Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prijateljstvo nakon veze

#1:  Prijateljstvo nakon veze Autor: jooooooj Post Postano: 13.09.2006. 13:01

Baš sam pročitao Jeffovu priču, drži se majstore, pa sam između ostalog pročitao i neke stavove o tome je li moguće prijateljstvo nakon veze. Pa onda, je li to moguče, je li to kad viđeno... Question

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 13.09.2006. 13:08

...iskreno, nikad se nisam našla u toj situaciji, ali vjerujem da bi mi bilo prilično održavati prijateljstvo s nekim s kim sam bila u vezi...odnosno, ovisno kakva je bila ta veza...kada bih izašla iz neke dugogodišnje veze, intenzivne recimo, teško bi mi bilo ostati prijatelj i za neko vrijeme gledati tu istu osobu kako ulazi u novu vezu...ili čak i razgovarati o tome...lakše je srušiti mostove iza sebe...meni, bar...

#3:   Autor: Marigold Post Postano: 13.09.2006. 13:33

Nikad ne ostajem prijatelj nakon veze, niti idem na one famozne kavice sa bivšima..mislim čemu to..najviše što ja radim jest pozdravim u prolazu
Nikad se ne pretvaram da nekog više ne poznajem pa da ga ne pozdravim..i mrzim kad to meni ljudi rade..
zar je toliko teško kulturno pozdravit? ..nekima očito je..

#4:   Autor: Loona Post Postano: 13.09.2006. 14:24

Odgovorno tvrdim da je moguće..
Ne sa svim bivšima, to je i teoretski nemoguće, ali s nekim s kim si imao neku dublju vezu ili ste na neki drugi način ostali povezani - 100% je moguće ostati jako dobar prijatelj..
Eto ja imam baš jednog takvog.. i super mi je drago zbog toga..

#5:   Autor: allein Post Postano: 13.09.2006. 14:33

IMO, nije moguće. Ako nekome i uspije održavati jedan takav odnos, svaka čast, ali tako šta nije za mene. Niti se nešto posebno trudim za to niti želim. Pogotovu kad netko u takvom bivšem paru si nađe drugoga/drugu. I sad će se ići povjeravati bivšoj/bivšem?? No way.

#6:   Autor: Loona Post Postano: 13.09.2006. 14:37

Sto ljudi, sto ćudi.
Meni je drago biti dobar s takvim nekim i zadržati ga uz sebe, jer imali smo štošta zajedničko i ako smo prekinuli iz normalnih nekih razloga, ne vidim zašto s takvim nekim ne ostati dobar..
no to je moje mišljenje..

#7:   Autor: Marigold Post Postano: 13.09.2006. 14:44

Dobro, ja dosad nisam imala neke duboke veze tak da se nisam ni trudila da ostanemo prijatelji.. A sad kad imam pravu vezu isto ne bi mogli ostat prijatelji jer da me ostavi ubila bi prvo njega pa sebe..Smile

#8:   Autor: toni Post Postano: 13.09.2006. 14:57

individualno. od osobe do osobe. s nekim bivshima sam ostao super(s vecinom), s nekima sam postao cak prijatelj, a neke(a) me nece ni pozdraviti Wink

#9:   Autor: sharkey Post Postano: 13.09.2006. 15:06

To je jako teško, naročito ako je veza bila duga i veoma emotivna. Posle nje se ili dvoje zamrze i više se nikad ne vide ili se opet jave strasti, htedoh reći ljubav, pa se veza obnovi, pa čak i jedno nakon drugog, mržnja pa opet ljubav. Tako ja kontam, ne zamerite mi. Smile

#10:   Autor: who gives a fuck Post Postano: 13.09.2006. 15:14

ja sam se nasao u tako nekoj situaciji i bilo mi ja jako tesko gledati osobu koju si toliko volio kako ulazi u odnose s nekim drugim. to mi je bilo uzasno! al mislim da nakon nekog vremena bi se navikao al ono,tesko je. mislim da to zahtjeva puno zivaca i cupanja kose... opet ovisi tko je prekinuo,tome ce biti lakse. ma treba srusit mostove Wink

al opet sve je moguce,ima nas svakakih,s drveta,sume, bare, mocvare.... Wink

#11:   Autor: wendy Post Postano: 13.09.2006. 16:45

Ta tvrdnja da će lakše biti onom koji ostavi... ne mora značiti... ja ne znam, ljudi, jel bih zbog ovoga što ću vam reći trebala posjetiti psihologa Embarassed ali... eto, reći ću vam...

svaki put dosad, kad sam bila u nešto dužoj vezi, prekidala sam ih zbog jednog jedinog razloga - zasićenje (radilo se u dva slučaja o veziama od oko godinu dana, a ostale koji mjesec Wink ) i nikad dosad nisam bila uistinu zaljubljena. A sada mi se sve te osobe doslovno gade. Znam da je grozno tako nešto uopće reći i znam da sam užasna zbog toga... ali ne mogu si pomoći. gadi mi se to kada ti netko poslije prekida neprestano šalje poruke, svaki dan te zove pri čemu razgovor započinje s "Sjećaš se kad smo ti i ja...", glumi da ti je prijatelj, a zapravo hoće iskoristit priliku da te poševi...

meni se upravo događa to da sam se prvi put zaljubila i presretna sam. ali, dva moja bivša dečka, koji se prije nisu podnosili, sada svaki drugi dan zajedno piju i nakon toga me psihički zlostavljaju na razne načine Laughing Dobro, malo pretjerujem, ali u suštini je tako.

I, kako da onda imam pozitivan stva prema prijateljstvu nakon veze. Ne znam, možda sam ja takav baksuz da sam jednostavno ljepilo za kretene ili sam na neki način ja kriva za njihovo ponašanje... ali, misli li itko od vas kao ja što se tiče toga da vam se bivši na neki način gade? nadam se da da Embarassed

#12:   Autor: Bilke Post Postano: 13.09.2006. 19:07

Hehe... Sirovo, iskreno i bez trunke patetike... Zakon post! Smile

#13:   Autor: wendy Post Postano: 13.09.2006. 19:16

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe... Sirovo, iskreno i bez trunke patetike... Zakon post! Smile


Ma nemoj ti meni, "sirovo" Fight zločesti jedan Wink

Ajde, ajde, priznaj da i ti tako misliš Very Happy

#14:   Autor: jooooooj Post Postano: 13.09.2006. 23:48

ne znam al mislim da to nikako nije moguće osim u jednom jedinom slučaju kada oboje u vezi, odnosno kraju veze shvate da nisu jedno za drugo ili nešto slično. Netko je to već napisao i ja bi se složio. Ako si nekoga volio kako možeš taj odnos degradirati na prijateljstvo a ako te na neki način razočarao, iznevjerio itd onda posebno ne vidim naćin kako tu osobu možeš smatrati prijateljem.

