Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka

#1:  Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: aethur Post Postano: 26.01.2008. 14:08

OSIJEK - Miroslav Škoro bit će nositelj liste i HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Osijeka na predstojećim ponovljenim prijevremenim izborima za Gradsko vijeće, koji će biti održani 9. ožujka.

Odluku, sugeriranu iz Zagreba, na sinoćnjoj je sjednici prihvatio i GO HDZ-a, ocijenivši da je to odličan i politički i marketinški potez. Podsjetimo, Škoro je uoči parlamentarnih izbora, 25. studenoga prošle godine, preaktivirao svoje članstvo u HDZ-u i kao peti na listi u 4. izbornoj jedinici postao saborski zastupnik.

U HDZ-u su procijenili da će njegov lik biračima na još jednim izborima u Osijeku biti najprihvatljiviji od svih nositelja lista drugih stranaka, te očekuju da bi HDZ sa Škorom na čelu mogao čak biti i relativni pobjednik izbora.

Škoro će zbog ove odluke morati ponovno prijaviti prebivalište u Osijeku, s obzirom na to da se zbog poslovnih obveza prije nekoliko godina preselio iz Osijeka u Zagreb. No, to neće biti prvi put da se neki kandidat za gradonačelnika vraća iz Zagreba u Osijek jer je tako bilo i prije dvije godine s čelnikom HSP-a Antom Đapićem.

index.hr

Ovako. Pizda vam materina profiterska. "Marketinški" potez? Evo vam ga sada na suvo u šupak, svima vama koji ste glasali za HDZ.

Podjebavanje naroda.
Jebeš mi državu i grad.

#2:  Re: Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: aethur Post Postano: 26.01.2008. 14:10



#3:  Re: Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: aethur Post Postano: 26.01.2008. 14:11





Svetinja i Sude mi.
Ironično, zar ne?

#4:   Autor: mali_ivica Post Postano: 26.01.2008. 14:33

Ja sam čuo da će mu Milanović pjevati na predizbornim skupovima: Stare domaće Po Šumama i Gorama jer kako kažu neimenovani izbori, samo to zna...

#5:   Autor: sexyback Post Postano: 26.01.2008. 23:15

Ovo je prestašno!
Taman sam nakon izbora pomislila kako ne može biti gore,kad ono- GLIB!!(teška,masna ilovača u koju se lako upada,a koja se lijepi...i vuče...dolje..)

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 27.01.2008. 1:02

Smile

#7:   Autor: cane Post Postano: 27.01.2008. 2:29

Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.

#8:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 27.01.2008. 7:47

cane je napisao/la: ›
Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.
Is, da nije prodao kuću Dragušici, bio bi mi susjed... I kako da ja onda ne glasam za bivšeg susjeda, koji doduše ne zna baš pjevati, ali zato zna što raja hoće... A to je ono što čini velikog čovjeka, a na kraju i političara... Kruha i igara.... Ta fora fercera preko 2000 godina... Zašto mijenjati????
cane je napisao/la: ›
Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.
Magarac na prvom mjestu, ha Cane? osijek031.com smile

#9:  Re: Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: pumpkin Post Postano: 27.01.2008. 10:02

Bolje da šutim... osijek031.com smile

#10:   Autor: Igor_OS Post Postano: 27.01.2008. 10:12

Strašno! Al ajde bar smo sigurni tko neće dobit izbore Smile
Kako sami sebe pokopaju, pa to je strašno.

A ako pak bude toliko naših sugrađana debila, kretena, idiota i slično da mu daju glas - onda će me biti sramota reći da sam iz Osijeka!

#11:   Autor: lavic Post Postano: 27.01.2008. 11:57

ma poserem se na sav ovaj cirkus Very Happy ja neidem na ove izbore... ciganima nedam glas!

#12:   Autor: Delfin Post Postano: 27.01.2008. 15:30

lavic je napisao/la: › ma poserem se na sav ovaj cirkus Very Happy ja neidem na ove izbore... ciganima nedam glas!
Igor_OS je napisao/la: ›
Strašno! Al ajde bar smo sigurni tko neće dobit izbore Smile
Kako sami sebe pokopaju, pa to je strašno.

A ako pak bude toliko naših sugrađana debila, kretena, idiota i slično da mu daju glas - onda će me biti sramota reći da sam iz Osijeka!

pa zar te i sad nije sramota što si iz Osijeka! na ovim izborima ljudi su glasali za debile HDSSB što znaći da je pola grada u k...
A što se tiče Škore definitivno mu se mora priznati da zna se masom a to ljudi vole-imati vođu. Pa pogledajte samo sa švarcenegerom šta je napravio u kaliforniji, ljudi ga obožavaju pa zašto i mi ne bi bili u trendu. Uostalom Škoro je emotivac,umjetnik pa valjda če se znati izboriti za narod.

#13:   Autor: Anaaa Post Postano: 27.01.2008. 15:43

Igor_OS je napisao/la: ›
Strašno! Al ajde bar smo sigurni tko neće dobit izbore Smile
Kako sami sebe pokopaju, pa to je strašno.

A ako pak bude toliko naših sugrađana debila, kretena, idiota i slično da mu daju glas - onda će me biti sramota reći da sam iz Osijeka!

Jesi siguran da neće dobit izbore? Ja baš i nisam. Ipak govorimo o Osijeku koji je PUN debila -.-

#14:   Autor: noob Post Postano: 27.01.2008. 16:14

Anaaa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Igor_OS je napisao/la: ›
Strašno! Al ajde bar smo sigurni tko neće dobit izbore Smile
Kako sami sebe pokopaju, pa to je strašno.

A ako pak bude toliko naših sugrađana debila, kretena, idiota i slično da mu daju glas - onda će me biti sramota reći da sam iz Osijeka!

Jesi siguran da neće dobit izbore? Ja baš i nisam. Ipak govorimo o Osijeku koji je PUN debila -.-


a odakle tebi pravo da nazivaš svoje sugrađane debilima?
pa ti još ni nemaš pravo glasa, šta se javljaš uopće u ovu temu.

a što se tiče Škore, on je veliki Osječanin, baš kao i Đapić Very Happy

sve je to lakrdija

#15:   Autor: Marshall-T Post Postano: 27.01.2008. 16:34

Škoro gradonačelnik? - pa čemu to???

#16:   Autor: morgan Post Postano: 27.01.2008. 22:40

taj neće ništ radit po cijeli dan...samo će pjevat i to loše!

#17:   Autor: marrai Post Postano: 27.01.2008. 22:54

Paaa,kako je krenulo Tereza Kesovija bi mogla biti postavljena za gradonačelnicu Dubrovnika:)

#18:   Autor: aethur Post Postano: 27.01.2008. 22:57

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=372422
evo još malo o škori...
ajde, ko će biti debil i glasati za HDZ?

#19:   Autor: marrai Post Postano: 27.01.2008. 23:04

Ja bi glasala za Žuži Jelinek,ako može? osijek031.com smile

#20:   Autor: kent_slip Post Postano: 27.01.2008. 23:09

daj ovo je presmijesno,ta nasa politika je katastrofa

#21:  Re: Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: Mladjo Post Postano: 27.01.2008. 23:32

kupujem parcelu i selim se na mjesec

#22:   Autor: cane Post Postano: 28.01.2008. 2:21

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.
Magarac na prvom mjestu, ha Cane? osijek031.com smile


To sam namjerno stavio zato što je pored mene dok sam pisao bila jedna osoba koja mi rekla isto to. I ja namjerno ostavio, al htio sam promijenit al reko ne! Nek budem magarac, to je vrijedna životinja! osijek031.com smile

#23:   Autor: cane Post Postano: 28.01.2008. 2:23

aethur je napisao/la: ›
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=372422
evo još malo o škori...
ajde, ko će biti debil i glasati za HDZ?

A ko će bit debil i ne glasat! Pa jebote pjevat ćemo dan i noć u Osijeku. A i konačno ću možda izmust dozvolu za duže radno vrijeme jerbo se kao znamo. Very Happy

#24:  Re: Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka Autor: pumpkin Post Postano: 28.01.2008. 8:59

Ja oću bit gradonačelnica, ja ja ja! Ja bi da me vozaju šoferi, i dobivam plaću, ranim se po domjencima, i pričam u mikrovon, to je život! I ono, nekad nešto potpišem križićon, a kad me kogod traži, nisam tu ja, ošla u Zg.. a ja spavam kod kuće... ah...

#25:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 10:04

U kuloarima priča ide ovako: bolje on nego Bilja pionirka Smile
Mogu mu doći na koncert,al' moj glas neće dobiti za ovu funkciju.

#26:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 10:09

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › U kuloarima priča ide ovako: bolje on nego Bilja pionirka Smile
Mogu mu doći na koncert,al' moj glas neće dobiti za ovu funkciju.


a bogami neće dobit ni moj glas, mislim pa koja budala će glasat za njega, strašno, jebo me sav svijet ako ne bi rađe glasovo za neku od malnarovih kreatura nega za bilo koga od ovih retarada što se tuku za veliku kožnu stolicu, mater im jebem svima, lopovi, bitange, probisvjeti, neradnici, gamad, licimuri i demoni, jajare, kurve i pederi, jab to sve streljo majke mi osijek031.com smile


Zadnja promjena: Monstrum; 28.01.2008. 14:55; ukupno mijenjano 1 put.

#27:   Autor: davorccc Post Postano: 28.01.2008. 11:08

Mislim da će nam ove godine biti veseli doček nove godine.
Pjevat će nam gradonačelnik i to besplatno, a možda Škoro dovede i Thompsona.
Veselje će nam izlaziti na uši.

Odmah ću glasati za njega.

#28:   Autor: davorccc Post Postano: 28.01.2008. 11:10

Ah da!
Ako Višnjevac i josiopovac žele tramvaj znaju za koga treba glasati!

#29:   Autor: Loona Post Postano: 28.01.2008. 14:22

Ako će HDZ nominirati Škoru za gradonačelnika, onda bi HSP trebao Thompsona, a SDP Milu Kekina..

#30:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:12

davorccc je napisao/la: ›
Ah da!
Ako Višnjevac i josiopovac žele tramvaj znaju za koga treba glasati!


.........hahaha ovo je stvarno smiješno.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#31:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:20

aethur je napisao/la: ›
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=372422
evo još malo o škori...
ajde, ko će biti debil i glasati za HDZ?


Daj mi reci AETHUR šta si tako ogorčen!!! Šta ti je skrivio Škoro pa pljuješ po njemu kao po največem neprijatelju!! osijek031.com smile osijek031.com smile

#32:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 17:27

Delfin je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=372422
evo još malo o škori...
ajde, ko će biti debil i glasati za HDZ?


Daj mi reci AETHUR šta si tako ogorčen!!! Šta ti je skrivio Škoro pa pljuješ po njemu kao po največem neprijatelju!! osijek031.com smile osijek031.com smile

jes ti jedan od onih gore spominjanih što će dati mandat adezeu?

#33:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:38

neznam još za koga ču glasati. jedno je sigurno izaći ču na izbora.samo sigurno neču glasati ta HDSSB!!!

#34:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 17:48

oš za škoru? da ti on donese sreće i pare i glazbe cele godine?

#35:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:57

On se pokazao u svom umjetničkom svijetu a kako pliva u političkim vodama to još moramo vidjeti. Ipak mislim da je uloga gradonačelnika za njega preveliki zalogaj. Neka počne prvo sa manjim ulogama. Tako da mislim da neću glasati za njga.

