Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Osječki bogataši

#1:  Osječki bogataši Autor: Osječanin Post Postano: 10.09.2008. 12:25

Nije Ljubin nego Brankov... Very Happy

http://www.autoklub.hr/aktualno/istrazujemo/clanak/art-2008,9,9,BRANKO-OSTOVIC-ROLLS-ROYCE,4307.auto

#2:  Re: Osječki bogataši Autor: Callistemon Post Postano: 10.09.2008. 15:22

Čovjek ne skriva svoje imovinsko stanje - a to valjda znaci da je i poreze uredno plaćao! Da ih je bar više takvih!

#3:   Autor: no_name Post Postano: 10.09.2008. 15:28

ja sam jedan od bogatijih. Moj vozni park se procjenjuje na 7.000eur-a!

#4:   Autor: Callistemon Post Postano: 10.09.2008. 15:32

no_name je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam jedan od bogatijih. Moj vozni park se procjenjuje na 7.000eur-a!


ak je mjesecno... imas perspektivu! Samo naprijed! I ne zaboravi na porez drzavi koju volis Smile!

#5:   Autor: saba Post Postano: 10.09.2008. 17:08

ima se može se.... i ja bi da imam

#6:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.09.2008. 17:13

saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam

i tata bi sine Smile

#7:   Autor: Bastro Post Postano: 10.09.2008. 17:17

Callistemon je napisao/la: ›
Čovjek ne skriva svoje imovinsko stanje - a to valjda znaci da je i poreze uredno plaćao! Da ih je bar više takvih!


Zato je i na suđenju zbog moguće prijevare malih dioničara talijanske banke koja je kupila Sonic banku za 13 milijuna eura veću cijenu.

#8:   Autor: kopile Post Postano: 10.09.2008. 17:39

saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

#9:   Autor: mali_ivica Post Postano: 10.09.2008. 19:29

Ah netko si voli kupit auto, netko popit i pojest, netko čuvati pare u banci za "iduće naraštaje" ...

Brankec voli aute, ima novaca može si ih priuštit i nemože mu se zbog toga ništa zamjeriti...

#10:   Autor: Moira Post Postano: 11.09.2008. 8:11

Lizala sam asfalt kad sam vidjela tu novu Alfu..

#11:   Autor: mademoiselle Post Postano: 11.09.2008. 8:49

kopile je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.


svako ima svoj gust,,,a ak imas dovoljno love da to ostvaris , zasto ne?! pa makar to bilo preseravanje i kurčenje,,on si i to moze priustiti,, moze kak hoce!
kupio je i polikliniku iza supera, pa ce si napraviti stančić,,kontam da bi mogao kupiti i super da ima malo vrta osijek031.com smile

#12:   Autor: maniche Post Postano: 21.09.2008. 13:39

kopile je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.


sigurno bi, da imaš milijune, vozio clio:D

ti auti osim što služe za preseravanje,isto tako sadrže fantastične vozne karakteristike:)

#13:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.09.2008. 15:43

vidio ja nekidan rolls roycea na europske avenije al od svega mi je najjači vozač koji je sav važan i spika ja vozim rolls ko vas jebe miševi osijek031.com smile

#14:   Autor: zlusch Post Postano: 21.09.2008. 21:34

kopile je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

Kompleksi, kompleksi.... najbolje da svi vozimo Dacie onda kako ne bi došlo do raslojavanja društva.

Uvijek će netko jesti u boljem restoranu, imati veći stan, skuplje odijelo i luksuzniji auto. To jednostavno tako ide.

#15:   Autor: sokrat Post Postano: 21.09.2008. 21:39

ja da imam para ko blata...uuuuuu ja bi si kupio tamburu o kojoj već dugo,dugo sanjam.....
...i da....sestri bi otvorio vrtić o kojem sanja već punoooooooo godina....
i kupio bi si opel astru karavan.....

#16:   Autor: kopile Post Postano: 21.09.2008. 21:59

zlusch je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
ima se može se.... i ja bi da imam
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

Kompleksi, kompleksi.... najbolje da svi vozimo Dacie onda kako ne bi došlo do raslojavanja društva.

Uvijek će netko jesti u boljem restoranu, imati veći stan, skuplje odijelo i luksuzniji auto. To jednostavno tako ide.
Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

#17:   Autor: magy Post Postano: 21.09.2008. 22:35

Nisam ljubomorna na tog covjeka koji ima tolike aute.Samo me zanima jel to Brankec sto ima vilu kod emezzete?za banku sam cula i znam di su bile sve,al tog covjeka nisam vidjala,jel on opce osjecanin??

