Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Lijek za AIDS,rak...

#1:  Lijek za AIDS,rak... Autor: heaven_can_wait Post Postano: 03.05.2009. 21:12



#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 03.05.2009. 21:17

šta iskreno mislite da će farmaceutska industrija dozvolit da se na tržište plasira lijek za nešto što njima zgrće novac.
nekako sam uvjerenja da već postoji sličan lijek ali jednostavno ga se ne daje na tržište.

#3:   Autor: Elena_Os Post Postano: 03.05.2009. 21:49

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › šta iskreno mislite da će farmaceutska industrija dozvolit da se na tržište plasira lijek za nešto što njima zgrće novac.
nekako sam uvjerenja da već postoji sličan lijek ali jednostavno ga se ne daje na tržište.
potpisujem

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 03.05.2009. 22:16

znate li vi koliko jedan bolesnik koji se liječi od raka stoji HZZO?
180 000KN
Smile
a znate li koliko on potroši mj na alternativnu medicinu(pod ovim ne mislim na vidovitog milana i takvu bagru, već na prehranu tipa kupuju se vitmanini, propolis, brokulin, aloa vera gel itd.) ???
barem jedno 2000kn
vi ozbiljno mislite da će se govna smrdljivva farmaceutska odreći tolike zarade?

zurite u sunce
++

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 05.05.2009. 23:40

http://video.google.ca/videoplay?docid=3879823462993133294

#6:   Autor: SrodnaDuša Post Postano: 25.03.2013. 16:32

Danas za sve postoji lijek, ali eto farmaceutska industrija mora od necega zivjeti!!

Googlaj "MEGAMIN"!!

#7:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 25.03.2013. 20:15

...Megamin consists of Amino Acids, Vitamin A, Vitamin B Complex, Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin E...

dovoljno receno Wink

#8:   Autor: chaknoris Post Postano: 25.03.2013. 21:10

Megamin je sve samo ne dobar. To nitko ne bi trebao uzimati.

http://www.tportal.hr/scitech/znanost/157576/Radman-prijetnjama-zeli-usutkati-kritike-znanstvenika.html


Nikakvih dokaza, izlječenja, studija, ničega.

Usput, znate li tko je bio politički pokrovitelji Megamina Wink ?

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 25.03.2013. 21:55

noup
tko?
USA?

#10:   Autor: chaknoris Post Postano: 25.03.2013. 22:25

Ma jok, koja JuEsofEj.

Kako reče netko od maloprije Googlajte. Megamin i Feral za one slabog pamćenja Twisted Evil

#11:   Autor: PEGY Post Postano: 26.03.2013. 9:32

http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/03/23/moze-li-ketogena-prehrana-izljeciti-rak/

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/11/11/postoji-li-prirodan-lijek-za-rak/

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/03/14/znanstvenici-pronasli-lijek-protiv-raka-ali-nikoga-za-to-nije-briga/

ima literature kolikogogd hoćete i svatko može pronaći nešto za sebe, ja sama ne znam u što da vjerujem i totalno sam zbunjena svim tim informacijama

#12:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 9:40

...za megamin sam čula jedino da se stavlja u odjeću, pa ima neka smirujuća djelovanja...zbunj zbunj

#13:  Re: Lijek za AIDS,rak... Autor: Spore Post Postano: 26.03.2013. 10:21

Neka vas nista ne zacudi , aids je napravljena u laboratoriju i namjerno pustena na masu , da se vidi kako ce ljudi reagirati prije nego sto puste nesto gore.

Sto se tice raka - postoji lijek za svaku bolest , samo nije u interesu da se izljeci mali covjek nego djeca bogatasa , mi na ovom planetu samo smetamo. Dokazano je da Kanabis i B17 lijece rak cega zelis , samo eto....

#14:   Autor: chaknoris Post Postano: 26.03.2013. 10:35

Za AIDS možemo otići u diskusiju, puno je mišljenja da je riječ o sintetskoj bolesti napravljenoj po vojnim planovima.

