Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031]

#1:  Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031]
Od 22.09.2010. 20:00 do 26.09.2010. 19:59 (uključivo)
Autor: Redakcija 031
Post Postano: 13.09.2010. 8:40

Dani piva 2011. INFO: Dani piva 2011. Osijek


[22.09.2010. 23:50] Dani prvog hrvatskog piva započeli su 'vatrenom' atmosferom. Gužva na ulazu i redovi na šanku dokaz su da će ovaj festival itekako biti uspješan, a jedan od razloga je povoljna cijena piva, samo 8 kuna. Večeras su osječku publiku zagrijali za predstojeći vikend, tamburaški sastav Slavonia Bend, a sutra nas očekuje Ravnica.

Portal Osijek031.com vam donosi mali dio večerašnje zabave...

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2010.
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak][22.-26.09.2010. Lijeva obala Drave, party tramvaj]



[21.09.2010. 18:05] Tijekom Dana prvog hrvatskog piva, od srijede do petka, 22.-24. rujna 2010. godine, u Arheološkom muzeju održat će se razna predavanja i koncert grupe Orient expresto.

Program u Arheološkom muzeju:

22. rujan 2010. [srijeda]
Atrij: koncert grupe Orient expresto

Orient expresto fantastičan je spoj ethna i klasike a njihovi nastupi osim virtuozne izvedbe, slušateljima nude izvanredan doživljaj prštave energije koja osvaja.
Izvođači: Kristina Bjelopavlović – glasovir, Borna Šercar – udaraljke (flashofon s bocama Osječkog piva), Matej Meštrović - glasovir

23. rujan 2010. [četvrtak]
Konferencijska dvorana: predavanja o pivu
13:00–13:30h - prof. Krstanović, Prehrambeno-tehnološki fakultet u Osijeku
O sirovinama
13:30–14:00h - prof. Šantek, Prehrambeno-biotehnološki fakultet u Zagrebu
Tehnologija piva
14:00-14:30h - prof. Mašek, Ekonomski fakultet u Osijeku
Pivarstvo u Hrvatskoj
14:30-15:00 - Goran Gagula, Osječka pivovara
Osječko pivo

24. rujan 2010. [petak]
konferencijska dvorana: predavanje
19:00–20:00h - prof. Zlata Živaković Kerže, Hrvatski institut za povijest Zagreb
"Osječka sjećanja i svaštice"



[17.09.2010. 20:05] I ove godine Osječka pivovara, najstarija pivovara u Hrvatskoj, časti svoje vjerne pivoljupce s najvećom pivarskom manifestacijom na ovom području Lijepe naše - Danima prvog hrvatskog piva. Posjetitelje od 22.-26. rujna 2010. godine, na lijevoj obali Drave očekuje veliki šator Osječke pivovare s obiljem odlične zabave, plesa, tradicionalnih pivarskih jela i naravno, najomiljenijeg Osječkog piva.

Šator Dana prvog hrvatskog piva za posjetitelje će biti otvoren svakog dana od 19h. Mnoge je zanimala cijena piva: 0.5L - 8kn, sokovi - 8kn.



Poznati tamburaški bendovi Slavonia bend, Ravnica, Šokačka grana, Gazde i Zvona će od 21 h u pivskom šatoru zagrijavati atmosferu do usijanja, dok će se prije njihovih nastupa, u gradu Osijeku odvijati atraktivna pivarska događanja. Naime, Osječka pivovara je odlučila nadmašiti prošlogodišnje okvire manifestacije i proširiti svoj program i izvan šatora, kako bi još više mogla udovoljiti svojim vjernim potrošačima.

Svakog dana će građani Osijeka uživati u bogatom edukativnom, kulturnom, urbanom, tradicionalnom i turističkom programu.


[13.09.2010.] Dani prvog hrvatskog piva [/b]održat će se na lijevoj obali Drave, kod katakombi, od srijede do nedjelje, 22.-26. rujna 2010. godine. Program se sastoji od tradicionalnog, urbanog, kulturnog i turističkog.

Tradicionalni program:
[lijeva obala Drave, kod katakombi]
Srijeda, 22. rujan 2010.
Slavonia Bend
Četvrtak, 23. rujan 2010.
Ravnica
Petak, 24. rujan 2010.
Šokačka grana
Subota, 25. rujan 2010.
Gazde
Nedjelja 26. rujan 2010.
Zvona

Urbani program:
[Osječko Tram Fest (party tramvaj)]
Srijeda, 22. rujan 2010.
Gradski radio & Večernji list tram party
Četvrtak, 23. rujan 2010.
Osijekonline tram party
Petak, 24. rujan 2010.
Osijek031.com tram party
[Nagradna igra]
Subota, 25. rujan 2010.
UFO tram party
Nedjelja 26. rujan 2010.
Pannonian tram party


Kulturni program:
[Arheološki muzej Osijek]
Srijeda, 22. rujan 2010.
Orijent Expresto
Četvrtak, 23. rujan 2010.
Konferencijska dvorana: predavanja o pivu
13:00–13:30h - prof. Krstanović, Prehrambeno-tehnološki fakultet u Osijeku - O sirovinama
13:30–14:00h - prof. Šantek, Prehrambeno-biotehnološki fakultet u Zagrebu - Tehnologija piva
14:00-14:30h - prof. Mašek, Ekonomski fakultet u Osijeku - Pivarstvo u Hrvatskoj
14:30-15:00 - Goran Gagula, Osječka pivovara - Osječko pivo
Petak, 24. rujan 2010.
konferencijska dvorana: predavanje
19:00–20:00h - prof. Zlata Živaković Kerže, Hrvatski institut za povijest Zagreb - "Osječka sjećanja i svaštice"


Turistički program:
[pivarska šetnja, svakodnevno od 22. do 26.09.2010.]
Stara Šeperova pivovara - Esseker centar - osječka "katedrala" - Prvi hrvatski tramvaj - korzo - Sakuntala park - Kino Urania - Europska avenija - Tvrđa - Trg sv. trojstva - lijeva obala Drave
Polazak je kod stare „Šeperove pivovare“ (kod Hotela Osijek) u 17:30 sati, a zatim se kreće prema "katedrali" i starom turističkom tramvaju do Tvrđe i pivarskog šatora na lijevoj obali Drave. Šetnja je poklon Osječke pivovare građanima Osijeka, ali svi šetači neka se prije polaska najave na telefon: 031/740-091. Tako ćete osigurati svoje mjesto u šetnji. U šetnji će vam društvo praviti hostese Osječke Pivovare u tradicionalnim nošnjama, a svi šetači dobit će i vrijedne poklone! Vodiči su naši dragi legosi Slavonijom.info


U sklopu kampanje protiv zlouporabe alkohola, osigurana je besplatna autobusna linija za sve posjetitelje, svaki dan od 20:30 do 03:30h, svakih pola sata na relaciji: Billa (Sjenjak) - katakombe (šator).



Kako je bilo prošle godine:
Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]



Povijest...
Klik: Dani piva 2010.
Klik: Dani piva 2009.
Klik: Jesen uz Osječko 2008.
Klik: Jesen uz Osječko 2007.
Klik: Jesen uz Osječko 2006.


Zadnja promjena: Redakcija 031; 31.08.2011. 12:21; ukupno mijenjano 5 put/a.

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 13.09.2010. 8:44

u svakom slucaju ovo je definitivno bolje....od LET3 po milijunti put u Osijeku...

#3:   Autor: J. R. Hartsock Post Postano: 13.09.2010. 8:58

Jel će pivo biti 5 kuna? ko i prošle godine.... Smile

#4:   Autor: hulk Post Postano: 13.09.2010. 11:03

six_pack je napisao/la: ›
Ma i lani su samo bile tamburice...a mene zanima hoće li biti rock koncerata kao i svake godine ?!


nadam se da je gotovo s tim na danima piva... osijek031.com smile

#5:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: dino_bno Post Postano: 13.09.2010. 11:46

Samo nek drmaju tamburice dosta je onih prijasnjih koncerata leta3 i sl.

#6:   Autor: jeremy Post Postano: 13.09.2010. 13:10

faking tamburice...

#7:   Autor: saba Post Postano: 13.09.2010. 14:50

nije osijek šta je prije bio....

#8:   Autor: MissTake Post Postano: 13.09.2010. 15:12

još samo čekam da netko kaže kako bi se dani osječkog trebali slaviti uz narodnjake.... ajmeeeee Jooooj Jooooj

jedva čekam šator osječkog... c ya Wink

#9:   Autor: hulk Post Postano: 13.09.2010. 16:10

jeremy je napisao/la (Pogledaj post): › faking tamburice...

Surprised Shocked

sta opet trebaju dovest letove da nam trljaju kite od celo, tbfove ili neke mrakane ???
sve je to u redu, svatko ima svoj ukus i to su super bedndovi i pjesme, ali ne za sire narodne mase, doce oni kad tad i omat koncerte pa udri brigu na veselje... kolika je bila posjecenost dok su bili oni svirali i kolika prosle god kad su bile same tamburice ?
jesmo u slavoniji il ne ? pivo i tambura Very Happy edva cekam Very Happy

#10:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: dino_bno Post Postano: 13.09.2010. 16:29

op op ajmoo



#11:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: hulk Post Postano: 13.09.2010. 16:45

http://www.youtube.com/watch?v=Rl56h-z3t9w

jedva cekam prvi dan Very Happy

#12:   Autor: MissTake Post Postano: 13.09.2010. 20:33

mislim da je vrijeme da uživate jer ako ovi gore donesu zakon o kažnjavanju pijanih pješaka mislim da se neće baš više održavati dani piva




can't wait =)

#13:   Autor: mali od čače Post Postano: 13.09.2010. 21:08

hulk je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=Rl56h-z3t9w

jedva cekam prvi dan Very Happy


bio sam na par njihovih svirki,pa i u svatovima koje su svirali, ludnica sta decki naprave..stvarno znaju pos'o..

#14:   Autor: max payne Post Postano: 14.09.2010. 14:12

A kao tambura je za sire mase,jebem ti i tamburu i let 3 i tbf,ima pregrst demo bendova koji jedva cekau da se dokazu i pokazu!!!! fucking osijek!!!!!

#15:   Autor: hulk Post Postano: 14.09.2010. 15:48

max payne je napisao/la: ›
A kao tambura je za sire mase


u osijeku da Very Happy

#16:   Autor: dino_bno Post Postano: 14.09.2010. 16:02

hulk je napisao/la: ›
max payne je napisao/la: ›
A kao tambura je za sire mase


u osijeku da Very Happy


nevjerojatno da neki osjecanin moze izvalit takvo sta....

#17:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: zla_tratinčica Post Postano: 14.09.2010. 16:25

hulk je napisao/la (Pogledaj post): ›
jeremy je napisao/la (Pogledaj post): › faking tamburice...

