... Wink Embarassed


Hehe, ludi ste! Wink Wink

#42:   Autor: anakonda Post Postano: 23.10.2006. 7:11

...mene neće skužiti, kao starija osoba, vrlo lako ću se uklopiti medju njih... Twisted Evil

#43:   Autor: allein Post Postano: 23.10.2006. 8:54

rocky je napisao/la (Pogledaj post): ›
sheila je napisao/la: ›
ma uglavnom preuredili su ga...to više nije posh...ima novog vlasnika....i sad ti je to tufna... Wink dobna granica 21 pa nadalje....eto...heh osijek031.com smile


ne ima i dalje staroga vlasnika!Ciljana klijentela su oni oko 25godina!
Što je po meni ok jer trebaju i stariji imati neko mjesto u ovome fradu za izaci van


Ajd, morat ćemo se jedne večeri i mi maknuti od Caddya pa otić vidjeti šta ima u Tufni. Iako mi se ne sviđa ova kvalifikacija da sam 'stariji' Evil or Very Mad

#44:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.10.2006. 9:02

@allein,
Caddy je poznat i kao "posljednja šansa" Razz

#45:   Autor: allein Post Postano: 23.10.2006. 12:55

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @allein,
Caddy je poznat i kao "posljednja šansa" Razz


whaddaya mean? Question Question

#46:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.10.2006. 13:11

Question Exclamation Question
zato što tamo izlaze oni malo "stariji" ne bi li.......... osijek031.com smile

#47:   Autor: allein Post Postano: 23.10.2006. 14:15

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Question Exclamation Question
zato što tamo izlaze oni malo "stariji" ne bi li.......... osijek031.com smile


Ili nisi jako dugo bila u Caddyu ili ne mislimo na isti caddy Smile Dođi jednom četvrtkom pa vidi kolko je to 'starije' tamo Wink

#48:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.10.2006. 14:56

četvrtak je dan za yogu.......
ako mi napišeš ispričnicu Wink

#49:   Autor: allein Post Postano: 23.10.2006. 23:10

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › četvrtak je dan za yogu.......
ako mi napišeš ispričnicu Wink


nema problema, čak ću se i 'doktorski' nečitko potpisati Smile

#50:  Re: Tufna...bivši posh Autor: cane Post Postano: 24.10.2006. 1:16

bio sam u subotu do 6 ujutro u tufni i još nije bio fajront. yupiiiiiiii.
konačno da nešto radi poslije 4!

#51:   Autor: CatCloe Post Postano: 19.11.2006. 19:32

ja sam bila sinoć u tufni prvi put nakon otvorenja i stvarno je odlično! sva ekipa je starija od 25 i (što nije nimalo uobičajeno za osijek) svi plešu!!! glazba je odlična - iz prošlog stoljeća - a atmosfera stvarno nabrijana. jedino što je poslije pola 1 malo prevelika gužva.. mjesto se stvarno znatno razlikuje od ostalih u gradu. Idea Idea Razz Very Happy

#52:   Autor: zlusch Post Postano: 20.11.2006. 8:16

CatCloe je napisao/la: ›
ja sam bila sinoć u tufni prvi put nakon otvorenja i stvarno je odlično! sva ekipa je starija od 25 i (što nije nimalo uobičajeno za osijek) svi plešu!!! glazba je odlična - iz prošlog stoljeća - a atmosfera stvarno nabrijana. jedino što je poslije pola 1 malo prevelika gužva.. mjesto se stvarno znatno razlikuje od ostalih u gradu. Idea Idea Razz Very Happy

Damn.... stvarno mi je krajnje vrijeme da naletim.

Inače, znalci... kakav je izbor piva?

#53:   Autor: steam Post Postano: 20.11.2006. 19:51

Imam prigovor na cijene. Deci vina 10 kn, minimalna narudzba 2 dl.

#54:   Autor: ROWEN Post Postano: 22.11.2006. 2:35

ja imam prigovor na konobare iz tufne koji su me hladno otpilili neku subotu kad sam narucila cugu , platila i uredno cekala "kusur" a lik ce meni "nemam ti ja 3 kune za vratit" i okrene se!

ja ostala sokirana.....mislim si ja -da nemam 3 kn ne bi mogla kupiti cugu...

e da...jos mi je dodao "odi dolje pa pitaj da ti da 3 kune ( kao neki dr konobar) "
WTF?!?!!?