#36:   Autor: Uma Post Postano: 28.01.2008. 18:03

aethur je napisao/la: ›
oš za škoru? da ti on donese sreće i pare i glazbe cele godine?


pa dobro ajd aethure ajde onda reci ti nama svima svoje prijedloge za koga da glasamo, zašto...i tako...Koliko vidim iz tvojih postova ti samo pljuješ a nikakve konkretne razloge da daš ljudima, za koga da glasaju. Za koga Aerthure? molim te, tebe cemo sigurno poslušati jer si izuzetno inteligentan!

#37:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 18:09

osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

#38:   Autor: Uma Post Postano: 28.01.2008. 18:12

aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo

#39:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 18:17

Uma je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo

ma prekrasno... za razliku od nekih koji idu na finjaka a iza leđa jebu majku svima, ja bez ustručavanja mogu sasuti i ovdje i u facu sve...
stoga...
ajmo zajedno sada
sude mi... zato što svoje volim jea bejbe!!!
e da...pa ako postane gradonačelnik, znači opet ćemo dobiti nakaradnog jednog...koji radi u saboru i u gradonačelničkovoj fotelji...ovi do sada su dokazali da su ful i iznimno uspješni u tome...
jebo mater ovako glupoj politici u kojoj svaka budala može da se kandidira za šta oće...jebo mater glupom narodu po kojem se sere 4 godine, a oni opet izaberu istu vlast...
van iz grada

#40:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 18:18

Uma je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo


Samo pljuješ, lijepo se izražavaš, hračkaš... pa zar i ti nisi jedan od osječkih građana!! dokazuješ svoju teoriju kako smo u k... a ništa nečeš poduzeti da postanemo bolji. znaš onu ako nemožeš promijeniti svijet promijeni sebe.

#41:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 18:30

Delfin je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo


Samo pljuješ, lijepo se izražavaš, hračkaš... pa zar i ti nisi jedan od osječkih građana!! dokazuješ svoju teoriju kako smo u k... a ništa nečeš poduzeti da postanemo bolji. znaš onu ako nemožeš promijeniti svijet promijeni sebe.

jel me znaš? ne znaš.
stoga se ne petljaj tamo di ti nije nos.
ovdje se radi o debilizmu i marketinškom potezu, o očitom podcjenjivanju građana Osijeka, među kojima sam i ja, koliko god ja hračkao, psovao ili šta već.
iznenađuje me količina gluposti na ovom forumu i na mnogima drugim.
umjesto da ovakav potez hdz-a, kojim kandidira pjevača na mjesto gradonačelnika slavonske metropole bude osuđen od Osječana...oni to pohvaljuju?
u kurac i grad.
stoka i debili.

#42:   Autor: Elena_Os Post Postano: 28.01.2008. 18:40

Slavonski pjevač će sve što zaradi od politike uplaćivati u fond za pomoć i obnovu Pedijatrije osječke bolnice. Namjerava dalje pjevati i skladati... nastavak članka (24 sata)

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Evil

#43:   Autor: morgan Post Postano: 28.01.2008. 18:55

mogao bih slobodno reć da ste naivni ako mislite da će Škoro biti dobar gradonačelnik.čovjek je popularan (ideš!) pa će ekipa koja će radit sve u njegovo ime sav teret načinjenih grešaka svaliti na njega.znate, on je pjevač nije baš nabolji u politici, htio je dobro...a znate i ono - put u pakao popločan je dobrim namjerama.ako je Vrdoljak bio dobar kandidat svim strankama kao mogući gradonačelnik ne vidim zašto ga ne bi i građani izabrali.
p.s. ne poznajem čovjeka al mi daje kao da je pošten i dobroćudan. ako se varam spalite me na trgu

#44:   Autor: zeros Post Postano: 28.01.2008. 18:55

Elena_Os je napisao/la: ›
Slavonski pjevač će sve što zaradi od politike uplaćivati u fond za pomoć i obnovu Pedijatrije osječke bolnice.



ma nije njemu važna politička plaća, dosta on zarađuje i bez nje, nego u toj cijeloj nekoj priči mislim da najveću ulogu igra saborska mirovina...ipak, treba misliti na budućnost, zar ne?

#45:   Autor: Elena_Os Post Postano: 28.01.2008. 19:02

zeros je napisao/la: ›
ma nije njemu važna politička plaća, dosta on zarađuje i bez nje, nego u toj cijeloj nekoj priči mislim da najveću ulogu igra saborska mirovina...ipak, treba misliti na budućnost, zar ne?



Pa svima je jasno zašto se, ne samo on, već svi redom grebu za te saborske stolice...sigurna velika mirovina, a ne crkavica od cca 1500kn nakon 30 godina staža...

#46:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 22:43

aethur je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo


Samo pljuješ, lijepo se izražavaš, hračkaš... pa zar i ti nisi jedan od osječkih građana!! dokazuješ svoju teoriju kako smo u k... a ništa nečeš poduzeti da postanemo bolji. znaš onu ako nemožeš promijeniti svijet promijeni sebe.

jel me znaš? ne znaš.
stoga se ne petljaj tamo di ti nije nos.
ovdje se radi o debilizmu i marketinškom potezu, o očitom podcjenjivanju građana Osijeka, među kojima sam i ja, koliko god ja hračkao, psovao ili šta već.
iznenađuje me količina gluposti na ovom forumu i na mnogima drugim.
umjesto da ovakav potez hdz-a, kojim kandidira pjevača na mjesto gradonačelnika slavonske metropole bude osuđen od Osječana...oni to pohvaljuju?
u kurac i grad.
stoka i debili.

sad češ pomisliti kako sam te uhvatila zajbavati, ali vrati se na početak i pogledaj kako smo uopče počeli ovu raspravu ja sam te samo pitala šta ti je Škoro napravio da se ponašaš prema njemu kao prema največem neprijatelju?!!
da se razumijemo ja ne držim Škorinu stranu niti slušam njegove pjesme, štoviše uopče ne slušam HR glazbu, več sam rekla da neču za njega glasati. Ti si počeo ovu temu i ne mogu ne primjtiti da si ogorčen, pesimističan i širiš negativnu energiju. Ne moram te poznavati da to zaključim. evo ako griješim neka drugi kažu nešto............

#47:   Autor: cuckovic Post Postano: 29.01.2008. 10:41

Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...

#48:   Autor: Mladjo Post Postano: 30.01.2008. 0:44

cuckovic je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...
evo školski primjer gađanja u sridu

#49:   Autor: Comrade Post Postano: 31.01.2008. 21:00

Škoro gradonačellnik Smile O milo moje milo mame svoje hehehehehe

Znaći kriza se nastavlja, a to je dobro jer sve je pod kontrolom Smile

#50:   Autor: Elena_Os Post Postano: 01.02.2008. 10:11

business.hr - biser dana Laughing

#51:   Autor: aethur Post Postano: 01.02.2008. 11:59

Elena_Os je napisao/la: ›
business.hr - biser dana Laughing


Ili:
"Od samog početka smo znali da je nemoguće primjenjivati ZERP jer za to nemamo tehnologiju. No, važno je da smo ga proglasili."

HDZ-ov kandidat za gradonačelnika, pjevač Miroslav Škoro

Srećom pa su Osječani razboriti ljudi pa će znati kazniti ovakve izjave. Zar ne?

#52:   Autor: Loona Post Postano: 01.02.2008. 12:12

aethur je napisao/la: ›
Srećom pa su Osječani razboriti ljudi pa će znati kazniti ovakve izjave. Zar ne?


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#53:   Autor: baranjac22 Post Postano: 01.02.2008. 19:01

ajme..da je nestati nekako iz ovog svinjca...zaludu rat, zaludu žrtve..i sve...ostali smo takav svinjac gdje su ministri sveznalice, gradonačelnici pjevači, presjednici vlade urari, državni službenici poslušnici, policajci rade u fušu...još da nem je CECA predsjednik države bilo bi jupi
odo ja u Kazahstan...ili neki drugi ....stan

#54:   Autor: Comrade Post Postano: 01.02.2008. 19:26

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › business.hr - biser dana Laughing


Pa mislim da je u ovoj izjavi zapravo i sadržana cijela ideologija trenutne hrvatske politike.
" Znamo da je neizvedivo ono što želimo izvesti "....

#55:   Autor: zlusch Post Postano: 02.02.2008. 7:21

aethur je napisao/la: ›
Škoro će zbog ove odluke morati ponovno prijaviti prebivalište u Osijeku, s obzirom na to da se zbog poslovnih obveza prije nekoliko godina preselio iz Osijeka u Zagreb. No, to neće biti prvi put da se neki kandidat za gradonačelnika vraća iz Zagreba u Osijek jer je tako bilo i prije dvije godine s čelnikom HSP-a Antom Đapićem.

Fak... opet se pobjegulje trpaju tamo gdje im nije mjesto.

A i super mu je konzistentnost (da mu jebem konzistentnost) - prvo mu sude jer je kao kakao branio ono što voli, a sad prelazi na stranu onih koji sude onim junačinama što kokaju starce i pale kuće.

#56:   Autor: zlusch Post Postano: 02.02.2008. 7:26

cuckovic je napisao/la: ›
Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...

Apsolutno! Sad je valjda skužio da su ta kvazi-domoljubna kukulekanja pomalo out i da će teško prodati album gdje ljubi snaše i tambura po selu.

Što je sigurno, sigurno je....

#57:   Autor: Igor_OS Post Postano: 02.02.2008. 8:45

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › neznam još za koga ču glasati. jedno je sigurno izaći ču na izbora.samo sigurno neču glasati ta HDSSB!!!


Eto vidiš, ja hoću - tako da pobijem u startu tvoj glas Smile

#58:   Autor: pernabukano Post Postano: 21.02.2008. 21:46

Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.

#59:   Autor: cane Post Postano: 22.02.2008. 2:43

pernabukano je napisao/la: ›
Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.


Ma Pernabukano ti si naš idol! Čovjek s "loptama"! Daj se molim te kandidiraj i ti!

p.s. imali smo 16 godina Krambu, čovjeka iz našeg grada, i bilo nam je "odlično", jab opet 16 godina nekog seronju koji kurca neće napravit za nas!

#60:   Autor: no_name Post Postano: 22.02.2008. 9:41

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.


Sve potpisujem!!!
Aj da i na ovom forumu ima neko pametan tj. svjestan situacije u kojoj je naš grad

#61:   Autor: marinamina Post Postano: 22.02.2008. 12:21

ja najvjerojatnije neću uopće izaći na izbore
nemem za koga glasati
jad i bijeda Sad

#62:   Autor: Loona Post Postano: 22.02.2008. 12:29

marinamina je napisao/la: ›
ja najvjerojatnije neću uopće izaći na izbore
nemem za koga glasati
jad i bijeda Sad


Ako nemaš za koga glasati, onda barem izađi na izbore i prekriži listić tako da nitko ne može glasati umjesto tebe..
Toliko barem možeš napraviti, a ne onda kasnije kukati kako je izabran ovaj ili onaj seronja koji ti nije po volji, a nisi se ni potrudila dići dupe iz kreveta.. Rolling Eyes
Ovo se odnosi na sve koji imaju stav: "nemam za koga glasati, pa neću ni izaći na izbore."
Zbog takvih je HDZ opet na vlasti i nikada ništa nećemo uspjeti promijeniti. Ljudi jednostavno ne shvaćaju važnost izlaska na izbore. To je jedini način da masa nešto promijeni i iznese svoje mišljenje..

