Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove

#1:  Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove Autor: Goran Flauder Post Postano: 09.07.2008. 19:22

Gradonačelnik Gordan Matković još je u petak osjetio slabost i vrtoglavicu, zbog čega je i povratio, a danas ujutro jedva je ustao. Ipak, otišao je na potpisivanje ugovora o sufinanciranju obnove Divaltove ulice, zakazano za 10 sati u Uredu župana na Trgu A. Starčevića. Potom se, zbog slabosti, vratio kući, pa ga je posjetila i ekipa hitne pomoći. Nakon površnog pregleda odvezli ga na temeljitije pretrage u bolnicu, gdje su ga na Klinici za neurologiju stabilizirali terapijom. Predstojnica, dr. Silva Soldo izjavila je kako mu je sada najvažnije da se neko vrijeme odmori.

Matković nam je rekao kako ga je iscrpila dugotrajna sjednica Gradskog vijeća u ponedjeljak, za koju je morao proučiti stotine dokumenata. Priznao je i da će morati promijeniti životne navike, jer često ništa ne pojede za doručak, a na poslu popije nekoliko kava. I supruga mu je, kaže, rekla da se preforsirao s poslom te bi se morao odmoriti, jer bi ga tempo kojim radi otkad je postao gradonačelnik, mogao ozbiljnije stajati zdravlja. Stoga će, najvjerojatnije, ipak uzeti nekoliko dana odmora kako ne bi bio prisiljen „odmarati“ duže vrijeme pod nadzorom liječnika.



Ugovor o sufinanciranju rekonstrukcije Divaltove ulice vrijedan 12 milijuna kuna, danas je potpisao s domaćinom Krešimirom Bubalom i s ravnateljem Županijske uprave za ceste, Tihomirom Glavašem. Njime se Županija obvezala izdvojiti četiri milijuna kuna za obnovu dijela Divaltove ulice, istočno od kružnog toka na Hutlerovoj do Velebitske, dok će se preostali novac osigurati u gradskom proračunu.

Gradonačelnik Matković tom je prigodom najavio kako će gradnja tramvajske pruge prema Bikari na Jugu II, što je jedan od predizbornih projekata HSP-a, početi još ove godine. Za tu je namjenu prigodom nedavne obnove dijela Divaltove od spomenutog kružnog toka do križanja s Trpimirovom i dalje s Vinkovačkom, ostavljen koridor na sjevernoj strani ulice, gdje će se postavljati pruga.

Župan Bubalo napomenuo je da to neće predstavljati veći trošak nego da je pruga postavljena u vrijeme nedavnog obnavljanja te ulice, ali će donekle ometati odvijanje prometa. Idućih godina planiran je prelazak pruge preko novog mosta kojim bi se Velebitska ulica spojila sa Zelenim poljem, a pruga zatvorila krug kod tramvajskog okretišta.

Matković je najavio i kako za nekoliko dana kreće kompletna obnova Divaltove, od kružnog toka do Velebitske, u dužini od kilometra i pol.

- Promijenit će se sve instalacije, postaviti novi kolnik i nogostupi, izgraditi biciklističke staze, postaviti javna rasvjeta, vodoopskrbna mreža i odvodnja te urediti hortikultura, rekao je gradonačelnik.

- Županija je u obnovu županijskih cesta u Osijeku prošlih nekoliko godina uložila 22 milijuna kuna. Za mjesec dana završit će obnova Gundulićeve ulice (1.930.000 kn), a kreće i obnova Trpimirove ulice. Na križanju s Divaltovom, u blizini nove sportske dvorane, izgradit će se kružni tok. Uređenjem ceste u Tvrđavici i na ulasku u Višnjevac, završit će obnova županijskih cesta u Osijeku, zaključio je Bubalo.

Autor: Goran Flauder

#2:   Autor: zeros Post Postano: 09.07.2008. 19:28

Pozlilo mu od cifre koja iznosi 12 milijuna kuna....

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 09.07.2008. 20:02

to ga cirka spakovo osijek031.com smile

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 09.07.2008. 21:14

najeo se loše janjetine

#5:   Autor: morgan Post Postano: 09.07.2008. 21:38

živo me zanima kako će tramvaj vozit preko kružnog toka a pogotovo kako će napravit most kod Velebitske ulice? tu je šećerana, tu je Ina i ostale polumrtve firme...gdje će to čudo započinjati a gdje završavati? ići će iz kruga šećerane pred sam kolni ulaz u Inu? ništ jasno....a to što se gradonačelnik razbolio...mora da su mu djeca i supruga uvalili kakv virus donešen iz Unikomova odmarališta...