#15:   Autor: Loona Post Postano: 14.09.2006. 8:35

That was my point.. Wink

#16:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: Anita_os Post Postano: 14.09.2006. 11:42

jooooooj je napisao/la: ›
Ako si nekoga volio kako možeš taj odnos degradirati na prijateljstvo a ako te na neki način razočarao, iznevjerio itd onda posebno ne vidim naćin kako tu osobu možeš smatrati prijateljem.


Ne znam da li bih mogla reći svaka čast ili..nešto drugo, onima koji stvarno mogu održati dobar, prijateljski odnos s bivšim partnerom..Meni se to još nije dogodilo. Sumnjam da uopće i želim..jer ne vidim ni jedan dobar razlog za to. Ako ti nešto kod nekoga smeta i dođe do tog zasićenja, popraćenog s još hrpom razloga za prekid- čemu onda još silovati sve to i kao fol furati se na neko (bezuspješno, lažno) prijateljstvo?! ..i onda uz to imaš "prijateljski sex", "prijateljske šetnjice".. baš! Postoje PRIJATELJI i oni kojima to nije suđeno biti..ne treba to mješati.. To je neko moje mišljenje.
Na kraju veze, kad oboje skontate da ne ide, dobro je s te druge strane imati osobu koja će znati reći: ili jedno ili ništa.. I to je u redu. Tu se malo ubrza sve to, al mi ljudi volimo komplicirati jer nam ne bi bilo zanimljivo da odmah sve ide kak bi trebalo Wink

#17:   Autor: zloco_os Post Postano: 14.09.2006. 19:28

Eh...moja iskustva govore onak...50-50...ako postoje razlozi koji nisu po mojoj volji,razlog raskida mislim...onak,cemu da iole imam vise volje za takvom osobom...ljubav i prijateljstvo nazalost samo u vezi,a sve dalje...cisto sumnjam da je moguce...nazalost muski svijet u najcescem slucaju nece zensku osobu za prijateljicu ako je moguce imati nesto snjom...ili da mu se toliko gadi da ne zeli nista od nje...ili ako je gej-homoseksual...tek moooozda prijateljstvo...ustvari gejovi su ok sa curicama..sad ako netko od muskih misli da nisam u pravu...(sto ce rec naravno) nek se nadje u kratkom opisu druge strane...meni i nije bas ostalo nesto puno dobrih odnosa...tek nakon nekoliko godina..kad se "hormoni" smire...mozda bok..ili smjesak...kad vidis da voda dijete za rukicu..il kad mene vide... Smile ..kad shvatis da ipak nije bio/la toliko savrsen/a kakvim se cinio/la...(ovo musko-zenski nastavak,molim bez komentara...sam da se stavite u post...) kad shvatis da je sve bilo samo...hmmm...nista vise od kreveta ? Jer ako je prava iliti pravi,mislim da bi bili jos uvijek jedno sa drugim...ostalo? Jok...tiha patnja...

#18:   Autor: Bilke Post Postano: 14.09.2006. 20:11

Hm, zanimljiv tijek misli. Psiholozima bi sad ovo bilo zanimljivo proučavati. Ajde sad to sroči u rečenice, pa da i mi shvatimo što želiš reći Wink

#19:   Autor: zloco_os Post Postano: 14.09.2006. 21:34

Evo pokusat cu biti jasniji...NEMA PRIJATELJSTVA NAKON VEZE...bar ne onog pravog...kapis? Drago mi je...

#20:   Autor: Marigold Post Postano: 15.09.2006. 0:54

I koji su vam sve bili razlozi za prekid?
Čudno je to- kad osobu s kojom si ne voliš svaka sitnica može biti razlog za prekid, a kad ju voliš nema tog razloga............ Smile

#21:   Autor: zloco_os Post Postano: 15.09.2006. 4:02

upravo to je dovoljan razlog sto si napisao...mozda bas to da si shvatio da ju ne volis i da je sve to sve... samo ne ono sto si zelis....

#22:   Autor: fatcat Post Postano: 15.09.2006. 5:51

Marigold je napisao/la: ›
I koji su vam sve bili razlozi za prekid?
Čudno je to- kad osobu s kojom si ne voliš svaka sitnica može biti razlog za prekid, a kad ju voliš nema tog razloga............ Smile
Bas tako, cudno.... Sve to izgleda kao izgovor osobe koja je nezrela ili jednostavno nema niti volje, niti sposobnosti za konstruktivni dialog.

#23:   Autor: DonQuijote Post Postano: 15.09.2006. 8:15

Bili ste u vezi s osobom do koje vam je bilo stalo. Nakon nekog vremena je došlo do prekida te veze. U najvećem su broju slučajeva razlozi - vas je partner na neki način iznevjerio ili vama više nije dovoljno stalo do te osobe. Zašto bi u oba ta slučaja netko želio (p)ostati prijatelj s tom drugom osobom?! Ili je prebolno, ili prenebitno. Druga je stvar ostati u dobrim odnosima, ali to nije isto što i biti prijatelj!

#24:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 15.09.2006. 8:27

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): › Baš sam pročitao Jeffovu priču, drži se majstore

Hvala! Mislim da sam "ozdravio" Wink

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Bili ste u vezi s osobom do koje vam je bilo stalo. Nakon nekog vremena je došlo do prekida te veze. U najvećem su broju slučajeva razlozi - vas je partner na neki način iznevjerio ili vama više nije dovoljno stalo do te osobe. Zašto bi u oba ta slučaja netko želio (p)ostati prijatelj s tom drugom osobom?! Ili je prebolno, ili prenebitno. Druga je stvar ostati u dobrim odnosima, ali to nije isto što i biti prijatelj!


Po meni, ovo je nekako najbliže istini iako, naravno, uvijek postoje iznimke koje potvrđuju pravilo.

#25:   Autor: Isis Post Postano: 17.09.2006. 11:14

upravo sam prekinuo sa curom i ostali smo prijatelji...
sve se može ako su obje strane razumne i ako prekid nije bio pod ekstremnim okolnostima...

#26:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 17.09.2006. 11:17

Ja sam nakon svake veze održala prijateljstvo... i bilo je čak i bolje nego kad smo bili zajedno - dakle, moguće je.

#27:   Autor: Marigold Post Postano: 17.09.2006. 11:24

Isis je napisao/la: ›
upravo sam prekinuo sa curom i ostali smo prijatelji...
sve se može ako su obje strane razumne i ako prekid nije bio pod ekstremnim okolnostima...


strane mogu biti razumne jedino ako nije bilo nekih dubljih osjećaja..tak da se to u biti ne broji Smile

#28:   Autor: Marigold Post Postano: 17.09.2006. 16:34

fatcat je napisao/la: ›
Marigold je napisao/la: ›
I koji su vam sve bili razlozi za prekid?
Čudno je to- kad osobu s kojom si ne voliš svaka sitnica može biti razlog za prekid, a kad ju voliš nema tog razloga............ Smile
Bas tako, cudno.... Sve to izgleda kao izgovor osobe koja je nezrela ili jednostavno nema niti volje, niti sposobnosti za konstruktivni dialog.