Surprised Shocked

sta opet trebaju dovest letove da nam trljaju kite od celo, tbfove ili neke mrakane ???
sve je to u redu, svatko ima svoj ukus i to su super bedndovi i pjesme, ali ne za sire narodne mase, doce oni kad tad i omat koncerte pa udri brigu na veselje... kolika je bila posjecenost dok su bili oni svirali i kolika prosle god kad su bile same tamburice ?
jesmo u slavoniji il ne ? pivo i tambura Very Happy edva cekam Very Happy


kad su bili koncerti, zadnjih par godina je pivo bilo 10 kuna, zato je mozda veca posjecenost, samo zato.. ako ces za sire narodne mase i da se privuce najvise ljudi, popije najvise, treba narodnjake staviti i da vidis veselja..

moro sam xD

#18:   Autor: water Post Postano: 15.09.2010. 8:22

dani piva su nekad bili pravi događaj za ovaj grad.

ovakav slijed samo pokazuje koliko nam se grad srozava i postaje prava prčija u kojoj se okupljaju samo studenti iz okolnih sela koji se pale na cajke.
to je trenutno kritična masa koja popunjava kafiće i tamo im ostavlja lovu.
a rijetki su oni vlasnici kafića koji neće zbog love podilaziti gostima i puštati im onakvu glazbu zbog koje će oni piti do besvijesti.

tako očito razmišljaju i organizatori pivskog festivala.
a ja ne razumijem zašto bi se pivo u slavoniji moralo povezivati s tamburicama…

fakin tamburice, baš tako… Mad


nemam ništa protiv toga, al mislim da ovaj grad zaslužuje kvalitetan festival urbane glazbe, a na koji upad neće biti milijun kuna kao na wlm


Zadnja promjena: water; 11.12.2010. 13:39; ukupno mijenjano 1 put.

#19:   Autor: maniche Post Postano: 15.09.2010. 9:15

mene npr. smeta kad netko pljuje tamburicu i izjednaci ih s cajkama...pa water sreco..to se vani pusta jer to slusaju ljudi koji imaju novac dok su ovi "nesvrstani" uglavnom klosari bez para kojima je i karta za 3 dana wlm-a nesto o cemu mogu sanjati.

slavonac sam,tamburica je dio naseg identiteta,instrument koji kad stranac cuje ostane paf.
ili bi ja sad,zato sto zivim u gradu, trebao reci fakin tamburica?
pa okrenem na mtv i mislim da sam uber cool?

mandoline i klape se ne slusaju u splitu,zadru,sibeniku,dubrovniku?
dok narodi,zemlje ,regije njeguju svoju tradiciju i promoviraju ju,mi seremo zbog 5 dana tamburice?

jebo covjeka bez identiteta.

#20:   Autor: Mr. Seal Post Postano: 15.09.2010. 9:21

maniche je napisao/la: ›
mene npr. smeta kad netko pljuje tamburicu i izjednaci ih s cajkama...pa water sreco..to se vani pusta jer to slusaju ljudi koji imaju novac dok su ovi "nesvrstani" uglavnom klosari bez para kojima je i karta za 3 dana wlm-a nesto o cemu mogu sanjati.

slavonac sam,tamburica je dio naseg identiteta,instrument koji kad stranac cuje ostane paf.
ili bi ja sad,zato sto zivim u gradu, trebao reci fakin tamburica?
pa okrenem na mtv i mislim da sam uber cool?

mandoline i klape se ne slusaju u splitu,zadru,sibeniku,dubrovniku?
dok narodi,zemlje ,regije njeguju svoju tradiciju i promoviraju ju,mi seremo zbog 5 dana tamburice?

jebo covjeka bez identiteta.


Malo se možda neki previše umisle, ufuraju u štatijaznamšta.

Potpisujem manichea za sve ovo što je napisao

#21:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.09.2010. 11:01

water je napisao/la: ›
nemam ništa protiv toga, al mislim da ovaj grad zaslužuje kvalitetan festival urbane glazbe, a na koji upad neće biti milijun kuna kao na wlm


Pa zato potoji UFO Wink
Iako bi i meni bilo draže da uz ovaj šator, bar na dan dva bude i nešto drugačije.

#22:   Autor: trauma_os Post Postano: 15.09.2010. 11:04

Cant wait Smile Jel se može unaprijed rezervirati stol u šatoru ? Smile

#23:   Autor: jeremy Post Postano: 15.09.2010. 11:19

da se razumijemo, tamburice su kul i ko voli nek izvoli, ali ne na pivijadi
pivijada je godinama bila nešto drugo i uvijek mi je bila vrhunac godine
ovako mi fali nešto...

#24:   Autor: avantgarde Post Postano: 15.09.2010. 11:38

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › mene npr. smeta kad netko pljuje tamburicu i izjednaci ih s cajkama...pa water sreco..to se vani pusta jer to slusaju ljudi koji imaju novac dok su ovi "nesvrstani" uglavnom klosari bez para kojima je i karta za 3 dana wlm-a nesto o cemu mogu sanjati.

slavonac sam,tamburica je dio naseg identiteta,instrument koji kad stranac cuje ostane paf.
ili bi ja sad,zato sto zivim u gradu, trebao reci fakin tamburica?
pa okrenem na mtv i mislim da sam uber cool?

mandoline i klape se ne slusaju u splitu,zadru,sibeniku,dubrovniku?
dok narodi,zemlje ,regije njeguju svoju tradiciju i promoviraju ju,mi seremo zbog 5 dana tamburice?

jebo covjeka bez identiteta.


Tambure nisu sto i cajke, no da ih pohodi isti profil ljudi, pohodi ih. Tu se svi sretno veselite. Wink Nebi trebao reci fucking tamburica, a jos manje bi trebao okrenuti na MTV jer tim cinom dokazujes da si bez mozga. Nemogu ja tebi reci sto bi ti trebao, to bi sam trebao znati. Znas ono, malo istrazivati, zahtjevati novo, drugacije i tak to. No, da, zaboravio sam da je tebi super tu di jesi i da kakav si takav si, Bogu si drag. osijek031.com smile

Btw WLM da je besplatan nebih isao, a da je nesto kako spada organizirano i inovativno, te strogo profesionalno, cijena upada uopce nebi igrala ulogu. Jedini fest koji je blizu toga je Pannonian. Sve ostalo, macku od rep. Wink

Meni konkretno nedostaje malo dekadencije i razvrata. :/

#25:   Autor: maniche Post Postano: 15.09.2010. 13:48

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tambure nisu sto i cajke, no da ih pohodi isti profil ljudi, pohodi ih.


Ovako nešto ne bi izjavila ni Ava Karabatić.

i to dovoljno govori o tome koliko si ti daleko otišao u svom istraživanju glazbe ,zahtjevanju novoga...osijek031.com smile

Također, večina ljudi istražuje i zahtjeva nešto novo u bitnijim stvarima, koje ih doista intelektualno ili materijalno "debljaju", a glazba im služi za zabavu.
Živio ti meni.

@ontopic...pivnica+tamburica, bolji spoj ne može biti.
ali mi je također krivo, kako sam i napisao, što barem jedan dan nije nešto drugo..mislim da bi belfast bio pun pogodak.

#26:   Autor: water Post Postano: 15.09.2010. 14:03

maniche je napisao/la: ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›



pivnica+tamburica, bolji spoj ne može biti.



ma hajde, nek teče pivo i udara tambura (iako me to podsjeća na slavonska sijela koja su moji starci redovito pohodili u svojim poodmaklim godinama Smile )
ali na nekoj drugoj manifestaciji koja će se zvati npr. pivo i tambure Smile

ali dani piva koji su godinama slovili kao rock festival za mlade je postao okupljalište za moje starce (i one koji se tako osjećaju Smile )


a pivo + jazz/blues ? zašto ne...

#27:   Autor: tux Post Postano: 15.09.2010. 14:12

avantgarde je napisao/la: ›
Tambure nisu sto i cajke, no da ih pohodi isti profil ljudi, pohodi ih.
E ne bih se složio s tobom,i to defintivno nije točno.Znam masu ljudi koji na cajke neće nikada otići a tamburice im ne predstavljaju problem.

#28:   Autor: avantgarde Post Postano: 15.09.2010. 14:26

Slazem se u potpunosti s tobom da Ava Karabatic tako nesto nikad nebi izjavila. Wink Shvatit cu to kao kompliment. osijek031.com smile

Btw glazba je samo banalan primjer. I kaze puno o covjeku. Trebao bi to znati. Smile

Niti kazem da sam super pametan, niti imam odogovor na sve. Dapace, nemam. Naglasih da meni takav koncept nije po gustu. Jel to tebi u redu, posto vidim da se kacis na komentare ko muha na govno, a u vecini normalnog svijeta se kriticki osvrt poprilicno stuje. Eto ja cijenim da ti volis i zelis, no ja ne zelim i to je ok, Stoga ako ti na sva usta mozes urlat kako je to tebi jebenica, ja mogu s drugog stajalista reci da je meni to katastrofa. Mozda se lokalpatriotizam mjeri po velicini kobasice koju nosih oko vrata jer si Slavonac!? Jea Smile

Ugodnu zabavu zelim ekipi koja ide. Ja cu negdje dalje, valjda. Smile

#29:   Autor: maniche Post Postano: 15.09.2010. 15:05

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›

Btw glazba je samo banalan primjer. I kaze puno o covjeku. Trebao bi to znati. Smile



da,to tvrde ljudi koji kurca o životu ne znaju Very Happy

Citat: ›
Jel to tebi u redu, posto vidim da se kacis na komentare ko muha na govno, a u vecini normalnog svijeta se kriticki osvrt poprilicno stuje.
Eto ja cijenim da ti volis i zelis, no ja ne zelim i to je ok, Stoga ako ti na sva usta mozes urlat kako je to tebi jebenica, ja mogu s drugog stajalista reci da je meni to katastrofa. Mozda se lokalpatriotizam mjeri po velicini kobasice koju nosih oko vrata jer si Slavonac!? Jea Smile


kritički osvrt nije rečenica "jebene tamburice".
to je idiotizam, pokušaj nekog urbanog seljačine da bude moderan i cool.
Ja nisam urlao na sva usta da je program super, rekao sam da je ok i da mi je također žao što nema barem jedan dan nešto drugo.
s druge strane,tebi sam odgovorio jer si me quotao,s onakvom izjavom..ne mogu da ne prokomentiram..inače me zaboli što slušaš, da li ti se sviđa program ili ne.
Ti si ionako rekao da si svjetski čovjek, van ove vukojebine ideš na tulume, čudi me samo što još nisi odselio, pusti nas da uživamo u jebenim tamburicama sa kobasicom oko vrata Wink

#30:   Autor: avantgarde Post Postano: 15.09.2010. 15:58

Samo naprijed! Rekoh ti u proslom postu da vam zelim gomilu veselja. Wink

#31:   Autor: sly Post Postano: 15.09.2010. 17:27

koliko se ja sjecam (osim prosle godine),
zadnjih par godina su bila dva satora...
veliki s urbanom glazbom i mali s pivnicom
i tamburicama i nastupima KUD-ova...
i sve je bilo puno... Wink

pa sad vi procijenite sto je bilo bolje...

#32:   Autor: fear of the dark Post Postano: 15.09.2010. 21:29

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › mene npr. smeta kad netko pljuje tamburicu i izjednaci ih s cajkama...pa water sreco..to se vani pusta jer to slusaju ljudi koji imaju novac dok su ovi "nesvrstani" uglavnom klosari bez para kojima je i karta za 3 dana wlm-a nesto o cemu mogu sanjati.

slavonac sam,tamburica je dio naseg identiteta,instrument koji kad stranac cuje ostane paf.
ili bi ja sad,zato sto zivim u gradu, trebao reci fakin tamburica?
pa okrenem na mtv i mislim da sam uber cool?

mandoline i klape se ne slusaju u splitu,zadru,sibeniku,dubrovniku?
dok narodi,zemlje ,regije njeguju svoju tradiciju i promoviraju ju,mi seremo zbog 5 dana tamburice?

jebo covjeka bez identiteta.