#63:   Autor: marinamina Post Postano: 22.02.2008. 12:47

Loona je napisao/la: ›
marinamina je napisao/la: ›
ja najvjerojatnije neću uopće izaći na izbore
nemem za koga glasati
jad i bijeda Sad


Ako nemaš za koga glasati, onda barem izađi na izbore i prekriži listić tako da nitko ne može glasati umjesto tebe..
Toliko barem možeš napraviti, a ne onda kasnije kukati kako je izabran ovaj ili onaj seronja koji ti nije po volji, a nisi se ni potrudila dići dupe iz kreveta.. Rolling Eyes
Ovo se odnosi na sve koji imaju stav: "nemam za koga glasati, pa neću ni izaći na izbore."
Zbog takvih je HDZ opet na vlasti i nikada ništa nećemo uspjeti promijeniti. Ljudi jednostavno ne shvaćaju važnost izlaska na izbore. To je jedini način da masa nešto promijeni i iznese svoje mišljenje..

ma znam, nisam ni mislila stvarno bojkotirati, samo sam htjela figurativno izreći svoje nezadovoljstvo.
izlazim na izbore svake izborne godine, samo uvijek isto razočaranje Sad

#64:   Autor: Loona Post Postano: 22.02.2008. 12:50

marinamina je napisao/la: ›
samo uvijek isto razočaranje Sad

bez tendencije poboljšanja..

#65:   Autor: marinamina Post Postano: 22.02.2008. 12:53

rekla bih,bez ikakve tendencije
što je još gore. jednostavno ne razumijem zašto se na političkoj sceni konačno ne pojavi netko tko je spreman vlastite interese podrediti općem progresu?
zar su svi ljudi govna u duši?


.......ma ne znam........

#66:   Autor: marinamina Post Postano: 22.02.2008. 12:56

evo baš gledam sabor
taj Kajin je stvarno frajer
svakom sve šta ga ide, a Istra prosperira....divota
da bar i mi u slavoniji imamo Kajina

#67:   Autor: DonQuijote Post Postano: 22.02.2008. 13:17

marinamina je napisao/la: ›
evo baš gledam sabor
taj Kajin je stvarno frajer
svakom sve šta ga ide, a Istra prosperira....divota
da bar i mi u slavoniji imamo Kajina

da bar oni imaju glavaša! a ne mi...

#68:   Autor: marinamina Post Postano: 22.02.2008. 13:18

DonQuijote je napisao/la: ›
marinamina je napisao/la: ›
evo baš gledam sabor
taj Kajin je stvarno frajer
svakom sve šta ga ide, a Istra prosperira....divota
da bar i mi u slavoniji imamo Kajina

da bar oni imaju glavaša! a ne mi...

he, he
može i tako Smile

#69:   Autor: cuckovic Post Postano: 22.02.2008. 19:31

marinamina je napisao/la: ›
evo baš gledam sabor
taj Kajin je stvarno frajer
svakom sve šta ga ide, a Istra prosperira....divota
da bar i mi u slavoniji imamo Kajina


nisu imali rata i pizdarija i automatski ima manje straha i mržnje

#70:   Autor: Loona Post Postano: 23.02.2008. 8:51

cuckovic je napisao/la: ›
nisu imali rata i pizdarija i automatski ima manje straha i mržnje

Ali imaju puno Albanaca i sad im dostavna vozila lete u zrak.. Rolling Eyes

#71:   Autor: Delfin Post Postano: 23.02.2008. 12:05

Ja neznam šta je vama, čitam ovo i ne vjerujem. Reći ču svojim prijateljima ako žele pasti u depresiju neka pročitaju ovaj forum. Samo kukate kako nevalja ovo kako su svi pokvareni..... ajd probajte sagledati situaciju ovako: ne moramo se boriti za državu kao Kosovo, nismo gladni kao ljudi u africi, ne prijeti nam tsunami kao u Indoneziji, ne prijeti nam potres itd itd....mogu tako do sutra. Smatram da pristojno živimo u prilično mirnom gradu. Ne kažem da se ne trebamo boriti za bolji život, dapače,zato trebe izači ne izbore,al opet kad pogledaš kako je drugima mi smo blagoslovljeni.

#72:   Autor: Bojo Post Postano: 23.02.2008. 15:05

de neka se i nenad bjelica kandidira...sve je moguće...

#73:   Autor: pumpkin Post Postano: 24.02.2008. 10:30

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja neznam šta je vama, čitam ovo i ne vjerujem. Reći ču svojim prijateljima ako žele pasti u depresiju neka pročitaju ovaj forum. Samo kukate kako nevalja ovo kako su svi pokvareni..... ajd probajte sagledati situaciju ovako: ne moramo se boriti za državu kao Kosovo, nismo gladni kao ljudi u africi, ne prijeti nam tsunami kao u Indoneziji, ne prijeti nam potres itd itd....mogu tako do sutra. Smatram da pristojno živimo u prilično mirnom gradu. Ne kažem da se ne trebamo boriti za bolji život, dapače,zato trebe izači ne izbore,al opet kad pogledaš kako je drugima mi smo blagoslovljeni.


Sve ok, ali zašto bi se trebali uspoređivati sa gorima? Dokle više? Dokle to - dobro mi je dok nije gore? Svatko teži ka boljem, sve je to u redu što nismo gladni, goli, bosi i beskućnici, ali možemo bolje, treba se izboriti za bolje. To što su se naši političari izborili da njima bude bolje, preko naših leđa, to je priča za sebe, ali ovo...Razmišljanje dok nisam gladan, gol i bos dobro mi je, u današnje vrijeme kad ljudi lete na Mars, je smiješno...

#74:   Autor: visage Post Postano: 25.02.2008. 16:02

Ma samo mi nije jasno kako da uvijek nas gradonacelnik bude onaj koji nema velike veze s osijekom.
Kazu za vrijeme rata skoro otisao na par dana zeni u Kanadu pa se vratio tek kad je sve bilo gotovo Djapic nije uopce bio u osijeku za najvecih sranja od cetnika sto su bubali po nama.
Ispada da je kramer najbolji.
Pa neka mi to netko objasni kako to kako mozemo da biramo nekoga za kojega se zna da je to napravio,mlad sam pa molim neka objasnjenja,dali je to istina s skorom i djapicem
Ma ja bih MATKOVICA ZA GRADONACELNIKA I GOTOVO

#75:   Autor: pernabukano Post Postano: 25.02.2008. 16:38

visage je napisao/la (Pogledaj post): › Ma samo mi nije jasno kako da uvijek nas gradonacelnik bude onaj koji nema velike veze s osijekom.
Kazu za vrijeme rata skoro otisao na par dana zeni u Kanadu pa se vratio tek kad je sve bilo gotovo Djapic nije uopce bio u osijeku za najvecih sranja od cetnika sto su bubali po nama.
Ispada da je kramer najbolji.
Pa neka mi to netko objasni kako to kako mozemo da biramo nekoga za kojega se zna da je to napravio,mlad sam pa molim neka objasnjenja,dali je to istina s skorom i djapicem
Ma ja bih MATKOVICA ZA GRADONACELNIKA I GOTOVO

Istina je za Đapića i Škoru.
Đapić je jednom izjavio kako će u pregovorima sa Sanaderom traćiti mjesto predsjednika sabora.(tada još nije ni znao da će mu stranka jedva biti parlamentarna), ali isto tako je izjavio kako će nakon mandata u Osijeku svoju pol. karijeru nastaviti u BIH.To najbolje pokazuje da mu je Osijek samo odskočna daska za više funkcije. Samo...Ili je daska slaba ili Đapić ne može skočiti....Pitam se zašto!?
Škoro je totalno nezainteresiran za mjesto gradonačelnika,ali je dobio naredbu od vrhovnika Ive,pa mu sada mora vratiti za visoko mjeto na listi za Sabor. Inače Škorin politički put je vrlo zanimljiv. U HNS- u do 1994.,pa ulazi u HDZ, da bi se raskolom priklonio DC-u. 2005.potpisnik inicijative za osnivanjem udruge HDSSB, a 2007. se ponovno vraća HDZ-u. Dosta o Škori,jer više nema nikakve poveznice sa Osijekom...
Ostaju Šišljagić i Vrdoljak.
Šišljagić po meni u ovom trenutku najbolje rješenje. Intelektualac, ne ovisi o politici, nema nikavih afera i repova, dokazan u svojoj struci...
Vrdoljak-nema tim ljudi, ili mi bar ne znamo za njih. Mislim da će mu dosta štetiti zbižavanje sa HDZ-om.

#76:   Autor: Delfin Post Postano: 26.02.2008. 14:59

Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.

#77:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 26.02.2008. 15:25

Delfin je napisao/la: ›
Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.


Več u startu reći ču vam jednu recenicu, ja sam protiv HDZ, HSP, Šišljagiča, ko da mi je tata, jer pratim kampanje svih stranki, i mogu vam reci da koristim svaku priliku kako bi pljuvali, što se ne može reči za ostale...

He, he, pravi Hdz-ovi birači. Samo se nadam da autorica gornjeg teksta, od svojih 25 godina, nije završila srednju školu (ako sam u pravu, Hrvatski je obvezan predmet u svim školama). Jer jao nastavniku koji je ovako nešto pustio sa dvojkom.

Ali jao i nama koji ovdje u Hrvatskoj živimo - evo kakvi nam sudbinu kroje, ha, ha, ha...

#78:   Autor: Delfin Post Postano: 26.02.2008. 15:51

e javio se lektor, jesi mi pametan ma za popizdit!!!
barem na forumu se mogu sprdati i pisati kako želim, naravno dok se ne javi pametni.....
e da jedva sam završila osnovnu školu tako da mi oprostite što sam neuka i nemam 25....

#79:   Autor: Uma Post Postano: 26.02.2008. 16:33

pernabukano je napisao/la: ›
Šišljagić po meni u ovom trenutku najbolje rješenje. Intelektualac, ne ovisi o politici, nema nikavih afera i repova, dokazan u svojoj struci....


Nema afera?? jel misliš da to što je ostavio svoju suprugu zato što mu je 23 godine mlađa ljubavnica ostala trudna nije afera?
nema repova? normalno da nema kad je on sam po sebi Glavašev nastavak koji mu viri iz guzice!
Dokazan u svojoj struci? ajde molim te navedi mi par primjera koji to dokazuju?nije se pojavio na operaciji pa vec jedno 3 godine, a prije toga....de der mi reci u cemu se dokazao u svojoj struci?
W.M. Felt je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.


Več u startu reći ču vam jednu recenicu, ja sam protiv HDZ, HSP, Šišljagiča, ko da mi je tata, jer pratim kampanje svih stranki, i mogu vam reci da koristim svaku priliku kako bi pljuvali, što se ne može reči za ostale...

He, he, pravi Hdz-ovi birači. Samo se nadam da autorica gornjeg teksta, od svojih 25 godina, nije završila srednju školu (ako sam u pravu, Hrvatski je obvezan predmet u svim školama). Jer jao nastavniku koji je ovako nešto pustio sa dvojkom.