#55:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 7:23

ROWEN je napisao/la: ›
ja ostala sokirana.....mislim si ja -da nemam 3 kn ne bi mogla kupiti cugu...
e da...jos mi je dodao "odi dolje pa pitaj da ti da 3 kune ( kao neki dr konobar) " WTF?!?!!?

Onda naručiš sljedeću cugu i platiš 6 kuna manje... 3 što ti levat duguje, a 3 što "nemaš 3 kune sitnoga".

Bah, na takve sam lopovske drkatore posebice alergičan....

#56:   Autor: allein Post Postano: 22.11.2006. 9:03

Općenito izgleda da im 'fali' novaca - meni nisu imali za vratiti 14 kn jednom prilikom....

#57:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.11.2006. 16:30

istina je za cijene.. i živcira me što, kad naručim bambus, dobijem cijelu colu i butelju crnog! a jebiga, svugdje ima nešto za zamjeriti! meni je važno da sam se napila kao prase (iako ne baš za malo para Very Happy ) i naplesala, a da nisam u tome bila jedina, kao što je inače slučaj Wink

#58:   Autor: darkmark Post Postano: 02.12.2006. 13:38

sve za 3 ..jedino cuga preskupa
dj pravi prelaze ko da je ucio mixat kod moje babe...(mislim na ovog gore, a ne u basmentu)
zasto onda bolje nepusti stvar do kraja pa pusti drugu nego kad pravi prealz cujes kršn. crngrn .blja shit mit...

a nova mjesta uvijek dobro doju ovom gradu

#59:   Autor: darkmark Post Postano: 02.12.2006. 13:41

allein je napisao/la: ›
Općenito izgleda da im 'fali' novaca - meni nisu imali za vratiti 14 kn jednom prilikom....


ma jedu govna ...joj kak nas pljackaju sve, za popizdit....
ja bi mu reko da ode promjenit novce negdje....pa duzan ti je vratit novce for the love of god...

#60:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.12.2006. 14:37

......ja nikad nisam imao problema sa konobarima....jer dovoljno je da spomenem "knjigu žalbe".....i svi su odmah kulturni......... Very Happy

#61:   Autor: deer_hunter Post Postano: 28.12.2006. 14:10

u tufni je fajn, al mi je neki mali tako zalijepio cigaru na nadlanicu u subotu da sam ga skoro ufatila za vrat Evil or Very Mad

#62:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.12.2006. 14:22

deer_hunter je napisao/la: › u tufni je fajn, al mi je neki mali tako zalijepio cigaru na nadlanicu u subotu da sam ga skoro ufatila za vrat Evil or Very Mad


Ugh, nadam se da to nisam bio ja... ;-)

Da, u subotu je bilo jako dobro... zato je u nedjelju bilo kurton, kad se slila sva sila upicanjenih Hrvata i katolika s polnocke... dosli u Tufnu i onako stoje, gledaju i dok probavljaju hostiju jos promisljaju o svojim grijesima...

Bas htjedoh napisati kako mi je u Tufni dobro... ponekad stvarno zna biti atmosfera kao u Bunkeru... cak su i ljudi vecinom isti, samo 10 godian matoriji... ;-)

Jos da Shele nauci ne skakati sa zanra na zanr... ;-)

#63:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.12.2006. 20:21

hehe.. zato sam ja u nedjeju pomaknula pola stolova i stolica, ne bi li si ogradila malo prostora za ples u ćošku i nakon toga je bilo odlično!! Smile

#64:   Autor: deer_hunter Post Postano: 29.12.2006. 15:49

ispravka .... i ja sam bila u nedjelju, a ne u subotu Smile

#65:   Autor: --- Post Postano: 29.12.2006. 16:34

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › ispravka .... i ja sam bila u nedjelju, a ne u subotu Smile


ja nisam bio, ni u nedjelju ni u subotu. i nije mi nitko opekao nadlakticu... Very Happy

#66:   Autor: cane Post Postano: 01.01.2007. 19:52

Nova Godina u Tufni je bila za pet!!! ekipa, mjuza, cuga, klopa...

#67:   Autor: Rajnus Post Postano: 02.01.2007. 13:11

Ja sam se sashio ko haljinica i nikog se tamo ne sjecam Smile Znam samo da sam djuskao ko Djontra... :Đ

#68:   Autor: zlusch Post Postano: 02.01.2007. 15:59

cane je napisao/la: ›
Nova Godina u Tufni je bila za pet!!! ekipa, mjuza, cuga, klopa...

