Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Kako je bilo na UFO danima

#1:  Kako je bilo na UFO danima Autor: exHOP3on Post Postano: 16.06.2006. 3:02

ja nažalost nisam bio prvi dan pa nemam komentara al ću ići ostale dane...
aj ovdje pišite kako ste se vi proveli na UFOu i što vam je bilo zanivljivo a što ne, koliko piva ste popili, koje pivo, što se toči, bendovi, radionice ...itd...

#2:  Re: Kako je bilo na UFO danima Autor: steam Post Postano: 16.06.2006. 12:07

Ja sam bio, napravio galeriju UFO - 1. dan.

Bilo je dobro, bilo je zabavno i veselo. Dobra posjecenost i dobri izvodjaci. Preporucujem. Smile

#3:   Autor: Gemi Post Postano: 16.06.2006. 12:55

Kako je bilo na danima !??? Pa to upravo traje!!
O tome će se tek pisati na Osijek031.com...

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 16.06.2006. 13:18

Ratti nisu došli....mater im njihovu, zbog njih sam cekao 2 ujutro, da bi mi onda poceo Marko Felinger miksat Razz

#5:   Autor: Lugar Post Postano: 16.06.2006. 18:01

Bilo je u redu. Problem je bio u meni sto sam bio preumoran da ostanem duze.
Inace, ozvucenje odlicno, vesela atmosfera.

Jedina zamjerka je pivo. 10 kn za 3dl vode i 2dl piva u casi od pola litre. Jebeno je razvodnjeno. Nisu uopce u redu. Ja bi se mozda htio i napit, al od ovoga ne mozes....

#6:   Autor: goose Post Postano: 17.06.2006. 17:17

ja sam bila sinoć,bilo sasvim okej
mal sam se nasmijala nekom organizatoru koi misli da je svu pamet svijeta (jado) pokupio

onda sam bježala od silnih fotografa (neuspješno). dosadni su mi ...malo..(opjostite)

vidjet ćemo današnji dan

baj d vej: pivo je očajno

#7:   Autor: --- Post Postano: 17.06.2006. 17:38

kakva je kava? ako je ima uopće?

#8:   Autor: goose Post Postano: 17.06.2006. 17:42

mislim da nema...hebiga Smile

#9:   Autor: Lugar Post Postano: 17.06.2006. 19:08

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › kakva je kava? ako je ima uopće?


Ima. Uzmes lijepo termosicu, i kakvu si kavu skuhas takva ce ti i biti...

Izmadju ostalog, i svu ostalu cugu je bolje donijeti, nego tamo kupavati.

#10:   Autor: puki Post Postano: 17.06.2006. 19:10

ja cu tak za oljm postupati...nema bolje kave od moje Smile

#11:   Autor: Alana Bates Post Postano: 18.06.2006. 8:14

Jah, al moraš bit jako dobar da ti "neko" posudi termosicu, jer nemaš svoju.

#12:   Autor: Alana Bates Post Postano: 18.06.2006. 8:14

A teško da namjeravaš sa džezvom trčkarati po oljmu.

#13:   Autor: puki Post Postano: 18.06.2006. 10:50

a bubaaaa....pa to je bio plan. mislim, ne ovaj sa džezvom, nego - ti poneses termosicu, a ja skuham kavu. moze?

#14:   Autor: Alana Bates Post Postano: 18.06.2006. 13:22

A onaj dio s "moraš bit jako dobar" ćemo potpuno ignorirat i pravit se kao da se ništa nije dogodilo? Wink

#15:   Autor: puki Post Postano: 18.06.2006. 15:14

hm...pa kako dobar? Smile

#16:   Autor: paperje Post Postano: 19.06.2006. 19:57

uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju, a ime im je welcome an (ili tako nešto). oduševljena sam! 9 momaka iz požege, a slušajte šta sviraju: bubnjevi, bas, gitara, klavijture, dvije trube, rog, trombon i tuba!osijek031.com smile kapa dolje, carevi su

#17:   Autor: Leon Post Postano: 19.06.2006. 20:07

Kinaski iz Sibenika imaju odlicne tekstove i spaljenog pjevaca. ;-) Cista desetka za lyrics i energicnost. Steta sto su nastupili nakon Ajs-a, pa se pola ljudi rastrkalo...

