Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Parfemi kao poklon

#1:  Parfemi kao poklon Autor: chaknoris Post Postano: 05.04.2008. 14:47

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:33; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 05.04.2008. 15:12

cijene su ogavne
400kn za bolji miris wtf???

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 05.04.2008. 15:38

obožavam parfeme, ali je to vrlo skup sport Sad

ako si 100% siguran da netko voli određeni parfem i imaš novaca i nije ti žao i ta osoba će koristiti taj parfem , a neće stajati godinama, ok kupi...
ali, ako ne znaš koji točno parfem netko želi, radije nemoj riskirati...

osobno volim radije imati više parfema u što manjem pakiranju, ngo istresti hrpu novca na jedan kao veći pa onda biti prisiljena koristiti stalno jedan parfem dok mi ne dojadi... Sad

#4:   Autor: ruana Post Postano: 05.04.2008. 17:25

ja volim kad mi kupe parfem za poklon, barem se ne moram ubijat birajuci miris

#5:   Autor: chaknoris Post Postano: 05.04.2008. 17:42

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:33; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 05.04.2008. 17:42

žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 05.04.2008. 18:01

ja volim bilo što na poklon Smile
parfemi su dobro došli

#8:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 05.04.2008. 19:14

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...

#9:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 05.04.2008. 19:23

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...


slažem se za maštu...definitivno...

ali da je naklakše kupiti miris - i nije...
jedna od najgorih stvari mi je kad mi netko kupi parfem koji mi se ne sviđa pa se onda ili moram praviti da mi se sviđa ili povrijediti nekoga i reći mu da mi se ne sviđa.Opet tvrdim da je parfem dobar poklon ukoliko si 100% siguran što netko voli

#10:   Autor: Carobnica Post Postano: 05.04.2008. 22:59

Nisam razumjela je li pitanje postavljeno samo muškarcima, ali ponekad je dobro znati da ni sve žene nisu najsretnije kad dobiju parfem na poklon.

Za mene su to last-minute i reda-radi kupovine, pogotovo ako mi se parfem pokloni na dane kada su korporacije debilima usadile u glavu da je vrijeme rasprodaje zaliha njihovih proizvoda. Kako bi ironija debilizma bila još žešća, onda još kupe najizreklamiraniji miris, isti onaj koji nosi svaka druga žena u gradu.

Dakle, za početak pokušaj s nekim drugim poklonom, možda je i ona bila jedna od onih kojima je draže da im se poklanja iz srca (to je ono kad muškarac prepozna ženinu potrebu), a ne reda radi.

Btw. što skuplji parfem znači samo jedno - nije imao vremena za pripremu i razmišljanje o poklonu, pa je kupio što skuplji parfem kako bi smirio svoju savjest. Neka si takav štrca po glaviću.

#11:   Autor: nake_rado Post Postano: 05.04.2008. 23:46

Carobnica je napisao/la: ›
Btw. što skuplji parfem znači samo jedno - nije imao vremena za pripremu i razmišljanje o poklonu, pa je kupio što skuplji parfem kako bi smirio svoju savjest. Neka si takav štrca po glaviću.

E upravo to i ja mislim, i ne samo za parfeme nego i obično, ne volim kada ljudi kupuju skupe isfurane poklone, više bih volio da mi neko pokloni nešto što ga nije ništa koštalo ali da je originalno.

#12:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.04.2008. 12:12

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...


slažem se za maštu...definitivno...

ali da je naklakše kupiti miris - i nije...
jedna od najgorih stvari mi je kad mi netko kupi parfem koji mi se ne sviđa pa se onda ili moram praviti da mi se sviđa ili povrijediti nekoga i reći mu da mi se ne sviđa.Opet tvrdim da je parfem dobar poklon ukoliko si 100% siguran što netko voli


e pa zato pripreme pocinju danima prije kupovine poklona, naime tijekom razgovora saznajes kakve mirise voli (ne parfeme nego mirise) i slicno i onda ti dodes u parfumeriju i pitas imaju li neki parfem koji mirese na to nesto i kupis....

zato mrzim kupovati poklone jer se jako bediram kad moram nesto traziti i saznavati...

#13:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.04.2008. 12:22

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
e pa zato pripreme pocinju danima prije kupovine poklona, naime tijekom razgovora saznajes kakve mirise voli (ne parfeme nego mirise) i slicno i onda ti dodes u parfumeriju i pitas imaju li neki parfem koji mirese na to nesto i kupis....

zato mrzim kupovati poklone jer se jako bediram kad moram nesto traziti i saznavati...


moj je komentar bio takav samo zato što je tema o parfemima, inače i ja dajem glas za poklone druge vrste...posebice ako je riječ o osobi koju volimo...puno mi je draže nešto od srca, nego bilo što "reda radi"

#14:   Autor: kyx Post Postano: 06.04.2008. 16:37

nema boljeg kad otvoris dar ono onak zamotan axe africa. mamu ti škrtu

#15:   Autor: nake_rado Post Postano: 06.04.2008. 16:41

kyx je napisao/la: ›
nema boljeg kad otvoris dar ono onak zamotan axe africa. mamu ti škrtu

I neoriginalnu Smile

#16:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.04.2008. 16:55

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › nema boljeg kad otvoris dar ono onak zamotan axe africa. mamu ti škrtu


osijek031.com smile osijek031.com smile to smo mi uvijek u osnovnoj kupovali hahah e to su bila vremena

#17:   Autor: MissTake Post Postano: 06.04.2008. 17:02

ili old spice

#18:  Re: Parfemi kao poklon Autor: Avi Post Postano: 06.04.2008. 17:10

Parfem? A sto ja znam, osobno i nisam bas nest luda za njima. Sestricna mi redovito kupi kad je neki blagdan ili rodendan, ali bezobzira koliko se prskala nikako da ih potrosim pa si onda ni ne kupujem kad ih imam, samo mi zauzimaju prostor. XD
Ali da mi sestricna ne kupi morala bih ih kupovat sama, a to bi mi na islo zivce.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Parfemi kao poklon


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::