#18:   Autor: euchrid Post Postano: 21.09.2008. 23:05

baš mi ružan taj auto

#19:   Autor: sokrat Post Postano: 21.09.2008. 23:35

ima on onu kuću u raisnerovoj s onim silnim kamerama.....

#20:   Autor: Frost Post Postano: 22.09.2008. 0:30

kopile je napisao/la: › ]Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

ja bi ipak rekao da je stvar kompleksa.

jel čovjek trebao potrošit novce na neku firmu preko koje bi varao državu kako bi zaradio koji milijun više? izgleda da je trebao, kako bi ti i tebi slični mogli kenjat kako eto on ima tu firmu i vara državu, bez uvrede. ubit će vas kompleksi, kako je to zlusch i napisao.

neki ljudi troše na otvaranje restorana, neki grade zgrade, neki muljaju s novcima... on je odlučio SVOJ novac uložiti u aute. čovjek je izborom automobila pokazao da ima ukus za iste, jer se uz taj Rolls u njegovoj garaži nalaze i Aston Martin DB9, Alfa Romeo 8C Competizione (kojih ima samo 500 komada u cijelom svijetu), Porsche 911 Turbo, Ferrari 612 Scaglietti... Štoviše, ja sam čak i sretan što je jedan super ekskluzivan auto kao što je 8C završio u Osijeku Smile pazi, ne Zagrebu, ne Splitu...već u Osijeku.

Rolls Royce je sinonim za mnogo stvari, ali praktičnost... teško Very Happy a nekako mislim da g. Ostović to zna Smile osijek031.com smile uostalom, on se često vozi kroz Baranju svojim autima, a za ove baranjske katastrofalne ceste Rolls je kao stvoren za ugodno i udobno kotrljanje po cesti.

al da je ogroman, ogroman je osijek031.com smile

#21:   Autor: zlusch Post Postano: 22.09.2008. 7:23

kopile je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Ja nebi.Jedina svrha tih auta je preseravanje i kurčenje.

Kompleksi, kompleksi.... najbolje da svi vozimo Dacie onda kako ne bi došlo do raslojavanja društva.
Ne,to nije stvar kompleksa nego mjere koja mnogima nedostaje,a u krajnjoj liniji to je stvar praktičnosti jer je velika večina supersportskih auta i 5 metarskih limuzina jednostavno nepraktična za vožnju po gradu.

Pazi kako smo brzo došli s kurčenja i preseravanja na mjeru i praktičnost Wink

Ne znam koliko si obišao malo okolo.... ja ti mogu posvjedočiti po kakvim sve gudurama i drumovima voze auti čije mjesečno lizanje stoji kao moja polugodišnja netto plaća.

Ako Brankeca to veseli, nek se veseli.... ja bih skoro isto tako da imam love, odnosno, da mi mjesečna rata za dotični predstavlja sasvim podnošljivo opterećenje kućnog budžeta.

#22:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 22.09.2008. 10:28

Ako je čovjek pošteno zaradio svejedno mi je jel vozi BMX ili Rolls Royce

#23:   Autor: tayllor Post Postano: 23.09.2008. 6:49

Za one neupučene, skoro svaki od tih nabrojanih automobila nije poput auta koje mi svakodnevno koristimo, već je to isto kao jedna vrsta ulaganja! Za neke od njih vrijednost neće godinama opadati več će rasti, tako da osim što je to skup hobi koji si rijetko mogu priuštiti isto tako je i profitabilan, i ako čovjeka to čini sretnim-samo naprijed!!!

#24:   Autor: betty Post Postano: 23.09.2008. 10:07

ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

#25:   Autor: faktor-x Post Postano: 23.09.2008. 10:14

nek ih doveze na sajam antikviteta pa nek parkira odmah pored titove slike i domobranskih značaka i izvjesi cijenu na komadu kartona

#26:   Autor: zlusch Post Postano: 23.09.2008. 10:24

betty je napisao/la: ›
ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Teško da će ikada ijedan auto vremenom dobiti na vrijednosti kao nekakva nekretnina ili plac.

Pustite čovjeka da se gušta....

#27:   Autor: MissTake Post Postano: 23.09.2008. 10:31

da si imam love kupit takav auto stalo bi mi do mišljenja sugrađana(o kupovini-vožnji) isto kao i do gledanja Big Brothera

#28:  Re: Osječki bogataši Autor: pumpkin Post Postano: 23.09.2008. 12:47

Kak sam ja sretan čovjek. Ni ne obraćam pažnju i puca mi ku*ac tko šta ima, vozi ne vozi, ja sam sebi najbogatiji čovjek na svijetu, sretna baš ovako kako jesam. A da sam bogata kao oni, pucao bi mi opet ku... , tako da mi je svejedno. Very Happy

#29:   Autor: tayllor Post Postano: 23.09.2008. 13:01

Arrow

Zadnja promjena: tayllor; 23.09.2008. 13:04; ukupno mijenjano 1 put.