Ali jao i nama koji ovdje u Hrvatskoj živimo - evo kakvi nam sudbinu kroje, ha, ha, ha...

a ti što se praviš pametan, gospodine Pravopisu, reci za koga ces ti glasati jer to je tema a ne ispravljanje tuđeg teksta! molim admina da ga baci u offtopic!

#80:   Autor: aethur Post Postano: 26.02.2008. 16:55

Uma je napisao/la: ›
reci za koga ces ti glasati jer to je tema a ne ispravljanje tuđeg teksta! molim admina da ga baci u offtopic!

Tema je o Miroslavu Škori, kandidatu za gradonačelnika Osijeka. A ne o tome tko će za koga glasovati.
Iako je ovo forum, dakle svojevrsna zajebancija, ipak treba pisati književni, razlikovati Č i Ć IJE i JE.
Što je mnogima ovdje problem. Jer, kako da te netko shvati ozbiljno, ako ne znaš pisati?
Natrag na temu.
I dalje napominjem ono što su i iz HDZ-a istaknuli. "Marketinški potez". Dakle, obično podcjenjivanje građana Osijeka.

#81:   Autor: tonya Post Postano: 26.02.2008. 16:59

Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.

#82:   Autor: Uma Post Postano: 26.02.2008. 17:01

tonya je napisao/la: ›
Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.

JUUUHUUU!!!! Bravo Tonya! Svi smo mi Tonya! Juuupiii Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile

#83:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 26.02.2008. 17:25

tonya je napisao/la: ›
Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.


Misliš, ha? Ja kao pravi Hrvat nikad ne mogu izvedenicu mi domovine pisati malim slovom, a pogotovo ako je riječ o nazivu, zar ne (da vidimo puno pravilo - ako je ta riječ dio imena ili naziva, piše li se i onda malim slovom? Što je to H(h)rvatski jezik - naziv predmeta, naziv jezika, ili pak pridjev koji opisuje jezik, jezičinu, lajavost...? Odnosno, hoću reći, humor, šala i tako to...

Inače, ne rugam se znanju pravopisa, iako bih mogao. Jer ako je ovo samo forum, ne znači da trebamo forsirati nepismenost, valjda da bi hinili neformalnost i opuštenost, mladenačku indolenciju. Tekst prepun pravopisnih nebuloza samo govori da se autor(ica) istog nije udostojila dvaput ga pročitati prije nego što stisne "pošaljite" (ili, možemo reći, nije dvaput razmislila prije nego što je zinula).

Kad smo kod moje prave namjere, ona je bila ustvrditi da su većina birača Hdz-a u Hrvatskoj nepismeni ili barem polupismeni, što je teško oboriva tvrdnja, a i potkrijepljena je dugim empirijskim dokazivanjem. Stoga je očito da mi nije ni na kraj pameti glasati za Škoru, osim mu možda suditi ili mu ime dozivati. Lakrdije u gradu nam je bilo dosta. Moj post nije bio, kako kažete "offtopic", već potpuno topic, samo ne za svakoga.

#84:   Autor: Bojo Post Postano: 26.02.2008. 18:57

ja NE ZNAM za koga Ču glasOVAT...onaj vRDOLJAK (ak se ne varam) ima dobar plakat Smile al eto vidjet Ču...sveIJedno mi je ko će pobJEdit...sumnjam da Če doNJet promIJEne ovom gradu....

P.S...eo ispravljajte me kolko oćete...vidim da vam je to bitnije nego tema...

#85:   Autor: tonya Post Postano: 27.02.2008. 11:32

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ja NE ZNAM za koga Ču glasOVAT...onaj vRDOLJAK (ak se ne varam) ima dobar plakat Smile al eto vidjet Ču...sveIJedno mi je ko će pobJEdit...sumnjam da Če doNJet promIJEne ovom gradu....

P.S...eo ispravljajte me kolko oćete...vidim da vam je to bitnije nego tema...

osijek031.com smile Jes ti punoljetan opče, a?

#86:  prodala sam se za čokoladu!?!! Autor: nemo1 Post Postano: 27.02.2008. 11:58

Prije nekoliko sati u ured mi je ušao ni manje ni više, glavom i bradom Miroslav Škoro. Istina, tip je komunikativan, čak dobro i izgleda. Glumio je Djeda Mraza. Djelio je čokolade. Lijepo. Bila sam fina i prodala se za čokoladu. Tajna je u čokoladi Kandit "Moj Osijek". Buni me što je došao u pratnji velikog sindikaliste iz firme, pitam se da li je to zakoniti da sindikalisti podupiru vladajuću stranku?!... Čorava posla...

#87:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.02.2008. 12:08

Jeste mu rekli da je zakasnio 2 mjeseca?

#88:   Autor: alija_sirotanovic Post Postano: 27.02.2008. 12:12

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.


ne vjerujem....onaj tko od glazbenika nije u Škorinom klanu (poput Prve lige) nema šanse da napravi nešto ozbiljnije niti da se pojavi na bilo kojem festivalu...zna se tko u svemu vuče konce....

#89:   Autor: alija_sirotanovic Post Postano: 27.02.2008. 12:16

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.




potpisujem.....
i nadodajem....aspiracije pojedinaca su bezgranične...tko zna - možda se Mićo kandidira i za premijera....o, Milo moje...

#90:   Autor: monkeyhouse Post Postano: 28.02.2008. 13:08

sve su to gluposti i škoro i đšapić, ...
ljudi dragi političari su samo ljudi!rade za svoje interese, ne rade - pa who cares??? koliko je ispravno misliti na tuđe interese, prije svojih, to je već filozofsko pitanje, kome se da, nek se zamara tim.

ono što hoću rećiželim čuti argumente kojima ćete me uvjeriti, da je za nas osječane, bolji bilo tko drugi, od jedne regionalne opcije, koja nema druge (pored svih ljudskih mana, od kojih boluju i svi ostali) nego se dokazati ovdje. gdje će dalje???

#91:   Autor: Delfin Post Postano: 28.02.2008. 20:14

monkeyhouse je napisao/la: ›
sve su to gluposti i škoro i đšapić, ...
ljudi dragi političari su samo ljudi!rade za svoje interese, ne rade - pa who cares??? koliko je ispravno misliti na tuđe interese, prije svojih, to je već filozofsko pitanje, kome se da, nek se zamara tim.

ono što hoću rećiželim čuti argumente kojima ćete me uvjeriti, da je za nas osječane, bolji bilo tko drugi, od jedne regionalne opcije, koja nema druge (pored svih ljudskih mana, od kojih boluju i svi ostali) nego se dokazati ovdje. gdje će dalje???

Tako je.
Tko god da pobijedi, nama ne valja.
Ajd mi recite tko od vas nije pogrijesio u zivotu, tko nije rekao neku glupost ili reagirao impulsivno sto nije dobro zavrsilo! Pa NITKO!! Mi obozavamo
kritizirati i soliti pamet a nemamo hrabrosti stati ispred ljude i zauzeti se za njih.Svaka cast onim politicarima koji se zauzmu za hrvatski puk a na nama je da prepoznamo koji su to.

#92:   Autor: kopile Post Postano: 29.02.2008. 0:31

Delfin je napisao/la: ›

Ajd mi recite tko od vas nije pogrijesio u zivotu, tko nije rekao neku glupost ili reagirao impulsivno sto nije dobro zavrsilo! Pa NITKO!! Mi obozavamo
kritizirati i soliti pamet a nemamo hrabrosti stati ispred ljude i zauzeti se za njih.Svaka cast onim politicarima koji se zauzmu za hrvatski puk a na nama je da prepoznamo koji su to.
Da samo što postoje greške i GREŠKE.

#93:   Autor: monkeyhouse Post Postano: 29.02.2008. 13:15

da, da, delfin, al' sve su ti to prazne fraze.
pokušaj me uvjeriti barem jednim konkretnim primjerom gdje je hdz nešto napravio za našu regiju ??????????

#94:   Autor: Delfin Post Postano: 29.02.2008. 17:44

Ako neznas, HDZ nije nikad pobijedio u osjecko-baranjskoj zupaniji pa tako nije ni mogao nista napraviti...
....isto tako hocu reci da ja nisam ovdje kako bih uvjeravala ljude da glasaju za HDZ, nego samo da glasaju, eto saznala sam danas da cu opet raditi na izborima....sta da vam kazem ljudi dodjite i glasajte za koga god hocete samo da prestanemo biti grad slucaj!
Prije par mjeseci isla sam u Rijeku, ljudi kad su culi da sam iz Osijeka poceli su me ispitivati kako mi zivimo, dali nam je politika zagorcala zivot, sta je s Glavasem itd. mislim...ti mediji su od Osijeka napravili cirkus. Mi trebamo izabrati gradonacelnika ma kakav god on bio i tko god to bio.

#95:   Autor: cuckovic Post Postano: 29.02.2008. 19:56

Delfin je napisao/la: ›
Ako neznas, HDZ nije nikad pobijedio u osjecko-baranjskoj zupaniji pa tako nije ni mogao nista napraviti...


Proser desetljeca!

Sranje Sranje Sranje Sranje Sranje

#96:   Autor: aethur Post Postano: 29.02.2008. 20:17

cuckovic je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Ako neznas, HDZ nije nikad pobijedio u osjecko-baranjskoj zupaniji pa tako nije ni mogao nista napraviti...


Proser desetljeca!

Sranje Sranje Sranje Sranje Sranje

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#97:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.02.2008. 21:46

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
marinamina je napisao/la: ›
ja najvjerojatnije neću uopće izaći na izbore
nemem za koga glasati
jad i bijeda Sad


Ako nemaš za koga glasati, onda barem izađi na izbore i prekriži listić tako da nitko ne može glasati umjesto tebe..
Toliko barem možeš napraviti, a ne onda kasnije kukati kako je izabran ovaj ili onaj seronja koji ti nije po volji, a nisi se ni potrudila dići dupe iz kreveta.. Rolling Eyes
Ovo se odnosi na sve koji imaju stav: "nemam za koga glasati, pa neću ni izaći na izbore."
Zbog takvih je HDZ opet na vlasti i nikada ništa nećemo uspjeti promijeniti. Ljudi jednostavno ne shvaćaju važnost izlaska na izbore. To je jedini način da masa nešto promijeni i iznese svoje mišljenje..


Slažem se s Loonom, definitivno treba izići na izbore.Bez daljnjega.

A sada, za koga glasovati, ne znam ni sama.
Budući da još uvijek gradonačelnika ne biramo izravno, nego dajemo glas za stranku, moram još dodatno razmišljati, gledati koje su face na čijoj listi i kalkulirati koliko bi tko mogao dobiti glasova i koga bi mogao postaviti na koju funkciju...
Nije to samo do gradonačelnika...On je (manje ili više jaka) figura koja prima naredbe "odozgo",a onda opet šalje naredbe dalje.Sve je to velika igra, a mi smo male ribe.Iznad Boga ima Bog.
Glasovat ću za one za koje mislim da će nanijeti najmanje štete, jer kao i političari, i ja prvenstveno gledam na svoju guzicu.


Ali, da se vratim na temu, osobno sam protiv toga da pjevači, glumci, sportaši i ine javne "face" sjedaju u velike fotelje. Oni se imaju pravo kandidirati, kao i ostali, ali mislim da je to zaista više stvar marketinga, prodaje i privlačenja ljudi.

