Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Nogomet: Hrvatska vs. Brazil

#1: Great ! Nogomet: Hrvatska vs. Brazil Autor: Gemi Post Postano: 13.06.2006. 13:25

Svi smo već vidjeli onu simptomatičnu reklamu sa likovima iz saborskih klupa, gdje se planira razmještaj obrambenih figura... Svatko od nas ima poneku ideju za raspored... Izbornik Cico Kranjčar je ipak zadnji koji će danas spustiti "karte na stol". Kako saznajemo formacija u defenzivi je 4-4-1-1.

Prema procjenama istraživanja javnog mnijenja, oko četiri milijuna Hrvata gledat će utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva, a samo 14,21 posto neće gledati večerašnju utakmicu vatrenih i Brazila. Dakle, gdje god bili, kafić, doma, vani...u 21 sat smo zajedno mislima i navijanjem bez obzira na optimizam koji nam baš i nije na nivou, jer igrati protiv Brazila ne zvuči obećavajuće.

No, lopta je okrugla, sreća je varljiva, a kako i Cico kaže: "Čemu prvenstvo ako je Brazil već prvak?"

Naprijed naši!

Gemi031

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 13:28

to znači da će i bebe gledati utakmicu ili se i ovdje računa dijaspora? Twisted Evil

#3:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.06.2006. 14:22

Khm, netko je spominjao da postoje raspustene zene, koje ce bezglavo tumarati gradom dok im se muzevi krevelje i navijaju uz smrad prolivenog piva.

No, zene, jeste osnovale taj kub i koja je adresa?! ;-)

#4:   Autor: roca Post Postano: 13.06.2006. 14:31

Leteci mungos je napisao/la: ›
Khm, netko je spominjao da postoje raspustene zene, koje ce bezglavo tumarati gradom dok im se muzevi krevelje i navijaju uz smrad prolivenog piva.

No, zene, jeste osnovale taj kub i koja je adresa?! ;-)

Tumaranje gradom nikada ne može biti bezglavo...Smile

#5:  Re: Nogomet: Hrvatska vs. Brazil Autor: Ketty Post Postano: 13.06.2006. 14:45

Ja mislim da ćemo pobjediti Brazil,a u najgorem slučaju ćemo igrati izjednačeno.
A vi sad govorite kako vam je volja ali ja mislim da nitko nije nepobjediv stoga nije ni Brazil!!!!!!!




Ajmo naši !!!!!!
HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA !!!


Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

#6:   Autor: --- Post Postano: 14.06.2006. 0:00

hmmm, a kad je taj događaj?

#7:   Autor: steam Post Postano: 14.06.2006. 0:13

Evo link za sve ODRASLE ljubitelje nogometa:

http://www.sex-worldcup2006.com/

Upozoravam da je ovo X-rated site, samo za starije od 18 i to za one koje nago ljudsko tijelo ne vrijedja. Smile

#8:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 14.06.2006. 0:33

nakon ovog linka navijam za Meksiko Smile

#9:   Autor: DanicaV Post Postano: 14.06.2006. 7:48

ajme, jučer popodne su se već svi vozikali po gradu i urlali kao da je utakmica gotova. super su bili oni koji su sjedili u gepecima.
oskudno odjevene curice već su popodne počele zauzimati mjesta za navijanje na terasi hotela Osijek i mobitelom nekom javljale da su uhvatile dobra mjesta i da ih čuvaju..........

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 14.06.2006. 7:56

A šta si ti tamo radila? Smile

#11:   Autor: --- Post Postano: 14.06.2006. 7:58

propustio sam taj doživljaj.

#12:   Autor: DanicaV Post Postano: 14.06.2006. 8:07

Gemi je napisao/la: ›
A šta si ti tamo radila? Smile


šetala, popila pivo (eto, Gazda, ne pijem samo kavu) i zbrisala što dalje.
pokušala ići malo po trgovinama, ali svi su bili nešto nervozni i jedva čekali da zatvore radnje i odu kući pred tv.