#30:   Autor: tayllor Post Postano: 23.09.2008. 13:03

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
betty je napisao/la: ›
ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Teško da će ikada ijedan auto vremenom dobiti na vrijednosti kao nekakva nekretnina ili plac.

Pustite čovjeka da se gušta....


Vidi se da nisi baš upučen u skupe automobile. Evo uzeti ču odmah za primjer mercedes SLR za kojega je navedeno kako ga je naručio-isti takav je kupio Davor Šuker odmah po izlasku toga modela za 2 500 000 milijuna kn-nakon godinu dana prodao ga je nekom rusu za 3 500 000 milijuna kuna-zar to nije dobar poslovni potez!?
Tako će vjerovatno biti za večinu Ostovićevog voznog parka!

#31:   Autor: daddos Post Postano: 23.09.2008. 14:13

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
betty je napisao/la: ›
ja mislim da on osim što voli aute to više kupuje kao investiciju,netko ulaže u nekretnine,netko u aute,možda je odlučio zaradit na svom hobiju,u zg vlasnik martimexa skuplja antikvitete,čovjeku je to strast ali i vrijedna investicija.

Teško da će ikada ijedan auto vremenom dobiti na vrijednosti kao nekakva nekretnina ili plac.

Pustite čovjeka da se gušta....


Slažem se treba pustiti čovjeka da gušta..ali što se tiče vrijednosti automobila tu sam siguran da če Alfa 8c kroz izvjesno vrijeme biti barem dvostruko vrijednija...koliko su ih sklopili samo 500 komada?

#32:   Autor: zlusch Post Postano: 23.09.2008. 14:23

tayllor je napisao/la: ›
Vidi se da nisi baš upučen u skupe automobile. Evo uzeti ču odmah za primjer mercedes SLR za kojega je navedeno kako ga je naručio-isti takav je kupio Davor Šuker odmah po izlasku toga modela za 2 500 000 milijuna kn-nakon godinu dana prodao ga je nekom rusu za 3 500 000 milijuna kuna-zar to nije dobar poslovni potez!?

Kao ni ti u osnove materinjeg jezika.

A gledaj, na način kupi-jeftinije / prodaj-skuplje svoja su bogatstva stekli mnogi današnji lovatori. Tako možeš kupiti i kilu banana po 8 kn, a prodati ih na drugoj tržnici po 12. Zaradio si 50% a nisi mrdnuo prstom. A sad zamisli da si preprodao dva broda banana.

Ovo što ti pišeš za Šukera nije pravilo.

#33:   Autor: zlusch Post Postano: 23.09.2008. 14:25

pumpkin je napisao/la: ›
Kak sam ja sretan čovjek. Ni ne obraćam pažnju i puca mi ku*ac tko šta ima, vozi ne vozi, ja sam sebi najbogatiji čovjek na svijetu, sretna baš ovako kako jesam. A da sam bogata kao oni, pucao bi mi opet ku... , tako da mi je svejedno. Very Happy

U prvoj rečenici si muško, u 3/4 druge rečenice također, a onda se misteriozno pretvaraš u ženu. U trećoj opet natrag u muško.
Jel to tebe ovako svaki dan? Wink

#34:   Autor: roca Post Postano: 23.09.2008. 14:40

Bila sam prije nekoliko godina kod njega na razgovoru za posao.
Čovjek samom svojom pojavom, znanjem, stavom (nekurčevitim), manirima itd. budi poštovanje.
Jedino...posao nisam prihvatila jer je bio škrt na parama Smile

#35:   Autor: zlusch Post Postano: 23.09.2008. 14:45

roca je napisao/la: ›
Bila sam prije nekoliko godina kod njega na razgovoru za posao.
Čovjek samom svojom pojavom, znanjem, stavom (nekurčevitim), manirima itd. budi poštovanje.
Jedino...posao nisam prihvatila jer je bio škrt na parama Smile

Bio sam i ja... pred poprilično godina, kad je napustio videotekarstvo i bacio se u informatički biznis osnovavši tvrtku Kogyo (ako sam dobro zapamtio). Tražili su programere i ja bio na razgovoru, s njim osobno. Mene je impresioniralo to što je točno znao što traži i imao viziju cijelog biznisa.