Ak bi mogli još to malo pojasniti?

#29:   Autor: fatcat Post Postano: 17.09.2006. 18:12

Koji dio? ;-)

#30:   Autor: Marigold Post Postano: 17.09.2006. 23:03

ma nema veze..Smile

#31:   Autor: fallen-angel Post Postano: 21.09.2006. 14:14

jako teško moguce prijateljstvo, a i kad bi se nasao u takoj situaciji ne bi to prijateljstvo dugo trajalo jer cim bi krenila u vezu s drugim ubio bi ili nju ili njega

zato ja kazem....ostavi iza sebe i kreni dalje i nikako ama bas nikako se ne vracaj i gubi svoje dostojanstvo jer to jedino sto imas

...ovo je bilo samo moje misljenje i nadam se da nisam nikoga uvrijedio s time

#32:   Autor: chiara Post Postano: 07.10.2006. 18:44

ma kakvi..... do sada mi jos nije uspijevalo.... jednom sam pokusala i izdao me moj temperament.... otjerala sam sve u PM... i ja kazem ostavi sve iza sebe.... samo bed je kad ti budes ostavljen..... e onda dolazi ona faza patnje, pa mogli bi biti prijatelji, cisto ono iz ocaja..... cista iluzija...

#33:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 13.10.2006. 12:24

zavisi ... zbog čega su prekinuli ...

#34:   Autor: kcimer Post Postano: 13.10.2006. 16:57

NEMOGUCE!

#35:   Autor: bojanaemma Post Postano: 02.01.2007. 23:28

moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI

#36:   Autor: ruana Post Postano: 03.01.2007. 2:01

bojanaemma je napisao/la: ›
moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI

jel i sa svincetom si super

#37:   Autor: bojanaemma Post Postano: 03.01.2007. 11:25

pa reklo bi se da jesam...to je joč svježe, tu postoji neugoda , ko mu kriv sto je ljubomoran. on dobro zna da sam mu ja s legom i da me za njega boli ona stvar.....proci ce neugoda pa ce doc prijateljstvo.....
--------------sve je moguće kad ne boli-------------

#38:   Autor: zeko Post Postano: 03.01.2007. 11:35

jooooooj je napisao/la: ›
Baš sam pročitao Jeffovu priču, drži se majstore, pa sam između ostalog pročitao i neke stavove o tome je li moguće prijateljstvo nakon veze. Pa onda, je li to moguče, je li to kad viđeno... Question


ja mislim da je moguće ali tek kad nestane svih osjećaja između te dvije osobe, jer većinom se ne prekine baš uzajamno nego neko od tih dvoje inicira pa je logično da ona druga osoba baš neće željeti prijateljstvo...

opet imam vlastiti primjer...hehe...bila sam u vezi dvije i po godine i na kraju je to već postalo mučenje,jednostavno se nismo slagali ali on to nije htio priznati tako da sam nas ja odlučila osloboditi toga...i ostavila sam ga...on je bio jako ljut na mene i nismo razgovarali nekih godinu dana a onda je on našao novu curu i s njom prekinuo...pa je trebao nekoga za razgovor ko ga najbolje poznaje...osjećaja među nama nije bilo,bar ne nekih ljubavnih,tako da to uopće nije bio problem...čak smo pričali i o našoj vezi i smijali se nekim stvarima...

sada smo dosta dobri prijatelji i nemam ništa protiv da mi se obrati kad god nešto treba ili kad ja trebam ja njemu...ali treba dosta vremena... Wink

#39:   Autor: darkmark Post Postano: 03.01.2007. 11:44

bojanaemma je napisao/la: ›
moguće
imam tri bivša iz istog društva gadno smo se rastali, ali poslije nekog vremena sve je preboljeno i sad smo super lege.....
SVE JE MOGUĆE AKO NE BOLI


hhehe nebi ti u mom drustvu nakon prvog prekida imala jos dva...jedino ako se karaš ko štuka pa otud i trojica iz istog društva...ti si nifomanaka ili seksa ili razjebavanja drustava...meni nejde u glavu kakvo je to drustvo...tipa odnos izmedju likova kad ti jedan frend hoda sa bivsom...pa poslje drugi...mislim da nebi bario frendovu bivsu cisto radi prijateljstva i postenja...ono ako je iole bilo ljubavi u toj vezi pa onda je i njemu bar malo zao sto je prekinuo...ili si ti i to rijesila osijek031.com smile

#40:   Autor: bojanaemma Post Postano: 03.01.2007. 11:50

MA NISU TI TO BILE TAKVE VEZE... NIJE TI TU BILO SEKSA... ONO JE SVE BILO NEOZBILJNO...A NISU NI TO TAK JAKO DOBRI FRENDOVI....
.AL KAD SI TI ZALJUBLJEN U ZENSKU BOLI TE KURAC ZA LEGU IAKO ON KAO NIST VISE NE OSJECA I DA ZELENO SVJETVO........ A IZ OTG DRUSTVA JEDINO JE SADASNJI OZBILJAN

#41:   Autor: terrorWrist Post Postano: 03.01.2007. 12:12

TEEEEESKO........treba dosta vremena proci da bi zaboravio zasto je doslo do prekida, jos ako si bio/bila ZALJUBLJEN/A u tu curu/decka (znaci ako ste se bas voljeli)
...ali je lijepo biti frend poslije prekida jer si maltane najbolji prijatelj toj osobi jer sve znas o njoj (ako je veza duze trajala).

#42:   Autor: allein Post Postano: 03.01.2007. 12:47

bojanaemma je napisao/la (Pogledaj post): › pa reklo bi se da jesam...to je joč svježe, tu postoji neugoda , ko mu kriv sto je ljubomoran. on dobro zna da sam mu ja s legom i da me za njega boli ona stvar.....proci ce neugoda pa ce doc prijateljstvo.....
--------------sve je moguće kad ne boli-------------


Ako ti stvarno misliš da će ovo proći, onda lik ima želudac od čelika. Da me cura ostavi, zbog bilo kojeg razloga, i krene s mojim nekim legom, jako jako jako teško da bi naš odnos bio išta više od bok-bok.

#43:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.01.2007. 13:54

sa skoro svim bivšima sam u dobrim odnosima. i mislim da baš nakon veze, pogotovo dugogodišnje, možeš s nekim biti dobar, jer se odlično poznajete. to, naravno, u slučaju da više ne postoji fizička privlačnost, a bivši su definitivno zadnji s kojima bi se ikad odlučila išta imati.
ali biti s frendom od bivšeg je stvarno patetično... i kakav je to uopće lik koji je s frendovom bivšom curom?

