Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad

#1:  Zbogom Euro! Sad Autor: Poppy Post Postano: 20.06.2008. 23:29

katastrofa!

odbijam povjerovat!

#2:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.06.2008. 23:30

jebiga

#3:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: Jeff Murdock Post Postano: 20.06.2008. 23:36

Ni ja ne vjerujem da je ovo istina.
Nije se dogodilo.
Vodimo 1:0...

Bolje se rodit bez one stvari nego bez sreće!

#4:   Autor: Jazz Post Postano: 20.06.2008. 23:36

Ovijek nam ostaje Svjetsko...

#5:   Autor: Poppy Post Postano: 20.06.2008. 23:37

nikad više neću gledat nogomet! nikad! nikad! Sad

#6:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: monya Post Postano: 20.06.2008. 23:41

Crying or Very sad Crying or Very sad Sad osijek031.com smile osijek031.com smile svaka cast dečkima ali onaj sudac je peder Crying or Very sad Crying or Very sad

#7:   Autor: Frost Post Postano: 20.06.2008. 23:59

Svaka čast hrvatskim lavovima, pokazali su da znaju, da žele i da mogu!

bravo momci još jednom!

#8:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: Jeff Murdock Post Postano: 21.06.2008. 0:02

Da, treba čestitati dečkima. I zahvaliti im na svemu.
Odigrali su sa srcem svih 390 minuta, učinili nas ponosnima i sretnima.
Siguran sam da će tako biti i u budućnosti.
Ovo je tek početak jedne sjajne generacije Wink

#9:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.06.2008. 0:10

ma. dečki su bili super!
svaka čast...

al, kao što netko reče : bolje se roditi bez k****, nego bez sreće...
ako imaš sreće i k**** će ti narasti

#10:   Autor: marrai Post Postano: 21.06.2008. 0:17

Čestitke svima! Priuštit će oni nama još puno veselja,ovo je zagrijavanje za Sp Smile

...Samo je jedno u mom životu vrijedno,da pustim
suzu s oka jer tebe volim ja,život mi dala baš kao
da je znala,da nikad neće nestat sa mojih usana-HRVATSKA...!

#11:   Autor: Poppy Post Postano: 21.06.2008. 0:17

MacaPapucharica je napisao/la: ›

al, kao što netko reče : bolje se roditi bez k****, nego bez sreće...
ako imaš sreće i k**** će ti narasti


aj fala maco... čini mi se da mi je ko neki mali osmjeh pobjego...

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.06.2008. 0:18

monya je napisao/la: ›
Crying or Very sad Crying or Very sad Sad osijek031.com smile osijek031.com smile svaka cast dečkima ali onaj sudac je peder Crying or Very sad Crying or Very sad

Ajde molim te ti mi sad daj jedan imalo dobar razlog zbog kojeg bi mi trebali okriviti suca.

Ma svaka čast dečkima na onom što su pokazali, ako ništa bar vidimo našu snagu i moć, i to da se možemo nositi sa svima, sreća će doći sa vremenom.

#13:   Autor: Zodijak Post Postano: 21.06.2008. 0:27

JEBIGA!!! Ali drago mi je zbog vaših mišljenja o našim igračima, jer znam da će biti seljaka koji ća pljuvati po njima već sutra...

#14:   Autor: Uma Post Postano: 21.06.2008. 1:22

aaaaaaaaaaaa Glavom o zid a šta ceš..... Crying or Very sad

#15:   Autor: empetri Post Postano: 21.06.2008. 1:36

Klasnić car...

#16:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: heart3 Post Postano: 21.06.2008. 1:51

Sad Crying or Very sad

#17:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 21.06.2008. 2:19

I da, puretinu više ne jedem!