#6:   Autor: TataMata Post Postano: 09.07.2008. 23:02

morgan je napisao/la: ›
....a to što se gradonačelnik razbolio...mora da su mu djeca i supruga uvalili kakv virus donešen iz Unikomova odmarališta...


To što si ovdje napisao toliko je nisko da ne zaslužuje niti odgovor (stvarno imaš problema, ali ozbiljnih).
Bilo bi primjerenije zaželjeti čovjeku ozdravljenje i pomisliti kako se osjećaju njegova djeca i supruga u ovom trenutku. Reći ću samo da te može biti sram!

#7:  Re: Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove Autor: dino_bno Post Postano: 09.07.2008. 23:09

Ma njegova sramota! Gordane, sve najbolje, brzo ozdravljenje, i samo tak nastavi!

#8:   Autor: Uma Post Postano: 09.07.2008. 23:20

koliko ljudi pada u nesvjest pa nikom ništa!
i od moje babe legica neki dan pala u nesvjest pa nije pisalo u novinama ništa!
ali eto,neka on ozdravi....

#9:  Re: Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove Autor: mvarga Post Postano: 10.07.2008. 7:44

Nisam baba Jaga ali 'ebeš mi sve ako čovjek nema mononukleozu.
Neki dan ga slušam kako jedva govori. Teško hoda i sav je podbuhli. To nije od janjetine, to je ne'št drugo.
Ajde Gordane, makni se od Soldinice i daj nek' te pregleda Ugljenko. Bit' će da ti nešt' drugo nije kako treba, a ne živci.

Osim toga, bez zlobe, ja već godinama ne doručkujem redovito, popijem 10 kava dnevno, stariji sam i radim za privatnika. I nje me orušilo. GM se bavi sportom, drži kile pod kontrolom, radio je u gradskim firmama i službama. Znači definitvno je neka boleština.

TataMata je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: › ....a to što se gradonačelnik razbolio...mora da su mu djeca i supruga uvalili kakv virus donešen iz Unikomova odmarališta...
To što si ovdje napisao toliko je nisko da ne zaslužuje niti odgovor (stvarno imaš problema, ali ozbiljnih).
Bilo bi primjerenije zaželjeti čovjeku ozdravljenje i pomisliti kako se osjećaju njegova djeca i supruga u ovom trenutku. Reći ću samo da te može biti sram!

I za TATA MATU: Svaka javna osoba pristaje na pogodbu s Vragom kada se prihvaća funkcije. Stoga smiješ pljuvati čovjeka do besvjesti, hebati ga uzduž i poprijeko, skidati ga s vlasti i podmetnuti mu klip kad god hoćeš jer to ide uz funkciju. Kako će tko to raditi vlastiti je izbor. Morgan ima pravo pljuvati po GM koliko i kako hoće jer se radi o javnoj osobi. Ti, pošto si u njegovoj službi, imaš manje pravo od nas ostalih proglašavati što je nisko i tko bi se trebao zbog čega sramiti. Zato ne komentiraj takve stvari jer praviš branjenom medvjeđu uslugu. I uz to, ako ti voliš GM, drugi možda ne dijele tvoje mišljene i smije ih radovati njegovo loše stanje. Nije kršćanski, al' je legitimno.

Eh, Morgan, stvarno ti je komentar nizak. Od fore si napravio forsu. Ne moraš se svog komentara sramiti niti mislim da imaš problema ali sam više zagovornik da se čovjeka razvlači kad je zdrav-prav. Kad heklaš nekog kome nije dobro on to niti ne primjećuje jer zdrav čovjek ima tisuće želja, a bolestan samo jednu. Pusti ga da prizdravi pa navali.


Zadnja promjena: mvarga; 10.07.2008. 7:53; ukupno mijenjano 2 put/a.