Ja sam čuo opet da je bila gužva i da klopa nije bila baš nešto... jesu svi nosili one roza mađarske narukvice? Smile

#69:   Autor: cane Post Postano: 02.01.2007. 16:14

zlusch je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Nova Godina u Tufni je bila za pet!!! ekipa, mjuza, cuga, klopa...

Ja sam čuo opet da je bila gužva i da klopa nije bila baš nešto... jesu svi nosili one roza mađarske narukvice? Smile

klopa je bila preklasična ono švedski stol s narescima. al je zato atmosfera bila super. sigurno bolje nego u bastionu gdje si morao 2 sata čeakt na cugu. a ovdje je bilo cuge cijelu noć i nisi morao čekat dugo.

#70:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.03.2007. 16:35

Uf...

Cini se da Tufna lagano tone... oko 2 vec pocinju s pustanjem kojekakvih Severina (ocito misle da je jako zabavno cijelu vecer se kreveljiti na takve gluposti), cvatnji lipa i slicnih pizdarija...

Nekako mi se vise svidjao koncept stare disco mjuze + stari yurock... ne znam kome vlasnik/DJ podilazi, ali ako ovako nstavi kontam da ce ostati bez dobrog dijela klijentele...

#71:  Re: Tufna...bivši posh Autor: Marcipancic Post Postano: 04.03.2007. 16:50

Kada se sjetim kako je "Posh" izgledao kada se otvorio i kako interijer sada izgleda...pa, muka mi je..loše, loše...ništa tu nema veze s ničim...sve nekako na silu...

#72:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.03.2007. 21:44

Leteci mungos je napisao/la: ›
Uf...

Cini se da Tufna lagano tone... oko 2 vec pocinju s pustanjem kojekakvih Severina (ocito misle da je jako zabavno cijelu vecer se kreveljiti na takve gluposti), cvatnji lipa i slicnih pizdarija...

Nekako mi se vise svidjao koncept stare disco mjuze + stari yurock... ne znam kome vlasnik/DJ podilazi, ali ako ovako nstavi kontam da ce ostati bez dobrog dijela klijentele...

bio si sinoć? jesi me to ti gurao laktom?!! osijek031.com smile
meni je bilo dobro, jedino gužva neizdrživa, tamo svaki put poželim ubiti nekoga...
čak su i čorbu puštali, nisam ih čula pola stoljeća..

#73:   Autor: Bilke Post Postano: 04.03.2007. 21:47

Jedno od boljih mjesta za izlazak je postao Sevdak u Bilju. Velik prostor, ima mjesta, može se plesati, a i ćevapi su dobri Wink

#74:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.03.2007. 0:09

CatCloe je napisao/la: › bio si sinoć? jesi me to ti gurao laktom?!! osijek031.com smile
Ne znam, nije mi stao lakat u tufnu, tako da sam usao bez ruku. Uglavnom, bio sam unutra sve skupa 3 minute. Dosao oko pola 3, bio do pola tri i tri minute... ;-) Tada je vec bila uzasno losa glazba, guzva je bila nesnosna, bolje da nismo ni izlazili nakon kvalitetnog kucnog druzenja...

Citat: › čak su i čorbu puštali, nisam ih čula pola stoljeća..
Corbu pustaju vec neko vrijeme, ali malo u previse poceli forsirati Severinu, Plavi orkestar i ostale melankolicne izbljuvke...

#75:   Autor: euchrid Post Postano: 05.03.2007. 0:48

kakve su im to nebuleoze s nepuštanjem ljudi u patikama! serem se na takvu birtiju...

zapravo, još gore, puštaju u kožnim patikama, ali ne i u platnenim... mislim wtf!

#76:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.03.2007. 10:20

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne znam, nije mi stao lakat u tufnu, tako da sam usao bez ruku.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
euchrid je napisao/la: ›
kakve su im to nebuleoze s nepuštanjem ljudi u patikama! serem se na takvu birtiju...
zapravo, još gore, puštaju u kožnim patikama, ali ne i u platnenim... mislim wtf!

hahaha zamišljam si redara na ulazu kako se saginje i zagleda ljudima u obuću osijek031.com smile nisam to ni znala, žene očito pušta bezuvjetno Wink

#77:   Autor: deer_hunter Post Postano: 06.03.2007. 12:06

CatCloe je napisao/la: › žene očito pušta bezuvjetno Wink


tako je baždaren osijek031.com smile
Osijek031.com » Nightlife » Tufna...bivši posh


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::