Oni iz HDZa su donijeli odluku da je Škoro njihov kandidat, a na nama je glasovati po svojoj savjesti.

i, bez obzira kome dali glas, ljudi u ovom gradu nisu debili, kreteni i ostalo...Svatko radi onako kako misli da je najbolje za njih.Takvih(vidi gore) ima i u Osijeku i u svim ostalim gradovima i mjestima i Hrvatske i svijeta.A druga je stavr tko od građana izlazi na izbore, a tko ne...

Sretno nam bilo!

P.S. @Delfin, HDZ je BIO na vlasti u Županiji i to ne baš kratko.

#98:   Autor: cane Post Postano: 01.03.2008. 5:32

Ja znam tko neće pobijedit na izborima...

#99:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.03.2008. 14:50

Ja znam da me onaj vlakić užasno živcira

#100:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.03.2008. 15:01

sve je to ok, ali mislim da je jedna stvar nesporna; naime uvjeren sam da škoro nije ništa manji "stručnjak" od ostalih kandidata za gradonačelnika. zapravo su svi jednaki tudumi, izuzev vjerujem jednog gospodina ali moja politička profilacija zapravo nije ni bitna. uglavnom nekako mi nije jasno da u našem gradu, inače četvrtom po veličini u cijeloj državi, ima toliko glasača opredijeljenih za desnu opciju. da se razumijemo i hdssb je desna opcija kakvi god da se predstavljali. a oni i hsp su dobili preko 60% svih glasova. a sad pogledajte taj omjer u ostalim velikih hrvatskim gradovima. stvarno smo grad slučaj.

#101:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 02.03.2008. 15:13

[quote="Mladjo"
uglavnom nekako mi nije jasno da u našem gradu, inače četvrtom po veličini u cijeloj državi, ima toliko glasača opredijeljenih za desnu opciju. da se razumijemo i hdssb je desna opcija kakvi god da se predstavljali. a oni i hsp su dobili preko 60% svih glasova. a sad pogledajte taj omjer u ostalim velikih hrvatskim gradovima. stvarno smo grad slučaj.[/quote]

Ne opravdavam ja ništa, ali od 4 najveća grada u Hrvatskoj, jedino je Osijek prošao sranja koja je prošao.
Dakle, ne kažem da je to OK, samo kažem da je logično.

#102:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.03.2008. 15:27

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › [quote="Mladjo"
uglavnom nekako mi nije jasno da u našem gradu, inače četvrtom po veličini u cijeloj državi, ima toliko glasača opredijeljenih za desnu opciju. da se razumijemo i hdssb je desna opcija kakvi god da se predstavljali. a oni i hsp su dobili preko 60% svih glasova. a sad pogledajte taj omjer u ostalim velikih hrvatskim gradovima. stvarno smo grad slučaj.


Ne opravdavam ja ništa, ali od preostala 3 velika grada u Hrvatskoj, jedino je Osijek prošao sranja koja je prošao.
Dakle, ne kažem da je to OK, samo kažem da je logično.[/quote]dobro ima istine i u tome ali nekužim zašto je stvoreno uvriježeno mišljenje da su ovi iz lijevih stranaka manje hrvati od ovih iz desnih stranaka. šta ljudi misle da će bit manji hrvati ako ne glasaju za desnicu? jel možda ovi iz desnih stranaka više štite nacionalne interese? ne bih rekao. sve je to poprilično ista hrpa govana s istim razmišljanjem i različitom reklamom. zato se uvijek vodim tim da na izborima pokušam naći nekoga ko je mimo te vrpice govana.

#103:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 02.03.2008. 15:53

gle, 'vako, @Mladjo:
sve ti je to vel'ka 'rpa govana...
samo se čini da ljudi neka govna lakše gutaju... Sad

zašto?
ne znam...valjda svatko ima svoje razloge...

mogla bih se ja uživjeti u uloge mnogih pa pokušati pronaći razloge, ali predugo bi to bilo za pisati...ne da mi se...
a kad se nađemo na cugi - e, onda se želim opustiti, a ne polemizirati...

dakle...svatko prema svom nahođenju...

"zašto?" ti je vječno pitanje koje je, ponekad, bolje ne postavljati...

#104:   Autor: Delfin Post Postano: 02.03.2008. 20:12

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
marinamina je napisao/la: ›
ja najvjerojatnije neću uopće izaći na izbore
nemem za koga glasati
jad i bijeda Sad


Ako nemaš za koga glasati, onda barem izađi na izbore i prekriži listić tako da nitko ne može glasati umjesto tebe..
Toliko barem možeš napraviti, a ne onda kasnije kukati kako je izabran ovaj ili onaj seronja koji ti nije po volji, a nisi se ni potrudila dići dupe iz kreveta.. Rolling Eyes
Ovo se odnosi na sve koji imaju stav: "nemam za koga glasati, pa neću ni izaći na izbore."
Zbog takvih je HDZ opet na vlasti i nikada ništa nećemo uspjeti promijeniti. Ljudi jednostavno ne shvaćaju važnost izlaska na izbore. To je jedini način da masa nešto promijeni i iznese svoje mišljenje..


Slažem se s Loonom, definitivno treba izići na izbore.Bez daljnjega.

A sada, za koga glasovati, ne znam ni sama.
Budući da još uvijek gradonačelnika ne biramo izravno, nego dajemo glas za stranku, moram još dodatno razmišljati, gledati koje su face na čijoj listi i kalkulirati koliko bi tko mogao dobiti glasova i koga bi mogao postaviti na koju funkciju...
Nije to samo do gradonačelnika...On je (manje ili više jaka) figura koja prima naredbe "odozgo",a onda opet šalje naredbe dalje.Sve je to velika igra, a mi smo male ribe.Iznad Boga ima Bog.
Glasovat ću za one za koje mislim da će nanijeti najmanje štete, jer kao i političari, i ja prvenstveno gledam na svoju guzicu.


Ali, da se vratim na temu, osobno sam protiv toga da pjevači, glumci, sportaši i ine javne "face" sjedaju u velike fotelje. Oni se imaju pravo kandidirati, kao i ostali, ali mislim da je to zaista više stvar marketinga, prodaje i privlačenja ljudi.

Oni iz HDZa su donijeli odluku da je Škoro njihov kandidat, a na nama je glasovati po svojoj savjesti.

i, bez obzira kome dali glas, ljudi u ovom gradu nisu debili, kreteni i ostalo...Svatko radi onako kako misli da je najbolje za njih.Takvih(vidi gore) ima i u Osijeku i u svim ostalim gradovima i mjestima i Hrvatske i svijeta.A druga je stavr tko od građana izlazi na izbore, a tko ne...

Sretno nam bilo!

P.S. @Delfin, HDZ je BIO na vlasti u Županiji i to ne baš kratko.


Da, sorry, nije podijedio u gradu.

#105:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 02.03.2008. 20:19

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Da, sorry, nije podijedio u gradu.

Je, imao je i gradonačelnika (Karačić).

#106:   Autor: DonQuijote Post Postano: 02.03.2008. 23:02

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Da, sorry, nije podijedio u gradu.

Je, imao je i gradonačelnika (Karačić).

u politici je kratko pamćenje vrlina, a ne mana.

#107:   Autor: morgan Post Postano: 04.03.2008. 0:01

Škoru doživljavam kao jednu vrlo sebičnu i sebi okrenutu osobu.hladan,proračunat i pozer...pitam se kakvve vizije takav čovjek može imati a pogotovo tko će mu pri realizaciji istih pomagati. nema šanse da glasam za njega

#108:   Autor: Loona Post Postano: 04.03.2008. 12:33

E, dobro si rekao - obični pozer.. Inače nemam ništa protiv njega, sjećam ga se dok je bio obični showman u Čingilingiju i takvim ondašnjim okupljalištima, a sada se upleo u politiku očito kao nečija marioneta i on će kao upravljati gradom. Mo'š si mislit'..
Najjača mu je izjava bila kada je rekao da će, ako treba, živjeti i u Bruxellesu ako će tako pomoći da se riješe osječki problemi.. osijek031.com smile
A pitanje je bilo, gdje misli živjeti ako postane gradonačelnik i hoće li se vratiti nazad u Osijek...

#109:   Autor: morgan Post Postano: 04.03.2008. 17:52

znam ga i ja dok je još visio po onim događanjima u negdašnjem STUC-u i ako je bilo ikakve zgode da se osobno okoristi ne bi ju propustio.ne vjerujem u njegovo dobročinstvo jer nije iskreno.ne vjerujem u njegove priče iz istih razloga. a i kampanja mu je nekako slaba, malo se dere i izvikuje promjene koje bi napravio.nek se bavi onim što mu dobro ide.

#110:   Autor: Delfin Post Postano: 05.03.2008. 10:58

morgan je napisao/la: ›
znam ga i ja dok je još visio po onim događanjima u negdašnjem STUC-u i ako je bilo ikakve zgode da se osobno okoristi ne bi ju propustio.ne vjerujem u njegovo dobročinstvo jer nije iskreno.ne vjerujem u njegove priče iz istih razloga. a i kampanja mu je nekako slaba, malo se dere i izvikuje promjene koje bi napravio.nek se bavi onim što mu dobro ide.


...pa to sto si rekao ja mogu reci da to vrijedi za sve politicare a ne samo za Skoru!!

#111:   Autor: av8or Post Postano: 05.03.2008. 11:11

O njegovom (Skorinom) dobrocinstvu otom-potom, medjutim cinjenica da se odrekao svog četverogodišnjeg saborskog "nameta" u korist jedne zdravstvene ustanove za djecu. Vjerojatno presedan, u novijoj hrvatskoj povijesti i zbog toga i dobija moj glas....

#112:   Autor: Igor_OS Post Postano: 05.03.2008. 13:14

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › cinjenica da se odrekao svog četverogodišnjeg saborskog "nameta" u korist jedne zdravstvene ustanove za djecu. Vjerojatno presedan, u novijoj hrvatskoj povijesti i zbog toga i dobija moj glas....


Joj dečko jesi naivan! Pa to je strašno. Zbog tebe i takvih kao ti nam i je stanje u državi ovakovo. Toliko ste podložni manipulacijama da bi se prodali za crnu kiflu!

Misliš da to sve nije proračunato da bi se pridobili glasovi naivaca koji će reći: odrekao se plaće jao što je dobar!

I onda iduće 4 godina zaradi (ukrade) XX puta više nego što bi dobio za dizanje ruku u saboru.

Ako nam nakon debelog Đapića jedan pjevač koji je kad smo mi pušili granate zbrisao u Ameriku postane gradonačelnik, sugrađani moji predragi, pozdravljam se s Vama, i sa debelom dozom ironije bježim što dalje jer je očito koliko god voljeli svoj grad - mozga u glavama nemate.

#113:   Autor: morgan Post Postano: 05.03.2008. 14:04

jeste gledali sinoć "Otvoreno"? Čovjek je tamo statirao i branio neke načelne stavove a o ostalom nije imao pojma jer on je "nedavno" upao u sve te priče. Pa kog boga onda tu radiš? Hoj doma krompir sadit i pjevuckat po bašči....

#114:   Autor: Igor_OS Post Postano: 05.03.2008. 14:17

Pa očigledno je da je dobio instrukcije odozgora kako se ponašati i što pričati.

#115:   Autor: Delfin Post Postano: 05.03.2008. 14:50

Ponavljam, za sve politicare to vrijedi.
al evo ne mogu se oteti dojmu da ste ti IGOR_OS i morgan jedni od onih koji pljuju po svima i svacemu,nitko vam nije dovoljno dobar.....ajde onda recite za koga da ljudi ovdje na forumu glasaju!