#10:   Autor: nonblank Post Postano: 10.07.2008. 7:52

Uma je napisao/la: ›
koliko ljudi pada u nesvjest pa nikom ništa!
i od moje babe legica neki dan pala u nesvjest pa nije pisalo u novinama ništa!
ali eto,neka on ozdravi....


mislim da se radi o lošoj procjeni novinara..definitivno su trebali izvjestiti i o zdravstvenom stanju legice tvoje babe

#11:   Autor: bule skar Post Postano: 10.07.2008. 10:34

No činjenica je da nije jasno kako će voziti taj tramvaj.
Da li to znači da ću sjesti na tramvaj kod Bijelo plavih i onda se do centra voziti preko Zelenog polja???

Postoji li negdje na netu studija, izgled buduće trase?

#12:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 11:27

nonblank je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
koliko ljudi pada u nesvjest pa nikom ništa!
i od moje babe legica neki dan pala u nesvjest pa nije pisalo u novinama ništa!
ali eto,neka on ozdravi....


mislim da se radi o lošoj procjeni novinara..definitivno su trebali izvjestiti i o zdravstvenom stanju legice tvoje babe

tako je,ona bar nije lopov i ne ljubi guzicu Đapiću!

#13:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 10.07.2008. 11:50

Na stranu zdravstveno stanje. Ukoliko zbog zdravlja neka osoba ne može obavljati funkciju, slijedi ostavka (barem u normalnim zemljama - mi smo pak svjedoci vremena u kojem je senilni starac nagrižen karcinomom godinama bio predsjednik, a da je isto skrivao zajedno sa svom svojom hordom dupelizaca - od kojih se neki danas smatraju važnim političarima).

Ukoliko zdravlje ne ugrožava funkciju, ne zanima nas, osim ljudski - nek svatko ozdravi.

Ne bi bilo dobro da ovaj problem prikrije nove afere koje nam servira Hsp u Osijeku. Krenimo redom - milijunske dubioze gradskih tvrtki bez ikakve odgovornosti i opravdanja, svinjarija u Ružinoj, moguće namještanje natječaja za odlagalište otpada (i to prebacivanjem posla na toliko spominjani Unikom, pa prenošenjem istog na obrt trgovca automobilima Lozića - koji je, gle čuda, baš ustupio svoja vozila u kampanji), suluda ideja prodaje dijela najvrijednijeg gradskog prostora između hotela Osijek i Essekera...

Imamo se mi čime baviti, zdravstveni problemi su sporedni. Uostalom, ljudi ovdje s pravom pitaju kako će to sve u Divaltovoj uopće izgledati - i najvažnije, čekaju li nas opet katastrofalne gužve - da je ekipa pričekala da se skupe novci za tramvajsku prugu, sve bi bilo gotovo u prvom valu uređenja, ovako opet slijede radovi - to je izgleda stil gradnje Hsp-ovaca, zašto sve napraviti odjednom, kad možeš dvaput (primjerice, Vinkovačka dvaput uređivana, dvorana u dva natječaja, Reisnerova u tko zna koliko faza, itd., itd.).

#14:   Autor: Nave Post Postano: 10.07.2008. 12:37

off topic pitanje :
Sto to Bubalo ima na desnoj ruci?
Very feminine touch.. Confused

#15:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 13:14

Nave je napisao/la: ›
off topic pitanje :
Sto to Bubalo ima na desnoj ruci?
Very feminine touch.. Confused

to je narukvica prijateljstva od Glavaša Wink

#16:   Autor: Loona Post Postano: 10.07.2008. 13:39

Da, zbilja je narukvica prijateljstva. Vidjela ja izbliza i stvarno mi nije bilo jasno.. ok, ako mu je draga, ali ipak ne priliči odjelu, kravati i županu u akciji...

On topic
morgan je napisao/la: ›
živo me zanima kako će tramvaj vozit preko kružnog toka a pogotovo kako će napravit most kod Velebitske ulice? tu je šećerana, tu je Ina i ostale polumrtve firme...gdje će to čudo započinjati a gdje završavati? ići će iz kruga šećerane pred sam kolni ulaz u Inu? ništ jasno


Ni meni jasno.. ja u tom "polumrtvom" dijelu radim i ne kužim kako oni misle sprovesti tramvajsku prugu, kada se tu nalazi i želježnički prijelaz.. don't understand.. osijek031.com smile

#17:   Autor: TataMata Post Postano: 10.07.2008. 14:10

mvarga je napisao/la: ›
Eh, Morgan, stvarno ti je komentar nizak. Od fore si napravio forsu. Ne moraš se svog komentara sramiti niti mislim da imaš problema ali sam više zagovornik da se čovjeka razvlači kad je zdrav-prav. Kad heklaš nekog kome nije dobro on to niti ne primjećuje jer zdrav čovjek ima tisuće želja, a bolestan samo jednu. Pusti ga da prizdravi pa navali.