Srećom, nije mi se javio natrag pa sam našao drugi posao... raznovrsniji i bolje plaćen Wink

#36:   Autor: Anastazija Post Postano: 23.09.2008. 18:48

zlusch je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la: ›
Kak sam ja sretan čovjek. Ni ne obraćam pažnju i puca mi ku*ac tko šta ima, vozi ne vozi, ja sam sebi najbogatiji čovjek na svijetu, sretna baš ovako kako jesam. A da sam bogata kao oni, pucao bi mi opet ku... , tako da mi je svejedno. Very Happy

U prvoj rečenici si muško, u 3/4 druge rečenice također, a onda se misteriozno pretvaraš u ženu. U trećoj opet natrag u muško.
Jel to tebe ovako svaki dan? Wink


Čovjek je imenica muškoga roda. Ne postoji čovjekica.

#37:   Autor: Frost Post Postano: 23.09.2008. 19:18

daddos je napisao/la: › ali što se tiče vrijednosti automobila tu sam siguran da če Alfa 8c kroz izvjesno vrijeme biti barem dvostruko vrijednija...koliko su ih sklopili samo 500 komada?

8C je proizveden u 500 komada, 8C Spyder također u 500 komada.

#38:   Autor: daddos Post Postano: 23.09.2008. 20:01

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la: › ali što se tiče vrijednosti automobila tu sam siguran da če Alfa 8c kroz izvjesno vrijeme biti barem dvostruko vrijednija...koliko su ih sklopili samo 500 komada?

8C je proizveden u 500 komada, 8C Spyder također u 500 komada.

Spydera nisam ni vidio,ali ovaj zato izgleda ajme dobro...

#39:   Autor: tayllor Post Postano: 24.09.2008. 7:03

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
tayllor je napisao/la: ›
Vidi se da nisi baš upučen u skupe automobile. Evo uzeti ču odmah za primjer mercedes SLR za kojega je navedeno kako ga je naručio-isti takav je kupio Davor Šuker odmah po izlasku toga modela za 2 500 000 milijuna kn-nakon godinu dana prodao ga je nekom rusu za 3 500 000 milijuna kuna-zar to nije dobar poslovni potez!?

Kao ni ti u osnove materinjeg jezika.

A gledaj, na način kupi-jeftinije / prodaj-skuplje svoja su bogatstva stekli mnogi današnji lovatori. Tako možeš kupiti i kilu banana po 8 kn, a prodati ih na drugoj tržnici po 12. Zaradio si 50% a nisi mrdnuo prstom. A sad zamisli da si preprodao dva broda banana.

Ovo što ti pišeš za Šukera nije pravilo.


Odakle ti znaš koji je moj materinji jezik!? osijek031.com smile
To što ti uzimaš za primjer kupovanja apsolutno nema veze sa tim automobilima jer se to radi o kolekcionarskim vrijednostima, pogotovo taj SLR kojega je gotovo nemoguće kupiti osim od nekog kolekcionara koji-ako ti ga uopće bude htio prodati-će tražiti za njega puno više love od nabavne cijene. Tako je pravilo sa svim automobilima koji su proizvedeni u malim serijama!!

#40:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 7:25

tayllor je napisao/la: ›
Odakle ti znaš koji je moj materinji jezik!? osijek031.com smile

Vidiš, o tom nisam razmišljao... oprošteno ti je isključivo ako si Slovenac. Inače, nema isprike Wink
tayllor je napisao/la: ›
To što ti uzimaš za primjer kupovanja apsolutno nema veze sa tim automobilima jer se to radi o kolekcionarskim vrijednostima, pogotovo taj SLR kojega je gotovo nemoguće kupiti osim od nekog kolekcionara koji-ako ti ga uopće bude htio prodati-će tražiti za njega puno više love od nabavne cijene. Tako je pravilo sa svim automobilima koji su proizvedeni u malim serijama!!

Gle... daleko od toga da ne možeš u jednom trenutku takav auto prodati nekome za više para. No, još me uvijek nisi uvjerio da je na tome veća zarada nego na nekretninama. Niti si me uvjerio da na svakom od tih auta zaradiš milijun kuna za godinu dana.

#41:   Autor: pumpkin Post Postano: 24.09.2008. 7:31

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Kak sam ja sretan čovjek. Ni ne obraćam pažnju i puca mi ku*ac tko šta ima, vozi ne vozi, ja sam sebi najbogatiji čovjek na svijetu, sretna baš ovako kako jesam. A da sam bogata kao oni, pucao bi mi opet ku... , tako da mi je svejedno. Very Happy

U prvoj rečenici si muško, u 3/4 druge rečenice također, a onda se misteriozno pretvaraš u ženu. U trećoj opet natrag u muško.
Jel to tebe ovako svaki dan? Wink


Pod čovjek smatram ljudsko biće Smile . Ja sam žensko ljudsko biće, nisam biseksualac, pardon, dvospolac. Umorna sam pa ni ne pazim kako pišem. Ispričavam se povrijeđenima. Smile


Zadnja promjena: pumpkin; 24.09.2008. 9:24; ukupno mijenjano 1 put.