Slažem se. Ko voli nek izvoli, a kome se ne sviđa neće ići i dobro...

#33:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.09.2010. 21:45

u cijeloj ovoj prici najbitnije je osjecko pivo...
jer tko voli pivo...
dobro mu je i ako ga pije u parku na klupi Smile

#34:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 15.09.2010. 21:48

isti profil ljudi sa istim moždanim sklopovima idu i na cajke i na tamburice. TOČKA. to nije uopće diskutabilno i to su činjenice..


avantgarde je napisao/la: ›
Slazem se u potpunosti s tobom da Ava Karabatic tako nesto nikad nebi izjavila. Wink Shvatit cu to kao kompliment. osijek031.com smile

Btw glazba je samo banalan primjer. I kaze puno o covjeku. Trebao bi to znati. Smile

Niti kazem da sam super pametan, niti imam odogovor na sve. Dapace, nemam. Naglasih da meni takav koncept nije po gustu. Jel to tebi u redu, posto vidim da se kacis na komentare ko muha na govno, a u vecini normalnog svijeta se kriticki osvrt poprilicno stuje. Eto ja cijenim da ti volis i zelis, no ja ne zelim i to je ok, Stoga ako ti na sva usta mozes urlat kako je to tebi jebenica, ja mogu s drugog stajalista reci da je meni to katastrofa. Mozda se lokalpatriotizam mjeri po velicini kobasice koju nosih oko vrata jer si Slavonac!? Jea Smile

Ugodnu zabavu zelim ekipi koja ide. Ja cu negdje dalje, valjda. Smile


potpis..

#35:   Autor: centurion Post Postano: 15.09.2010. 22:02

raspravlajte uvijek o glupostima.
ja idem i na tamburice u sator i na tamburice u obp i na cajke u Q,bio na miroslavu ilicu, idem i na davida moralesa,isao sam na partyje u okisgen 1998,isao na koncerte u osijek united i bunker. isam sam i na jazz veceri u royal a bome cu imat i trubace u svatovima ak skupim love.

o ukusima se ne raspravlja. ja se volim zabavit a ak si dobro raspolozen i imas dobro drustvo zabavit se mozes na svim koncertima i na svim izlascima.
Osjecko pivo i tamburice. op op - najbolaj zabava od jeseni do Bozica

#36:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 15.09.2010. 22:05

Ako se misli da isti ljudi konzumiraju pivo slušajući Tompsona, Škoru i narodnjake, dobro se misli. Pritom je Tompson roker, Škoro taburica, a narodnjaci opuštaju i razveseljavaju priprostog čovjeka. Isti ti ljudi također i glasaju za Hsp i Hdssb, ali to nije tema.

Tamburica kao instrument zloupotrebljena je, i na način na koji se najčešće u Hrvatskoj koristi, zaista nema veze s Osijekom. Dakle, poljoprivredno - kvazi-domoljubna tematika nije u osječkoj tradiciji. Jesu takozvane starogradske pjesme, no njih se u šatoru vjerojatno neće moći čuti.

Tema je u stvari nekakav promotivni šator osječke pivovare, od kojeg svi stalno očekuju previše. Nebitno je tko svira, ako će to pomoći prodaji piva. Dakle, ako će se prodati više osječkog, neka slobodno sviraju i srpski narodnjaci. Najlakše je izbjeći odlazak nekamo.

#37:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 15.09.2010. 22:17

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › raspravlajte uvijek o glupostima.
ja idem i na tamburice u sator i na tamburice u obp i na cajke u Q,bio na miroslavu ilicu, idem i na davida moralesa,isao sam na partyje u okisgen 1998,isao na koncerte u osijek united i bunker. isam sam i na jazz veceri u royal a bome cu imat i trubace u svatovima ak skupim love.

o ukusima se ne raspravlja. ja se volim zabavit a ak si dobro raspolozen i imas dobro drustvo zabavit se mozes na svim koncertima i na svim izlascima.
Osjecko pivo i tamburice. op op - najbolaj zabava od jeseni do Bozica


takvi ljudi koji se mogu baš svugdje uklopiti su rijetki, tu svaka čast..
W.M. Felt je napisao/la: ›

Tema je u stvari nekakav promotivni šator osječke pivovare, od kojeg svi stalno očekuju previše. Nebitno je tko svira, ako će to pomoći prodaji piva. Dakle, ako će se prodati više osječkog, neka slobodno sviraju i srpski narodnjaci. Najlakše je izbjeći odlazak nekamo.


Ako su tako gledali, onda su i trebali staviti narodnjake jer je činjenica da bi u OSIJEKU narodnjaci doveli najviše ljudi i da bi se sigurno najviše popilo. Very Happy

#38:   Autor: Kodrann Post Postano: 15.09.2010. 22:21

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › raspravlajte uvijek o glupostima.
ja idem i na tamburice u sator i na tamburice u obp i na cajke u Q,bio na miroslavu ilicu, idem i na davida moralesa,isao sam na partyje u okisgen 1998,isao na koncerte u osijek united i bunker. isam sam i na jazz veceri u royal a bome cu imat i trubace u svatovima ak skupim love.

o ukusima se ne raspravlja. ja se volim zabavit a ak si dobro raspolozen i imas dobro drustvo zabavit se mozes na svim koncertima i na svim izlascima.
Osjecko pivo i tamburice. op op - najbolaj zabava od jeseni do Bozica


takvi ljudi koji se mogu baš svugdje uklopiti su rijetki, tu svaka čast..
W.M. Felt je napisao/la: ›

Tema je u stvari nekakav promotivni šator osječke pivovare, od kojeg svi stalno očekuju previše. Nebitno je tko svira, ako će to pomoći prodaji piva. Dakle, ako će se prodati više osječkog, neka slobodno sviraju i srpski narodnjaci. Najlakše je izbjeći odlazak nekamo.


Ako su tako gledali, onda su i trebali staviti narodnjake jer je činjenica da bi u OSIJEKU narodnjaci doveli najviše ljudi i da bi se sigurno najviše popilo. Very Happy


zaboravio si da pivo u plastičnoj čaši ne ide uz dopičnjak fuficu i baju što je od starog dobio avto za izlazak

#39:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: Warlord Post Postano: 15.09.2010. 22:55

a pivo je sranje

#40:   Autor: zeros Post Postano: 15.09.2010. 23:03

[15.09.2010. 22:45] Ažurirano: Dani prvog hrvatskog piva 2010.

#41:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 15.09.2010. 23:05

jel zna netko taj URBANI xD program, tram party, jel to u tramvaju ili se samo tako zove? osijek031.com smile

#42:   Autor: MissTake Post Postano: 15.09.2010. 23:06

pa valjda će u pogon disko tramvaj

#43:   Autor: cz m88 Post Postano: 15.09.2010. 23:07

* Sve u svemu zabava po mjeri ovoga grada. Isti kurton ko i narodnjaci....

#44:   Autor: zeros Post Postano: 15.09.2010. 23:09

zla_tratinčica je napisao/la: ›
jel zna netko taj URBANI xD program, tram party, jel to u tramvaju ili se samo tako zove? osijek031.com smile


U tramvaju Smile

#45:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 15.09.2010. 23:11

ne kužim, urbani program je u prostoru za 30 ljudi, a ruralni za 3000 osijek031.com smile idem se suicidirati sad. osijek031.com smile

#46:   Autor: MissTake Post Postano: 15.09.2010. 23:36

to je disko tramvaj op op op op op
možda uvedu 2 prikolice

btw Osijek031.com tram party ... baš me zanima koncepcija eventa

#47:   Autor: dino_bno Post Postano: 16.09.2010. 1:45

cz m88 je napisao/la (Pogledaj post): › * Sve u svemu zabava po mjeri ovoga grada. Isti kurton ko i narodnjaci....


osijek=slavonija=tamburice <3
ako nisi osjecanin, nemoj naglasavat to na ovom forumu Wink

#48:   Autor: Kodrann Post Postano: 16.09.2010. 2:26

oćeš ga ispizdit frajeru?

#49:   Autor: andjusticeforall Post Postano: 16.09.2010. 2:31

Bal vas vrag i tramvaje i Šokačku granu...

Svrha tramvaja je prijevoz od lokacije A do lokacije B, treba ić' kao paradirat pjan u tramvaju?

A ono sa Šokačkom granom je kriminal...

Čisti...

#50:   Autor: Nekvinda Post Postano: 16.09.2010. 7:50

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › isti profil ljudi sa istim moždanim sklopovima idu i na cajke i na tamburice. TOČKA. to nije uopće diskutabilno i to su činjenice..




Ako pri ovome ne mislis na sator, nego na tamburice opcenito kao instrument, onda najblaze receno seres, da ne koristim neke druge rijeci. NHF

#51:   Autor: jandot Post Postano: 16.09.2010. 8:40

Bez veze!
Zašto nam nameću tamburice kao da ništa drugo ne postoji, pa idite u svatove ako hoćete takvu muziku!
Od cijelog programa nema ništa, ali NIŠTA zanimljivo, bolje da ugase dane piva.

#52:   Autor: Caleb Post Postano: 16.09.2010. 8:55

Molim vas ukinite "dane piva" ovo je postalo za starce a mlade se otjeralo.. ok vidjeti ce se tamo mladi ali radi piva.. a ovo s tramvajem je cisto sranje!

#53:   Autor: J. R. Hartsock Post Postano: 16.09.2010. 9:04

Caleb je napisao/la: ›
ok vidjeti ce se tamo mladi ali radi piva..


Znaš, zato se to i zove Dani piva. Baš zbog piva...ko bi reko, jel da?!?

#54:   Autor: Caleb Post Postano: 16.09.2010. 10:22

J. R. Hartsock je napisao/la: ›
Caleb je napisao/la: ›
ok vidjeti ce se tamo mladi ali radi piva..


Znaš, zato se to i zove Dani piva. Baš zbog piva...ko bi reko, jel da?!?
A jel znas da nije nuzno da tamo dolazis radi piva ? Hebe mi se za pivo meni je bitnija atmosfera tko svira i koja vrsta glazbe.. nisam toliko okorjeli alkoholicar... a mladi usudio bi se reci djeca kupovati ce toceno pivo i sjesti negdje u blizini satora i nece ni slusati glazbu... a u satoru ce biti 80% starije populacije.. prije 5-6god bila su dva satora jedan je bio za narodnjake domace i tko je tamo bio sta mislis starci a mladi su bili u vecem satoru... mislis da ce danas netko od 18god slusati gazde? haha ovo je predvidjeno za stariju dob i AMEN!

#55:   Autor: Sir William Post Postano: 16.09.2010. 10:52

Di su nestali ti stari dani piva?.. Šta je njima falilo?. Sad

#56:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.09.2010. 10:59

Sir William je napisao/la: › Di su nestali ti stari dani piva?.. Šta je njima falilo?. Sad
Nije im nista falilo... moglo bi se cak reci bilo i previse za te novce (odnosno za besple)...

Dogodilo im se ono sto se dogodi kad imas "besple upad" na koncerte grupa koje svoj nastup itekako masno naplate.