Vidiš da se slažemo, komentari koji su u smislu kritike vlasti i prijedloga u svezi boljitka su ok, ali ne mislim da u bilo kome trenutku treba spominjati obitelj, a posebice djecu u bilo kome kontekstu.
Za tako nešto nema opravdanja i nadasve nije korektno. Gordan mi je prijatelj i moji komentari ni u kome slučaju nisu stoga što sam, kako kažeš-"u njegovoj službi" jer nisam, ali dozvoliti ćeš da stoga povremeno i reagiram na gluposti koje prevrše određenu mjeru civiliziranog komentiranja.

#18:  Re: Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove Autor: Ed Wood Post Postano: 10.07.2008. 15:36

Piše danas Glas Sl. da Matković kaže da je razlog kolapsa što radi 22 sata nadan. E to mi nije jasno. Šta valjda spava od 4-6 pa onda rješava komunalne probleme sve do 4 ujutro slijedećeg dana? Question
Ako je istina onda je čovjek luđak- razumnom bi bilo jasno da to vodi u propast. Ako nije onda laže po novinama.

#19:   Autor: dino_bno Post Postano: 10.07.2008. 16:26

Uma je napisao/la: ›
nonblank je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
koliko ljudi pada u nesvjest pa nikom ništa!
i od moje babe legica neki dan pala u nesvjest pa nije pisalo u novinama ništa!
ali eto,neka on ozdravi....


mislim da se radi o lošoj procjeni novinara..definitivno su trebali izvjestiti i o zdravstvenom stanju legice tvoje babe

tako je,ona bar nije lopov i ne ljubi guzicu Đapiću!


Ma znaš ko ti ljubi guzicu Đapiću!

#20:   Autor: dino_bno Post Postano: 10.07.2008. 16:31

A čuj radi čovjek dosta...inače sigurno bi osto duže na moru da.....On, ako nis drugo(po nekim), za razliku od svih prethodnika ulaze velik trud i "uzivljen" je u svoju funkciju!

#21:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 16:52

pa de prosvijetli nas, i tako si poceo pisati samo da bi obranio tzv gradonačelnika....hajde.

#22:   Autor: dino_bno Post Postano: 10.07.2008. 16:55

nisam se ja zbog tog registriro...ugl sam pljujete po njemu, bas bi volio vidit vas na njegovom mjestu, covjek bar nes radi....sta vi radite????....ladite jaja(ne svi)....pa drugi put se ti kandidiraj za gradonacelnika pa da te vidimo!

#23:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 16:57

a šta on to radi? šta je on konkretno napravio?

#24:   Autor: dino_bno Post Postano: 10.07.2008. 17:12

Tek je došo na vlast, sve ce izaci na vidjelo.....nemoze se to tek tak preko noci!!!! Kad pogledas malo bolje razvoj osijeka u zadnje 3-4 godine.....sve ti je jasno(naravno ne govorim tu o zaslugama matkovica nego o ondasnjoj vlasti)..............doro sad nek ostane na tom na cemu je...dost o ovoj temi.....

#25:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 17:31

eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!

#26:   Autor: dino_bno Post Postano: 10.07.2008. 17:39

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!


Joj, sta ti oces rec time da samo jedna osoba radi i to je to???
de ajde ne da mi se prepirat s tobom....jednostavno ga ne volis kao gradonacelnika i dobro...nemoras onda srat po njemu!

#27:   Autor: Uma Post Postano: 10.07.2008. 17:49

dino_bno je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): › eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!


Joj, sta ti oces rec time da samo jedna osoba radi i to je to???
de ajde ne da mi se prepirat s tobom....jednostavno ga ne volis kao gradonacelnika i dobro...nemoras onda srat po njemu!

radi?? nitko nije rekao da radi...više kako da kažem...krade,mulja....a Matković je marijoneta s kojom Đapić upravlja. Heh pa koliko god ja srala po njemu ti si tu pa ceš to lijepo oprati kao i do sada! ajde bog!