#18:   Autor: FunkyLady Post Postano: 21.06.2008. 2:51

Oooooo da... Kada smo poveli 1:0 euforija je zavladala, bila sam presretna jednostavno... Da bih minutu kasnije shvatila da su i oni dali gol osijek031.com smile I čim sam skontala da idu penali imala sam osjećaj da ćemo izgubit jer nemamo sreće jednostavno... Bed, što drugo reć... Al eto navijači zajedno i u sreći i u tugi... Smile

#19:   Autor: Dylan Post Postano: 21.06.2008. 3:45

Zbogom Euro, ali i opetovano zbogom ljudskoj inteligenciji i razumu prvenstveno.
Zar gubitak jedne utakmice na nogometnom prvenstvu, odmah znači da imamo pravo uništavati sve pred sobom?
Čini se da znači, jer osim srušenih stupova noćas, demoliran je i jedan caffe bar.
Ako je vjera/religija opijum naroda, ne želim ni pomisliti što je onda sport...
Inače, dečki su odigrali fantastičnu utakmicu, sreća nas nije pratila, Bilić nije povukao prave poteze na vrijeme (vađenje Kranjčara i Olića), tako da je rezultat na kraju kakav je.
No svakako da je ovo početak jedne nove, dobre ere, ako gamad iz vrha ne odluči smijeniti Bilića.

#20:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: Jeff Murdock Post Postano: 21.06.2008. 6:05

Valjda nikome sa i malo pameti ne pada na pamet smjenjivanje Bilića???
Napravio je samo jednu malu greškicu od kada je preuzeo reprezentaciju, a i ta se može razumijeti i oproštena mu je isti tren.
I da, ovo je tek početak Wink

#21:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 21.06.2008. 7:51

Svaka čast Bilić Boysima, klanjam im se do zemlje. Napravili su veliku stvar, a da je bilo samo malo sreće napravili bi još i veću... Za dvije ćemo godine na svjeckom naplatiti nedostatak sreće i bit prvaci!!! Toliko...

EJ...
'KO KAŽE DA SMO PALI
TAJ, MORA DA SE ŠALI
I NAJVEĆI SU MALI
KAD VIJORI CRVEN, BIJELI, PLAVI
DOMOVINI ZAHVALI I POKAŽI LJUBAV
NEMA NIKOG DA SE PRAVI GRBAV
ULICE SU ŽIVE
PJEVA SE SA TVRĐE, TRGA I SA RIVE!

SAMO JE JEDNO
U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA
JER TEBE VOLIM JA

ŽIVOT MI DALA
BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT
SA MOJIH USANA (HRVATSKA!!!)

S PONOSOM NARODU SVOM
LJUBI GRB NA DRESU TOM
NA JADRANU I SAVI, NA DUNAVU I DRAVI
NEK SE SLAVI CIJELI DAN I NOĆ!

#22:   Autor: stoka_unleashed Post Postano: 21.06.2008. 8:25

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
monya je napisao/la: ›
Crying or Very sad Crying or Very sad Sad osijek031.com smile osijek031.com smile svaka cast dečkima ali onaj sudac je peder Crying or Very sad Crying or Very sad

Ajde molim te ti mi sad daj jedan imalo dobar razlog zbog kojeg bi mi trebali okriviti suca.
.


Sudac je korektno odradio posao i to stoji....al utakmica je trajala još dvije min nakon 120.....kao da nije bilo dovoljno još tih dodatnih pola sata......

#23:   Autor: tux Post Postano: 21.06.2008. 9:16

ovo je zalosno..ali kako je grcka osvojila proslo euro,italija svjetsko,dobro je znano da ne pobjeduju uvijek najbolji i to stoji...svaka cast decki,svaka cast bilicu,mladi smo bit ce tu jos dosta prilika za pokazat snagu,moc i potvrditi talent..klasnicu care!
..nepijem vise tursku kavu nema sanse..ili cu dodat neki sastojak pa mjenjat naziv ili prelazim na caj

#24:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.06.2008. 9:35

stoka_unleashed je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
monya je napisao/la: ›
Crying or Very sad Crying or Very sad Sad osijek031.com smile osijek031.com smile svaka cast dečkima ali onaj sudac je peder Crying or Very sad Crying or Very sad

Ajde molim te ti mi sad daj jedan imalo dobar razlog zbog kojeg bi mi trebali okriviti suca.
.