No rak je od pamtivijeka s ljudima. Teorija ti nije baš bajna. Ako se samo bogati mogu izliječiti zašto je Steve Jobs umro? Taj je mogao kupiti što je god htio. Daleko od toga da je današnja metoda liječenja zdrava ili dobra, ali bolje se nema.
Rak se točno ne zna što je, a kamo li da postoji jedan lijek za sve vrste i podvrste te bolesti.


Molim te da staviš dokaze o izlječenju recimo, raka gušterače s Laetrilom ili kanabisom. Ne priče rekla kazala, čitala na forumu nego opipljive i dokazive činjenice.

Bila je i teorija o sodi bikarboni i talijanskom doktoru, koji je nakon smrti pacijentice zbrisao i kune se da on nije kriv.

P.S. Lako je pričati o tome kada si zdrav, no kada čovjek dobije tu bolest, onda je pitanje koji smjer liječenja izabrati.

#15:   Autor: PEGY Post Postano: 26.03.2013. 10:44

stiv je nekome smetao, kao i hugo, zato se nisu mogli izliječiti. slično je i u prošloj epizodi sulejmana bilo kad je njegov unuk umro, a mahidevran za to kaže da im je netko namjestio, a u stvari sumnja na hurem! kužiš?

i kakve bi ti dokaze na ovom forumu, mi samo trkeljamo i razvijamo svoje teorije bez dokaza i vjerujemo u šta želimo, danas jedno-sutra drugo,

#16:   Autor: chaknoris Post Postano: 26.03.2013. 10:49

Sad kužim. Ja, naivan, mislio barem link na neku studiju, istraživanje, nešto.

Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.

#17:   Autor: simo031 Post Postano: 26.03.2013. 10:56

chaknoris je napisao/la: ›
Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.

Možda zbog toga što je uzgoj biljke jednostavan i jeftin,
te bi se svatko sa njime mogao baviti, a to bi farmaceutskom lobiju otelo dio kolača.

Meni od biljke bude bolje, ne znam kako djeluje na ostale, nisam radio studije. Smile

#18:   Autor: Spore Post Postano: 26.03.2013. 11:40

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): › Sad kužim. Ja, naivan, mislio barem link na neku studiju, istraživanje, nešto.

Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.


http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/02/25/ekskluzivno-kanabis-postaje-priznata-metoda-lijecenja-raka/

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2012/12/14/djelotvorni-lijek-protiv-raka-b17-koji-je-zvanicno-zabranjen/

http://www.youtube.com/watch?v=r13I1DQXYjg

Kako da ja tebi dam znanstveni rad kad znas i sam da po zakonu o autorskim pravima se to ne smije objaviti. Osim toga znas i sam da sjetsku zdrastvenu organizaciju drze banke i farmaceuti.

To je koda trazis da ti posaljem sliku izvanzemaljca.

Odi po stranim forumima pa citaj sto ljudi svjedoce.

#19:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 26.03.2013. 12:15

ovo na forumima mogu pisati svakakve budale... treba citati znanstvene clanke o tim stvarima (ako uopce i netko pise) jer se ljudi podosta pomuce ne bi li bnapisali neki znanstveni rad.

sto se tice megamina i ostalih multivitaminskih pripravaka, e o tome bi se dalo raspravljati jer na taj nacin farmaceutske firme (i one manje i vece) kao i travari, nadriljecnici, vracevi... takoder izvlace pare iz ljudi jer im prodaju nadu da ce se izljeciti od manje ili vise smrtonosne bolesti.

sama ta smijesa (sto smanaveo par postova iznad) spomenutih vitamina, nekome koje upuceniji u kemiju (biokemiju), medicinu sve govori i daljnja rasprava glede toga je suvisna.