#28:   Autor: morgan Post Postano: 10.07.2008. 20:41

TataMata je napisao/la: ›
mvarga je napisao/la: ›
Eh, Morgan, stvarno ti je komentar nizak. Od fore si napravio forsu. Ne moraš se svog komentara sramiti niti mislim da imaš problema ali sam više zagovornik da se čovjeka razvlači kad je zdrav-prav. Kad heklaš nekog kome nije dobro on to niti ne primjećuje jer zdrav čovjek ima tisuće želja, a bolestan samo jednu. Pusti ga da prizdravi pa navali.

Vidiš da se slažemo, komentari koji su u smislu kritike vlasti i prijedloga u svezi boljitka su ok, ali ne mislim da u bilo kome trenutku treba spominjati obitelj, a posebice djecu u bilo kome kontekstu.
Za tako nešto nema opravdanja i nadasve nije korektno. Gordan mi je prijatelj i moji komentari ni u kome slučaju nisu stoga što sam, kako kažeš-"u njegovoj službi" jer nisam, ali dozvoliti ćeš da stoga povremeno i reagiram na gluposti koje prevrše određenu mjeru civiliziranog komentiranja.

šta nikad niste čuli za šalu? šta nije mogao čovjek doista dobiti nešto od djece ili nekog iz obitelji?
ma brižni ste mi vi...

#29:   Autor: hogar Post Postano: 10.07.2008. 21:21

Obzirom da kretena nije ubila (na žalost) pravna država umiješao se bog.
Od silnih laži i krađa dobio je što je zaslužio.
Sada sam može staviti na vagu karakter i osobnu pohlepu.
To nije od rada nego od nerada i laži, krađe i lopovluka. Jedino je podcijenio Boga.
Ne mora se nikada oporaviti (osim u glavi).

#30:   Autor: hogar Post Postano: 10.07.2008. 21:22

Želim mu što kasnije ozdravljenje ...

#31:   Autor: hogar Post Postano: 10.07.2008. 21:27

Moždani na žalost sigurno nije, jer mozga i nema,
možda je infarkt...?

#32:  Re: Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove Autor: Callistemon Post Postano: 10.07.2008. 22:38

pa i mnogi od nas reade dok ne zgotove posao, a ne od - do! A sto se ucinjenoga i zasluga tice... ja nekako mislim da bi se grad razvijao i da bi se gradilo i radilo da je bilo tko na vlasti - to je naprosto proces... rast i razvoj grada tko god njime vladao. Naravno finese ovise o 'vladaru' pa je to onda biciklisticka, umjesto necega drugoga... ali sve ce na kraju ipak doci na red. Samo neka se proracun puni, pa ce biti radova!

#33:   Autor: TataMata Post Postano: 10.07.2008. 23:06

hogar je napisao/la: ›
Moždani na žalost sigurno nije, jer mozga i nema,
možda je infarkt...?

Mislim da će te Helga riješiti kako i zaslužuješ....papučaru...

#34:   Autor: Frost Post Postano: 10.07.2008. 23:14

postajete iznimno neugodni.

#35:   Autor: mvarga Post Postano: 11.07.2008. 0:26

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › postajete iznimno neugodni.
I ne argumentirani. Prcajte ga argumentima, a ne nasladom o zdrastvenom stanju. Niti blizu mi nije po svjetonazoru al' ga neću razvlačiti zato što mu nije dobro. Razvlačit' ću ga kad ne bude radio dobro ali zdravo-pravog, a ne poluživog.

Matkoviću, ozdravi nam što prije da imamo koga prcati!


Zadnja promjena: mvarga; 11.07.2008. 11:35; ukupno mijenjano 1 put.

#36:   Autor: travulja Post Postano: 11.07.2008. 0:56

Very Happy

#37:   Autor: gaap Post Postano: 11.07.2008. 6:59

Možda je g. Kurtović zatražio da mu GM vrati onih 10.000 kuna od prošle godine koje mu je dao da takav siromašan kakav je odvede djecu na ljetovanje lani pa Gordanu skočio tlak od nevjerice. Ili to nije bila posudba, možda je mito bio... tko to zna...

Tata... de pitaj legu Gordana šta je Kurtović o tome pričao na saslušanju u policiji pa nam javi!