http://www.kinaski.com/

#18:   Autor: exHOP3on Post Postano: 20.06.2006. 15:01

evo i ja se malo otrijeznio i došao k sebi... kako vam se dalo pit ono pivo... ja sam sebi nosio u torbi limenke osječkog (6kn na benzinskoj 0,5l)... malo je bilo glupo što su dead bendovi svirali po danu a neki soft rock po noći al je ipak bilo luuudo... nedjelja je bila najbolja (tj. ja sam došao na najbolji dio večeri, prvo sam bio na prljavcima, btw... hvala mojoj što mi je besplatno točila karlovačko... hehe) WE COME ON (iliti: SVRŠAVAMO... otprilike)... imali su čak 5 ili 6 biseva... najjači su bili sa Chop Suey...
čak sam upoznao neke bendove i dobio pivo (onu točenu vodu) od pjevača iz instikta (forgot name... jebga)
... i da... šećer na kraju... jednoj prekrasnoj... opet hvala za pivo i kapu ''Osječko''...

#19:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.06.2006. 20:09

paperje je napisao/la: ›
uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju, a ime im je welcome an (ili tako nešto). oduševljena sam! 9 momaka iz požege, a slušajte šta sviraju: bubnjevi, bas, gitara, klavijture, dvije trube, rog, trombon i tuba!!! kapa dolje, carevi su


Čini se kao moja specijalnost: limene glazbe i jazz-bandovi...

#20:   Autor: paperje Post Postano: 20.06.2006. 23:01

eto, nadam se da si ih poslušala i vidjela. super su! kod mene oduševljenje ne jenjava

#21:   Autor: Alana Bates Post Postano: 21.06.2006. 8:56

Ma nisam uopće dolazila do grada ovih dana, ispitni rokovi su me pritisli ko 100 tona blokova... OLJM-u ću se ipak malo više moći pridružiti...

#22:   Autor: Gemi Post Postano: 21.06.2006. 19:52

paperje je napisao/la: ›
uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju


A mene oduševila sličnost ovog pjevača iz DOGME u subotu....podsjeća me na nekog....Koga? Koga ?? Laughing Laughing Very Happy Wink


#23:   Autor: paperje Post Postano: 21.06.2006. 20:41

hmmmmm? Jooooj

#24:   Autor: steam Post Postano: 21.06.2006. 21:13

Ehh, da sam znao da ce mi imenjak nastupiti, dosao bih ranije u subotu.. Smile

#25:   Autor: gaap Post Postano: 22.06.2006. 9:30

ja bio na pol sata, mislim nek mi netko kaže što se slušalo na ufu ove godine? šta je to vatra, zašto u osijeku dva puta tjedno svira belfast food??? gdje je rambo? gdje su bendovi koji nešto vrijede... treba pitat debilne organizatore koji su odjebali sly-ja iz organizacije vjerojatno! ovo se srozalo na klasičnu seljačku pijanku...

#26:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 22.06.2006. 11:16

gaap sdto je tebi dobra glazba prvo ti nama reci...Ako je necega bilo na UFOu onda je to za svakoga ponešto...

#27:   Autor: paperje Post Postano: 22.06.2006. 11:25

@gaap, sunce li ti tvoje, rondaj po čem oćeš, al u Belfast ne diraj jerbo ćeš s menom posla imat!
pa ok, tebi ufo nije bio dobar, mogo si ondak na karlovačko korner na kopiku Smile to bijaše zabava za raju!!!

#28:   Autor: lemba Post Postano: 22.06.2006. 15:33

sto se mene tice PROMASAJ,pitanje cemu su sluzila 2 video zida kad niti jedan nije imao funkciju koju je trebao.
na jednome zidu je trebala da bude obavijest tko gostuje i kad a na drugome zidu je trebao video dj da odradi svoj posao.
da odradi posao a posao mu je bio da animira video zid s nekim svojim video uratcima,izmiksanim onako kako koja grupa ili dj svira.
na kraju je vj pustao kompletne crtane filmove,pa gdje to ima osim kod nas.
podlogu je trebao odraditi jedan vj iz osijeka stanuje u mojoj ulici,sve je bilo dogovoreno,on im je prezentirao materijal,oni bili zadovolji,on otkazao neke gaze zbog UFO i na kraju mu rekli 2 dana prije da im on ne treba jer su nasli nekoga profesionalca koji ce da to odradi bez novaca.
JAKO PROFESIONALNO OD ORGANIZATORA,DESKO IZGUBIO GAZE KOJE JE ZBOG NJIH OSTAVIO.
i naravno ovaj njihov profesionalac napravio sranja ali barem ga nisu platili.
ne svidja mi ce ni razvodnjeno pivo i dugo ustimavanje grupa i ne dolazak nekih najavljenih

#29:   Autor: alexia Post Postano: 22.06.2006. 18:53

gaap je napisao/la: ›
ja bio na pol sata, mislim nek mi netko kaže što se slušalo na ufu ove godine? šta je to vatra, zašto u osijeku dva puta tjedno svira belfast food??? gdje je rambo? gdje su bendovi koji nešto vrijede... treba pitat debilne organizatore koji su odjebali sly-ja iz organizacije vjerojatno! ovo se srozalo na klasičnu seljačku pijanku...


sly je u njemi...