Pivovari se vjerojatno vise nije isplatilo sponzorirati takvo zbivanje. Ako je to dovelo do odluke da se ide na ponesto drugaciji koncept - njihov potez je sasvim racionalan i opravdan.

#57:   Autor: maniche Post Postano: 16.09.2010. 11:21

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › . mislis da ce danas netko od 18god slusati gazde? haha ovo je predvidjeno za stariju dob i AMEN!


ajajaja šta sve tu neću pročitati Very Happy
na tamburici uvijek bude masa mladih, stare možeš na prste nabrojati..
si bio nedavno možda na vezovima?2 šatora..veliki s tamburicom, mali sa nekom glazbom (nisam mogao čuti al je bio bend gore)...
veliki prepun, starijih nešto sitno za stolovima,mladih na bacanje...a mali šator?grupica momaka skakuće Very Happy

#58:   Autor: maniche Post Postano: 16.09.2010. 11:23

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dogodilo im se ono sto se dogodi kad imas "besple upad" na koncerte grupa koje svoj nastup itekako masno naplate.


dogodila im se publika koja takve bendove prati..
ekipa "maznem dva čokančića pred ulazom pa cuclam pol litre piva u šatoru cijelu noć"
nisu ljudi blesavi uložiti u nešto što im se neće vratiti.

#59:   Autor: avantgarde Post Postano: 16.09.2010. 11:33

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sir William je napisao/la: › Di su nestali ti stari dani piva?.. Šta je njima falilo?. Sad
Nije im nista falilo... moglo bi se cak reci bilo i previse za te novce (odnosno za besple)...

Dogodilo im se ono sto se dogodi kad imas "besple upad" na koncerte grupa koje svoj nastup itekako masno naplate.

Pivovari se vjerojatno vise nije isplatilo sponzorirati takvo zbivanje. Ako je to dovelo do odluke da se ide na ponesto drugaciji koncept - njihov potez je sasvim racionalan i opravdan.


Rekao bih da to bas i nije tocno. Nema nikakve ustede jer se trose jednaki novci na organizaciju kao i prije. S tim da su u konačnici dobili nezadovoljne građane i slabiju potrosnju piva. Tako je, koliko mi je poznato, bilo prolse godine. U pivovari koliko mi se cini nema niceg racionalnog, a mladi ljudi koji bi trebali znati kako stvari funkcioniraju i kako se organiziraju, to na zalost neznaju. Nije pretpostavka, nego cinjenica. I nije na pivovari da odrađuje evente, vec na agencijama, a na njima je da proizvedu sto bolje pivo i dobro ga plasira.

#60:   Autor: sh0ba Post Postano: 16.09.2010. 11:35

jel zna neko kak se može uču tramvaj ?
moraš imat neke ulaznice il uletiš ? Very Happy

#61:   Autor: Leon Post Postano: 16.09.2010. 11:39

sh0ba je napisao/la: › jel zna neko kak se može uču tramvaj ? moraš imat neke ulaznice il uletiš ? Very Happy
Ulaznice. Ali bez brige, moci ce se osvojiti u nagradnoj igri na portalu Osijek031.com. ;-)

#62:   Autor: avantgarde Post Postano: 16.09.2010. 11:40

Malo se šlataj sa trgovačkim putnikom pa ces rijesiti i za prijateljicu. Nemo's biti "kul" za đabe! Smile

#63:   Autor: mali od čače Post Postano: 16.09.2010. 11:54

ali zašto uporno jedni te isti govore da ako netko voli,uživa,sluša jednu određenu vrstu glazbe,koja je različita od ukusa toga koji komentira, u ovom slučaju tamburice,zasto se te osobe koje vole tamburašku glazbu,zasto ih se mora nazivat čobanima,zasto se mora vrijeđat i omalovažavat jedan instrument ako ne svira onaj koji ti voliš,zasto? zasto se mora vrijeđat ljude koji vole tamburasku glazbu nazivima da su "cajkarosi", da im je isti "mentalni sklop" kao i onima koji idu famozne na " cajke", zašto?? aj koji je vama svima "urbanima"...jel ne volis tamburice, ne volis" dobro,napisi komentar, " ja nisam zadovoljan ovogodisnjim planom i programom ovog festivala, vise bi volio da dodje pero sa elektricnom gitarom, i amen,cemu imas vrijeđat nekoga koji voli to sto ti ne volis,cemu..vrijeđanje,netrpeljivost i mrznja vode u pakao Very Happy de je*ote smirite se..

#64:   Autor: saba Post Postano: 16.09.2010. 12:02

ja kažem svaka čast tamburicama i ispijanju piva uz zvukove slavonije. al jebemu sunce dani piva su poznati postali baš po tom tzv. rock programu, a ne po tamburicama. i to je jedino što me smeta kod te manifestacije.

#65:   Autor: Caleb Post Postano: 16.09.2010. 12:31

Eto sad ce biti obrnuto neka u velikom satoru budu tamburice a u malom rock vjerojatno ima vise ljudi koji slusa tamburicu u pm! Ima toliko mladih koji sviraju rock i besplatno bi svirali ako treba... Al eto ocito ove nove generacije teen vole tamburice i vicu u prvi redovima GAZDEEEE GAZDEEE "još i danas zamiriše trešnja"

#66:   Autor: dino_bno Post Postano: 16.09.2010. 13:42

hahahaha kakvih "ljudi" ovdje ima hahah
Tambure bolje prolaze nego rock, doslo je vrijeme da tambure preuzmu dane piva, prosle godine se vidjelo da je bolja zabava na tome nego na rocku.

#67:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 16.09.2010. 14:15

Nekvinda je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › isti profil ljudi sa istim moždanim sklopovima idu i na cajke i na tamburice. TOČKA. to nije uopće diskutabilno i to su činjenice..




Ako pri ovome ne mislis na sator, nego na tamburice opcenito kao instrument, onda najblaze receno seres, da ne koristim neke druge rijeci. NHF


ne mislim na tamburicu kao instrument. ima jedan metal bend true koji ima tamburicu kao što u rockabilly bendovima masovno nemaju bass gitaru nego kontrabas.. i tak. ;D

#68:   Autor: Sir William Post Postano: 16.09.2010. 15:16

Dani piva bez 2. šatora su isto što i dani piva bez piva.. Volim tamburice jednako kao i svu ostalu glazbu jednako kao i pivo.. Ne volim tramvaje.. Sad

#69:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: Commander Post Postano: 16.09.2010. 18:39

Potpuno se slazem da je šator s tamburicama sasvim dovoljan.....samo ipak malo (puno) veci nego prosle godine jer je guzva stvarno prevelika......inace sve 5

#70:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: tranquilize Post Postano: 16.09.2010. 19:11

Commander je napisao/la (Pogledaj post): › Potpuno se slazem da je šator s tamburicama sasvim dovoljan.....samo ipak malo (puno) veci nego prosle godine jer je guzva stvarno prevelika......inace sve 5

dani piva su izgradjeni na rock koncertima, kakvi god da su izvodjaci bili to je cinjenica, zasto nebi imali alternativu ? zasto ne i tamburice i rock? mislim da je osjecka pivovara sasvim sposobna da ponudi taj izbor, a mi da dovoljno popijemo u oba satora i da pokrijemo koliko toliko financijsku konstrukciju (ipak dani piva nebi trebali biti orjentirani samo na zaradu vec i na reklamu...) ovako sipak idem piti ozujsko u big ben/teatar, gdjegod, i znam da vam necu faliti necete ni vi meni Very Happy

#71:   Autor: Commander Post Postano: 16.09.2010. 22:47

tranquilize je napisao/la: ›
Commander je napisao/la (Pogledaj post): › Potpuno se slazem da je šator s tamburicama sasvim dovoljan.....samo ipak malo (puno) veci nego prosle godine jer je guzva stvarno prevelika......inace sve 5

dani piva su izgradjeni na rock koncertima, kakvi god da su izvodjaci bili to je cinjenica, zasto nebi imali alternativu ? zasto ne i tamburice i rock? mislim da je osjecka pivovara sasvim sposobna da ponudi taj izbor, a mi da dovoljno popijemo u oba satora i da pokrijemo koliko toliko financijsku konstrukciju (ipak dani piva nebi trebali biti orjentirani samo na zaradu vec i na reklamu...) ovako sipak idem piti ozujsko u big ben/teatar, gdjegod, i znam da vam necu faliti necete ni vi meni Very Happy

Da slazem se....
Naravno da bi bilo bolje da ima oboje......mislio sam ak su pare u pitanju.....al ni to ne treba biti problem jer ima milijon demo bandova koji se zele predstaviti i svirati besplatno i ne moraju se veliki bendovi dovodit.......no valjda je to u mentalitetu da to nije to ak ne dođe TBF ili LET3 Sad

#72:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 16.09.2010. 23:54

di je rambo, nema ga već dvije godine, rambo care kupi nam cigare....

#73:   Autor: tom-2 Post Postano: 17.09.2010. 11:44

Caleb je napisao/la: ›
Eto sad ce biti obrnuto neka u velikom satoru budu tamburice a u malom rock vjerojatno ima vise ljudi koji slusa tamburicu u pm! Ima toliko mladih koji sviraju rock i besplatno bi svirali ako treba... Al eto ocito ove nove generacije teen vole tamburice i vicu u prvi redovima GAZDEEEE GAZDEEE "još i danas zamiriše trešnja"


e a da samo znas koliko ima i mladih koji sviraju tamburice i imaju bendove...da mladi vole tamburice...i mslm da nije potrebno 2 satora da se dokaze di bi bilo vise ljudi...naravno na tamburicama...ne trebaju nam šutke,pola rijeci koje nisu ni izgovorljive a kamoli razumljive i šta ti ja znam jos da bi se zabavili...i nema nitko potrebu derati se ''gazde gazde'' i sl.

#74:   Autor: Mikro Post Postano: 17.09.2010. 11:55

Nisu napisali u koje vrijeme su Tamburice?

#75:   Autor: mali od čače Post Postano: 17.09.2010. 12:38

Mikro je napisao/la: ›
Nisu napisali u koje vrijeme su Tamburice?


pa prije 21, 21:30h sumnjam da ce ti početi ..

#76:   Autor: zeros Post Postano: 17.09.2010. 13:51

mali od čače je napisao/la: ›
Mikro je napisao/la: ›
Nisu napisali u koje vrijeme su Tamburice?


pa prije 21, 21:30h sumnjam da ce ti početi ..


od 21:00h pocinje program...

#77:   Autor: Flaki031 Post Postano: 17.09.2010. 18:39

već drugi dani piva za redom koji će me razočarat. Što se dogodilo sa onim kvalitetnim svirkama u glavnom šatoru? gdje su nestali punk, rock i metal bendovi?! Pa jebemu, Osijek bilježi sve veći broj zainteresiranih za takvu glazbu, a oni to ukinu.

#78:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: esseker Post Postano: 17.09.2010. 20:24

Zbilja ne razumijem ove, i ove godine prisutne, komentatore koji žive da bi pljuvali i vrijeđali. Ti isti valjda nisu bili na danima piva prošle godine da vide kako je šator bio pun puncat. Popodne su to bili obiteljski ljudi s djecom koji su došli vidjeti, pojesti buncek s kiselim kupusom i popit si pivo. Navečer su to bili svi baš svi koji vole dobru zabavu i odlično se zabavili i stariji i mlađi. Pogledajte na youtubeu filmiće da se uvjerite.