#38:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 11.07.2008. 7:59

gaap je napisao/la: ›
Možda je g. Kurtović zatražio da mu GM vrati onih 10.000 kuna od prošle godine koje mu je dao da takav siromašan kakav je odvede djecu na ljetovanje lani pa Gordanu skočio tlak od nevjerice. Ili to nije bila posudba, možda je mito bio... tko to zna...

Tata... de pitaj legu Gordana šta je Kurtović o tome pričao na saslušanju u policiji pa nam javi!


Novci za mito nisu bespovratna sredstva. GM je još mlad i neiskusan, pa su ga impresionirali Lozićevi automobili. Da, bilo bi zgodno da saznamo više.

#39:   Autor: Nave Post Postano: 11.07.2008. 9:47

bule skar je napisao/la: ›
No činjenica je da nije jasno kako će voziti taj tramvaj.
Da li to znači da ću sjesti na tramvaj kod Bijelo plavih i onda se do centra voziti preko Zelenog polja???

Postoji li negdje na netu studija, izgled buduće trase?


Postoji, eto capture screen-ova (op.a. ruzicasta linija je tramvajska pruga):

http://img79.imageshack.us/img79/3290/01il9.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/4471/02wf6.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/765/03yb9.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/8492/04sp8.jpg

autori generalnog urbanistickog plana :
http://img77.imageshack.us/img77/9840/05qz0.jpg

Ako zelite proucavati genaralni urbanisticki plan pjesackih, biciklistickih, i javnog gradskog prometa "skinete" ovaj dokument :
http://www.osijek.hr/dokumenti/urbanisticki_plan/prikazi/3_1_2_pjesacki_biciklist_javni_promet_model.dwf

Dokument je u dwf formatu za to vam treba free preglednik dwf dokumenata, link za download:
http://dwfcommunity.autodesk.com/products/autodesk-dwf-viewer.html

Ako netko zeli proucavati cjelokupan Urbanisti plan Osijeka :
http://www.osijek.hr/urbanisticki_plan.aspx

#40:   Autor: pajser Post Postano: 11.07.2008. 10:33

Znaci jos manje parkiralisnih mjesta za stanare Divaltove. Morat cu ici parkirati pred GPP.

#41:   Autor: TataMata Post Postano: 11.07.2008. 11:26

mvarga je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › postajete iznimno neugodni.
I ne argumentirani. Prcajte ga argumentima, a ne nasladom o zdrastvenom stanju. Niti blizu mi nije po svjetonazoru al' ga neću razvlačiti zato što mu nije dobro. Razvlačit' ću ga kad ne bude radio dobro ali zdravo-pravog, a ne poluživog.

Matkoviću, ozdravi nam što prije da imamo koga prcati!

Obzirom da prcati nisi stavio pod navodnike ti to izgleda misliš zaozbiljno... Smile

#42:   Autor: gaap Post Postano: 11.07.2008. 13:28

gaap je napisao/la: ›
Možda je g. Kurtović zatražio da mu GM vrati onih 10.000 kuna od prošle godine koje mu je dao da takav siromašan kakav je odvede djecu na ljetovanje lani pa Gordanu skočio tlak od nevjerice. Ili to nije bila posudba, možda je mito bio... tko to zna...

Tata... de pitaj legu Gordana šta je Kurtović o tome pričao na saslušanju u policiji pa nam javi!


tata, jel ti to odgovaraš na postove selektivno??

#43:   Autor: TataMata Post Postano: 11.07.2008. 13:44

Gaap,izvini ali ne želim ti pridavati pozornosti i polemizarati s tobom na osnovu tvojih nebuloza i izmišljotina. Budi mi zdrav i debel....

#44:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 11.07.2008. 15:02

Može ovo i bez izmišljotina.

1. U kojem su se automobilu Đapić i Matković vozili u kampanji?
2. Zašto je posao prebačen na Unikom ako je jasno da Unikom taj posao ne može odraditi?
3. Da li je normalno da Unikom posao prenese osobi pod 1.?
4. Da li je normalno da se takav posao povjeri obrtu - čovjek čak nije uspio ni otvoriti d.o.o.?
5. Što je bivši koncesionar radio krivo, da mu se zbog toga koncesija oduzme?