#20:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 26.03.2013. 12:21

kada googlate nekakvu ozbiljiju temu ili egzaktnu stvar obicno vam u googlu prvo izbaci akademske clanke (ato abstracte sto cijele besplatne clanke), a za opsirnije trazenje morate bti dio znanstvene zajednice, odnosno imati pristup bazama podataka gdje se objavljuju cijeli radovi koji se mogu citati bez problema.

#21:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 26.03.2013. 12:25

e i da, sto se tice konoplje, prije 2 tjedna vam je bilo predavanje u OBP veznao za marihuanu i lijecenje boli od strane ljudi kojima je to profesija (lijecenje boli), ali bili us samo studenti, dok ostali ljudi nisu ni primiriali takvom dogadanju, a bilo je najavljeno cak i na osk031

#22:   Autor: chaknoris Post Postano: 26.03.2013. 13:07

@Spore

Svrha zanstvenih radova i je da se objavljuju i budu dostupni. Nekada samo sažetak, nekada cijeli rad.

@PsychoSoldier

O tome i pričam. Da je većina toga na forumu i u prodaji obično prodavanje magle i nade, ljudi bace novac nizašto. Rijetkima nešto i pomogne, većini ništa. Surova manipulacija nadom oboljelih.
Da imaš dovoljno novca i energije mogao bi reklamirati šišmišov drek kao novi lijek. Sigurno bi se našlo kupaca.

Kod multivitamina je jako upitno njihovo djelovanje, i uopće što se nalazi u njima. Svašta s emože napisati na deklaraciju. Kod nas mislim da ima samo jedan ili dva kvalitetna pripravka u prodaji, koji je morao proći niz testiranja i analiza. Sve ostalo je kamenje.

#23:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 26.03.2013. 13:44

osim vitamina topljivih u mastim (D, E, K, A) drugi se u suvisku izmokre iz tijela, tako da dzaba onima koji se prekljukavaju vitaminom c kada ga ispiske Wink

#24:   Autor: PEGY Post Postano: 26.03.2013. 14:13

možete nabacati u sebe koliko hoćete vitamina i raznoraznih dodataka, kad je upitno koliko i kako tijelo to može iskoristiti

#25:  Re: Lijek za AIDS,rak... Autor: Spore Post Postano: 27.03.2013. 22:56

@ chaknoris

NIje lijepo zvati clanove foruma i ljude koji raspravljaju budalama , jer forum i je mjesto gdje se raspravlja.

Ja tebi mogu postaviti protupitanje kako ti znas da kanabis ne pomaze ? Tesla se s profesorom iz elektrotehnike raspravljao jer je on vjerovao da se moze napraviti izmjenicna struja , a ovaj mu je rekao da se ne moze i covjek napravi.

Ima sigurno znanstvenih radova samo sto farmaceuti to ne daju u javnost. Osim toga sve sto zdrastvene organizacije , politicari ne daju u javnost , zataskavaju to garant pomaze. Evo ti EU, bombardirali su nas informacijama kako to valja, a ta je organizacija obicno smece u sto smo se svi uvjerili.

Dao Bog da dopuste normalno istrazivanje glede toga i da puste u javnost. Samo sto se to nece dogoditi.

evo ti clanak s provjerenog
http://novatv.dnevnik.hr/clanak/provjereno/lijek-ili-droga---279035.html#video

Vidio si sto je bilo kad se emisija na rubu znanosti dotakla harpa odmah cirkus i zeljeli su ju ugasiti Wink

Davno je shakespeare rekao.
Svijet je jedna velika pozornica Wink

Sto se tice umjetnih vitamina , opce poznato da je to smece.

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/08/13/umjetni-vitamini-poticu-bolesti-dok-istovremeno-bogate-korumpiranu-medicinsku-industriju/

#26:   Autor: chaknoris Post Postano: 27.03.2013. 23:22

Marihuana ima kao i svaka tvar dobre i loše osobine. Uvijek je riječ o omjerima i načinu korištenja.
Samo me nervira kada se o nečemu priča kao o "miracle drug" koji će sve izlječiti. Nema takve stvari, ako nešto radi kod jedne osobe, a kod druge ne to nije to.
Svake godine se pojavi nešto novo što liječi sve, ljudi popuše priču a ne ozdrave.