A izjednačavanje ljubitelja tradicionalne slavonske glazbe s turbofolkom mi je strašno. Smatram se Slavoncem i obožavam tamburicu, dok narodnjake ne mogu smisliti. Kužite. A "narodnjaci" ne bi ni išli uz dane piva.

Razlika prošle godine i ranijih godina: nije bilo ni jednog incidenta, svi su se odlično zabavili, sve je ostalo čitavo, ne ispovračano, čisto. Zašto? Zato što program nije privukao dekintirane studoše i srednjoškolce koji si cuclaju jednu čašu piva dok zapravo loču jeftinjak iz trgovine koji su prošvercali i onda ga izbljuvali po svima uokolo dok slušaju svoj "omiljeni" rock bend.

I ja volim rock, daleko od toga... ali upravo zato postoji i drugi dio Dana piva kao Tramvaj Party.

A tradicionalna slavonska glazba ako vam smeta na danima piva, onda nemate pojma o danima piva u svijetu (ne mislim na instant dane piva u susjednim glavnim gradovima ili dane piva gdje je glavni glazbeni gost Jole i slični). Odite na najpoznatiji "beer fest" u svijetu - trenutno u tijeku Oktoberfest pa vidite što tamo ponajprije prolazi od gllazbe - tradicionalna bavarska truba, harmonika i čudnog li čuda, zato što poštuju svoje, milijuni turista! Jer su originalni, domaći!

To mogu postati i osječki dani piva!

Tko voli dobru zabavu, klopu, Slavoniju i Osijek, neka posjeti neki ili čak sve programe ovogodišnjih dana piva! Smile

#79:   Autor: MissTake Post Postano: 17.09.2010. 20:45

uopće ne razumijem što se vi sad pak žestite što su opet samo tamburaši? uz čega da vežemo osječko pivo? uz techno partye?
već 10-ak godina idem na dane osječkog piva, sjećam se kad je bio šator u drvenparku... ovo je doba godine koji radije čekam nego ufo i ostale ljetne manifestacije.

dosadni ste više sa pljuvanjem po tamburašima, nema bolje zabave... kome se ne sviđa neka ne ide... a ostali, vidimo se Wink koliko pratim vremensku hvala bogu neće padati kiša

#80:   Autor: hulk Post Postano: 17.09.2010. 20:56




pa si vi kontajte kak je bilo...

#81:   Autor: Sir William Post Postano: 17.09.2010. 21:18

Lljudi božji, pa ja stavarno ne razumijem više.. Kao prvo, gdje to tko pljuje po čemu? Ja ne nađem.. Možda sam propustio nešto.. Kao drugo, ako su leteci stolovi i klupe prirodna pojava u osijeku u ovo doba godine onda stvarno nije bilo incidenata prošle godine.. Kao trece, vi ljudi ste ili stvarno sebični i nekolegijalni i neznam šta sve ne ili sam ja napokon puko do kraja.. Ako je vama šator sa tamburicama dovoljan, sve 5, a svi ostali čiji su interesi možda drugaciji su mulci neškolovani.. Volim tamburice vjerojatno više od dobrog djela ljudi koji će boraviti tamo, ali evo ipak ovdje sam prvi u redu onih koji se bune protiv ovog.. Ne znam zašto si neki umišljaju da bi cijela slavonija trebala slušati tamburice po defaultu.. Za nekoga je možda izbor glazbe stvarno određen geografskim položajem, ali za vecinu ipak glavnu ulogu igra ukus.. A za one u čiji ukus ne ulaze vaše presvete tamburice dani piva više ne postoje.. Ali vas tako zaboli za to..

#82:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.09.2010. 22:16

hulk je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.youtube.com/watch?v=jEB_7hM-ytM&feature=related


pa si vi kontajte kak je bilo...


nekom skakanje kao na paraolimpijadi nije zabava.

#83:   Autor: sretno-dijete Post Postano: 17.09.2010. 22:20

hmm.. ma nema više onih Dana Os piva :/ fali Hladno pivo, Zabranjeno pušenje, Psihomodo pop, Bare, Prljavo kazališete i ostatak Sad ... to su bili dani, ovo sve otalo je držanje za slamku spasa.. eto toliko!!! Volim tamburice,ali prije je bilo puno bolje Smile što je je Wink

#84:   Autor: maniche Post Postano: 17.09.2010. 22:26

tebi bi tratincica najbolja zabava bila da odes na nekoliko plasticnih operacija.

#85:   Autor: hulk Post Postano: 17.09.2010. 22:30

zla_tratinčica je napisao/la: ›
hulk je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.youtube.com/watch?v=jEB_7hM-ytM&amp;feature=related


pa si vi kontajte kak je bilo...


nekom skakanje kao na paraolimpijadi nije zabava.



hah a kak se skace na koncertima ??? imas neko pravilo ? dva lijevo, dva desno, jedan nazad, dv na opsasa ??? udri brigu na veselje, sta god napravis dobro je, cak i ako skocis kao paraolimpijac Very Happy

#86:   Autor: MissTake Post Postano: 17.09.2010. 22:37

baš mi fali svake godine let3, hladno pivo, tbf...
jel' možda potrebno iskopati prijašnje topice gdje se poljuvalo kako su i te godine iste grupe kao i prijašnjih i da u Hrv ne možeš naći bolje grupe i bla bla bla ...

niste vi još dovoljno piva popili da bi znali što je prava zabava...
op op op op

evo uživajte čitajući komentare za 2008 Wink
http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=15110

i izvođači za 2007
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9455&start=45

i tak' dalje ...

#87:   Autor: mali od čače Post Postano: 17.09.2010. 23:21

što stari deda bećar stuče pivkana ko pod zub Very Happy a bome i ona u bijeloj majci može dobrano povući Very Happy

#88:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 18.09.2010. 0:24

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › tebi bi tratincica najbolja zabava bila da odes na nekoliko plasticnih operacija.


ma što god je pisac ovim izljevom inteligencije htio reći..

hulk je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
hulk je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.youtube.com/watch?v=jEB_7hM-ytM&amp;feature=related


pa si vi kontajte kak je bilo...


nekom skakanje kao na paraolimpijadi nije zabava.



hah a kak se skace na koncertima ??? imas neko pravilo ? dva lijevo, dva desno, jedan nazad, dv na opsasa ??? udri brigu na veselje, sta god napravis dobro je, cak i ako skocis kao paraolimpijac Very Happy


ja još uvijek nisam na koncertu vidio 6 pijanih ljudi zagrljenih u krug i da skaču. nisam još uvijek.. xD

#89:   Autor: Kodrann Post Postano: 18.09.2010. 4:30

jebotebog tratinčice ja bi ruku u vatru dao dao smo mi sinoć oblokavali se zajedno pa mi nije jasno kako si ti ovdje na forumu bio pristuan u ponoć??
p.s. fala care na darežljivosti Wink

#90:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: Caleb Post Postano: 18.09.2010. 10:36

Dani prvog hrvatskog piva 2010.

22.srijeda
MAJKE - SHEITANS žu - ALT F4 vu
23.četvrtak
LET3 - WE COME ONE pž - -HUMAN
24.petak
BELFAST FOOD - INSTINKT
25.subota
PSIHOMODO POP - WASTED GENERATION - TATTO
26.nedjelja
VATRA - STAGE sb - ROCK FLOCK pž
27.ponedjeljak
TATTVA BAND (PROMOCIJA 1. ALBUMA "SEVEN YEARS AGO") - THE RED ROOSTERS - NOMEN
28.utorak
GUŽVA U 16-ercu - RAPA NUI (Sarajevo, BiH) - MARGINALAC MARGARIN (Sarajevo, BiH)
29.srijeda
TBF - KANDŽIJA I GOLE ŽENE - TASHA - 3MC-a
30.četvrtak
MARIJAN BAN I DIKTATORI - EVEN STEVEN - PERPETUUM MOBILE
01.petak
URBAN&4 - ROCK & ROLL STAR BAND (ex PASSAGE) - PROBLEMI vk

E TO SU DANI PIVA!

#91:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: esseker Post Postano: 18.09.2010. 11:23

Kužite li da će i ove godine biti i rocka i housa i drugog u dijelu programa Dana php pod imenom Tramvaj party? Znači svega za svakoga. Uostalom zar nije fora ta pokretna pivnica u tramvaju?

Very Happy

#92:   Autor: sh0ba Post Postano: 18.09.2010. 11:39

je fora je tramvaj , ali kolko sretnika će bit koji će ući u tramvaj ? njih cca 50 .

#93: Hehehe !  Autor: maniche Post Postano: 18.09.2010. 12:39

hulk je napisao/la (Pogledaj post): ›


pa si vi kontajte kak je bilo...


jebote, deda do dede Mr. Green

@tratinčica, isto što si i ti sa svojom paraolimpijadom htio reći.
vidiš kakav je osjećaj kad pročitaš glupost?

#94: Hehehe !  Autor: zla_tratinčica Post Postano: 18.09.2010. 12:45

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
hulk je napisao/la (Pogledaj post): ›


pa si vi kontajte kak je bilo...


jebote, deda do dede Mr. Green

@tratinčica, isto što si i ti sa svojom paraolimpijadom htio reći.
vidiš kakav je osjećaj kad pročitaš glupost?


pa ja mislim da svi znaju što sam ja htio reći, al dobro.. ;D

#95:   Autor: Caleb Post Postano: 18.09.2010. 13:15

Hehe 70% su to ljudi van Osijeka mislim na okolna mjesta ... znam nekolicinu ljudi dolazi iz Đakova bas radi te glazbe i piva..

#96:   Autor: mali od čače Post Postano: 18.09.2010. 13:39

Caleb je napisao/la: ›
Hehe 70% su to ljudi van Osijeka mislim na okolna mjesta ... znam nekolicinu ljudi dolazi iz Đakova bas radi te glazbe i piva..


ne branim nikog ni ništa al sad ga i ti kenjaš...kak ti znas da je 70% van Osijeka? znas ih ponaosob ili? ja ne vidim nikakva prepoznatljiva obiljezja na glavi, majici, frizuri da bi mogao skuzit tko je odakle..i sam napises znas ih "nekolicinu" i onda da je 70% van Osijeka..ne idu mi te dvije rijeci skupa...ako ste nezadovoljni jednim programom ne morate zbog toga pljuvat i omalovazavat drugi..nisi zadovoljan i okej..cemu pljuvanje...

#97:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 18.09.2010. 14:03

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la: ›
Hehe 70% su to ljudi van Osijeka mislim na okolna mjesta ... znam nekolicinu ljudi dolazi iz Đakova bas radi te glazbe i piva..


ne branim nikog ni ništa al sad ga i ti kenjaš...kak ti znas da je 70% van Osijeka? znas ih ponaosob ili? ja ne vidim nikakva prepoznatljiva obiljezja na glavi, majici, frizuri da bi mogao skuzit tko je odakle..i sam napises znas ih "nekolicinu" i onda da je 70% van Osijeka..ne idu mi te dvije rijeci skupa...ako ste nezadovoljni jednim programom ne morate zbog toga pljuvat i omalovazavat drugi..nisi zadovoljan i okej..cemu pljuvanje...


oni koji pljuju, pljuju da se vidi da ima nezadovoljnih. to vaše razmišljanje me podsjeća na ovo tipično stereotipno hrvatsko razmišljanje; nek me gaze i je** u gu**cu a ja ću šutit, nemoj se slučajno buniti ako ti se ne sviđa. nema logike apsolutno ni malo.