#44:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.01.2007. 14:18

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › i kakav je to uopće lik koji je s frendovom bivšom curom?

I agree
with Panđa

#45:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.01.2007. 14:19

Možda ju dorađuje?!

#46:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: --- Post Postano: 03.01.2007. 17:59

nakon veze...veze nema, pa tako ni prijateljstva. Very Happy

#47:   Autor: ruana Post Postano: 03.01.2007. 19:23

pa kad je bojanaemma super ispravna ko nebi bio dobar s njom i ak si joj bivsi

#48:   Autor: --- Post Postano: 03.01.2007. 19:49

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › pa kad je bojanaemma super ispravna ko nebi bio dobar s njom i ak si joj bivsi


pogrešno to gledaš.
ona je njemu bivša.
s bivšom ne treba imati posla ma koliko ispravan bio.

sve ostalo su mladalačke zablude... Very Happy

#49:   Autor: ruana Post Postano: 03.01.2007. 22:31

varas se ja sam s svakim bivsim dobra,jel mi puca sada ona stvar sta sada radi i s kim

#50:   Autor: --- Post Postano: 03.01.2007. 23:30

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › varas se ja sam s svakim bivsim dobra,jel mi puca sada ona stvar sta sada radi i s kim


negdje je greška u vrednovanju pojma "veza"... Very Happy

#51:   Autor: ruana Post Postano: 04.01.2007. 0:53

gazda777 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › varas se ja sam s svakim bivsim dobra,jel mi puca sada ona stvar sta sada radi i s kim


negdje je greška u vrednovanju pojma "veza"... Very Happy

ma puca mi za vezu

#52:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.01.2007. 9:49

gazda777 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › pa kad je bojanaemma super ispravna ko nebi bio dobar s njom i ak si joj bivsi


pogrešno to gledaš.
ona je njemu bivša.
s bivšom ne treba imati posla ma koliko ispravan bio.

sve ostalo su mladalačke zablude... Very Happy

ne razmišljaju svi tako i ne završavaju sve veze s gorčinom. nekad jednostavno ne ide i sporazumno prekinete. možda ne možete biti prijatelji odmah sutra, ali nakon nekoliko mjeseci definitivno možete.
govorim iz iskustva, a nisam ovdje baš među mlađima..

#53:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 10:16

ok, pogrešno sam se izrazio.

pogrešno definirate "prijateljstvo".

#54:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.01.2007. 10:32

CatCloe je napisao/la: › ne razmišljaju svi tako i ne završavaju sve veze s gorčinom. nekad jednostavno ne ide i sporazumno prekinete. možda ne možete biti prijatelji odmah sutra, ali nakon nekoliko mjeseci definitivno možete.
govorim iz iskustva, a nisam ovdje baš među mlađima..


Kao sto si i sama rekla, sve ovisi s koliko je gorcine i s kolikom usijanoscu nesto zavrsilo. Sto se uzarena masa sporije hladi, to je vise vremena potrebno za neki "normalan" prijateljski (ili cak i poznanicki) odnos.

Kad se sada sjetim nekih riba zbog kojih sam shizio, ludio, mislio da cu se ubiti, kontam da bih bez bada mogao s njima pricati (s nekima i pricam, iako nisam jedan od onih koji ce njih cimati i zvati). Prica ide potpuno otvoreno, jer je odnos sveden na jednu racionalnu razinu. Vecina njih su mi i dalje drage osobe, ali kad ih gledam, ne osjecam ono treperenje srca, kao sto sam nekad osjecao. To mi je znak da me je proslo.

Ok, ok, i dalje ih znam svlaciti pogledom, ali to radim i potpunim neznankama na ulici ;-)

Btw. "Sporazumni prekid" je dobra tema za novi topic... ;-)

#55:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.01.2007. 10:37

upravo to i kažem... kad strast i fizička privlačnost prođu (pod uvjetom da prođu Smile ) onda odnos može biti čisto prijateljski, iskren, bez skrivenih namjera i ego-tripova..
što ne znači da ne može biti i ranije, ali takvi slučajevi su zaista rijetki..

#56:   Autor: bartok Post Postano: 09.01.2007. 22:38

CatCloe je napisao/la: ›
upravo to i kažem... kad strast i fizička privlačnost prođu (pod uvjetom da prođu Smile ) onda odnos može biti čisto prijateljski, iskren, bez skrivenih namjera i ego-tripova..
što ne znači da ne može biti i ranije, ali takvi slučajevi su zaista rijetki..


rijetki ili baš i ne postoje... sve koje ja znam da su nakon veze ostali prijatelji ( u smislu telefon, kavice i sl.. ) uvijek se na kraju ispostavilo da su bili "frendovi s pogodnostima" hehe
a oni koji su prekinuli i cijelu priču ostavili iza sebe najčešće su ti koji su oboje i prešli preko svega pa niti prijateljstvo nije ostalo...
eto ga na...
tak da...
prijateljstvo nakon veze- utopija....
ljudi se trude zadržat nešto, ali kontam, najbolje da se maknu sa scene dok je situacija koliko toliko ok....

#57:   Autor: mia-mjau Post Postano: 09.01.2007. 23:57

ima toliko krasnih ljudi na svijetu... zašto zadržavati odnos s nekim s kim smo probali pa ne ide?!
poslije veze mi uvijek ostaje nešto lebdjeti između, ne mogu ne pomišljati na ono što je bilo, samo mi stvara zbrku u mislima...
slažem se s onima koji kažu da le lakše srušiti most za sobom, nego balansirati izmeđi i tražiti novi model ponašanja...

#58:   Autor: Janis Post Postano: 10.01.2007. 0:38

Samo kratko: moguće je, ali potpuno nepotrebno!

#59:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.01.2007. 13:46

bartok je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
upravo to i kažem... kad strast i fizička privlačnost prođu (pod uvjetom da prođu Smile ) onda odnos može biti čisto prijateljski, iskren, bez skrivenih namjera i ego-tripova..
što ne znači da ne može biti i ranije, ali takvi slučajevi su zaista rijetki..

rijetki ili baš i ne postoje... sve koje ja znam da su nakon veze ostali prijatelji ( u smislu telefon, kavice i sl.. ) uvijek se na kraju ispostavilo da su bili "frendovi s pogodnostima" hehe
a oni koji su prekinuli i cijelu priču ostavili iza sebe najčešće su ti koji su oboje i prešli preko svega pa niti prijateljstvo nije ostalo...
eto ga na...
tak da...
prijateljstvo nakon veze- utopija....
ljudi se trude zadržat nešto, ali kontam, najbolje da se maknu sa scene dok je situacija koliko toliko ok....

ako ti za nešto nisi čuo, ne znači da isto ne postoji... Wink

#60:   Autor: bartok Post Postano: 11.01.2007. 9:38

CatCloe je napisao/la: ›
bartok je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
upravo to i kažem... kad strast i fizička privlačnost prođu (pod uvjetom da prođu Smile ) onda odnos može biti čisto prijateljski, iskren, bez skrivenih namjera i ego-tripova..
što ne znači da ne može biti i ranije, ali takvi slučajevi su zaista rijetki..