#116:   Autor: morgan Post Postano: 05.03.2008. 21:22

ne pljujem po svemu i svačemu,jednostavno iznosim svoje dojmove o navedenom kandidatu.ako je on tebi dobar pa ti glasuj za njega, ja neću.u drugim postovima ljudi iznose mišljenja o kandidatima koji se meni dopadaju pa mi ne pada na pamet ih zbog toga prozivat. imam svoje mišljenje - kao i većina ovdje - o svakom od njih i izabrati ću po nekim svojim stavovima. to što stranka za koju glasam ne dolazi nikako na vlast me ne spriječava da ih i dalje ne podržavam jer zasupaju moja uvjerenja,moje nazore o državi u kakvoj bih volio živjeti,gdje je nacionalno zadnja rupa u svirali izbornog programa.
oprosti, al Škoro se sinoć pokazao kao pijun u ovom malom ratu oko gradskih izbora.čovjek nema veze sa životom i očito nije ni bitno ako dobije gomilu glasova jer neće se njega ništa pitati nego će ekipa iz sjene radit što i kako želi.

#117:   Autor: Isis Post Postano: 06.03.2008. 0:03

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › O njegovom (Skorinom) dobrocinstvu otom-potom, medjutim cinjenica da se odrekao svog četverogodišnjeg saborskog "nameta" u korist jedne zdravstvene ustanove za djecu. Vjerojatno presedan, u novijoj hrvatskoj povijesti i zbog toga i dobija moj glas....


Misliš da bi se odrekao svoje plaće da nema uspješnu, politički proguranu, glazbenu karijeru? Da je i ostavi sebi, nebi ni osjetio da ju ima od sadašnjeg bogatstva. Kandidirao se jer ne zna šta bi više sa sobom, iz objesti.
Ja se nebi odrekao kad mi treba, njemu ne treba.

#118:   Autor: Igor_OS Post Postano: 06.03.2008. 7:42

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Ponavljam, za sve politicare to vrijedi.
al evo ne mogu se oteti dojmu da ste ti IGOR_OS i morgan jedni od onih koji pljuju po svima i svacemu,nitko vam nije dovoljno dobar.....ajde onda recite za koga da ljudi ovdje na forumu glasaju!


Nije istina, neargumentirano pričaš i to nije u redu!

Nisam rekao da nitko nije dobar, ali da debeli lopina i Škoro nisu dobri to stoji.

Protiv Šišljagića i Borzanice nikad nisam niti riječi rekao! Vrdoljak mi je bio OK dok se nije počeo bahatit sa ipak pretjeranim pljuvanjem po svemu ostalome, kao da je grad najveće selo i on jedini rođen da bude gradonačelnik, a nije u stanju uočit da mu se gradom vozikaju plakati sa gramatičkim greškama.

Dakle, glasati za bilo koga samo da debeli lopov koji sebi pripisuje tuđe zasluge, a rulja ga uporno slijedi ne shvačajući da je izmanipulirana i da sve to ona plaća ne bude gradonačelnik.

A tu HDSSB/HSS imaju najviše šanse da ga skinu, ako zbog ničeg drugoga onda jer je nositelj liste ugledan doktor, koji k tome i izgleda pristojno, dobar govornik, i čovjek koji se zaista trudi od ovog grada napraviti nešto. Nemojmo tu zaboraviti HSS u cijeloj priči! Nisu oni ludi.

A to što vidim da gore netko pljuje po nekom članu foruma jer zagovara neku drugu političku opciju isto tako ne smatram OK, jer ovo je forum, i mislim da je ovo jedna kvalitetna rasprava u kojoj nema mjesta međusobnom vrijeđanju.

lijep pozdrav

#119:   Autor: marrai Post Postano: 06.03.2008. 8:23

Ne vidim baš ni da si ti argumentirao zašto glas Bilji(pionirki) udanoj Borzan...? Laughing
Znaš kad ću glasati za nju.... niiiiiiikaaaaaada

#120:   Autor: Igor_OS Post Postano: 06.03.2008. 8:44

Nisam argumentirao jer nemam mišljenja o njoj, ali ju nisam ni popljuvao kao što je Delfin gore napisao.

#121:   Autor: av8or Post Postano: 06.03.2008. 13:21

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tu HDSSB/HSS imaju najviše šanse da ga skinu, ako zbog ničeg drugoga onda jer je nositelj liste ugledan doktor, koji k tome i izgleda pristojno, dobar govornik, i čovjek koji se zaista trudi od ovog grada napraviti nešto. Nemojmo tu zaboraviti HSS u cijeloj priči! Nisu oni ludi.


Ocito nisi zaposlenik ovdasnje bolnice, pa ne vidis neke stvari, ili mozda cujes neke stvari o tkz. "uglednom" doktoru. Mislim da nije fer, da se blati covjeka, njegov privatni zivot je njegov i samo njegov, ali onog trena kada je postao saborski zastupnik, vjecnik u nasem gradu pa i to kako ti kazes ugledan doktor, mislim da bi morao malo vise paziti na svoj image pa i svoje akcije. Cisto samo da znas, onu bijelu kutu je zadnji put obukao kada je primao Osamu-bin-Glavonju u bolnicu, i naravno za razno razne pressice, medjutim operacijske sale nije davno vidio. A sto se privatnog zivota tice, daj molim te izkomentiraj kako ti vidis jednog "vodju" kojeg i zena ostavlja jer nije mogao drzati zakopcani slic. Kako komentiras ono sto mi vidimo, da taj covjek otvoreno "fura" za sestorm Fatom!! Dobro si procitao sestrom Fatom, to joj je ime. Ime kao ime nista ne znaci, kao ni nacionalna pripadnost medjutim izgled doticne osobe je vise nego promiskuitetan......
Eto toliko o tom tvom "uglednom" doktoru, dobrom govorniku i ostalim kvalitetam tog covjeka. I sada se zapitaj, kakav je to covjek i eto jos jedna digresija, i on je saborski zastupnik vec drugi mandat, pa i gradski vijecnik, pa i covjek na proracunu, medjutim niti jednom se nije odrekao svog honorara ili place za dobrobit ustanove koja ga je "plasirala"..... Zalosno.....

#122:   Autor: Igor_OS Post Postano: 06.03.2008. 13:40

Još uvijek je vještiji i kvalitetniji kandidat za gradonačelnika nego pevaljka iz lopovske stranke i masni košarkaš s lažnim magisterijem iz druge stranke.

I nije pobjeg kao neki, a poslije rata se hvali ja sam bio tu cijelo vrijeme ili još gore pjeva sude mi!

O Škorinim malverzacijama u JEDNOJ DISKOGRAFSKOJ KUĆI i prijetnjama i ucjenama dečkima iz JEDNOG BENDA i poštenju nećemo Smile Lakrdijaš i zabavljač koji se prije 2 mjeseca sjetio: juh, ja bi mogo bit gradonačelnik. A rulja popušila.

Ali nema veze, vidim da si Škorin igrač, s tobom se barem može normalno raspravljati i diskutirati, što pozdravljam. I što je najbitnije, ako moram birati između Škore i Đapića, potpisujem za Škoru odmah sada! Ne nije to proturiječnost samome sebi, ali debusa nemogu smislit očima i glasat ću za bilo koga samo da on nije gradonačelnik.

#123:   Autor: Isis Post Postano: 06.03.2008. 15:19

Ne znam kako bi netko mogao izabrat Šišljagića za gradonačelnika kad je lik izjavio u javnost da je HSP kriv za rušenje Šetača, a pokazalo se da HSP nema s time nikakve veze nego nekakav low-life sa strane koji nema veze s politikom.
Zaključuje bez razmišljanja, a mislim da nam takav ne treba na vlasti.
Titula doktora je možda i kupljena.

#124:   Autor: marrai Post Postano: 06.03.2008. 15:26

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako bi netko mogao izabrat Šišljagića za gradonačelnika kad je lik izjavio u javnost da je HSP kriv za rušenje Šetača, a pokazalo se da HSP nema s time nikakve veze nego nekakav low-life sa strane koji nema veze s politikom.
Zaključuje bez razmišljanja, a mislim da nam takav ne treba na vlasti.
Titula doktora je možda i kupljena.


Titula doktora naravno da nije kupljena,pretjeruješ sa glupim izjavama...

#125:   Autor: Isis Post Postano: 06.03.2008. 15:36

A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?

#126:   Autor: Delfin Post Postano: 06.03.2008. 15:36

av8or je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tu HDSSB/HSS imaju najviše šanse da ga skinu, ako zbog ničeg drugoga onda jer je nositelj liste ugledan doktor, koji k tome i izgleda pristojno, dobar govornik, i čovjek koji se zaista trudi od ovog grada napraviti nešto. Nemojmo tu zaboraviti HSS u cijeloj priči! Nisu oni ludi.


Ocito nisi zaposlenik ovdasnje bolnice, pa ne vidis neke stvari, ili mozda cujes neke stvari o tkz. "uglednom" doktoru. Mislim da nije fer, da se blati covjeka, njegov privatni zivot je njegov i samo njegov, ali onog trena kada je postao saborski zastupnik, vjecnik u nasem gradu pa i to kako ti kazes ugledan doktor, mislim da bi morao malo vise paziti na svoj image pa i svoje akcije. Cisto samo da znas, onu bijelu kutu je zadnji put obukao kada je primao Osamu-bin-Glavonju u bolnicu, i naravno za razno razne pressice, medjutim operacijske sale nije davno vidio. A sto se privatnog zivota tice, daj molim te izkomentiraj kako ti vidis jednog "vodju" kojeg i zena ostavlja jer nije mogao drzati zakopcani slic. Kako komentiras ono sto mi vidimo, da taj covjek otvoreno "fura" za sestorm Fatom!! Dobro si procitao sestrom Fatom, to joj je ime. Ime kao ime nista ne znaci, kao ni nacionalna pripadnost medjutim izgled doticne osobe je vise nego promiskuitetan......
Eto toliko o tom tvom "uglednom" doktoru, dobrom govorniku i ostalim kvalitetam tog covjeka. I sada se zapitaj, kakav je to covjek i eto jos jedna digresija, i on je saborski zastupnik vec drugi mandat, pa i gradski vijecnik, pa i covjek na proracunu, medjutim niti jednom se nije odrekao svog honorara ili place za dobrobit ustanove koja ga je "plasirala"..... Zalosno.....


Apsolutno sve potpisujem! Znam i ja to jer mi mama radila na traumi, kaze da tu i tamo radi nocne- naravno kako bi se fukao sa fatama- a kaze da ga jednom nisu vidjeli 5 mj zaredom. i to mi neki doktor.
Skoro je zakon! ja otvoreno kazem da cu glasati za njega pa makar me vi pljuvali, ne kazem da je on u svakom pogledu idealan ali je definitivno drukciji od ostalih kandidata. U ostalom ima samo 1 god da se snadje kako zna i da sve od sebe inace na sljedecim redovnim izborima izabrat cemo nekog drugog.
Netko mi je rekao kako se Skoro stalno zajebava i tako ga neki smatraju neozbiljnim, al ja si kontam zivimo u dosta teskim vremenima al humor i zajebanciju nam ne moze nitko oduzeti. nemoramo biti uvijek depresivni pa pogledajte bosance oni zive jos gore od nas al im je duh puno jaci. (To kazem jer mi je podrijetlo bosansko pa vidim kako mi se obitelj ponasa).