ČPB

#98:   Autor: maniche Post Postano: 18.09.2010. 14:04

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la: ›
Hehe 70% su to ljudi van Osijeka mislim na okolna mjesta ... znam nekolicinu ljudi dolazi iz Đakova bas radi te glazbe i piva..


ne branim nikog ni ništa al sad ga i ti kenjaš...kak ti znas da je 70% van Osijeka? znas ih ponaosob ili? ja ne vidim nikakva prepoznatljiva obiljezja na glavi, majici, frizuri da bi mogao skuzit tko je odakle..i sam napises znas ih "nekolicinu" i onda da je 70% van Osijeka..ne idu mi te dvije rijeci skupa...ako ste nezadovoljni jednim programom ne morate zbog toga pljuvat i omalovazavat drugi..nisi zadovoljan i okej..cemu pljuvanje...


Jednostavno je došao do tog podatka..

-ljudi koji slušaju tamburice su zapravo cajkaroši
-cajkaroši su uglavnom seljani i brđani iz okolice osijeka.
-Osijek je urbani grad di 70% ljudi sluša alternativu a ostalih 30% su cajkaroši.

koristeći podatke urbanog i cool statističkog centra, dolazimo do zaključka da je u šatoru toga trenutka bilo tih 30% osječkih cajkaroša i 70% ljudi van osijeka, tj brđana i seljana...i poneki đakovčanin.

#99:   Autor: -nella- Post Postano: 18.09.2010. 14:23

Evo sad ću se i ja buniti.

Ne idem na dane piva jer ne volim tambure i točka. A alternative nema. Nisam protiv tambura, dapače, treba se poštovati lokalna glazba, ali isto tako ne moramo svi to obožavati.
Greška je što ne postoji izbor glazbe, makar samo između rocka i tamburica, ovako je to manifestacija samo za određenu publiku.

#100:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: maniche Post Postano: 18.09.2010. 14:31

Postoji UFO, Pannonian, WLM fest, onaj udegas, studentski dani (kak se već zovu) i ako se ne varam još jedan ljetni festival..
pušta se urbana glazba/rock/punk i štatijaznam.

koliko godišnje imamo tamburica?

#101:   Autor: -nella- Post Postano: 18.09.2010. 14:32

A jel pivo 5kn???

#102:   Autor: MissTake Post Postano: 18.09.2010. 14:38

always ready@ ako imaš štele možeš i za 2kn Wink 0,5l Wink

maniche@zaboravio si nabrojati i folk paradu

#103:   Autor: burex Post Postano: 18.09.2010. 15:01

always ready je napisao/la (Pogledaj post): › A jel pivo 5kn???


piše ti da je pivo 8 kn

#104:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: burex Post Postano: 18.09.2010. 15:03

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Dani prvog hrvatskog piva 2010.

22.srijeda
MAJKE - SHEITANS žu - ALT F4 vu
23.četvrtak
LET3 - WE COME ONE pž - -HUMAN
24.petak
BELFAST FOOD - INSTINKT
25.subota
PSIHOMODO POP - WASTED GENERATION - TATTO
26.nedjelja
VATRA - STAGE sb - ROCK FLOCK pž
27.ponedjeljak
TATTVA BAND (PROMOCIJA 1. ALBUMA "SEVEN YEARS AGO") - THE RED ROOSTERS - NOMEN
28.utorak
GUŽVA U 16-ercu - RAPA NUI (Sarajevo, BiH) - MARGINALAC MARGARIN (Sarajevo, BiH)
29.srijeda
TBF - KANDŽIJA I GOLE ŽENE - TASHA - 3MC-a
30.četvrtak
MARIJAN BAN I DIKTATORI - EVEN STEVEN - PERPETUUM MOBILE
01.petak
URBAN&4 - ROCK & ROLL STAR BAND (ex PASSAGE) - PROBLEMI vk

E TO SU DANI PIVA!


to su bili dani piva 2007, i bilo je super jer je bilo u tvrđi Very Happy

#105:   Autor: duba Post Postano: 18.09.2010. 16:13

šteta Sad
baš sam se nadala da će doći neki bendovi i da ću napokon nakon ispitnih rokova moći uživati na dobrim koncetima.
nemam ništa protiv tamburica,niti mislim da su jednake cajkama nisu i to je uvreda,ali jako fali onaj šator sa koncertima i zvuci dobre glazbe. mislim da je bilo sasvim ok kad je bilo za svakoga po nešto,ako ti se ne sviđa bend koji taj dan svira odeš na tamburice i obrnuto ovako nemaš izbora.

#106:   Autor: Caleb Post Postano: 18.09.2010. 16:46

Ljudi radi se o tome da svi znaju da kad su trajali dani osječkog piva da se tu sviralo rock glazba i narod se naviko na to.. i bila je vec tradicija da neki standardni bedovi dolaze .. neznam koji su onda ljudi vodili to sve al ocito da je doslo do promjena i dosli su neki novi ljudi s novim idejama i sjebali tradiciju na koju su ljudi nauceni ... uskoro cemo uz sve to imati standove s vezovima i bakicama koje ce vrtiti kolo jebiga..

nemam ja nista protiv tamburica al onda su fino mogli napraviti novi imiđ a ne furati se na stari.. da je netko prije 4-5god u satoru i da danas dodje u Osijek ocekivao bi rock a ne narodnu glazbu.. valjda nece i UFO postati narodnjak s bakicama u kolu ijuuuuuuuuuuu ijuuuuuuuuuuuuuuuu haha

#107:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: maniche Post Postano: 18.09.2010. 17:02

Da,narod se navikao na rock i sad šatori zjape prazni Rolling Eyes

pivovara ovako više zaradi, šatori su puniji i osječani imaju priliku 1 tjedan na godinu uživati u tamburicama.

Radi se o tome što spomenem na svakom topicu ovakve teme a to je da ste vi plačipičke koje samo kukaju i ne prihvaćaju ono što ne vole, a ono što im se organizira - uglavnom propadne.
sad je tu vatra jer je ipak ulaz u šator - besplatan!
nabrojao sam ti 6-7 festivala u jednoj godini i sad kukate što ovaj tjedan neće biti rocka..

kužiš, i ja ga slušam ali želim nešto drugačije barem jedan tjedan.
Nemamo tambirice cijele godine..u tvrđi ima možda jedan lokal koji ju pušta..nema se praktički di slušati tamburica.

i šta sad ima veze kako su prije dani piva izgledali?
stvari se mjenjaju, uostalom pivovara ima pravo organizirati kako god želi,to su njihovi dani i to što su povezali naše pivo i tamburicu, odličan je potez.
Što će na danima osječkog piva majmuni iz rijeke s ružama u guzicama?

#108:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: curaxyz Post Postano: 18.09.2010. 17:22

a bar da su napravili bar jedan dan i doveli majke Smile)))

#109:   Autor: esseker Post Postano: 18.09.2010. 17:24

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›

oni koji pljuju, pljuju da se vidi da ima nezadovoljnih. to vaše razmišljanje me podsjeća na ovo tipično stereotipno hrvatsko razmišljanje; nek me gaze i je** u gu**cu a ja ću šutit, nemoj se slučajno buniti ako ti se ne sviđa. nema logike apsolutno ni malo.

ČPB


...baš si našao protiv čega dići glas.

#110:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: zla_tratinčica Post Postano: 18.09.2010. 17:28

da napraviš pank festival, staviš besplatan upad i pivo 5 kuna, bilo bi puno. jednako kao i sada na tamburicama. od ovih festivala koje ste nabrojali jedino je SAFT (udegas) bio besplatan ali ga je naša gradska vlast uništila. zanima me dali će i ovu narodnu zajebanciju u 1 ujutro prekinuti..

esseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›

oni koji pljuju, pljuju da se vidi da ima nezadovoljnih. to vaše razmišljanje me podsjeća na ovo tipično stereotipno hrvatsko razmišljanje; nek me gaze i je** u gu**cu a ja ću šutit, nemoj se slučajno buniti ako ti se ne sviđa. nema logike apsolutno ni malo.

ČPB


...baš si našao protiv čega dići glas.


uvijek sam se bunio protiv svega što mi nije odgovaralo. ne tučem nikog, ne idem im gasit tamo struju prijeko i radit sranja nego pišem na forumu. da ima neki mali dodatni šator sa normalnom glazbom, ne bih riječ rekao. oni naprave tramvaj party za 7 ljudi. jeej.

#111:   Autor: Caleb Post Postano: 18.09.2010. 18:15

maniche je napisao/la: ›
Da,narod se navikao na rock i sad šatori zjape prazni Rolling Eyes

pivovara ovako više zaradi, šatori su puniji i osječani imaju priliku 1 tjedan na godinu uživati u tamburicama.

Radi se o tome što spomenem na svakom topicu ovakve teme a to je da ste vi plačipičke koje samo kukaju i ne prihvaćaju ono što ne vole, a ono što im se organizira - uglavnom propadne.
sad je tu vatra jer je ipak ulaz u šator - besplatan!
nabrojao sam ti 6-7 festivala u jednoj godini i sad kukate što ovaj tjedan neće biti rocka..

kužiš, i ja ga slušam ali želim nešto drugačije barem jedan tjedan.
Nemamo tambirice cijele godine..u tvrđi ima možda jedan lokal koji ju pušta..nema se praktički di slušati tamburica.

i šta sad ima veze kako su prije dani piva izgledali?
stvari se mjenjaju, uostalom pivovara ima pravo organizirati kako god želi,to su njihovi dani i to što su povezali naše pivo i tamburicu, odličan je potez.
Što će na danima osječkog piva majmuni iz rijeke s ružama u guzicama?

Kao na hladnom pivu nije bilo pun sator? Jel bi prazan sator kad je svirao psihomodo pop?
Bilo je pun uvijek sator..
Al svejedno mi ! Presli su na tamburice jer je jeftinije da im sviraju gazde itd. haha a ti si sve reko sto mislis o HR rock sceni pozz

#112:   Autor: Caleb Post Postano: 18.09.2010. 18:19

Citat: ›
uvijek sam se bunio protiv svega što mi nije odgovaralo. ne tučem nikog, ne idem im gasit tamo struju prijeko i radit sranja nego pišem na forumu. da ima neki mali dodatni šator sa normalnom glazbom, ne bih riječ rekao. oni naprave tramvaj party za 7 ljudi. jeej.
Tramvaj party! Pogledam samo galeriju tko je bio zadnji puta u tramvaju pa ces vidjeti da su to neciji odabranici.. A i neznam kakav je to party u tramvaju cista reklama i da se slikaju mamini i tatini sinovi i kcerkice..

#113:   Autor: Kodrann Post Postano: 18.09.2010. 18:51

treba im uletit u u taj tramvaj i izrigat se po svemu.