#13:   Autor: 8 Post Postano: 14.06.2006. 9:58

SInoć je bila utakmica u kojoj su mogli uživati ne samo ljubitelji nogometa, nego svi koji vole lijepu igru.

#14:   Autor: DanicaV Post Postano: 14.06.2006. 10:11

Nisam gledala, visila sam na net-u.

#15:   Autor: 8 Post Postano: 14.06.2006. 11:25

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam gledala, visila sam na net-u.


http://sportsillustrated.cnn.com/2006/soccer/specials/world_cup/2006/06/13/brazil.croatia/index.html

#16:   Autor: steam Post Postano: 14.06.2006. 11:37

8 je napisao/la (Pogledaj post): › http://sportsillustrated.cnn.com/2006/soccer/specials/world_cup/2006/06/13/brazil.croatia/index.html


"But the Croatians weren't giving in that easily."

He he, hehe. Smile

#17:   Autor: Lugar Post Postano: 14.06.2006. 17:02

Ljudi moji, zao mi je sto smo izgubili, ali sto je tu je. Ipak je to Brazil.

Uostalom, u jednu ruku nasim panjevima nije za zamjeriti, a u drugu je. Svaka im cast, pokazali su da mogu odigrati odlicnu utakmicu, i drzati na lancu jednu nogometnu velesilu kao sto je Brazil. Nasi su grizli i trgali sve sto im stane na put. Ronaldo i ekipa nisu dosli do izrazaja. Vidi se da se i njih moze ukrotiti. Zamjeram im jednu stvar, a to je:"Koji se kurac zajebavaju onda sa slabijim protivnicima i igraju ko babe, kad su pokazali da mogu."

Sve u svemu, budemo li ovako (kao protiv Brazila) igrali i protiv Australije i Japana, ne gine nam prolazak....

#18:   Autor: 8 Post Postano: 14.06.2006. 20:44

steam je napisao/la: ›
"But the Croatians weren't giving in that easily."

He he, hehe. Smile


Ma što sportski novinari znaju, daj molim te... Naši sportski novinari su jedva svladali razliku između Nizozemske i Holandije, i danas brkaju Letonju i Latviu, a iz Koreje i Belgije ne znaju tvoriti posvojni pridjev...

Ako su otprilike svugdje isti, normalno je da oni s engleskog govornog područja neće napisati Finn, Dane, Spaniard ili Slovene - jer ga prosječno oskudno prosvijećeni čitatelj sportske kolumne ne bi razumio.

I dalje tvrdim da razlika postoji, ako nikakva - onda stilska.

#19:   Autor: gaap Post Postano: 15.06.2006. 11:52

e, a koji je rezultat bio na kraju!?

#20:   Autor: Lugar Post Postano: 15.06.2006. 13:01

Brazil (1) - Hrvatska (0)

#21:   Autor: puki Post Postano: 15.06.2006. 13:24

a de bed...sta, nisu se bas potrgali?

#22:   Autor: Lugar Post Postano: 15.06.2006. 13:28

puki je napisao/la (Pogledaj post): › a de bed...sta, nisu se bas potrgali?


Ma Brazilci nisu mogli disat. Grizli smo ko gladni vukovi. Drugo dio smo dominirali, ali lopta nece u gol.

#23:   Autor: 8 Post Postano: 17.06.2006. 15:37

gaap je napisao/la: ›
e, a koji je rezultat bio na kraju!?


2:0 pobijedila Hrvatska.

#24:   Autor: puki Post Postano: 17.06.2006. 15:42

sta se dvije igraju utakmice?

#25:   Autor: Lugar Post Postano: 17.06.2006. 19:24

puki je napisao/la (Pogledaj post): › sta se dvije igraju utakmice?


Ma mos mislit. Sluzbeno Brazil(1) - Hrvatska (0). Mozda je 8 dao svoju prognozu za Hrvatska - Japan.