rijetki ili baš i ne postoje... sve koje ja znam da su nakon veze ostali prijatelji ( u smislu telefon, kavice i sl.. ) uvijek se na kraju ispostavilo da su bili "frendovi s pogodnostima" hehe
a oni koji su prekinuli i cijelu priču ostavili iza sebe najčešće su ti koji su oboje i prešli preko svega pa niti prijateljstvo nije ostalo...
eto ga na...
tak da...
prijateljstvo nakon veze- utopija....
ljudi se trude zadržat nešto, ali kontam, najbolje da se maknu sa scene dok je situacija koliko toliko ok....

ako ti za nešto nisi čuo, ne znači da isto ne postoji... Wink
možda imaš pravo....
usput- ja sam žensko Smile

#61:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.01.2007. 12:58

moja isprika Smile

#62:   Autor: cane Post Postano: 11.01.2007. 16:43

mia-mjau je napisao/la: ›
ima toliko krasnih ljudi na svijetu... zašto zadržavati odnos s nekim s kim smo probali pa ne ide?!
poslije veze mi uvijek ostaje nešto lebdjeti između, ne mogu ne pomišljati na ono što je bilo, samo mi stvara zbrku u mislima...
slažem se s onima koji kažu da le lakše srušiti most za sobom, nego balansirati izmeđi i tražiti novi model ponašanja...




e u potpunosti se slažem. svaka čast na komentaru. ko da sam ga ja pisao.

#63:   Autor: mia-mjau Post Postano: 11.01.2007. 20:43

ja sam svoje bivše dečke "prerasla", nismo si pasali više kao osobe, razišli nam se životi na različite strane pa se zato i ugasila ljubav... ne bih ni željela s njima dijeliti nove situacije...
a ono s kruženjem cura i dečki po društvu stvarno nema smisla... dječja posla valjda...

#64:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.02.2007. 14:20

mia-mjau je napisao/la: ›
ja sam svoje bivše dečke "prerasla", nismo si pasali više kao osobe, razišli nam se životi na različite strane pa se zato i ugasila ljubav... ne bih ni željela s njima dijeliti nove situacije...
Lijepo receno i takvi razlozi su sasvim prirodni... bad je jedino kad jedna strana to ne percipira na takav nacin, pa drugu pocinje smatrati monstrumom koji se promijenio iz ovih ili onih razloga...

Citat: › a ono s kruženjem cura i dečki po društvu stvarno nema smisla... dječja posla valjda...
Agree... Kruzenje riba po drustvu mi je znak apsolutne nezrelosti orbitirajuce osobe... Zapravo, znak nesigurnosti u vlastite kvalitete, pa si razinu samopouzdanja pokusava podici na nacin gdje bi se dvije osobe pokacile oko nje i sl. Bzvz.

Doduse, takve ribe mogu biti i korisne, jer cesto znaju prokazati dvolicne ljigavce u drustvu.

#65:   Autor: wendy Post Postano: 23.02.2007. 22:29

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Kruzenje riba po drustvu mi je znak apsolutne nezrelosti orbitirajuce osobe...



osijek031.com smile

I tko mu onda ne bi dijelio kikirikije?! Wink

#66:   Autor: Lucky Luke-= Don`t follow Post Postano: 24.02.2007. 1:10

wendy je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Kruzenje riba po drustvu mi je znak apsolutne nezrelosti orbitirajuce osobe...



osijek031.com smile

I tko mu onda ne bi dijelio kikirikije?! Wink


jel kroz rešetke?

#67:   Autor: fish Post Postano: 26.02.2007. 21:01

Kod mene nemoguce!
Ali poznam ljude koji su nakn veze ajmo tako rec "prijatelji"
Nije to nikad pravo prijateljstvo uvijek se neŠto muti-ljubavno Rolling Eyes

#68:   Autor: Lucky Luke-= Don`t follow Post Postano: 26.02.2007. 22:02

fish je napisao/la: ›
Kod mene nemoguce!
Ali poznam ljude koji su nakn veze ajmo tako rec "prijatelji"
Nije to nikad pravo prijateljstvo uvijek se neŠto muti-ljubavno Rolling Eyes

Ma normalno. Na kraju sve to opet završi na zadnjem sjedištu nekog Audija....



Bild 101.jpg
 Opis:
 Veličina:  23.93 KB
 Pogledano:  237 put(a)

Bild 101.jpg



#69:   Autor: Catharine Post Postano: 27.04.2007. 23:36

Uf, teshko je rechi tak shta.. Znam sam retzimo da ima jedan guy s koim se jaaako dugo sad vech znam i trebalo je nesh bit, ali sam ja zabrljala stvar pa onda on i nikad nish ni bilo između nas. Ali non stop se ko mala djetza chachkamo i zajezavamo i inatimo da je to prestrashno... da nema tu nesh ne bi to sve tak bilo. Pitanje je vremena sam kad chemo oboje nachi vremena jedno za drugo i vishe prestat djetza bit, al' meni shtima i ovako prijateljski zezanje : )).

#70:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.09.2008. 13:57

U većini slučajeva nemoguće... uvelike ovisi o karakteru i zrelosti osobe s kojom si bio u vezi... jedino sam ostala u korektnim odnosima s prvim bivšim, ono kava kada se sretnemo, popričamo o novostima iz života, starcima, njihovom ganjanu uvjeta za mirovinu i tako.. sada kada malo bolje pogledam, od bivših jedini je normalan i pri zemlji..

#71:   Autor: deer_hunter Post Postano: 29.09.2008. 14:21

ako sam nekog voljela, morao mi je prije ili kasnije biti prijatelj, zato ne vidim zašto to ne bi i ostao.

naravno, u slučaju da prekid nije bio gorak, mogući su i neki dublji prijateljski odnosi osijek031.com smile

#72:   Autor: fairy Post Postano: 29.09.2008. 15:37

Prijateljstvo nakon veze...hmm...kada sam bila mlađa znala sam izlaziti s bivšima, piti kave, razgovarati...sa svima sam ostala u dobrim odnosima.
Danas nemam potrebu za druženjem s bivšim dečkima. Dosta vremena je prošlo od njih, a i naredala sam ih poprilično,,pa gdje bih stigla da sa svima prijateljujem,,,hahahah osijek031.com smile, ali drago mi je kada dobijem poruku za rođendan nakon dugo, dugo godina prekida...