EU nije tema ovdje. Nema smisla ići u tom smjeru na ovom topicu.

Nemaju smisla priče o tolikoj striktnoj kontroli, Internet je toliko daleko otišao da bi takve stvari isplivale. Nažalost, tolika količina nebuloza postoji on line, ako je nešto napisano ne znači da je istinito. Mass mediu te nitko ne tjera gledati, samo ugasi TV. Drugo je pitanje zašto ljudi ne vole ništa kompliciranije od 2 rečenice o teškim temama. Ili zašto toliko vole sapunice a bježe od teških tema. Valjda im je lakše tako.

http://www.jutarnji.hr/neizljeciva-leukemija-nestala-u-samo-osam-dana-revolucionarna-terapija-virusima-trenira-stanice-imunosustava-da-napadaju-rak/1093414/

I sada ti meni objasni teriju o zadržavanju svega od javnosti. Zašto bi onda netko ovo uopće istraživao? Možeš li uopće pojmiti koliko je vremena, ljudi, istraživanja, novaca, tehnologije, pokusa utrošeno da se dođe do ovakvih stvari?

#27:  Re: Lijek za AIDS,rak... Autor: Spore Post Postano: 28.03.2013. 0:00

Zasto ne bi istrazivao ako farmaceutska kompanija moze patentirati lijek koji moze prodavati i zaraditi , zasto ne platiti. Problem u marihuanije je sto oni to ne mogu patentirati , kao sto mogu gmo sjeme.

De molim te nemoj mi o novcu amerika 100 milijardi dolara trosi novce na naoruzanje, a 3 milijarde trose na zdravstvo. Osim toga znas i sam kako se novac proizvodi u federativnoj banci , to im nije kocnica.

Ma u biti ova rasprava niti nema smisla i tako smo robovi onog sto nam oni kazu. Zelimo li to testirat ne mozemo jer ne smijemo zasaditi kanabis.

Nista vjerovat cemo kemoterapiji koja ima uspjesnost 0,924124% , istoj toj kemoterapiji koja je oslabila noru pa ova metoda ljecenja nije ni mogla uspjeti.

Svakako autorova tematika i zanimanje je vise nego zapanjujuce , samo eto nismo u mogucnosti pomoci mu.

#28:   Autor: simo031 Post Postano: 28.03.2013. 7:47

 Po mom mišljenju, farmaceutska industrija postala je nažalost industrija bolesti i smrti, a ne industrija zdravlja, kako se pokušava predstaviti. Temelj rada farmaceutske industrije, odavno već ne počiva na moralnim načelima, nego načelima brzog stvaranja profita. Shodno tome, sva istraživanja i projekti u farmaceutskoj industriji, mogu se provoditi, samo ako će primarni učinak biti generiranje profita kroz patentirani medikament. Moralna i zdravstvena načela, tu su gurnuta u drugi plan, jer brzi profit je u pravilu u sukobu sa moralom.

#29:   Autor: PEGY Post Postano: 28.03.2013. 9:50

http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/02/24/studije-marihuana-smanjuje-upotrebu-farmaceutskih-lijekova/


http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/02/05/vise-od-40-biljnih-spojeva-zaustavlja-sirenje-raka/

#30:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 28.03.2013. 10:10

fatrmaceuti mogu patentirati, i patentiraju svoj proizvod, ali taj patent traje samo 10 godina, nakon cega ostale firme imaju pravo proizvoditi genericke lijekove.

svi pricaju o marihuani, kanabisu, ali bi se u biti trebali bazirati na spoju THC koji spada u poriducu kanabinoida, a vezu se na istoimene receptore u mozgu. uglavnom da ne duljim, nas organizam proizvodi endogene opijate (endorfine, dinorfine i enkefaline) koji stvaraju osjecaj ugode i analgeziju. izvana uneseni kanabinoidi imaju slicno djelovanje kao i gore navedeni i to im je glavno djelovanje... do sada se ne zna ubijaju li stanice raka ili ne, ali se pouzdanoi zna da ljudima oboljelim od raka umanjuju osjecaj boli i stvaraju im ugodu.