#26:   Autor: puki Post Postano: 17.06.2006. 20:27

Lugar je napisao/la: ›
Ma mos mislit. Sluzbeno Brazil(1) - Hrvatska (0). Mozda je 8 dao svoju prognozu za Hrvatska - Japan.


aj ok...

#27:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 0:38

baš me briga za rezultate, samo neka prestanu idiotske reklame na tv i opće ludilo........

#28:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 0:41

DanicaV je napisao/la: ›
baš me briga za rezultate, samo neka prestanu idiotske reklame na tv i opće ludilo........

uzalud ti nada...

#29:   Autor: Lugar Post Postano: 18.06.2006. 11:27

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › baš me briga za rezultate, samo neka prestanu idiotske reklame na tv i opće ludilo........


E ne budu.

Sve dok traje marketinski rat medju proizvodjacima i distributerima piva nece biti kraja reklamama. Sjetite se samo reklame Ozujskog za 111 godina postojanja i tradicije. Odgovor Karlovacke pivovare je bio na jumbo plakatu:"150 godina. To je tradicija." Pa ti sad vidi kolika su to prepucavanja....

#30:   Autor: 8 Post Postano: 18.06.2006. 14:46

DanicaV je napisao/la: ›
baš me briga za rezultate, samo neka prestanu idiotske reklame na tv i opće ludilo........


Hah, u četiri godine valjda se smije malo monopolizirizati medijski prostor u ime muške emancipacije.

Dosta je, naime, savršenih žena koje nikad nitko ne vidje uživo kako reklamiraju depilatore, mlijeko za tuširanje i ostale proizvode protiv starenja u koje valjda samo žene i mogu vjerovati.

Dosta nam je brižnih majki koje zbog neobješnjivog učinka svojeg praška za rublje teleriraju sinovima skokove u blato i blaženo se smiješe onkraj televizjskoga zaslona.

Ja hoćem da se sad reklamira pivo, rakija, masni trbusi i ovaj globalni vašar u Njemačkoj.

#31:   Autor: puki Post Postano: 18.06.2006. 15:13

Lugar je napisao/la: ›
Sjetite se samo reklame Ozujskog za 111 godina postojanja i tradicije. Odgovor Karlovacke pivovare je bio na jumbo plakatu:"150 godina. To je tradicija." Pa ti sad vidi kolika su to prepucavanja....


a za kraj je Osječko imalo "pusti priče, uzmi pivo!"
oni postoje od 1792 il tak neš, zar ne?

#32:   Autor: Alana Bates Post Postano: 18.06.2006. 20:01

Buuuuuuuuu... kao da nama nije dosta... ovoga

8 je napisao/la: ›
Dosta je, naime, savršenih žena koje nikad nitko ne vidje uživo kako reklamiraju depilatore, mlijeko za tuširanje i ostale proizvode protiv starenja u koje valjda samo žene i mogu vjerovati.

Dosta nam je brižnih majki koje zbog neobješnjivog učinka svojeg praška za rublje teleriraju sinovima skokove u blato i blaženo se smiješe onkraj televizjskoga zaslona.

Ja hoćem da se sad reklamira pivo, rakija, masni trbusi i ovaj globalni vašar u Njemačkoj.


To nije logično. Ne smetaju vam savršeni muškarci lijepo oblikovanih tijela za kojima žene lete ko mutave? (znam da ženama smetaju one "savršene"...)

#33:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 22:19

To nije logično. Ne smetaju vam savršeni muškarci lijepo oblikovanih tijela za kojima žene lete ko mutave? (znam da ženama smetaju one "savršene"...)[/quote]

ne. kako bi to izgledalo da smetam samom sebi??? osijek031.com smile

#34:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 22:32

8 je napisao/la: ›
Hah, u četiri godine valjda se smije malo monopolizirizati medijski prostor u ime muške emancipacije.