#73:   Autor: kyx Post Postano: 29.09.2008. 21:25

probao sam i jebo neide,nemamo si sta reci...
jebeni freak control,dobro da sam je se rijesio Very Happy

#74:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: karmen_du Post Postano: 01.10.2008. 18:04

Nakon veze mozes odrzavati prijateljstvo tipa da se javish toj osobi kad ju sretnesh na ulici,mozda tada i nesto popricas reda radi ali odrzavati nekakvo intenzivno prijateljstvo nema smisla, bar sto se mene tice.
Ali nismo svi i sve veze iste.

#75:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: 1step2far Post Postano: 17.12.2008. 11:38

Jedno sam vrijeme bila za prijateljstvo, ali sad sam žestoki protivnik. I više se neću truditi ostati prijatelj sa bivšima, sve sam otpilila iz svog života. Eventualno bok bok.

#76:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: bondgirl Post Postano: 17.12.2008. 15:25

Ni ja nisam za to,pogotovo ako je prekid bio ružan i ako je netko zbog toga patio.A i ostajanje u dobrim odnosima s nekim nakon prekida ne bih definirala kao prijateljstvo.To se svodi na bok bok kak si,šta ima,a meni to nije definicija prijateljstva. S frendovima sam duboko povezana,povjaravam im se...ne bih to mogla nekome s kime sam nekada nešto imala...mislim da bi me njihova blizina samo zbunila.Najpametnije ih je držati što dalje,biti pristojan ako je prekid bio sporazuman,a ako je bio ružan i bolan, onda ih najradije izbjegavam.

#77:   Autor: little_bee Post Postano: 26.01.2009. 12:27

bili smo dvije godine zajedno, danas smo super prijatelji. tj to ja tvrdim, on me uvijek posprda da smo samo poznanici Very Happy Very Happy ma pozna me iz dna duše, sprda me za postupke s drugim dečkima, brutalno je iskren prema meni, hoce poslusati sveeee, ma savrsen muski prijatelj Very Happy naravno, takva sam i ja Very Happy

samo je problem, gdje god da se pojavimo svi pitjau "a sta vas dvoje opet?"

istina, prosla je vise od godinu dana do kad nismo prvi put sjeli na kavu, dakle puno vremena od prekida pa nema tu vise nicega Smile osim divnog m-ž prijateljstva...

#78:   Autor: *miss-infernaLia* Post Postano: 21.04.2009. 19:51

ne prihvacam. nikako!
MOZDA nakon par mjeseci, godinu dana..
kad osjecaja vise ne bude ni s jedne ni druge strane. ;]

#79:   Autor: Anait Post Postano: 21.04.2009. 19:59

naravno da moze. ako je prekid bio obostrana zelja i ako ste oba dvoje (ili koliko vas vec ima Smile) razumni naravno da moze. pogotovo ako je to bila duza veza.

#80:   Autor: Frost Post Postano: 21.04.2009. 22:03

Trenutno sam u toj fazi - i ne štima mi nikako.

#81:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 9:54

nemoguće je..definitivno nemoguće..možemo biti samo poznanici koji će se kad se sretnu lijepo pozdraviti i pitati kako si..ostale kombinacije i kalkulacije nisu poželjne ni pod razno..

#82:   Autor: daisy Post Postano: 22.04.2009. 10:03

Elena_Os je napisao/la: ›
nemoguće je..definitivno nemoguće..možemo biti samo poznanici koji će se kad se sretnu lijepo pozdraviti i pitati kako si..ostale kombinacije i kalkulacije nisu poželjne ni pod razno..


u potpunosti se slažem !! probala sam ići na 'prijateljstvo' soluciju, ali nikako to ne ide jer je prekid u bar 98% slučajeva na neobostrano 'zadovoljstvo' i uvijek jedna strana pati pri takvim prijateljskim 'ajmo samo na kavu' sastancima. svaka čast onima koji uspiju zadržati prijateljstvo nakon prekida, bez težine u zraku, nelagodnosti kad se sretnu ... Ne, ne i ne!

#83:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 10:08

daisy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
nemoguće je..definitivno nemoguće..možemo biti samo poznanici koji će se kad se sretnu lijepo pozdraviti i pitati kako si..ostale kombinacije i kalkulacije nisu poželjne ni pod razno..


u potpunosti se slažem !! probala sam ići na 'prijateljstvo' soluciju, ali nikako to ne ide jer je prekid u bar 98% slučajeva na neobostrano 'zadovoljstvo' i uvijek jedna strana pati pri takvim prijateljskim 'ajmo samo na kavu' sastancima. svaka čast onima koji uspiju zadržati prijateljstvo nakon prekida, bez težine u zraku, nelagodnosti kad se sretnu ... Ne, ne i ne!


još bi nadodala da uvijek jedna strana svjesno zavlači drugu dok ne pronađe novog partnera..ok, ak' zažmiri i sebe uvjeri onda to postane nesvjesno zavlačenje Very Happy

#84:   Autor: daisy Post Postano: 22.04.2009. 10:17

je, je, a i oni pozivi, pričanje i sastanci da se, kao, olakša prekid su čista glupost !! vjerujte, iskusila na vlastitoj koži, samo što sam ja bila ta koja zove bivšeg dečka da se nađemo, pa na kavicu, pa da pričamo...znala sam da mu je naš prekid bio težak i kao da mu olakšam sve to nalazim se sa njim ! dok mi nije došlo iz stražnjeg dijela tijela Mr. Green u glavu Idea da sam prava bičara Embarassed što to radim i da mu je tako još teže !!
eh, na vlastitim pogreškama učimo osijek031.com smile

#85:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 13.05.2009. 16:59

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Odgovorno tvrdim da je moguće..
Ne sa svim bivšima, to je i teoretski nemoguće, ali s nekim s kim si imao neku dublju vezu ili ste na neki drugi način ostali povezani - 100% je moguće ostati jako dobar prijatelj..
Eto ja imam baš jednog takvog.. i super mi je drago zbog toga..


upravo tako, slazem se u potpunosti sa ovim navodima. zasto ne ostati prijatelj nakon veze. ok jedino ako ima osoba toliko veza i vezica da ne moze ni imena popamtiti Laughing Laughing Laughing

#86:   Autor: padobranac Post Postano: 14.05.2009. 13:40

jooooooj je napisao/la: ›
ne znam al mislim da to nikako nije moguće osim u jednom jedinom slučaju kada oboje u vezi, odnosno kraju veze shvate da nisu jedno za drugo ili nešto slično. Netko je to već napisao i ja bi se složio. Ako si nekoga volio kako možeš taj odnos degradirati na prijateljstvo a ako te na neki način razočarao, iznevjerio itd onda posebno ne vidim naćin kako tu osobu možeš smatrati prijateljem.
e bas si to dobro rekao

#87:   Autor: 1step2far Post Postano: 14.05.2009. 15:54

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
ne znam al mislim da to nikako nije moguće osim u jednom jedinom slučaju kada oboje u vezi, odnosno kraju veze shvate da nisu jedno za drugo ili nešto slično. Netko je to već napisao i ja bi se složio. Ako si nekoga volio kako možeš taj odnos degradirati na prijateljstvo a ako te na neki način razočarao, iznevjerio itd onda posebno ne vidim naćin kako tu osobu možeš smatrati prijateljem.
e bas si to dobro rekao


Slažem se u potpunosti. Prije sam ostajala prijatelj jer nisam bila razočarana u tolikoj mjeri kao sad. Sad više nisam prijatelj ni sa jednim bivšim dečkom.