#127:   Autor: Delfin Post Postano: 06.03.2008. 15:51

morgan je napisao/la: ›
ne pljujem po svemu i svačemu,jednostavno iznosim svoje dojmove o navedenom kandidatu.ako je on tebi dobar pa ti glasuj za njega, ja neću.u drugim postovima ljudi iznose mišljenja o kandidatima koji se meni dopadaju pa mi ne pada na pamet ih zbog toga prozivat. imam svoje mišljenje - kao i većina ovdje - o svakom od njih i izabrati ću po nekim svojim stavovima. to što stranka za koju glasam ne dolazi nikako na vlast me ne spriječava da ih i dalje ne podržavam jer zasupaju moja uvjerenja,moje nazore o državi u kakvoj bih volio živjeti,gdje je nacionalno zadnja rupa u svirali izbornog programa.
oprosti, al Škoro se sinoć pokazao kao pijun u ovom malom ratu oko gradskih izbora.čovjek nema veze sa životom i očito nije ni bitno ako dobije gomilu glasova jer neće se njega ništa pitati nego će ekipa iz sjene radit što i kako želi.


Pa tako ti jo to svugdje u svijetu iza javnih licnosti -politicara nalaze se jos mocniji ljudi. a DA NEPRICAM O NASIM KANDIDATIMA svi oni moraju odgovarati celu stranke. pa svi znamo sta je bilo s neuspijelom koalicijom SDP HDSSB odmah je drug milanovic dosao iz metropole.
Svi mi to znamo da su oni merionete al sta cemo opet nekog moramo izabrati.

Igor_os i morgan, ma sve 5
.... aj bog moram ici....

#128:   Autor: marrai Post Postano: 06.03.2008. 16:17

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?


Ne samo da blatite čovjeka i mješate politiku sa privatnim životom,nego ste tolko jadni da sumnjate o stečenom zvanju i diplomi dotičnoga...po vama(tebi osobno Isis i par ovih što se šlepa uz tebe) titulu doktora je vrlo lako kupiti,samo tako dođeš na piju kod babe lepe i opla,ja želim biti Doc,molim jednu s grbom i potpisom u plavoj futroli...
Usput,o privatnim stvarima ste jako,jako krivo informirani pa bolje ne pisati takve pizdarije prije nego se provjere.

#129:   Autor: eldiablo Post Postano: 06.03.2008. 16:27

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Isis je napisao/la (Pogledaj post): › A ono možda nisi pročitala?
I o kakvom pretjerivanju govoriš?


Ne samo da blatite čovjeka i mješate politiku sa privatnim životom,nego ste tolko jadni da sumnjate o stečenom zvanju i diplomi dotičnoga...po vama(tebi osobno Isis i par ovih što se šlepa uz tebe) titulu doktora je vrlo lako kupiti,samo tako dođeš na piju kod babe lepe i opla,ja želim biti Doc,molim jednu s grbom i potpisom u plavoj futroli...
Usput,o privatnim stvarima ste jako,jako krivo informirani pa bolje ne pisati takve pizdarije prije nego se provjere.


Potpis! Kad se nezna bolje sutit. Zato ja nemam comment na ovaj topic.

#130:   Autor: Igor_OS Post Postano: 06.03.2008. 16:34

Meni je jedino drago što je ovo jedan normalan forum na kojem se može normalno razgovarat o svemu, bez međusobnog vrijeđana!

pohvale svima!

#131:   Autor: marrai Post Postano: 06.03.2008. 16:44

Meni nije bila namjera nikoga uvrijediti,nadam se da to nitko nije tako shvatio,samo nije korektno da se prljavi veš iznosi u temi koja nije namjenjena tome...
Također se neistinite informacije plasiraju ovim putem(mogla bi ih otvoreno demantirati ali ne želim).
Tema je o Škori ako se ne varam,a ne tko je kojem političaru ljubavnica Smile

#132:   Autor: Isis Post Postano: 06.03.2008. 17:34

Nisam rekao da JE kupio titulu, al nakon onakvih smješnih optužbi me nebi čudilo da i je, a u našoj Lijepoj Našoj je svašta moguće.

I ne spominji mene i one koji se uz mene šlepaju jer u ovoj temi imam možda 3 kratka posta i nisam primjetio ikoga da se uz mene šlepa. S nekim si me zamjenila.

#133:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 06.03.2008. 17:48

Čovjek bi stvarno morao biti poremećen da kupi diplomu medicinskog faksa, i onda stvarno ode raditi u bolnicu (iako sam čuo za neke navodno kupljene diplome, ali na Zg faksu, ti ljudi nikad nisu radili u medicini). Naravno, pretpostavka da je Šišljagić kupio diplomu utoliko je smiješna (a zato je i izazvala reakciju), što bi takav kupac bio razotkriven već pri prvoj viziti, a u slučaju Šišljagića, teško da bi uspio kupiti i specijalizaciju, potom se i upuštati u operacije na ljudima a da ne izazove monstruozne efekte i to tako godinama.

No ovdje ne govorimo o liječničkim sposobnostima, već o političkim, koje su katastrofalne.

#134:   Autor: marrai Post Postano: 06.03.2008. 18:02

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam rekao da JE kupio titulu, al nakon onakvih smješnih optužbi me nebi čudilo da i je, a u našoj Lijepoj Našoj je svašta moguće.

I ne spominji mene i one koji se uz mene šlepaju jer u ovoj temi imam možda 3 kratka posta i nisam primjetio ikoga da se uz mene šlepa. S nekim si me zamjenila.


Tvoje MOŽDA je kupio je apsolutno nebitno jer samo pomisao i sama činjenica da si to napisao je meni nevjerojatna...čovjeka znam kao vrhunskog liječnika a politička (ne)sposobnost me ne zanima jer svejedno moj glas neće dobiti na izborima.

#135:   Autor: av8or Post Postano: 06.03.2008. 18:04

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
No ovdje ne govorimo o liječničkim sposobnostima, već o političkim, koje su katastrofalne.


Tako je!!!!! Mislim da je krajnje benigno nekoga optuzivati da je kupio diplomu, medjutim vidim da je probelem medju nama Osjecanima pa i sire sto cijenimo ljude po nekakvim titulama, a ne ponaosob. Zalosno mi je vidjeti da se Skoru etiketira kao "pevaljku" mada je covjek akademski obrazovan i da prodju u ovome gradu pa i na sire imaju samo dr. prof. dipl. itd. Zar zivimo od tih kratica. Ja bih vise volio vidjeti jednog sefa/radnika/voditelja smjene iz Secerane ili Saponije kao kandidata na predstojecim izborima, mada niti niza naobrazba nije garancija necijeg postenja. Stoga ugled doticnog gospodina ili doktora ako vam je ljepse ne garantira njegova titula vec njegovi postupci kao gradjana ovog grada. A drustvene norme, tipa preljubnik, vjernik/nevjernik je samo dio mog svjetonazora prema kojim cu ja glasati za njega ili nekog drugog kandidata.
Lijep pozdrav!

#136:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 06.03.2008. 18:11

Mene uopće ne zanima da li je netko preljubnik, vjernik, i slično, i nisam na to mislio kad sam napisao političke kvalitete. Mislio sam na sposobnost upravljanja, ideje razvoja, neovisnost, govorništvo, dosljednost, poštenje, utjecaj, povezanost, kontakte izvan RH, odnos sa državnom vlasti, itd. Ako je kandidat dobar u takvim kategorijama, što se mene tiče, nek si okupi i harem, i to i sa muškim i ženskim elemetima, ako mu se sviđa.

#137:   Autor: Igor_OS Post Postano: 06.03.2008. 18:39

Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.

#138:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.03.2008. 14:33

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.

#139:   Autor: Igor_OS Post Postano: 08.03.2008. 15:49

Previdio bih tvoj post da nema zadnje rečenice.
Đapić nije pokrenuo grad i to će vam postat jasno ako ne daj Bože dobije izbore!

Zar je ljudska glupost tolika da su ljudi slijepi pored zdravih očiju!

#140:   Autor: Circa Post Postano: 08.03.2008. 15:58

Igor_OS je napisao/la: ›
Zar je ljudska glupost tolika da su ljudi slijepi pored zdravih očiju!

Upravo ovo pitanje i mene muci...

#141:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 08.03.2008. 18:34

Mladjo je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.


O čemu ti pričaš čovječe. Blijedi nacionalistički imidž? Misli im nisu isključivo okrenute na vlastitu guzicu? Nikad nisu prodali dupe? Pokrenuli grad?

Tko je tebi napunio glavu pričom o pokretanju grada, ne znam, ali je zabrinjavajuće koliko ljudi zaista to misli. Kako se to pokrenuo grad? Kuda je krenuo? Kome je bolje? Ističem, za racionalno razmišljanje o ovim temama treba imati ponešto iskustva, znanja o Osijeku, puno kilometara pod nogama...

Niti se grad pokrenuo, niti je bilo kome bolje. Suštinski se u gradu nije dogodilo ništa. Ali niti jedna jedina stvar. Samo budaletine smatraju izrazito sporo asfaltiranje nekog puta značajnim projektom, a gradnju i građevinu vrhunskim dosegom neke vlasti. Građevina je krađa! Mafija! Graditi znači i krasti. No, graditi se mora. 99% građevinskih investicija privatne su, i nemaju nikakve veze se vlašću, osim što je ova posljednja nadmašila prošlu u mitu koje je uzimala na tim investicijama. Grad je pokrenut nizbrdo, u mulj kriminalaca, mafijaša, desničara, građevinaraca, lažnih branitelja, Mate Bulića, mutanata i ostale gamadi. No sad je možda kasno...

#142:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.03.2008. 17:47

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ja opet kažem - BILO TKO SAMO NE ĐAPIĆ.

Pa čak i Škoru bi podnio.
evo ja si sad baš malo kontam i skužio sam da bih, iako sam glasač hns-a otkada sam dobio biračko pravo, da moram birati, glasao prije za đapića nego bilo koga drugog. nacionalistička podloga i imidž hsp-a sve više blijede i to je razlog zbog kojega sam na njih počeo gledati kao na ozbiljnu stranku. dodatni plus je što su u više navrata pokazali da im misli nisu isključivo ograničene na postavljanje vlastitih guzica u fotelje i nisu za razliku od hdssb-a pokušali prodati dupe prvom koji je naišao (čitaj sdp). da ne govorim o tome koliko je krasan imidž hdssb-a predsjednik stranke osumnjičen za ratni zločin i predložen od vlastite stranke za predsjednika odbora za ljudska prava. vrhunac političke i ljudske gluposti. o tome da je vrhuška cijele stranke hdz-ova čeljad suvišno je trošiti riječi. škoro ko škoro, pokušava se voditi američkim tipom demokracije i njihovim načinom razmišljanja. svojevremeno smo takve pokušaje imali kroz lik borisa mikšića, koji je donio određeno osvježenje političke scene ali je još brže pao u zaborav. to bi se moglo dogoditi i sa škorom. hdz-u je bilo jasno da sa škorom nema šta izgubiti pa pokušava na ovaj pomalo jeftin način privući ljude kojima je politika na periferiji razmišljanja. da je đapić ovakav i onakav to je potpuno jasno. uostalom to je karakteristika svakog političara. ali da se grad pokrenuo, to nitko nemože osporiti. e sad da li se radi o bandićevom tipu populizma vrijeme i izbori će pokazati.