Dosta je, naime, savršenih žena koje nikad nitko ne vidje uživo kako reklamiraju depilatore, mlijeko za tuširanje i ostale proizvode protiv starenja u koje valjda samo žene i mogu vjerovati.

Dosta nam je brižnih majki koje zbog neobješnjivog učinka svojeg praška za rublje teleriraju sinovima skokove u blato i blaženo se smiješe onkraj televizjskoga zaslona.

Ja hoćem da se sad reklamira pivo, rakija, masni trbusi i ovaj globalni vašar u Njemačkoj.


sve se to reklamira usporedno...... dupli doživljaj.
ajme, kakav sam danas celulit vidjela. bila sam na tržnici i s druge strane je ponosno hodala izvjesna, meni nepoznata, dama u štikletinama, vrćim hlačicama /pantalonicama/ i bujnog poprsja..... a celulit se fino treskao......
ako ništa drugo, svi su buljili u nju.
a tip koji je hodao kraj nje bio je još ponosniji.
to je trebalo snimiti.

#35:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 22:34

što nisi snimila?

#36:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 22:38

gazda777 je napisao/la: ›
što nisi snimila?


nisam imala čime...... ali čula sam dovoljno komentara.
kažu da je nekada bila komad.

#37:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 22:39

trebala si skicu napravit...

#38:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 22:42

nemoj cjepidlačit, namjesti se u nekom od lokalnih kafića, garant će opet naići pokazati celulit /što bi jedna moja kolegica rekla od milja cedulit/. i ponesi kameru.

#39:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 22:45

usput, mislim da je poslije Brazila Hrvatska već igrala utakmicu s Japanom........ pa da promijenimo naziv topic-a???????

#40:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 22:47

svakako je off, ne treba ništa mijenjat.

a celulita nisam željan da bih ga još u zasjedi čekao...

#41:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.06.2006. 22:53

ženskom rodu za utjehu,
sve više muškaraca ima celulit.......

kažu da GMO hrana nema ništa s tim, ali nekako nisam sklona povjerovati......

ako ništa drugo, bit ćemo ravnopravni i zajedno kupovati anticelulit kremice.
to farmaceutskoj i kemijskoj industriji vrlo odgovara.

#42:   Autor: --- Post Postano: 18.06.2006. 22:55

ja ga nemam.
a neću ga ni imati.

neće farmaceuti zarađivati na meni...

#43:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.06.2006. 6:41

Evo, to je muška logika: oni će imati celulit i ponosno ga nositi (osim Nevena Ciganovića i njemu sličnih izdanaka ljudskog roda!), a žene će se i dalje mackati kremicama i šta ti ja znam. Samo malo, zašto?

#44:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 19:26

to je naša prednost, mi sebi ne postavljamo takva pitanja...

#45:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.06.2006. 23:04

gazda777 je napisao/la: ›
to je naša prednost, mi sebi ne postavljamo takva pitanja...


no, no, Gazda, koliko puta budem u društvu s dečkima a oni se krevelje na osobe ženskog spola na kojima opaze celulit. znaju biti zločasti.
što je najbolje, zaista se ne osvrću na svoje stomačine.......

#46:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 23:05

no, pa to sam i rekao...mi takva pitanja SEBI ne postavljamo...

#47:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.06.2006. 23:09

gazda777 je napisao/la: ›
no, pa to sam i rekao...mi takva pitanja SEBI ne postavljamo...


znam da nisi. ma sve su to žene opet krive. one su vas odgojile da ste glavni.
kad pogledaš stare patrijarhalne obitelji, na kraju je ipak sve kako gospođa mama kaže. druga je stvar što cijeli dan crnči kao stoka, ali njen autoritet se poštuje.

#48:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 23:17

evo, s krivnjom žena se oma slažem...uzela mi riječ iz usta...
Osijek031.com » Vijesti » Nogomet: Hrvatska vs. Brazil


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::