#42:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 7:45

pumpkin je napisao/la: ›
Pod čovjek smatram ljudsko biće Smile . Ja sam žensko ljudsko biće, nisam biseksualac. Umorna sam pa ni ne pazim kako pišem. Ispričavam se povrijeđenima. Smile

Trebala (trebao?) si napisati da ti puca ku*ac za povrijeđene, a ne im ovako ići niz dlaku.... Wink

#43:   Autor: pumpkin Post Postano: 24.09.2008. 9:25

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Pod čovjek smatram ljudsko biće Smile . Ja sam žensko ljudsko biće, nisam biseksualac. Umorna sam pa ni ne pazim kako pišem. Ispričavam se povrijeđenima. Smile

Trebala (trebao?) si napisati da ti puca ku*ac za povrijeđene, a ne im ovako ići niz dlaku.... Wink


What´s your problem? Ajd, ispričavam ti se još jednom, tebi i svima koje je moj post uvrijedio, povrijedio, ponizio i šta ti ja znam šta.

#44:   Autor: zlusch Post Postano: 24.09.2008. 9:41

pumpkin je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Trebala (trebao?) si napisati da ti puca ku*ac za povrijeđene, a ne im ovako ići niz dlaku.... Wink

What´s your problem? Ajd, ispričavam ti se još jednom, tebi i svima koje je moj post uvrijedio, povrijedio, ponizio i šta ti ja znam šta.

Bundevo draga.... kakvo crno vrijeđanje i ponižavanje? Ajd se smiri, popij jednu ljutu, duboko udahni i skuži da nisi na forum došla tjerati nekakvu pravdu, već se dobro zabaviti, a možda nešto i naučiti. OK?

#45:  Re: Osječki bogataši Autor: epona Post Postano: 24.09.2008. 10:25

Bilo bi mi dosadno kad bi bila bogata Very Happy Very Happy ! Bolje ovako crnčiti od jutra do sutra i neprekidno slagati tisućice na računu Laughing osijek031.com smile

#46:   Autor: tayllor Post Postano: 24.09.2008. 16:07

zlusch je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Odakle ti znaš koji je moj materinji jezik!? osijek031.com smile

Vidiš, o tom nisam razmišljao... oprošteno ti je isključivo ako si Slovenac. Inače, nema isprike Wink
tayllor je napisao/la: ›
To što ti uzimaš za primjer kupovanja apsolutno nema veze sa tim automobilima jer se to radi o kolekcionarskim vrijednostima, pogotovo taj SLR kojega je gotovo nemoguće kupiti osim od nekog kolekcionara koji-ako ti ga uopće bude htio prodati-će tražiti za njega puno više love od nabavne cijene. Tako je pravilo sa svim automobilima koji su proizvedeni u malim serijama!!

Gle... daleko od toga da ne možeš u jednom trenutku takav auto prodati nekome za više para. No, još me uvijek nisi uvjerio da je na tome veća zarada nego na nekretninama. Niti si me uvjerio da na svakom od tih auta zaradiš milijun kuna za godinu dana.


He he, pa nije mi ni bila namjera nekoga uvjeravati da se može bolje zaraditi na autima nego na nekretninama, niti zaraditi na "svakom" od tih automobila milijun kuna, nego sam samo konstatirao za neke članove foruma koji nisu upućeni u kolekcionarske automobile, kako oni nisu samo za preseravanje već da osim užitka koji pružaju, mogu biti i dodatni izvor zarade ljudima koji imaju novca (nažalost)!!!

#47:   Autor: Circa Post Postano: 25.09.2008. 8:54

A jebemu krušnu mrvu...
Da si mogu priustit aute koje zelim, garaza bi mi slicno izgledala, uz nekoliko dotaka Smile
Lik ima i moze pa zasto ne bi...
Svi smo ljubomorni...

#48:  Re: Osječki bogataši Autor: Ivan Post Postano: 18.11.2008. 11:18

ja am nezdravi siromah

#49:   Autor: padobranac Post Postano: 18.11.2008. 11:54

svi siromasi su nezdravi..
svaki dan jedu govna..
Ivan je napisao/la: ›
ja am nezdravi siromah
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Osječki bogataši


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::