#88:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 17:18

Pa šta ćeš onda s mužem ako se razvedete?

Ubit ga sjekirom na spavanju? Surprised

#89:   Autor: 1step2far Post Postano: 14.05.2009. 17:19

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Pa šta ćeš onda s mužem ako se razvedete?

Ubit ga sjekirom na spavanju? Surprised



Tebe ću voljeti do kraja tvojeg života...
Šalim se!

#90:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 17:38

1step2far je napisao/la: › Tebe ću voljeti do kraja tvojeg života...

Ah Embarassed
1step2far je napisao/la: › Šalim se!

Pa hvala osijek031.com smile

#91:  Re: Prijateljstvo nakon veze Autor: 1step2far Post Postano: 14.05.2009. 17:46

Imam osjećaj da ćemo nas dvoje biti jako dugo prijatelji!

#92:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 17:57

1step2far je napisao/la: ›
Imam osjećaj da ćemo nas dvoje biti jako dugo prijatelji!

Really? Embarassed

#93:   Autor: ruana Post Postano: 14.05.2009. 23:02

zavisi sa normalnim ljudima da,al s kretenima ne, sa 90% bivsih sam dobra,al na neke ne bi naslonila bicikl

#94:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 23:10

Neć' reć' ništa jerbo će se sila obrušit na mene osijek031.com smile

#95:   Autor: cina Post Postano: 25.04.2010. 17:38

mozda..kad prodje neko vrijeme, sada ne- prerano je Smile

#96:   Autor: Gala_pia Post Postano: 21.03.2012. 20:13

nakon 100 god od kad je tema otvorena ja je slucajno nasla. prijateljstvo nakon veze????? wtf????? pojam prijatelj je netko s kim si jako blizak i s kim djelis svoje neke dogadaje i tajne! a ostalo su poznaninici. prijatelja imas samo par i ne treba ti vise. ne vidim nacin na koji bi mi netko s kim sam bila u vezi mogao biti prijatelj. mog bivseg s kojim sa dugo bila u vezi, imam na fb iz razloga jer smo kao rekli necemo ostat na ratnoj nozi. u pocetku smo se culi par puta i vise ne. a od tad je proslo 2 god. ne vidim stvarno razlog zasto ga uopce imam na fb. nema prijateljstva nakon ljubavi. nemaaaaaaaaa!!!!!!! lijepo i kulturno je kad vidis nekog pozdraviti ga i pitati ga kak je, al to je to.

#97:   Autor: mzzi Post Postano: 21.03.2012. 20:41

Idi sad odmah i obriši ga onda s FB Very Happy

#98:   Autor: Frost Post Postano: 21.03.2012. 20:45

mzzi je napisao/la: ›
Idi sad odmah i obriši ga onda s FB Very Happy

Baš to.

A sad... sve ovisi kakva je veza bila. Ostao sam s njih par u vrlo korektnim odnosima, tu i tamo se družimo i odemo na kavu, ali samo zato jer smo prebrzo uletjeli u vezu i skužili da ipak bolje funkcioniramo kao prijatelji i da smo jednostavno prerazličiti da bi ta veza opstala.

nije sve tako crno i bijelo Smile

#99:   Autor: Gala_pia Post Postano: 21.03.2012. 23:00

ma ta moja veza je bila stvarno lijepa i uzivala sam s njim, al onda se dog neko sr... i ja ga nisam zamrzila radi toga, al nisam vise ni imala zelju biti s njim. kako kazu sve sto je lijepo ne traje vjecno Razz. nema kod nas nikakvog kontakta ni nikakvih kava ni nista. al kak od cijelog teksta samo ste se za taj fb uhvatili Razz ugl nebitno, nema nakon veze prijateljstva i tocka!!!!

#100:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 23:03

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › ma ta moja veza je bila stvarno lijepa i uzivala sam s njim, al onda se dog neko sr... i ja ga nisam zamrzila radi toga, al nisam vise ni imala zelju biti s njim. kako kazu sve sto je lijepo ne traje vjecno Razz. nema kod nas nikakvog kontakta ni nikakvih kava ni nista. al kak od cijelog teksta samo ste se za taj fb uhvatili Razz ugl nebitno, nema nakon veze prijateljstva i tocka!!!!

Na greškama se uči.
Svaki drugi put ćeš imati sve veću želju biti s osobom nakon sranja s njom.

#101:   Autor: Gala_pia Post Postano: 21.03.2012. 23:24

francika je napisao/la: ›
Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › ma ta moja veza je bila stvarno lijepa i uzivala sam s njim, al onda se dog neko sr... i ja ga nisam zamrzila radi toga, al nisam vise ni imala zelju biti s njim. kako kazu sve sto je lijepo ne traje vjecno Razz. nema kod nas nikakvog kontakta ni nikakvih kava ni nista. al kak od cijelog teksta samo ste se za taj fb uhvatili Razz ugl nebitno, nema nakon veze prijateljstva i tocka!!!!

Na greškama se uči.
Svaki drugi put ćeš imati sve veću želju biti s osobom nakon sranja s njom.


hahahahaha. molim?????? tko je rekao da ja zalim za svojom odlukom?????? skreces s teme, offtopic!!!!!

#102:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 23:32

Nisam rekao da žališ, samo sam rekao kako će ti biti ubuduće u nakon drugih veza. Wink

A ta veća želja ubuduće da budeš sa bivšim nakon veze nije offtopic (no nemora to biti samo nakon veze nego čak i u vezi nakon što Vam se dogodi neko sranje).

#103:   Autor: audiworld Post Postano: 21.03.2012. 23:54

Ja sam sa svojom u izrazito korektnim odnosima... Ne komuniciramo... Smile stvarno ne znam o cemu bih s njom pricao

#104:   Autor: kulsavaj Post Postano: 22.03.2012. 3:42

Ma znam to ovisi jako mnogo i o tome kako se situacija dalje razvija u životu to dvoje ljudi. Nema prijateljstva jer konflikt je u zraku, možemo se nakon mnogo vremena praviti kao sve OK, ali tek onda kad je sve dobro posloženo i kod jednog i kod drugog ali i jako ovisi od toga kakve su osobe s kojima su ti ljudi sada i kako se oni osjećaju! Ali svejedno to se ne može zvati prijateljstvo!!!

Žao mi je što moram priznati ali različiti su i osjećaji prema različitim mojim prethodnicima, znam da sam jednog mrzio, ali da baš mogu reći zbog čega? i ne mogu. Ostali baš da se simpatiziramo nešto previše to ne, ali super je kad su takvi pogledi i susreti bestrasni! Ali i opće raspoloženje u datom trenutku također igra ulogu.