Sudac je korektno odradio posao i to stoji....al utakmica je trajala još dvije min nakon 120.....kao da nije bilo dovoljno još tih dodatnih pola sata......

Ukoliko je bilo prekida, a je bio je gol, bilo je izmjena, on mora staviti sudačku nadoknadu makar ona bila 3 dana.

#25:   Autor: ajwar Post Postano: 21.06.2008. 10:52

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka čast Bilić Boysima, klanjam im se do zemlje. Napravili su veliku stvar, a da je bilo samo malo sreće napravili bi još i veću... Za dvije ćemo godine na svjeckom naplatiti nedostatak sreće i bit prvaci!!! Toliko...

EJ...
'KO KAŽE DA SMO PALI
TAJ, MORA DA SE ŠALI
I NAJVEĆI SU MALI
KAD VIJORI CRVEN, BIJELI, PLAVI
DOMOVINI ZAHVALI I POKAŽI LJUBAV
NEMA NIKOG DA SE PRAVI GRBAV
ULICE SU ŽIVE
PJEVA SE SA TVRĐE, TRGA I SA RIVE!

SAMO JE JEDNO
U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA
JER TEBE VOLIM JA

ŽIVOT MI DALA
BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT
SA MOJIH USANA (HRVATSKA!!!)

S PONOSOM NARODU SVOM
LJUBI GRB NA DRESU TOM
NA JADRANU I SAVI, NA DUNAVU I DRAVI
NEK SE SLAVI CIJELI DAN I NOĆ!


moj naklon dečkima osijek031.com smile osijek031.com smile ostavili ste srce na terenu

samoj je jedno....

#26:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 21.06.2008. 11:19

Ne možete tako gledati... super su igrali i dali su sve od sebe...svaka im čast, ali suci nisu krivi jer su izgubili!
Igra u 2.poluvremenu je bila puno više na našem dijelu...i Turci su zaslužili pobjedu-svaka čast i njima!

Naravno da mi je žao što nismo pobjedili, ali što moš...bilo je dobro dok je trajalo...trebalo se i to dogoditi...

SVAKA ČAST IGRAČI...*pljesak*

^^

#27:   Autor: bondgirl Post Postano: 21.06.2008. 11:26

[quote="Dylan";p="171977"]Zbogom Euro, ali i opetovano zbogom ljudskoj inteligenciji i razumu prvenstveno.
Zar gubitak jedne utakmice na nogometnom prvenstvu, odmah znači da imamo pravo uništavati sve pred sobom?
Čini se da znači, jer osim srušenih stupova noćas, demoliran je i jedan caffe bar.
Ako je vjera/religija opijum naroda, ne želim ni pomisliti što je onda sport...
quote]

Slažem se potpuno.Nikad mi nije bilo jasno čemu to uništavanje i demoliranje kafića,izloga i slično. Bila sam sinoć na promenadi.Nakon tekme par sekundi muk,a onda stampedo uz szvuk polomljenog stakla i uralnja pripite mladeži. Strašno,mislim kužim da smo bili tužni i razočarani,ali ovakvo divljanje nema opravdanja.
Tekma mi je oduzela par godina života zbog živciranja,jedino što mogu reći je da nismo imali sreće...kkao su dečki plakali na kraju...strašan prizor....imala sam noćas perverzne fantazije da tješim Srnu...

#28:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: Evil Poodingh Post Postano: 21.06.2008. 12:26

Nego da ostanemo na temi, ali malo vedrije, neki forumaši jednostavno nisu imali snage za produžetke, pa su ih proveli ovako...


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 21.06.2008. 12:32; ukupno mijenjano 1 put.

