Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kada vs tuš kabina

#1:  Kada vs tuš kabina Autor: nake_rado Post Postano: 02.02.2008. 1:04

ček ček jel se kupate vi uopće osijek031.com smile
ma nije ni bitno, neg recite vi meni šta je bolje kada il tuš kabina, pa da čujem argumente i sve ostalo

#2:   Autor: cane Post Postano: 02.02.2008. 4:28

Hmm, zanimljiva tema. Al mislim da je još bolje pitanje čučavac ili čenifa?

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 02.02.2008. 8:40

cane je napisao/la: ›
Hmm, zanimljiva tema. Al mislim da je još bolje pitanje čučavac ili čenifa?


cucavac je bolji za "praznjenje" Smile
kao sto smo imali priliku vidjeti u jednom drugom topicu, pri cucanju su potrebni misici u optimalnom polozaju:)

a kada vs tus kabina: ovisi sto zelis raditi tamo Embarassed

#4:   Autor: aethur Post Postano: 02.02.2008. 9:25

đakuzi

#5:   Autor: mladunce Post Postano: 02.02.2008. 12:02

ja imam tus kabinu koja je malo dublja pa ima i funkciju kade. mogu ju napunit vodom i malo se opustat tako da definitivno tus kabina, kakva god.prakticnija je i za ciscenje i za svakodnevnu upotrebu. kada je za jednom tjedno!
osim da imam para ko blata, onda bi mi cijela kupaonica bila jedna velika djakuzi kadaaaa! a neko drugi bi ju cistio za mene.

#6:   Autor: malecka Post Postano: 02.02.2008. 17:58

ja sam za kadu..iako se ne volim kupat tuširanje je puno brže i jednostavnije.. ne volim se kiselit satima u kadi..iju

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 02.02.2008. 17:59

kada

#8:   Autor: ruana Post Postano: 02.02.2008. 18:02

tus kabina

#9:   Autor: Uma Post Postano: 02.02.2008. 18:04

tuš

#10:   Autor: ozro Post Postano: 02.02.2008. 18:19

kada za namakanje

#11:   Autor: ruana Post Postano: 02.02.2008. 18:20

ozro je napisao/la: ›
kada za namakanje


i na sebe navuci hrpu bakteriju cim ti opadne imunitet

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 02.02.2008. 18:24

ruana je napisao/la: ›
ozro je napisao/la: ›
kada za namakanje


i na sebe navuci hrpu bakteriju cim ti opadne imunitet

Onda dok si u kadi pij LGG

#13:  Re: Kada vs tuš kabina Autor: 1step2far Post Postano: 02.02.2008. 19:27

Kupam se u Daruvarskim toplicama dva puta tjedno, a doma se tuširam, ma ja sam jedna mujer molto satisfata sa svojom higijenom.

#14:   Autor: heart3 Post Postano: 02.02.2008. 19:29

def kada...iako tuš dobro dođe...ponekad...mmm... Smile

#15:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 02.02.2008. 19:36

tuš kada....

#16:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 02.02.2008. 19:37

kada me tuš kabina šta ?

#17:   Autor: D.E.A. Post Postano: 26.03.2008. 12:33

Definitivno tus

#18:   Autor: Circa Post Postano: 26.03.2008. 12:51

Pranje?
Higijena?
A?

#19:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.03.2008. 14:14

1step2far je napisao/la: ›
Kupam se u Daruvarskim toplicama dva puta tjedno, a doma se tuširam, ma ja sam jedna mujer molto satisfata sa svojom higijenom.


Hehe, ja sam htio otići u Daruvar u galebarenje nerotkinja po toplicama, al' jebga, našo curu prije nego se ostvarilo...

Nego, meni je dobra tuš kabina bolja od prosječne kade, a dobra kada je ona u kojoj se mogu ispružiti cijeli sa još jednom osobom.

#20:   Autor: Frost Post Postano: 26.03.2008. 14:26

Tuš kabina.

Ali samo ako je dovoljno prostrana, a ne da se trknem u nešto svaki put kad se okrenem Very Happy

#21:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 26.03.2008. 15:51

kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes

#22:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.03.2008. 16:31

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu

#23:   Autor: tux Post Postano: 26.03.2008. 20:13

i jedno i drugo ima svojih prednosti

#24:   Autor: marrai Post Postano: 27.03.2008. 11:19

Imam oboje(velika kupaona) ali prednost dajem tuš kabini,kada je za rijetke trenutke opuštanja kada si mogu priuštiti sat vremena nesmetanog namakanja s punoooo pjene i mirišljavih ulja...neizostavne su i svijećice da upotpune ritual... Wink

#25:   Autor: Frost Post Postano: 27.03.2008. 11:27

marrai je napisao/la: ›
Imam oboje(velika kupaona) ali prednost dajem tuš kabini,kada je za rijetke trenutke opuštanja kada si mogu priuštiti sat vremena nesmetanog namakanja s punoooo pjene i mirišljavih ulja...neizostavne su i svijećice da upotpune ritual... Wink


baš sam htio dodati kako sam zaboravio upravo to navesti kao glavni nedostatak tuš kabine Smile