#30:   Autor: gaap Post Postano: 23.06.2006. 9:41

Evil Poodingh je napisao/la: ›
gaap sdto je tebi dobra glazba prvo ti nama reci...Ako je necega bilo na UFOu onda je to za svakoga ponešto...


trebalo je samo bit BOLJE nego prošle godine, svaki put treba nastojati da taj jebeni festival bude bolji, a negodinu nakon laibacha i ramba dozvolit da zvijezde večeri budu kandžija, gužva, i tako dalje....
paperje je napisao/la: ›
@gaap, sunce li ti tvoje, rondaj po čem oćeš, al u Belfast ne diraj jerbo ćeš s menom posla imat!
pa ok, tebi ufo nije bio dobar, mogo si ondak na karlovačko korner na kopiku Smile to bijaše zabava za raju!!!


belfasti su dosadni da dosadniji ne mogu bit, vjerojatno jer sviraju svaka dva tjedna u osijeku i jer nisu niš novo snimili od.... nikad!

#31:   Autor: exHOP3on Post Postano: 23.06.2006. 11:08

dovoljno je to što je i bilo nešt... i ono uštimavanje nije bilo loše jer je svaki član benda mogao pokazat što zna i da zna svirat...
ne mogu uspoređivat sa prošlom godinom jer sam bio sam jedan dan (petak mislim) al mogu reć da je odlično to što se ove godine čak i produžio na dan više...
ipak zamjerka line upu... uz to što nije bio baš točan (kolko znam gužva je kasnila 40min), još neki bendovi koje sam htio vidjeti nisu ni došli...

#32:   Autor: paperje Post Postano: 23.06.2006. 12:53

gaap je napisao/la: ›
belfasti su dosadni da dosadniji ne mogu bit, vjerojatno jer sviraju svaka dva tjedna u osijeku i jer nisu niš novo snimili od.... nikad!

neosnovano blebećeš, srce! belfasti su u old bridge pubu u petak imali promociju svoga novoga albuma koji se zove "zeleni album". toliko o tome kako nista novo nisu snimili od nikad. btw, cijeli je album autorsko djelo. ne misliš li da možda postoji i kakav razlog što su tako često u osijeku? možda im je fino svirati pred hrpom ushićenih djevojčica (tu se i ja računam Smile ) koje uživaju u skakutanju uz mili im irski melos???
naj se jediti, srećo! ok, ovaj ti ufo nije sjeo, zato ti ostaje da se nadaš što skorijem povratku ramba ili laibacha u naš lijepi grad...
do tada, osijek031.com smile

#33:   Autor: gaap Post Postano: 23.06.2006. 14:21

neću ni ramba ni laibach ponovo. hoću nešto novo, a da nije kandžija i slična sranja

#34:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.06.2006. 14:26

gaap je napisao/la: ›
neću ni ramba ni laibach ponovo. hoću nešto novo, a da nije kandžija i slična sranja


šapni nam što hoćeš.........

#35:   Autor: paperje Post Postano: 23.06.2006. 15:18

DanicaV je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
neću ni ramba ni laibach ponovo. hoću nešto novo, a da nije kandžija i slična sranja


šapni nam što hoćeš.........

a dobra vila (oder više istih) priuštit će ti nešto novo, nešto divlje... Wink

#36:   Autor: Lugar Post Postano: 23.06.2006. 19:41

paperje je napisao/la (Pogledaj post): ›
belfasti su u old bridge pubu u petak imali promociju svoga novoga albuma koji se zove "zeleni album". toliko o tome kako nista novo nisu snimili od nikad. btw, cijeli je album autorsko djelo. ne misliš li da možda postoji i kakav razlog što su tako često u osijeku? možda im je fino svirati pred hrpom ushićenih djevojčica (tu se i ja računam Smile ) koje uživaju u skakutanju uz mili im irski melos???