#29:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.06.2008. 12:31

možda je tako i najbolje bilo Smile

#30:   Autor: sisibla Post Postano: 21.06.2008. 13:22

" ..i Turci su zaslužili pobjedu-svaka čast i njima! "

apsolutno se ne slažem.
najžalosnije od svega je to što smo bili zaslužili pobjediti.
prestrašno ..

ako je ovo " lijepa strana nogometa", onda me taj nogomet ne zanima..

#31:   Autor: Bentena Post Postano: 21.06.2008. 13:32

Ajde vise nek' je gotovo pa mir.
Jesam domoljub,jesam Hrvatica,al' brate sto je odvise je odvise...sva ova strka,frka,euforija,svo ovo megalogomansko trosenje...povisene emocije,prekoracivanje pozeljnog i pristojnog ponasanja pod krinkom zajednistva...
Nogomet je lijep sport.I unosan.Onima koji ga igraju ili igraju oko igre.
Svima nama ostalima ostaje uzivanje u gledanju igre.I u pobjedi.I to je to.Niti ce igracima pomoci niti odmoci sto je kilometarska kolona prije nekoliko dana zaguslia grad sa polupijanim,i pijanim nadam se samo suvozacima...Ako nista drugo narod se dobro opskrbio navijackim rekvizitima,pa ce iducom prilikom manje potrositi na nove...
Decki su igrali odlicno.
Ali,nekad treba imati i srece.

#32:   Autor: darkmark Post Postano: 21.06.2008. 14:59

Tužan ,razočaran, još uvijek nemogu vjerovat da je Turcima 3 utakmice pošlo za redom takvo sranje od preokreta da bi si najradje sad sve dlake na tijelu počupo.

Hrvatskoj repki i Biliću treba skinut kapu za sve,,,Neka Slaven vodi ovu repku i dalje...
Kad se vrati Dudu bit će sranja....

Ponosan sam na igru koju smo prikazali i ono jučer je ništa više nego jebeni peh....Ali to nam je pouka...A turci će doć opet a onda ćemo ih zdrobit.

Jos cu bit vjerovatno koji dan ljut i sve al sta je tu je.Takav je nogomet.Repka bravo jos jednom.Ponosan sam sto sam Hrvat....

U boj u boj, za narod svoj....

#33:   Autor: Poppy Post Postano: 21.06.2008. 15:26

tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad

#34:   Autor: Mikro Post Postano: 21.06.2008. 16:24

A j....a ŽIVOT JE OKRUTAN bravo dečki i za ove pobjede što ste nam ih priredili!kako ono kažu?PONOSAN SAM ŠTO SAM HRVAT!!!!Najesen idemo na ENGLESKU da im opet pokažemo kako se igra nogoš.

#35:   Autor: darkmark Post Postano: 21.06.2008. 16:45

Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....

#36:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.06.2008. 17:46

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....


bio sam se već i pomirio s činjenicom da smo popušili dok nisi to spomenuo!!!!
al istina je živa istina tako točno opisano kako ovdje piše u tvom postu, budemo prvi u skupini, razjebemo engleze, razjebemo švabe i to ih deklasiramo totalno nisu se vidjeli cijelu utakmicu, pokupimo sve bodove u skupini i onda u zadnjoj sekundi popijemo gol od koga? OD JEBENIH TURAKA JEBEM IM MAJKE osijek031.com smile
u pičku materinu sad sam ljut
OPET!!!!!!!!!!!!

#37:   Autor: morgan Post Postano: 21.06.2008. 19:06

a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...