#26:   Autor: insomnia Post Postano: 27.03.2008. 12:04

Doma imam i tuš kabinu i kadu, pa kombiniram.. Ovdje samo tuš, nažalost.. Kadu rijetko koristim, al nekad mi baš dođe malo se pacati fino.. Smile

#27:   Autor: Frost Post Postano: 27.03.2008. 12:46

a i sad će ljeto...a vani ogromne kade na sve strane Laughing

#28:   Autor: Ingo Post Postano: 27.03.2008. 13:53

kada ... naravno ... jer u kadi se mogu i otusirati, a u tuskabini se ne mogu kupati Smile

#29:  Re: Kada vs tuš kabina Autor: 1step2far Post Postano: 27.03.2008. 17:57

Važno je samo da ima tople vode. Zar ne?
Kako imam prilično veliku kuću ( a samo nas je troje ) mi je žao da starci nisu npr. na katu napravili tuš kabinu kad dolje u prizemlju već imamo kadu.
Naravno, volim se pacati u mirišljavoj kupci, a zasad se tuširam u toplicama.

#30:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 27.03.2008. 18:56

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu


pa kolko je to duboka tuš kabina Shocked ??? ili da to mozda nije neka jako mala kada Laughing

aj slikaj heheh sad si me zaintrigirala Razz

#31:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.03.2008. 19:04

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu


pa kolko je to duboka tuš kabina Shocked ??? ili da to mozda nije neka jako mala kada Laughing

aj slikaj heheh sad si me zaintrigirala Razz


hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

ma, kada ti je mala i duboka 32cm (otišla sam upravo izmjeriti Wink ), ali ja se u njoj mogu brčkati i igrati sa patkicama, haha Laughing

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj malo kadici Embarassed
_____________________________________________________________

ako te stvarno zanima (mo'š mislit', hhihi), evo link http://www.kolpasan.si/cro/tuskade/c821/820/o-2

upzoravam:ja sam zaista kratka osoba osijek031.com smile

#32:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.03.2008. 23:06

Pa to nije ni kada a nije ni tuš kabina, ne kužim Smile

#33:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.03.2008. 14:04

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Pa to nije ni kada a nije ni tuš kabina, ne kužim Smile


to ti je tuš kada, kabina nije namontirana na slici...

vidim ja da moram staviti sliku sebe kako se brčkam, hahahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#34:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 28.03.2008. 14:15

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada.... ako ti se zuri uvijek se mozes otusirati, a ako imas vremena mozes lezati i namakati se kolko god zelis sto u tus kabini ne mozes


možeš, ako ti je tuš kada duboka kao moja, a ti kao ja svojih metar i pol s natapiranom kosom...hehe osijek031.com smile
no, ipak, da sam imala mjesta u kupaonici, stavila bih pravu kadu


pa kolko je to duboka tuš kabina Shocked ??? ili da to mozda nije neka jako mala kada Laughing

aj slikaj heheh sad si me zaintrigirala Razz


hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

ma, kada ti je mala i duboka 32cm (otišla sam upravo izmjeriti Wink ), ali ja se u njoj mogu brčkati i igrati sa patkicama, haha Laughing

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj malo kadici Embarassed
_____________________________________________________________

ako te stvarno zanima (mo'š mislit', hhihi), evo link http://www.kolpasan.si/cro/tuskade/c821/820/o-2

upzoravam:ja sam zaista kratka osoba osijek031.com smile


hahaha moze uslikaj se kako se brckas Smile .....
upravo sam pogledao tu sliku i jaaako me zacudilo kako vas je dvoje stalo (jedino ako je netko stajao a netko cucao hehe sto je najvjerojatnije Cool )
sad me ova kadica podsjetila na ona drvena korita u kojima su se nekoc brckali hehe i odma sam si stvorio sliku u glavi kako ti cucis i poljevas se sa nekim lončićem Laughing Laughing Laughing Embarassed

#35:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.03.2008. 17:16

[quote="PsychoSoldier";p="156348"]
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›

hihi, a šta da slikam?kadu ili sebe kako se brčkam??? Wink Embarassed osijek031.com smile

P.S.nemoj nikom reći, ali bilo nas je ponekad i dvoje u toj maloj kadici Embarassed


hihihi, možda i uslikam,hahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile, samo se bojim da se ne uplašiš od prizora mene s gumenim patkicama kako pljuskam i ronim, hihihihi osijek031.com smile

PsychoSoldier je napisao/la: ›

upravo sam pogledao tu sliku i jaaako me zacudilo kako vas je dvoje stalo (jedino ako je netko stajao a netko cucao hehe sto je najvjerojatnije Cool )


ah, znaš onu staru "gdje čeljad nije bijesna, kada nije tijesna".... hihihihihih... Embarassed Embarassed Embarassed

#36:  Re: Kada vs tuš kabina Autor: Avi Post Postano: 28.03.2008. 18:19

Mi imamo kadu u kojoj se samo tuširamo XD. Ja sam za tuš kabinu, manje mjesta zauzme ako imate kupaonu metar s metar ko ja. XD

#37:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 28.03.2008. 19:30

ili da se ne uplasim prizora tebe krvave nakon ronjenja u toj kadi, ovaj bazenu... sorkać.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kada vs tuš kabina


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::