#114:   Autor: B173 Post Postano: 18.09.2010. 19:21

za tramvaj party, jel se treba prijavit za ulaz i gdje... zna li netko?? Very Happy

#115:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: burex Post Postano: 18.09.2010. 20:16

curaxyz je napisao/la (Pogledaj post): › a bar da su napravili bar jedan dan i doveli majke Smile)))


Ma baš nam treba onaj nadrogirani kroner Bare... Rolling Eyes

#116:   Autor: Ian_McKaye Post Postano: 21.09.2010. 0:23

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › I nije na pivovari da odrađuje evente, vec na agencijama, a na njima je da proizvedu sto bolje pivo i dobro ga plasira.


Ovo je vrlo vjerojatno jedan od najsuvislijih komentara u ovoj temi!

Što se samih Dana piva kao manifestacije tiče, to je događanje u organizaciji osječke pivovare koja je dioničko društvo, poslovan subjekt koji gleda na vlastiti profit i kao takva ima potpuno legitimno pravo organizirati što hoće, kako hoće, kada hoće i u suradnji s kim god hoće. Evidentno im je manji organizacijski trošak na tamburicama, a zarada jednaka (ako ne i viša) kao i na višestruko skupljim mainstream/rock zvijezdama. Gledano s te strane događaj u ovakvom, sadašnjem, aranžmanu opravdava ekonomsku isplativost i oko toga se sve vrti.
S druge strane, očito su odlučili Dane piva i samo Osječko učiniti prepoznatljivim po slavonskim simbolima i slavonskoj tradiciji, a tamburica je upravo to. Njihov proizvod, njihovo potpuno pravo...
E sad, to što je jednako tako nepobitna činjenica da su Dani piva kao manifestacija ime i ugled izgradili kao rock događanje, to svakako rokerima i "urbanoj" ekipi daje za pravo da izraze nezadovoljstvo, ali opet...privatno vlasništvo! Pivovarin proizvod, njihov izbor. Dok god je događanje financijski isplativo, nitko neće previše žaliti za minulim vremenima.
Međutim, tu se opet vraćamo na uvodni dio mog posta i citat koji je obilježen...ako mogu iznjeti osobni, subjektivni, sud, onda svakako moram reć' da je uopće koncept i sama organizacija Dana piva kao takvih jedan iznimno šarlatanski odrađen drlog, kao i puno drugih stvari u ovom gradu. Ne pričam o ovogodišnjem događanju konkretno, nego o dobrih zadnjih nekoliko godina. Da se istog posla, znači identičnog ovog događanja, s potpuno identičnim izvođačima (dakle, ne pričam o ukusima...tamburicama, rocku, elektru), prihvati jedna stručna pravna osoba iliti agencija za marekting i organizaciju događanja, isti ti Dani piva bi bili nemjerljivo kvalitetnije i profesionalnije odrađeni, a samim time je izgledno da bi bila i značajno veća posječenost.
Budimo iskreni, to je jedan veliki Cirkus Kolorado, nevezano pričamo li o tamburicama ili rock godinama koje su iza nas...ali to je već druga tema, pa se neću puno zadržavat, pogotovo što će 99% sudionika ove rasprave vatru rigat na ovaj dio posta.

Uostalom, sudeći po prošloj godini mislim da je pivovara vremenskim periodom odlučila odvojiti "seljački" od "urbanog" programa. Prošlogodišnji Dani piva su također bili isključivo u znaku tamburice, dok su 'rokeri' i ostali na gotovo identičnoj lokaciji dobili Božićnu pivnicu uz Osječko na kojoj su nastupali Tony Cetinski, Crvena Jabuka, neki DJ-evi i nesjećamseviše tko sve točno od izvođača...
Ako u pivovari i za to imaju računicu, to je opet njihova stvar, zar ne?!

Svatko kome se ne sviđa neće posjetit, uvijek može svoje negativno razmišljanje na sav glas i na sva zvona ispucat na drugim mjestima. Koliko god čobanski i to bilo, to je upravo ono što ću ja učiniti! Nitko me ne sili na lijevu obalu Drave tih pet ili koliko već dana...

#117:   Autor: We Love Music Osijek Post Postano: 21.09.2010. 19:38

[quote="Ian_McKaye"]
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › I

Uostalom, sudeći po prošloj godini mislim da je pivovara vremenskim periodom odlučila odvojiti "seljački" od "urbanog" programa. Prošlogodišnji Dani piva su također bili isključivo u znaku tamburice, dok su 'rokeri' i ostali na gotovo identičnoj lokaciji dobili Božićnu pivnicu uz Osječko na kojoj su nastupali Tony Cetinski, Crvena Jabuka, neki DJ-evi i nesjećamseviše tko sve točno od izvođača...
Ako u pivovari i za to imaju računicu, to je opet njihova stvar, zar ne?!


S ovim projektom Pivovara nema nista, osim sto je dala sator i 20% rabati na prodano pivo!!

CIJELI PROJEKT JE WLM TEAM odradio s svojim novcem od izvodaca pa do bine, zvuka i rasvijete!!

WLM team

#118:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. Autor: FunkyLady Post Postano: 21.09.2010. 19:42

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › od ovih festivala koje ste nabrojali jedino je SAFT (udegas) bio besplatan ali ga je naša gradska vlast uništila. zanima me dali će i ovu narodnu zajebanciju u 1 ujutro prekinuti..

Nije ni on ove godine Wink

#119:   Autor: Bojo Post Postano: 21.09.2010. 21:41

jel se mora imat butra za tram party? Smile Smile Smile

#120:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - program Autor: BrunCHI Post Postano: 21.09.2010. 22:50

u koliko je sati Orient Expresto?


22. rujan 2010. [srijeda]
Atrij: koncert grupe Orient expresto

Orient expresto fantastičan je spoj ethna i klasike a njihovi nastupi osim virtuozne izvedbe, slušateljima nude izvanredan doživljaj prštave energije koja osvaja.
Izvođači: Kristina Bjelopavlović – glasovir, Borna Šercar – udaraljke (flashofon s bocama Osječkog piva), Matej Meštrović - glasovir

#121:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - program Autor: BrunCHI Post Postano: 21.09.2010. 22:56

u koliko je sati Orient Expresto?


22. rujan 2010. [srijeda]
Atrij: koncert grupe Orient expresto

Orient expresto fantastičan je spoj ethna i klasike a njihovi nastupi osim virtuozne izvedbe, slušateljima nude izvanredan doživljaj prštave energije koja osvaja.
Izvođači: Kristina Bjelopavlović – glasovir, Borna Šercar – udaraljke (flashofon s bocama Osječkog piva), Matej Meštrović - glasovir

#122:   Autor: echoes Post Postano: 22.09.2010. 13:11

nek netko već napiše nešt za ovaj orient expresto, i mene zanima!hoću čuti flašofon! u kolko sati?

#123:   Autor: oftopik Post Postano: 22.09.2010. 13:27

ma ja jedva čekam šetnjicu

#124: Cool Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - program Autor: BrunCHI Post Postano: 22.09.2010. 16:07

ako mene puste na trenutak pored tog flašofona podići ću im cijelu "klavijaturuu" za oktavu gore Razz

#125:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:04

Jel se zna možda cijena piva ?

#126:   Autor: tamna strana Post Postano: 22.09.2010. 19:06

trauma_os je napisao/la: ›
Jel se zna možda cijena piva ?

mislim da je spomenuto nekakvih 8 kn

#127:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:15

tamna strana je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la: ›
Jel se zna možda cijena piva ?

mislim da je spomenuto nekakvih 8 kn


0,5 ili 0,33 ? Embarassed

#128:   Autor: MissTake Post Postano: 22.09.2010. 19:28

0,5 Smile

#129:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:30

MissTake je napisao/la: ›
0,5 Smile


Wuhuuuuu Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#130:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 22.09.2010. 19:34

trauma_os je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
0,5 Smile


Wuhuuuuu Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


ak je ko prošle godine nemoš se nazujit ni od 4 piva, a popit 8 su već problemi logističke prirode : )

#131:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:35

Uvijek postoji konzum i dvoguza Mr. Green

#132:   Autor: simo031 Post Postano: 22.09.2010. 19:40

trauma_os je napisao/la: ›
Uvijek postoji konzum i dvoguza Mr. Green


Dvoguza iliti drugim imenom Big Brother Smile

#133:   Autor: MissTake Post Postano: 22.09.2010. 19:42

ilitiga pljoska s rakijicom
warm up
joj vražje grlo.... moram ga malo čeličiti s tamnim osječkim da prestane boliti... kmuuuu

#134:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:46

MissTake je napisao/la: ›
ilitiga pljoska s rakijicom
warm up
joj vražje grlo.... moram ga malo čeličiti s tamnim osječkim da prestane boliti... kmuuuu


Pa valjda trebaš pit rakiju za grlo a ne pivo ... Smile

#135:   Autor: MissTake Post Postano: 22.09.2010. 19:49

medicina za warm up, onda pivce Very Happy

#136:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 19:50

E tako se to radi Smile

#137:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - program Autor: zeros Post Postano: 22.09.2010. 22:59

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2010.
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak][22.-26.09.2010. Lijeva obala Drave]

#138:   Autor: Night5talker Post Postano: 23.09.2010. 11:22

svake godine sve jadniji i jadniji program, sta sad ne dovedu hladno pivo ko prije par godina sto je bilo
onda je bilo pivo 5kuna i moglo se, sad je 10 i nemoze se osijek031.com smile

#139:   Autor: exodus Post Postano: 23.09.2010. 11:37

trebalo je više točionika staviti, prevelike su gužve Wink

#140:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031] Autor: ožiljak Post Postano: 23.09.2010. 12:19

mogli ste nabiti i veću cijenu piva... kao što je netko gore rekao, kad je bilo hladno pivo, pivkan je bio 5 kn... sad kad sviraju tamburaši, koji su x puta jeftiniji, cijena piva kao u kafiću... Evil or Very Mad

#141:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031] Autor: maniche Post Postano: 23.09.2010. 13:50

napokon bez određenog sloja ljudi, to im je izgleda bio i cilj..pozdravljam Cool
Živa glazba + pla litre pive za 10 kn...da ga jebeš,dobro je..ako uspoređujemo s cijenama a i kvalitetom zabave u npr. tvrđi.

#142:   Autor: Mladjo Post Postano: 23.09.2010. 14:35

jel nije 8kn pivo?

#143:   Autor: tamna strana Post Postano: 23.09.2010. 14:53

exodus je napisao/la: ›
trebalo je više točionika staviti, prevelike su gužve Wink


pored pozornice stoje 2 tocionika...a ni žive duše tamo.....
svi stali u red za jedan tocionik pored vrata Very Happy

#144:   Autor: tamna strana Post Postano: 23.09.2010. 14:54

maniche je napisao/la: ›
napokon bez određenog sloja ljudi, to im je izgleda bio i cilj..pozdravljam Cool
Živa glazba + pla litre pive za 10 kn...da ga jebeš,dobro je..ako uspoređujemo s cijenama a i kvalitetom zabave u npr. tvrđi.


pivo 8 kn...ili su tebe zavaljali Smile

nego s obzirom na jucerašnji gužvu...vidim da definitivno uopce nije bitno tko i što svira....ljudi du željni uništavanja jetre...i to je jedini razlog okupljanja....

#145:   Autor: MissTake Post Postano: 23.09.2010. 15:00

bolje da je 10kn, ali da nije razvodnjeno

#146:   Autor: tamna strana Post Postano: 23.09.2010. 15:02

MissTake je napisao/la: ›
bolje da je 10kn, ali da nije razvodnjeno


kad je toceno pivo bilo iste kvalitete kao iz boce ??