E to je bio dobar koncerat. Mogu reci da sam uzivao uz odlican Erdinger i jos bolju glazbu. Album jos nisam imao priliku poslusati ali vjerujem da cu uskoro. Belfast je osim samog albuma promovirao i dva spota koji su izvrsni. Inace danas sam cuo da se ta dva singla vrte na Radio-plusu (ako se ne varam).
A to sto kazes da su cesto u Osijeku. Pa ne smeta. Ja volim takvu glazbu, a mogao sam primjetiti da na svakom koncertu imaju sve vecu publiku. U Osijeku su uvijek dobrodosli, a vjerojatno i oni to znaju.

#37:   Autor: paperje Post Postano: 23.06.2006. 21:14

Lugar je napisao/la: ›
E to je bio dobar koncerat. Mogu reci da sam uzivao uz odlican Erdinger i jos bolju glazbu.

a ne bi možda pohvalio i odlično prelijepo žensko društvo koje te okruživalo te večeri? Smile kontam da su i one doprinijele tomu da ti fino bude... osijek031.com smile

#38:   Autor: Lugar Post Postano: 25.06.2006. 18:44

paperje je napisao/la (Pogledaj post): ›
a ne bi možda pohvalio i odlično prelijepo žensko društvo koje te okruživalo te večeri? Smile kontam da su i one doprinijele tomu da ti fino bude... osijek031.com smile


Ma jok, ja sam dosao zbog piva i muzike. Smile Smile Smile Sala...

Drustvo je bilo i vise nego ugodno, samo da su svi mogli cugat, a ne kao gospodjica koja je morala voziti.... Ali svakako pohvale, doticna je savjesna vozacica...

#39:   Autor: paperje Post Postano: 25.06.2006. 20:46

cough cough... Smile

#40:   Autor: DanicaV Post Postano: 25.06.2006. 21:24

paperje je napisao/la: ›
a dobra vila (oder više istih) priuštit će ti nešto novo, nešto divlje... Wink


tko zna......... ako se vile udruže......... osijek031.com smile možda bude nešto po tvom ukusu....

p.s.
@Gaap,
molim cijenjeno mišljenje Belfast Food vs. Ortodox Celts??????

#41:   Autor: gaap Post Postano: 26.06.2006. 8:39

da se razumijemo bisu belfasti toliko loši koliko su dosadili... i mislim da nema postrebe uspoređivati BF vs.OC... to jednostavno nije glazba koju ja slušam!

#42:   Autor: DanicaV Post Postano: 26.06.2006. 8:45

gaap je napisao/la: ›
da se razumijemo bisu belfasti toliko loši koliko su dosadili... i mislim da nema postrebe uspoređivati BF vs.OC... to jednostavno nije glazba koju ja slušam!


a što slušaš, ako nije tajna?

#43:   Autor: yellowica Post Postano: 26.06.2006. 9:01

nisu ovi mladi toliko loši.... bila je jedna grupa iz zga, skroz su ok.... a na prošlogodišnjem UFU su mi bili odlični oni iz Vukovara, mislim da se zovu ALT F4.

#44:   Autor: gaap Post Postano: 26.06.2006. 12:42

DanicaV je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
da se razumijemo bisu belfasti toliko loši koliko su dosadili... i mislim da nema postrebe uspoređivati BF vs.OC... to jednostavno nije glazba koju ja slušam!


a što slušaš, ako nije tajna?


ma ja sam od vremena dok dječarac bijah do današnjih dana pankerčina, bar u duši i onome što mi se vrti doma kad sam solo...

#45:   Autor: yellowica Post Postano: 26.06.2006. 12:48

a kad nisi solo Wink

#46:   Autor: gaap Post Postano: 26.06.2006. 13:16

pa ne znam nekako curice koje dolaze u moje odaje briju na kosheen, moloko, dido, a priznajem neloša mi je i ta mjuza...

#47:   Autor: yellowica Post Postano: 26.06.2006. 13:19

off: neloša... he... pa i nije im loš izbor glazbe Smile posebno za neke trenutke...

#48:   Autor: DanicaV Post Postano: 26.06.2006. 13:30

gaap je napisao/la: ›
ma ja sam od vremena dok dječarac bijah do današnjih dana pankerčina, bar u duši i onome što mi se vrti doma kad sam solo...


nije loše, nije loše........

#49:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.06.2006. 14:55

yellowica je napisao/la: › off: neloša... he... pa i nije im loš izbor glazbe Smile posebno za neke trenutke...


Malo bljuargh bi mi bilo slusati Dido u tim trenucima...

Brazilska bossa za te trenutke rulez! ;-) Astrud Gilberto, Sylvia Telles, Stan Getz, Jobim...