O čemu ti pričaš čovječe. Blijedi nacionalistički imidž? Misli im nisu isključivo okrenute na vlastitu guzicu? Nikad nisu prodali dupe? Pokrenuli grad?

Tko je tebi napunio glavu pričom o pokretanju grada, ne znam, ali je zabrinjavajuće koliko ljudi zaista to misli. Kako se to pokrenuo grad? Kuda je krenuo? Kome je bolje? Ističem, za racionalno razmišljanje o ovim temama treba imati ponešto iskustva, znanja o Osijeku, puno kilometara pod nogama...

Niti se grad pokrenuo, niti je bilo kome bolje. Suštinski se u gradu nije dogodilo ništa. Ali niti jedna jedina stvar. Samo budaletine smatraju izrazito sporo asfaltiranje nekog puta značajnim projektom, a gradnju i građevinu vrhunskim dosegom neke vlasti. Građevina je krađa! Mafija! Graditi znači i krasti. No, graditi se mora. 99% građevinskih investicija privatne su, i nemaju nikakve veze se vlašću, osim što je ova posljednja nadmašila prošlu u mitu koje je uzimala na tim investicijama. Grad je pokrenut nizbrdo, u mulj kriminalaca, mafijaša, desničara, građevinaraca, lažnih branitelja, Mate Bulića, mutanata i ostale gamadi. No sad je možda kasno...
nacionalistički imidž blijedi, bilo je i vrijeme, kad si zadnji put čuo iz usta bilo koga od njih izraze poput marginaliziranje domovinskog rata, antihrvatske udruge, pravi hrvat i katolik, vjera, crkva, bog i hrvati i sl. to su bile glavne misli vodilje i statusni simboli stranke kao što je hsp. konačno su ljudi shvatili da su političari a ne nekakva "moralna" vertikala društva i dušebrižnici svekolikog hrvatskog puka. jasno je da se svima njima omilila fotelja prvi put kad su sjeli u nju ali nemalo je bitan način na koji su u nju sjeli. nitko u ovom slučaju nije čist ali pokušaji određenih stranaka kao npr. hdssb-a da do fotelje dođu kroz mazanje očiju javnosti pričama o tome kako su oni stranka centra i kao takvi potencijalni partneri sdp-u. mislim fuj. meni nije jasno kako se takvim prljavim političkim manipulacijama nisu svima zgadili. sva sreća što je sdp zadržao bar ono malo obraza što im je ostalo pa nisu počinili političko samoubojstvo. sjeti se samo nedjeljom u 2 kada je gostovao milanović. mislim da je sdp nakon te emisije skužio da nije za igrat se sa vlastitom sudbinom. prodali dupe kome? kome su oni prodali dupe za ovih 18 godina? hdz-u? možda, ali nisu dopustili da ih ovi zgaze ko crve, ko što se sada događa sa hss-om. jadni politički marginalci su mi nešto brzo odustali od zerp-a kojim su uvjetovali koaliciju sa hdz-om. jel grad nije pokrenut? jel su moje oči toliko slijepe da nevide da se nakon 15 godina nešto radi. pa makar to bila i jebena nova pruga do bosutskog i jebeni bryan adams u zrinjevcu. šta je gospon kramer napravio za 15 godina stolovanja zajedno sa svojim pajdoslavom glavašem? jedno veliko ništa. napravili su kurac. eto to su napravili. gosn kramer je postavio jebene žardinjere na europskoj aveniji. nije mu pomoglo. hvala bogu. nekažem da ovi nemaju svojih blamaža počevši od trga, preko starčevića do dvorane. a što se tiče građenja, pa tu vlada ona stara di ima mita ima i korupcije. kažeš da se uglavnom radi o privatnim investitorima? neka, još bolje, manje će se pljačkat nas građane. jasno je ko dobro jutro koja pravila važe kada se treba doći do lokacijske i građevinske dozvole ali to je problem koji se treba početi rješavati na nacionalnoj razini. i za kraj samo da napomenem, glasač hsp-a nisam, niti ću ikada biti, samo iznosim svoje mišljenje, i da moram birat između đapića, glavaša (namjerno nije napisano šišljagića zvanog marioneta) i škoru opredijelio bi se za đapića. al eto hvala bogu živimo u donekle demokratskom društvu pa nemoram birati između samo te trojice.

#143:   Autor: aethur Post Postano: 10.03.2008. 0:15

Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.

#144:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.03.2008. 13:09

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me

#145:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 10.03.2008. 16:16

Mladjo je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me


Ispravljam te. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Što misliš, tko su članovi Hsp-a? Demokrati? Borci za ljudska prava? Zar misliš da je reklamna politika značajna? Da je značajna, npr., Hss bi inzistirao na 6 milijardi (dobio 4), referendumu za Nato (popušio), i bezuvjetnoj primjeni Zerp-a (po svemu sudeći, i to je popušio - no to su zahtijevali i Hdz, i Hsls). Da reklamna spika ima ikakv veze, što ima u demokratski razvijenim zemljama, Vlada bi promptno pala. Misliš da hoće? A birači bi oštro kaznili laži iz kampanje? Misliš da hoće?

#146:   Autor: Mladjo Post Postano: 11.03.2008. 21:55

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Eto, Škoro će da bude dogradonačelnik, imat ćemo pjesme godinu dana, a Đapić će se pobrinuti za klopu.

@Mladjo: Ajme, gadno si zabrazdio.
Teze o smanjivanju nacionalističkog imidža ti ne stoji, jer dovoljno je da si pogledao snimku s njihovog slavlja u hotelu Osijek i čuo bi bojne poklične pjesme iz 91. kako mladež s euforijom pjeva.
bojne poklične pjesme se pjevaju i na stadionima, koncertima tompsona pa i uz čašicu brlje u prigradskoj birtiji. a uvjeren sam i na skupovima još par stranaka. ja sam govorio o reklamnoj politici hsp-a, znači onome što u svom obraćanju potencijalnim biračima prezentiraju kao svoje prioritete. i kontam da dugo nisam iz njihovih usta slušao spiku bog i hrvati. ako se varam ispravite me


Ispravljam te. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Što misliš, tko su članovi Hsp-a? Demokrati? Borci za ljudska prava? Zar misliš da je reklamna politika značajna? Da je značajna, npr., Hss bi inzistirao na 6 milijardi (dobio 4), referendumu za Nato (popušio), i bezuvjetnoj primjeni Zerp-a (po svemu sudeći, i to je popušio - no to su zahtijevali i Hdz, i Hsls). Da reklamna spika ima ikakv veze, što ima u demokratski razvijenim zemljama, Vlada bi promptno pala. Misliš da hoće? A birači bi oštro kaznili laži iz kampanje? Misliš da hoće?
neće! a znaš zašto neće? zato što su birači još manje fleksibilni od političara. zato što se svoga drže kao pijan plota. zato što su đapić, glavaš, sanader ovaj i onaj njegovi još od ´91. ja sam gotovo siguran da 90% ljudi ne mijenja svoje političko opredjeljenje od dana kad su dobili biračko pravo. barem je to slučaj kod mene, mojih prijatelja i obitelji. ali ipak mislim da kampanja ima utjecaja. cilj joj je ustat svoje birače iz fotelja i poslat ih na birališta. a bogami se hsp svojski potrudio za ove izbore i bombardirao nas sa raznoraznim reklamama i glupostima punih mjesec dana. hdssb je cijelu kampanju vodio u pljuvačkom tonu i tako je na kraju i završio.

#147:   Autor: faktor-x Post Postano: 11.03.2008. 22:43

sutrašnji Slavonski dom: "Škoro neće preuzeti nikakvu funkciju u gradskom poglavarstvu, niti će biti vjećnik."
Neočekivano? samo za budale koji nisu prepoznali marketinški trik i zaluđene fanatike hdz-a!

#148:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.03.2008. 19:12

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › sutrašnji Slavonski dom: "Škoro neće preuzeti nikakvu funkciju u gradskom poglavarstvu, niti će biti vjećnik."
Neočekivano? samo za budale koji nisu prepoznali marketinški trik i zaluđene fanatike hdz-a!
nažalost je sad kasno za išta promijeniti. hdz je postigao ono što je htio i gotovo potpuni anonimus kovačević će pobrat vrhnje. 10% glasova više; bogami je škoro napravio lijep posao. al uostalom tupavim narodom i nije teško manipulirati

#149:   Autor: faktor-x Post Postano: 12.03.2008. 21:14

danas vidim na Novoj TV da će se Škoro uključiti u Farmu!
ahahaha

#150:   Autor: komšo Post Postano: 12.03.2008. 23:44

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ...gotovo potpuni anonimus kovačević...

Shocked
nisam simpatizer HDZ-a, ali ni baljezgarija.
Dragan Kovačević - CV
Možda kad bi se pojavio u Big Brotheru po tebi on ne bi bio gotovo potpuni anonimus Razz

#151:   Autor: snaša Post Postano: 13.03.2008. 7:07

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › sutrašnji Slavonski dom: "Škoro neće preuzeti nikakvu funkciju u gradskom poglavarstvu, niti će biti vjećnik."
Neočekivano? samo za budale koji nisu prepoznali marketinški trik i zaluđene fanatike hdz-a!
nažalost je sad kasno za išta promijeniti. hdz je postigao ono što je htio i gotovo potpuni anonimus kovačević će pobrat vrhnje. 10% glasova više; bogami je škoro napravio lijep posao. al uostalom tupavim narodom i nije teško manipulirati


Ej da mi je znati koliko je dobio za ovu "gažu" ?

#152:   Autor: toni Post Postano: 13.03.2008. 15:49

komšo je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ...gotovo potpuni anonimus kovačević...

Shocked
nisam simpatizer HDZ-a, ali ni baljezgarija.
Dragan Kovačević - CV
Možda kad bi se pojavio u Big Brotheru po tebi on ne bi bio gotovo potpuni anonimus Razz


da, ali kao trenutno prvi čoek, a od nastanka drzave u samom vrhu, gradske organizacije hdza.. disi cuo za njega ? vidio ga negdje ? sta je on pokrenio ? neku inicijativu ? nesto da je bar rekao za grad Osijek ?? nista.. nit smrdi nit mirishi..

#153:   Autor: Mladjo Post Postano: 13.03.2008. 23:28

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
komšo je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ...gotovo potpuni anonimus kovačević...

Shocked
nisam simpatizer HDZ-a, ali ni baljezgarija.
Dragan Kovačević - CV
Možda kad bi se pojavio u Big Brotheru po tebi on ne bi bio gotovo potpuni anonimus Razz


da, ali kao trenutno prvi čoek, a od nastanka drzave u samom vrhu, gradske organizacije hdza.. disi cuo za njega ? vidio ga negdje ? sta je on pokrenio ? neku inicijativu ? nesto da je bar rekao za grad Osijek ?? nista.. nit smrdi nit mirishi..
bio je majstor po strani i skupljao paricu. pametan čovjek nema šta. kako onda @komšo objašnjavaš to da su morali angažirat škoru da dvostruko popravi rejting. očito onda čovjek nije dovoljno poznat. barem ne široj javnosti. ovo za big brother je suvišno komentirati, barem bi se od čovjeka s takvim avatarom moglo očekivati da kuži ironiju
Osijek031.com » Politika » Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::