#147:   Autor: MissTake Post Postano: 23.09.2010. 15:03

neću komentirati
ja bi tamno pivo a ne coca colu zero

i treba više mjesta za kupovinu bonova

#148:   Autor: exodus Post Postano: 23.09.2010. 15:28

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
exodus je napisao/la: ›
trebalo je više točionika staviti, prevelike su gužve Wink


pored pozornice stoje 2 tocionika...a ni žive duše tamo.....
svi stali u red za jedan tocionik pored vrata Very Happy


za progurati se do pozornice ti treba isto koliko i dobiti pivo na nekim točionicima gdje je ogromna gužva. Rolling Eyes

#149:   Autor: maniche Post Postano: 23.09.2010. 16:19

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: ›
napokon bez određenog sloja ljudi, to im je izgleda bio i cilj..pozdravljam Cool
Živa glazba + pla litre pive za 10 kn...da ga jebeš,dobro je..ako uspoređujemo s cijenama a i kvalitetom zabave u npr. tvrđi.


pivo 8 kn...ili su tebe zavaljali Smile


Nisam bio jučer, radi se.
ali sam mislio da je 10 zbog prigovora na cijenu..
kad ono 8, i opet se prigovara Shocked

a točeno pivo ,uvijek isto...vodica od kojeg sutra glava otkida.jebiga.

#150:   Autor: maniche Post Postano: 23.09.2010. 16:21

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja bi tamno pivo a ne coca colu zero


hahaha jel moguće da je toliko loše?

neće njih ubiti program nego kvaliteta, izgleda...
jebote jel toliko teško na DANIMA PIVA ljudima prezentirati dobar proizvod a ne razvodnjavati ga...

#151:   Autor: tamna strana Post Postano: 23.09.2010. 16:52

maniche je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja bi tamno pivo a ne coca colu zero


hahaha jel moguće da je toliko loše?

neće njih ubiti program nego kvaliteta, izgleda...
jebote jel toliko teško na DANIMA PIVA ljudima prezentirati dobar proizvod a ne razvodnjavati ga...


a ocito da idu na kolicinu a ne na kvalitetu...
uostalom s obzirm da je vecina odnosno 90% posjetitelja...balavurdija...kao da oni znaju što znaci kvalitetno pivo.... Wink

#152:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031] Autor: maniche Post Postano: 23.09.2010. 17:06

ček ček, zar nisu na tamburicama starci? Cool
Od danas kreću stariji čike...tko će u srijedu tamo,osim balavurdije i kronera...tak poput tebe izgleda Smile

#153:   Autor: tranquilize Post Postano: 23.09.2010. 17:10

umjesto da sire potrosacku bazu sa dva satora (kao nekad prije) rock/tamburice te da se pobrinu o kvaliteti piva oni naopako :I kratkorocni planovi kao i uvijek kod nas , natuci lovu u par dana i jeE ti se Smile

ovakva manifestacija nebi trebala biti orjentirana iskljucivo na sirovu zaradu, zaradjivati se treba cjelu godinu a sa ovakvim pristupom (losa kvaliteta piva, i jos onda 8kn :I + smanjivanje programa...) si i neprave bas nekakvu podlogu za to...

#154:   Autor: tamna strana Post Postano: 23.09.2010. 17:46

maniche je napisao/la: ›
ček ček, zar nisu na tamburicama starci? Cool
Od danas kreću stariji čike...tko će u srijedu tamo,osim balavurdije i kronera...tak poput tebe izgleda Smile


ma nisam ja kroner...da budeš kroner trebaš imati jetra...a ja sam svoja odavno izgubio Smile
al eto..bio sam jucer po službenoj dužnosti Smile

ne vjerujem da ce se prosjek godina nešto drasticno promjeniti u odnosu na jucer...
no budimo realni...
pivovari odgovaraju ovakvi kao što su jucer bili Smile

#155:   Autor: praskaton Post Postano: 23.09.2010. 20:20

GUŽVA STRAŠNA, AL' PIVO JE VODENO

Sta urade od piva pa to je strasno...

#156:   Autor: zeros Post Postano: 24.09.2010. 11:09

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2010.
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak, Tomislav Šilovinac][22.-26.09.2010. Lijeva obala Drave]

#157:   Autor: echoes Post Postano: 24.09.2010. 12:51

praskaton je napisao/la (Pogledaj post): › GUŽVA STRAŠNA, AL' PIVO JE VODENO

Sta urade od piva pa to je strasno...


slažem se..

#158:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 24.09.2010. 19:18

echoes je napisao/la: ›
praskaton je napisao/la (Pogledaj post): › GUŽVA STRAŠNA, AL' PIVO JE VODENO

Sta urade od piva pa to je strasno...


slažem se..


to sam skonto i prošle godine, pa sam i pretpostavio da će biti isto ove godine tak da mene nema tamo ovih dana bolje sjest u kaf pa dati cekija za pošteno pivo...

#159:   Autor: AlkicOs Post Postano: 24.09.2010. 20:38

pivo nije razvodnjeno neg neznaju namjestit Co2 kak spada, popite točeno osječko u old bridge pubu di je pravi strojček za točt pa čete vidit šta je pivkan.

#160:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.09.2010. 22:31

AlkicOs je napisao/la: ›
pivo nije razvodnjeno neg neznaju namjestit Co2 kak spada, popite točeno osječko u old bridge pubu di je pravi strojček za točt pa čete vidit šta je pivkan.


a nekud im se žuri pa ne stignu to napraviti odnosno namjestiti...ipak ako to pivovara organizira i prodaje svoj proizvod....budimo realni...trebali bi namjestiti svaki mjehuric u caši da stoji na pravom mjestu Smile

#161:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031] Autor: maniche Post Postano: 25.09.2010. 13:35

Hm, nije loša ta voda sa aromom piva.

Kad misle pustiti to na tržište?

#162:   Autor: zeros Post Postano: 25.09.2010. 17:38

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2010.
[Foto: Daniel Antunović, Igor Košćak, Tomislav Šilovinac][22.-26.09.2010. Lijeva obala Drave]

#163:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 26.09.2010. 13:11

da je pivo djabe nebi se iso probijat tamo katastrofa, dok dodjes do sredine satora treba ti pola sata i izgaze te jos je vruce guzva a jooj. 10 minuta i nazad u tvrdju hh

#164:   Autor: dino_bno Post Postano: 26.09.2010. 13:51

nidzo je napisao/la: ›
da je pivo djabe nebi se iso probijat tamo katastrofa, dok dodjes do sredine satora treba ti pola sata i izgaze te jos je vruce guzva a jooj. 10 minuta i nazad u tvrdju hh


a jadnaa =/
valjda te nisu zaprljali

#165:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.09.2010. 14:54

Jel zna netko jel se može unijeti u šator pivo koje nije kupljeno tamo ( npr. dvoguza iz konzuma ) ?

#166:   Autor: cane Post Postano: 26.09.2010. 15:14

trauma_os je napisao/la: ›
Jel zna netko jel se može unijeti u šator pivo koje nije kupljeno tamo ( npr. dvoguza iz konzuma ) ?

A zašto bi to pobogu unosila!?

#167:   Autor: dino_bno Post Postano: 26.09.2010. 15:38

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Jel zna netko jel se može unijeti u šator pivo koje nije kupljeno tamo ( npr. dvoguza iz konzuma ) ?


mozes unijeti sto god hoces, kolko sam vidio drugi unose vina i jegere tako da nije problem valjda

#168:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.09.2010. 15:42

Ne da mi se čekat u redu za pivo pol sata, i onda to pivo popijem za 5 min pa opet u red, ako uzem više odjednom onda mi ishlapi već ihlapljelo pivo ...

#169:   Autor: cohors Post Postano: 26.09.2010. 15:58

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Ne da mi se čekat u redu za pivo pol sata, i onda to pivo popijem za 5 min pa opet u red, ako uzem više odjednom onda mi ishlapi već ihlapljelo pivo ...


tamo kod bine nisam nikad čeko duže od minute- a jučer tamo di se hrana prodaje niej se ništa čekalo, na stolu već natočeno sam dolaziš i uzimaš.

btw eo i tu nešto fotki ima
Lijeva obala Drave, dan treći (24.09.2010.)
































































T.Čizmadija

#170:   Autor: MissTake Post Postano: 26.09.2010. 17:46

trauma_os@ mogla si unjeti i pečeno prase, i bačvu rakije Smile

cane@jer je ono pivo bilo ajme razvodnjeno

#171:   Autor: cane Post Postano: 27.09.2010. 2:20

MissTake je napisao/la: ›
trauma_os@ mogla si unjeti i pečeno prase, i bačvu rakije Smile

cane@jer je ono pivo bilo ajme razvodnjeno

Mora sipaju vodu u bačve...lol

#172:   Autor: tamna strana Post Postano: 27.09.2010. 5:59

cane je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
trauma_os@ mogla si unjeti i pečeno prase, i bačvu rakije Smile

cane@jer je ono pivo bilo ajme razvodnjeno

Mora sipaju vodu u bačve...lol


ne moraju sipati vodu u bacve...vec nasipaju prije tocenja u piva u bacve...
al definitivno je ono bilo penis od piva..a ne osjecko pivo koje možeš popiti u staklenoj boci....

al dobro...ipak netko treba braniti pivovaru iz određenih razloga.. Wink

#173:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.09.2010. 8:47

neznam ko je od vas bio u subotu, ali tamo je bila sodoma i gomora. nije bilo stola ni klupe na kojoj nije bilo ljudi.

#174:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 27.09.2010. 11:50

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › neznam ko je od vas bio u subotu, ali tamo je bila sodoma i gomora. nije bilo stola ni klupe na kojoj nije bilo ljudi.


prava balkanska kirvaj zajebancija! xD

#175:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.09.2010. 11:59

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › neznam ko je od vas bio u subotu, ali tamo je bila sodoma i gomora. nije bilo stola ni klupe na kojoj nije bilo ljudi.


prava balkanska kirvaj zajebancija! xD
osjećao sam se kao da sam došao u guču, jebeš mi sve. nije mi dugo trebalo da se prilagodim Mr. Green

#176:   Autor: maniche Post Postano: 27.09.2010. 14:06

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › neznam ko je od vas bio u subotu, ali tamo je bila sodoma i gomora. nije bilo stola ni klupe na kojoj nije bilo ljudi.


užas..i sad mi je žao što ipak nisu bili osječki bendovi, kako je netko predložio..
mogao bih kao gospodin sjesti..ma šta sjesti ,leći Mr. Green

#177:   Autor: tux Post Postano: 27.09.2010. 14:11

Prije samog početka ove manifestacije jedino što sam zamjerao je što neće biti i nekakvih koncerata kao što je bio običaj prošlih godina.Nisam imao ništa protiv tamburica,al ono u subotu što sam vidio je malo žešća glupost.Al dobro po izrazima lica ljudi koji su bili po stolovima,dalo se zaključit da su se zabavljali.

#178:   Autor: MissTake Post Postano: 27.09.2010. 15:12

cane@ to je bila sigurno coca-cola zero

Mladjo@ guča je guča... to trebaš doživjeti,a prepričati ne možeš
Osijek031.com » Vijesti » Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [Galerija 031]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::