#38:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.06.2008. 19:14

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


iskreno ni iz džepa ni u džep ali mene kao i druge veseli kad dobijamo bar negdje, iskreno rađe bi dobar poso, dobar auto i stan i u svakom trenu milju kuna u džepu pa makar više nikad ne osvojili nigdje ništ ni zaigrali nikad nigdje ali u nedostatku istoga jako me veseli gledati kako naši igraju na teveu čiji program plaćam 73 kn mjesečno, bar mi na tih 90 minuta smakne s uma sva sranja koja imam i sve obaveze, na tih 90 minuta se isključim i vičem u ekran jebiga Smile

#39:   Autor: MissTake Post Postano: 21.06.2008. 19:27

ale ale ale ale
osijek031.com smile
tako nam je i trebalo kad su toliko šasni propustili

DA SMO IMALI DUDUAAAAAAA

TAYLOR NAS JE UNIŠTIO

ali, ajd barem će prestat trošenje para na repku, bit će više za lapanje

#40:   Autor: daddos Post Postano: 21.06.2008. 19:54

... od četiri utakmice ,tri dobiješ,jednu odigraš neodlučno i svejedno pakuješ kofere...jebiga...

#41:   Autor: Svebor Post Postano: 21.06.2008. 20:12

Citat: › Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina,a slanjem nekom drugom ubio si jos dva.prema osmijehu na tvojem licu zakljucujem da si Hrvat! posalji poruku dalje i vratimo HRVATSKOJ osmijeh na lice.

sms koji kruži ...

#42:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 21.06.2008. 20:14

Eto, desilo nam se...Švicarska na svjetskom nije gol primila, pa ispala na penale...

#43:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.06.2008. 23:30

Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

#44:   Autor: darkmark Post Postano: 22.06.2008. 0:16

morgan je napisao/la: ›
a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


Jao brate moram ti reć da ti nisi ni N od navijača, pa nemoj kakat i lupat gluposti kao: sta smo mi izgubili, pa nismo mi nista izgubili, mi volimo reprezntaciju i stalo nam je da pobjedjuje....

#45:   Autor: Frost Post Postano: 22.06.2008. 4:39

nake_rado je napisao/la: ›
Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

s tim da su rusi zaslužili svoj prolaz fair and square Very Happy

#46:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 22.06.2008. 7:50

Frost je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

s tim da su rusi zaslužili svoj prolaz fair and square Very Happy
Da, koliko god sam favorizirao Nizozemce, Rusi su igrali kao demoni, svaka im čast...

#47:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.06.2008. 9:14

fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

#48:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2008. 9:20

Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.

#49:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.06.2008. 9:49

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.


i ja bi sve osim to dvoje u finalu ali čisto sumnjam, klasična talijanska spika, jedva prođu skupinu i onda...a švabe su švabe, švabo ti je to, švabo mašina, švabo cajger, švabo organiziran, švabo ti je to

#50:   Autor: MissTake Post Postano: 22.06.2008. 12:50


e kad bi ovdje bio turski "smajl"

#51:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 22.06.2008. 18:34

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.

Talijani dobivaju večeras na penale i osvajaju prvenstvo.
Velika su to govna...
Čim je Buffon obranio penal protiv Rumunja rekao sam da će osvojiti prvenstvo.

#52:   Autor: Poppy Post Postano: 22.06.2008. 19:52

i tako... kaže moja prijateljica: pa kako su oni naši luzeri uspjeli s 11m udaljenosti promašit gol od 16 kvadrata! Pa ljudi žive u 16 kvadrata! osijek031.com smile

#53:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 22.06.2008. 21:24

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › i tako... kaže moja prijateljica: pa kako su oni naši luzeri uspjeli s 11m udaljenosti promašit gol od 16 kvadrata! Pa ljudi žive u 16 kvadrata! osijek031.com smile


hehehe, hvala Poppy, sad si ti mene nasmijala osijek031.com smile

#54:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2008. 23:17

španijaaaaaa espanaaa španjolskaaa
prvaciiii

#55:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: 1step2far Post Postano: 23.06.2008. 10:48

Nekako se udomaćilo ovih dana da favoriti gube. Možda u finalu budu Rusi i Turci, tko će znati. Krhko je znanje...