#105:   Autor: simo031 Post Postano: 22.03.2012. 7:05

Prijateljstvo, teško. Odnosi poslije veze mogu ići maksimalno do granice snošljivosti.

#106:   Autor: audiworld Post Postano: 22.03.2012. 8:59

Slazem se sa simom....
Ja.ne mrzim svoje prethodnike ili sljedbenike, ja samo znam sto ce im se dogodit :p

#107:   Autor: francika Post Postano: 22.03.2012. 9:57

kulsavaj je napisao/la (Pogledaj post): › Ma znam to ovisi jako mnogo i o tome kako se situacija dalje razvija u životu to dvoje ljudi. Nema prijateljstva jer konflikt je u zraku, možemo se nakon mnogo vremena praviti kao sve OK, ali tek onda kad je sve dobro posloženo i kod jednog i kod drugog ali i jako ovisi od toga kakve su osobe s kojima su ti ljudi sada i kako se oni osjećaju! Ali svejedno to se ne može zvati prijateljstvo!!!

Žao mi je što moram priznati ali različiti su i osjećaji prema različitim mojim prethodnicima, znam da sam jednog mrzio, ali da baš mogu reći zbog čega? i ne mogu. Ostali baš da se simpatiziramo nešto previše to ne, ali super je kad su takvi pogledi i susreti bestrasni! Ali i opće raspoloženje u datom trenutku također igra ulogu.

Možda taj nije 100% bio siguran da je homoseksualac i nije imao povjerenja u tebe, pod pretpostavkom da si mislio na prethodnika muškog spola kako sam ja razumio.

#108:   Autor: Gala_pia Post Postano: 22.03.2012. 22:46

francika je napisao/la: ›
kulsavaj je napisao/la (Pogledaj post): › Ma znam to ovisi jako mnogo i o tome kako se situacija dalje razvija u životu to dvoje ljudi. Nema prijateljstva jer konflikt je u zraku, možemo se nakon mnogo vremena praviti kao sve OK, ali tek onda kad je sve dobro posloženo i kod jednog i kod drugog ali i jako ovisi od toga kakve su osobe s kojima su ti ljudi sada i kako se oni osjećaju! Ali svejedno to se ne može zvati prijateljstvo!!!

Žao mi je što moram priznati ali različiti su i osjećaji prema različitim mojim prethodnicima, znam da sam jednog mrzio, ali da baš mogu reći zbog čega? i ne mogu. Ostali baš da se simpatiziramo nešto previše to ne, ali super je kad su takvi pogledi i susreti bestrasni! Ali i opće raspoloženje u datom trenutku također igra ulogu.

Možda taj nije 100% bio siguran da je homoseksualac i nije imao povjerenja u tebe, pod pretpostavkom da si mislio na prethodnika muškog spola kako sam ja razumio.


sad je meni jasno zasto po tebi francika svi pljuju na ovom forumu. komentari su ti ono stvarno vrhunske gluposti. sta ti imas nekog prozivat radi bilo cega? i sta ako je covjek homoseksualac, njegova stvar. tko to voli nek izvoli!

#109:   Autor: francika Post Postano: 22.03.2012. 22:58

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
kulsavaj je napisao/la (Pogledaj post): › Ma znam to ovisi jako mnogo i o tome kako se situacija dalje razvija u životu to dvoje ljudi. Nema prijateljstva jer konflikt je u zraku, možemo se nakon mnogo vremena praviti kao sve OK, ali tek onda kad je sve dobro posloženo i kod jednog i kod drugog ali i jako ovisi od toga kakve su osobe s kojima su ti ljudi sada i kako se oni osjećaju! Ali svejedno to se ne može zvati prijateljstvo!!!

Žao mi je što moram priznati ali različiti su i osjećaji prema različitim mojim prethodnicima, znam da sam jednog mrzio, ali da baš mogu reći zbog čega? i ne mogu. Ostali baš da se simpatiziramo nešto previše to ne, ali super je kad su takvi pogledi i susreti bestrasni! Ali i opće raspoloženje u datom trenutku također igra ulogu.

Možda taj nije 100% bio siguran da je homoseksualac i nije imao povjerenja u tebe, pod pretpostavkom da si mislio na prethodnika muškog spola kako sam ja razumio.


sad je meni jasno zasto po tebi francika svi pljuju na ovom forumu. komentari su ti ono stvarno vrhunske gluposti. sta ti imas nekog prozivat radi bilo cega? i sta ako je covjek homoseksualac, njegova stvar. tko to voli nek izvoli!

Krivo si shvatila, nikog ja nisam prozivao za ništa već sam samo pokušao objasniti čovjeku zašto je tog jednog možda mrzio kako je rekao da ni sam ne zna zašto, a isto tako bih objasnio na isti način bilo kome (Tebi, Crncu, Transvestitu, Židovu ili bilo kome drugom).

#110:   Autor: Renchi Post Postano: 01.04.2012. 22:30

Gala_pia je napisao/la: ›
nakon 100 god od kad je tema otvorena ja je slucajno nasla. prijateljstvo nakon veze????? wtf????? pojam prijatelj je netko s kim si jako blizak i s kim djelis svoje neke dogadaje i tajne! a ostalo su poznaninici. prijatelja imas samo par i ne treba ti vise. ne vidim nacin na koji bi mi netko s kim sam bila u vezi mogao biti prijatelj. mog bivseg s kojim sa dugo bila u vezi, imam na fb iz razloga jer smo kao rekli necemo ostat na ratnoj nozi. u pocetku smo se culi par puta i vise ne. a od tad je proslo 2 god. ne vidim stvarno razlog zasto ga uopce imam na fb. nema prijateljstva nakon ljubavi. nemaaaaaaaaa!!!!!!! lijepo i kulturno je kad vidis nekog pozdraviti ga i pitati ga kak je, al to je to.


ne znam di se stisne lajk na frorumu.. Al laaaaaaajK!!! Ja bi reko ovako..KAd je dvoje ljudi u vezi recimo da imaju zajednicki put i idu tim putem, nakon oprekida jdno lijevo drugo desno..I sta se tu vise ima "prijateljevat"..Jedino sam dobar s onima fuk frendicama,..

#111:   Autor: LeoBa Post Postano: 18.06.2014. 10:23

Mislim da je svakako moguće da dvoje ljudi ostanu prijatelji nakon veze, posebno nakon dužeg razdoblja veze i dubljeg odnosa, i to samo ako razlog prekida nije bila prevara ili nešto slčno.. Ali definitvno ostaje činjenica da uvijek postoji mogućnostda se opet vrati stara iskra i strast među njima, tako da treba biti oprezan po tom pitanju...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prijateljstvo nakon veze


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::