#45:   Autor: TataMata Post Postano: 11.07.2008. 15:44

Felt, za tebe vrijedi isto što i za gaapa + još je rano za kampanju, kud ste navrli....ostavite nešto i za jesen....

#46:   Autor: gaap Post Postano: 11.07.2008. 16:06

TataMata je napisao/la: ›
Felt, za tebe vrijedi isto što i za gaapa + još je rano za kampanju, kud ste navrli....ostavite nešto i za jesen....


boli mene kurki za kampanju...za razliku od tebe nisam indokrinirani član neke stranke niti bilo koga simpatiziram, uprvo suprotno, kritički gledam na vlast bez obzira tko ju čini.
Kurtovićevih deset tisuća kuna 'džeparca' koje je Matkoviću dao prošlo ljeto nije izmišljotina, kao ni to da je molio boga u muriji da ga stave na poligraf da ne ispadne druker.

#47:   Autor: TataMata Post Postano: 11.07.2008. 20:24

Samo ti pričaj, nisam baš vidio da "dereš" po nekoj drugoj stranci, a i ovo što pišeš (izmišljaš) nema veze s obnašanjem vlasti....

#48:   Autor: Sharon Post Postano: 14.07.2008. 8:14

S narukvicom djeluje dosta intelektualno...Žao mi je što moja pokojna baba nije živa, sigurno bi jedva čekala da se dokopa takve narukvice!Drago mi je da neki članovi naše lokalne vlasti i njihova svita imaju isti ukus kao i moja baba...Ako već ne po godinama, a ono - imaju sličan mentalni sklop i intelektualni diskurs...
Uma je napisao/la: ›
Nave je napisao/la: ›
off topic pitanje :
Sto to Bubalo ima na desnoj ruci?
Very feminine touch.. Confused

to je narukvica prijateljstva od Glavaša Wink

#49:   Autor: snaša Post Postano: 15.07.2008. 7:51

Nave je napisao/la (Pogledaj post): ›
Postoji, eto capture screen-ova (op.a. ruzicasta linija je tramvajska pruga):

http://img79.imageshack.us/img79/3290/01il9.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/4471/02wf6.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/765/03yb9.jpg
http://img522.imageshack.us/img522/8492/04sp8.jpg

autori generalnog urbanistickog plana :
http://img77.imageshack.us/img77/9840/05qz0.jpg

Ako zelite proucavati genaralni urbanisticki plan pjesackih, biciklistickih, i javnog gradskog prometa "skinete" ovaj dokument :
http://www.osijek.hr/dokumenti/urbanisticki_plan/prikazi/3_1_2_pjesacki_biciklist_javni_promet_model.dwf

Dokument je u dwf formatu za to vam treba free preglednik dwf dokumenata, link za download:
http://dwfcommunity.autodesk.com/products/autodesk-dwf-viewer.html

Ako netko zeli proucavati cjelokupan Urbanisti plan Osijeka :
http://www.osijek.hr/urbanisticki_plan.aspx


Fino, fino..samo do kad se planira sve to ostvariti ?
Izgleda mi sve nekako načičkano..i mislim da neće skoro biti završeno..a vidim da ima i nekakvih vjerojatno greškica..ali ok.

#50:   Autor: RKL Post Postano: 15.07.2008. 8:27

Svako malo pa ironični kontraargument počinje sa "Moja baba". Četvrti be stil šaljenja. Be more constructive with your feedback, rekao bi Hiphopopotamus...
Enivej, i mene zanima:
"2. Zašto je posao prebačen na Unikom ako je jasno da Unikom taj posao ne može odraditi?
5. Što je bivši koncesionar radio krivo, da mu se zbog toga koncesija oduzme?"

#51:   Autor: Sharon Post Postano: 15.07.2008. 8:58

C,c,c! Ma,vidi ti kako krčiteljima puteva jedne "udruge građana" smeta stil šaljenja koji su sami izmislili! Ma, što izmislili?! Doktorirali na njemu i mogu sve nas učiti o tome.Pa, mora i udruga malo biti tema na frorumu... Meni je već sumnjivo kako njih baš nitko ne dira ovdje...Ne znam zašto ne, pa djeluju i oni javno, i to jako javno. Pogledajte samo slavonsku Al Džaziru navečer poslije 8...Ne moš disat od silnih detalja i hvalospjevljivih putopisa snimljenih po cijeloj regiji.Kako samo stignu sve obići?! Valjda imaju dežurstva?!
RKL je napisao/la: ›
Svako malo pa ironični kontraargument počinje sa "Moja baba". Četvrti be stil šaljenja. Be more constructive with your feedback, rekao bi Hiphopopotamus...
Enivej, i mene zanima:
"2. Zašto je posao prebačen na Unikom ako je jasno da Unikom taj posao ne može odraditi?
5. Što je bivši koncesionar radio krivo, da mu se zbog toga koncesija oduzme?"