#31:   Autor: padobranac Post Postano: 28.03.2013. 11:04

Nije na odmet jacati imunitet sto prirodnim pripravcima kao sto su cajevi, a nije lose ni beta 1,3 glukanom.
Takodjer antiparazitni program nije na odmet. U svakom slucaju ne skodi. Ako ne skodi, znaci da koristi. O svemu navedenom ima more prica na forumima..pa izvolte.

#32:   Autor: PEGY Post Postano: 28.03.2013. 12:07

u svakom slućaju više mi se sviđa od kemoterapije

#33:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.04.2013. 21:20

Spore je napisao/la: ›
Ja tebi mogu postaviti protupitanje kako ti znas da kanabis ne pomaze ? Tesla se s profesorom iz elektrotehnike raspravljao jer je on vjerovao da se moze napraviti izmjenicna struja , a ovaj mu je rekao da se ne moze i covjek napravi.
Da, ali problem je što si sa Teslinim primjerom pokazao totalno krivu situaciju od one koju ranije u rečenici predlažeš, a znanstveno je netočna.
Dakle nešto ne postoji dok se ne dokaže da postoji te se to kao takvo nema što dokazivati da ne postoji jer je besmisleno. Može se jedino reči kako nešto ne postoji ili je ne moguće zato što se kosi sa određenim zakonim koji su ranije dokazani. No vidjeli smo da se neki mogu i pobit.

#34:  Re: Lijek za AIDS,rak... Autor: Spore Post Postano: 13.04.2013. 20:13

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1OyHanvUY28

Očito je lijek za rak dostupniji nego sto smo mislili

Reći svojem matičnm liječnika da ne želite kemoterapiju i umjesto toga želite usvojiti organski način života pun sokova i sirove prehrane za liječenje svojeg raka, može dovesti do toga da vas nazivaju 'ludim', ali isto tako ta "ludost" može spasiti život . U slučaju jednog čovjeka sa 3. fazom raka debelog crijeva i danom 60% šansom da živi najdulje pet godina pod kemoterapijom, on je odlučio odustati od kemoterapije i krenuti u prirodni zdravi stil života samo i biti više nego zadovoljan devet godina kasnije.

U 26. godini, Chris se suočio sa scenarijem noćne more i on jednostavno nije znao kako se s time nositi. Nakon posjeta onkologa, Chris je bio s dijagnozom 3. fazom raka debelog crijeva - koji se proširio daleko izvan samog debelog crijeva. Osim tumora veličine loptice za golf u svojem debelom crijevu koji je i dalje rasao, Chrisov rak se proširio na limfne čvorove. I sve se to dogodilo dva tjedna nego je Chris pripremao proslaviti Božić sa svojom obitelji.

To je točka u kojoj je mainstream (javni ) liječnici vrše pritisak na pacijenta u neposrednu i skupu akciju, zanemarujući 'alternativne' terapije kao neutemeljene i vrlo opasne. Chris se suočio se istim scenarijem. Isprva, on je podlegao željama liječnika i odlučio otići na operaciju.....ali...

#35:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 13.04.2013. 21:08

ja isto znam osobu koja je imala rak kolona i odustala je od kemoterapije, okrenula se "zdravom" zivotu (hrani, meditaciji, one famozne gljive i reikiju-koji je prakticirao godinama prije dijagnoze), pa mu je, ocekivano, rak metastazirao okolonaokolo i pozivio je godinu dana od operacije...

#36:   Autor: milo_moje Post Postano: 14.04.2013. 15:35

http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/03/30/kemikalije-iz-gljivica-ubijaju-stanice-raka/
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Lijek za AIDS,rak...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::