Doduse, svatko ima svoj ukus... ;-)

#50:   Autor: Alana Bates Post Postano: 28.06.2006. 15:00

Sad razmišljam o tome, ali bolje da ne, doći ću do vrlo čudnih zaključaka...

#51:   Autor: yellowica Post Postano: 28.06.2006. 15:09

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
yellowica je napisao/la: › off: neloša... he... pa i nije im loš izbor glazbe Smile posebno za neke trenutke...


Malo bljuargh bi mi bilo slusati Dido u tim trenucima...

Brazilska bossa za te trenutke rulez! ;-) Astrud Gilberto, Sylvia Telles, Stan Getz, Jobim...

Doduse, svatko ima svoj ukus... ;-)


mislila sam za nježne trenutke... mi curice smo ti takve... što sladunjavija mjuza, to bolje...

#52:   Autor: Alana Bates Post Postano: 28.06.2006. 15:18

Bossa je prilično nježna, da ne kažem iskonska ili strastvena glazba. U kombinaciji sa egzotičnim stranim jezikom, mora da i Leteći uspijeva atmosferu održati na visini...

#53:   Autor: puki Post Postano: 28.06.2006. 16:40

hehehehe...
(sad bih se izvlacio kako meni ne treba glazba i to za odrzavanje atmosfere...ali ipak idem pokunjeno ucit neki egzoticni strani jezik...i get the picture)

#54:   Autor: Alana Bates Post Postano: 29.06.2006. 8:47

Pa helou, i ne treba ti...

#55:   Autor: puki Post Postano: 29.06.2006. 10:23

a you just say that... Embarassed

#56:   Autor: deer_hunter Post Postano: 29.06.2006. 11:04

jedino što je valjalo je bio Darkwood Dub osijek031.com smile

#57:   Autor: puki Post Postano: 29.06.2006. 11:10

e jebenmu....to mi je bed sto sam propustio. ima li tko ista od njih na nekom preprzivom mediju da dogovorimo neku transakciju? jab' sluso...

#58:   Autor: deer_hunter Post Postano: 29.06.2006. 11:11

nemam, al mogu pitat žene...

#59:   Autor: puki Post Postano: 29.06.2006. 11:55

heheheh....evo, ako sam ista mogao presutjeti, ovo ne mogu - pretvaram se u zenu...AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

em odem kupovat da se opustim (je da je cedeove, al nema veze), em kuham da se...isto opustim, em slusam zemsku glazbu, em sam pickast, em mi bed ubit misa pa odem u mišn impasibl akcije da ga izbavim iz ljepila, al stara baci doticnoga prije nego se vratim...i tako....oh, well....

#60:   Autor: Hadzo Post Postano: 29.06.2006. 12:12

Hm, kakve sam kurčeve sreće još ću te pokupit na nekom koncertu i odvesti kući...

Meni je ovaj UFO definitivno bolje legao nego prethodni. Lokacija je definitivno bolja, izbor bendova je diktiran količinom vule u šlajboku a nije bilo ni kašnjenja kao prethodnih godina. Gužva je kasnila pola sata? Ideš! Rambo je prošle godine počeo u pola 4 ujutro. D. Dub u pola 3. Sada je ipak bilo sve manje više po ps-u, uz jedan veliki FAK OF što su Justin's Johnsons svirali posljednji u petak a ne u subotu kako je bilo planirano te sam ih stoga propustio. Zbog toga organizatori zaslužuju da gore u paklu, he he he...Ali jebiga, ovo je ogroman pomak nabolje u odnosu na prethodnu godinu, valjda će sljedeće godine biti još bolje...

#61:   Autor: puki Post Postano: 29.06.2006. 12:14

Hadzo je napisao/la: ›
Hm, kakve sam kurčeve sreće još ću te pokupit na nekom koncertu i odvesti kući...



marš, stoko, nisam toliko laka!!! Smile

#62:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.06.2006. 12:19

Hadzo je napisao/la: ›
Hm, kakve sam kurčeve sreće još ću te pokupit na nekom koncertu i odvesti kući...


to je sada već G8!!!!!!!!!

#63:   Autor: Alana Bates Post Postano: 29.06.2006. 12:24

puki je napisao/la: ›
Hadzo je napisao/la: ›
Hm, kakve sam kurčeve sreće još ću te pokupit na nekom koncertu i odvesti kući...



marš, stoko, nisam toliko laka!!! Smile


LOOOOOOOOOL!!!!!
Osijek031.com » Nightlife » Kako je bilo na UFO danima


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::