#52:   Autor: diva Post Postano: 15.07.2008. 12:44

mvarga je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › postajete iznimno neugodni.
I ne argumentirani. Prcajte ga argumentima, a ne nasladom o zdrastvenom stanju. Niti blizu mi nije po svjetonazoru al' ga neću razvlačiti zato što mu nije dobro. Razvlačit' ću ga kad ne bude radio dobro ali zdravo-pravog, a ne poluživog.

Matkoviću, ozdravi nam što prije da imamo koga prcati!


Djelomicno se slažem sa tobom...javne osobe svojom pojavnošću u javnosti samosvjesno pristaju na sve vrste kritike + ili - što je normalno...Međutim nisam za javno razvlačenje bilo koje javne osobe u negativnom smislu kada je u pitanju zdravlje. Da li se Matko preforsirao...da li mu oragnizam ne može pratiti ovaj tempo... to je do liječnika da ga usmjere u njegovu dobrobit i obitelji. Grad i gradjane to toliko i ne brine... jer jebi ga.. svi su zamjenjivi...jedino trpi obitelj ako je po nekim normama "zdrava"
Iskreno želim da se Matko oporavi....nikome nije potrebna bolest...svi mi želimo biti zdravi...e sada tko je pod lupom javnosti.. sam je odabrao da dobije komentare u raznim oblicima...
Ne znam samo da li je za obnasanje neke javne funkcije..kao sto je ova, obavezan zdravstveni pregled...ja mislim da bi bar neki menađerski bio potreban..da sam covjek, a i mi gradjani znamo koliko je pojedinac zdravsteno sposoban i vitalan...ako nije..brate mili neka sjedi i poboljsa svoju kondiciju i lijeci se u skladu sa nalazima...
E ako je "zdrav" u fizickom smislu....pitanje je i psihicka sposobnost..prema tome i to bih trebalo testirati....eee ako psihici kazu oki-doki...nema sta neka radi covjek...a dotle cemo ga zajebavati jer Javan covjek to pohotno zeli ..zato i je tu...a anonimci na to imaju pravo...naravno poslije svih pretraga...os u Sunce os u KBO..
Aj neka on dodje do sebe...pa cemo ga opet hehhh malo usmjeravati.... Wink

#53:   Autor: RKL Post Postano: 15.07.2008. 13:31

Sharon je napisao/la: ›
C,c,c! Ma,vidi ti kako krčiteljima puteva jedne "udruge građana" smeta stil šaljenja koji su sami izmislili! Ma, što izmislili?! Doktorirali na njemu i mogu sve nas učiti o tome.Pa, mora i udruga malo biti tema na frorumu... Meni je već sumnjivo kako njih baš nitko ne dira ovdje...Ne znam zašto ne, pa djeluju i oni javno, i to jako javno. Pogledajte samo slavonsku Al Džaziru navečer poslije 8...Ne moš disat od silnih detalja i hvalospjevljivih putopisa snimljenih po cijeloj regiji.Kako samo stignu sve obići?! Valjda imaju dežurstva?!
RKL je napisao/la: ›
Svako malo pa ironični kontraargument počinje sa "Moja baba". Četvrti be stil šaljenja. Be more constructive with your feedback, rekao bi Hiphopopotamus...
Enivej, i mene zanima:
"2. Zašto je posao prebačen na Unikom ako je jasno da Unikom taj posao ne može odraditi?
5. Što je bivši koncesionar radio krivo, da mu se zbog toga koncesija oduzme?"



O čemu ti pričaš?! Nisam član ni Billa kluba a kamoli kakve udruge ili stranke.... Za razliku od tebe.
I oprosti na istančanom osjećaju prema stilskom humoru. Obećajem da ću se sljedeči put smijat kad spomeneš svoju babu.
Osijek031.com » Vijesti » Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::