#56:   Autor: Mladjo Post Postano: 23.06.2008. 18:46

ako postoji bog zove se alah
p.s. svaka čast dečkima, tuga je još neopisiva

#57:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.06.2008. 18:55

Svi nesto zale za tim Eurom i tom tekmom. Ok, recimo da je hrvatska repka igrala bolje, ali na kraju nezasluzeno popusila... lopta i idealna sisa su okrugle...

Nogometasi imaju za cim tugovati. Em poslovni neuspjeh (u onome sto radis i volis), em vrlo vjerojatno i konkretni financijski ucinci (gubitak para ili gubitam mogucih poslova).

Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

#58:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 24.06.2008. 13:23

Nije nam bilo suđeno. Sad Nadam se da će nam se u budućnosti vratiti barem mrvica sreće. Recimo u finalu SP u Africi protiv Brazila na penale

#59:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 24.06.2008. 13:30

daddos je napisao/la: ›
... od četiri utakmice ,tri dobiješ,jednu odigraš neodlučno i svejedno pakuješ kofere...jebiga...


Kao i u rukometu omjer 9-0-1 a tek peto mjesto

#60:   Autor: nake_rado Post Postano: 24.06.2008. 13:42

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

Kako me živciraju takva razmišljanja.

#61:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.06.2008. 13:44

nake_rado je napisao/la: › Kako me živciraju takva razmišljanja.
Zasto? Ukazuju ti da s pobjedom reprezentacije osobno nemas ama bas nikakve veze?

#62:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.06.2008. 14:03

Ja se slažem sa Mungosom, gledao sam, živcirao se, puls mi bio 100 i kusur, ali nakon pora sam u 10 minuta prešao preko toga...

Nemam neku bolest, pred završetkom studija sam, nisam gladan/žedan, imam divnu djevojku, ljeto je, i zašto bi mi poraz reprezentacije uzrokovao neku bolnu ranu, da su pobijedili donijeli bi veselje, a ovako nema veze. Ne razumijem zašto pizditi i razbijati zbog toga.

Zato volim navijati u sportu, pobjede me vesele, a preko poraza dosta lako prelazim ( osim ako je u pitanju nešto važno oko NK Osijeka, ovosezonsko zadnje kolo mi je ubilo taj dan )

#63:   Autor: morgan Post Postano: 24.06.2008. 17:54

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

vjerojatno bi im ponos bio do neba...a možeš se ponositi samo svojim osobnim uspjesima.
mene također začuđuje da neki polupismeni trkač za loptom dobije basnoslovni iznos za rad svojih nogu a liječnik, vrhunski kirurg (koji je neusporedivo vrijedniji svojoj okolini) to zaradi za dva i po života.možda da počnu sa prijenosima kardio i ostalih operacija, da se ljudi malo proslave, pa da dokoni navijaju ili za doktora i pacijenta ili za smrt..

#64:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.06.2008. 20:08

Meni oke, bar me više ne živciraju debilne reklame; jebga, moglo je biti, al' nije i šta sad?
Ja sam poraz dočekao na motorijadi kod kc, ljudi su se napili (i inače bi), bili veseli (kao što bi i inače), a gume bi se tamo palile i ovako i onako. Naravno, čuo se jedan veliki, porazni 'aaaaaaaa' i to je bilo to.
Kako kažu: "Lajf iz lajf, nanananana!" Smile

#65:   Autor: nake_rado Post Postano: 24.06.2008. 20:39

Leteci mungos je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: › Kako me živciraju takva razmišljanja.
Zasto? Ukazuju ti da s pobjedom reprezentacije osobno nemas ama bas nikakve veze?

Ja ne tugujem za repku na način da plačem 7 dana i nemogu doć sebi.
Jednostavno sam tužan jer sam i sam sportaš i sam sam igrao za razne selekcije i znam kako je dobro biti najbolji i kako je to kad se izgubi.
Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::