Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Sexy zanimanja

#1:  Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 09.01.2008. 12:27

Da ima nešto neodoljivo u ženama i muškarcima zbog profesije kojom se bave pokazalo je i istraživanje portala CareerBuilder.com koji je napravio popis sexy zanimanja u SAD-u.

Manekenke
To što su modeli uvršteni među osobe koje su izrazito privlačne zbog posla kojim se bave i nije toliko čudno budući da su manekenke lijepog izgleda. Osim toga, sama činjenica da žele biti što zapaženije u modnoj industriji, čini ih još privlačnijima. Drže do sebe, svog izgleda, putuju po svijetu, a najčešće relacije su im Pariz - Milano - New York.

Barmenice
Njihovo radno mjesto nalazi se u skupim barovima, klubovima, restoranima. Neobičnima ih čini poznavanje i spravljanje odličnih koktela, a većina ih u poslovnoj odjeći, kraćoj suknjici i većem dekolteu, izgleda privlačno. No, negativno u tom zanimanju jest činjenica da barmenice često rade s pripitim osobama u zadimljenim prostorijama.

Atletičari
Većina profesionalnih atletičara sportom se bavi od malih nogu. U izvrsnoj su formi, žive zdravim i discipliniranim životom te uvijek pred sobom imaju ciljeve, pa i ne čudi da su uvršteni među sexy zanimanja. Uz to, imaju mogućnost da naprave svjetsku karijeru i postanu slavni.

Vatrogasci
Pitate se što ima privlačno u zanimanju vatrogasca? Oni su hrabri i nesebični. Jednako su potrebni svakom malom mjestu kao i velikom gradu, a upravo zbog toga su privlačni i "nježnijem" spolu.

Medicinske sestre
Zašto su medicinske sestre atraktivne? One se, naime, brinu o zdravlju drugih ljudi. Pune su razumijevanja i suosjećanja, a djeca im ne predstavljaju problem, kao niti briga o starijima.

Umjetnici
Većina umjetnika boemski su tipovi. Zadovoljstvo im pričinjavaju male stvari koje ih čine sretnima, a ne novac i slava, što ih čini dodatno privlačnima. Oni nemaju radno vrijeme, vrlo su kreativni i društveni, a rade kao fotografi, slikari, kipari, većina ih ima vlastiti studio te nerijetko i putuju po svijetu.

Dragi forumaši, što vi mislite o tome?
Koje zanimanje vas pali i pale li vas uniforme?

#2:   Autor: aethur Post Postano: 09.01.2008. 12:33

Medicinske sestre... uuu obrada pacijenata...uuu...
i umjetnice...da... slikarice... kiparice... onako ruke zamuljane glinom (recimo)...

#3:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.01.2008. 12:46

Najbolje su one koje svaki dan mogu biti neka od navedenih i jos gomila nenavedenih. ;-)

Mislim da bi mi dopizdilo svaki dan gledati i manekenku i umjetnicu koja me oblikuje u bazenu punom mokre gline... ;-)

Jedina zenska zanimanja koja su totalno off su kojekakve knjigovotkinje i slicne pencil pusherice. Pogotovo ako se radi o krestavim kokoskama koje ne znaju sto bi sa sobom.

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 09.01.2008. 13:14

najseksi zanimanje : pomocnik joze trovaca

#5:   Autor: goose Post Postano: 09.01.2008. 15:28

kopač kanala u vodovodu.
radnik cestinga na vrućem asfaltu,bez majice Very Happy

uuuuu Smile

#6:   Autor: 031maja Post Postano: 09.01.2008. 15:34

goose je napisao/la: ›
radnik cestinga na vrućem asfaltu,bez majice Very Happy
mamma ... Embarassed heheheh.

#7:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 09.01.2008. 18:00

Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.

#8:   Autor: insomnia Post Postano: 09.01.2008. 18:17

ja se uopće, al' uopće ne palim na uniforme.. (Dragi Tin, jesam li normalna?Smile) aaaaliiii... se palim na umjetnike.. pisce, pjesnike (ti su mi najdraži) slikare, kipare.. muškarce s bilo kakvim umjetničkim darom ili štihom, kod mene popularno nazvani ''neshvaćeni''.. imadoh momka koji je svirao u bendu, bio je štoviše poprilična kretenčina, što je potpuno bivalo zanemareno kad bi mi napisao pjesmu.. čak i najgluplju tipa.. ''meni smrt opsesija, moj život anarhija, o ******, ******* (tu bi sad došlo moje ime, jel) ah, da.. Laughing

#9:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 09.01.2008. 18:21

1step2far je napisao/la: ›
Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.


a programer ??
i to je sexy zanimanja Very Happy

#10:   Autor: morgan Post Postano: 09.01.2008. 21:05

kumice na placu....još kad su omotane gomilom prsluka u predjelu bubrega...pa kad kreneš mislit kako to skidaš,jedan,dva,tri...osam a ona sve vitkija i vitkija...Wink

#11:   Autor: Poppy Post Postano: 10.01.2008. 0:29

free climber

#12:   Autor: ruana Post Postano: 10.01.2008. 0:36

seke, seke, sestrice

#13:  Re: Sexy zanimanja Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.01.2008. 0:37

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.


ju, vid' endem...Gdje vas uzgajaju, da posjetim malo to mjesto Wink

#14:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.01.2008. 0:37

a što se tice mene, ne znam zasto ali oduvijek su mi klizacice bile prehot...

#15:   Autor: toni Post Postano: 10.01.2008. 9:43

1step2far je napisao/la: ›
Koje zanimanje vas pali i pale li vas uniforme?


Francuska sobarica Wink

i da, pale. mućo pale. Wink

ok, pilote neću spominjat Smile)

#16:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 10.01.2008. 9:57

Od umjetnika definitivno preferiram pijaniste, mmm...

#17:   Autor: toni Post Postano: 10.01.2008. 10:01

"Kad obucem uniformu,
zagleda me svaka zena,
sta da radim brate mili,
stoji mi k'o salivena.

Kad me vide oci sire,
zene vole oficire.
Idem putem oka bistra,
vazniji sam od ministra.
Nije luda moja mala,
sto je mene izabrala.

Za mene se zene lepe,
potomak sam slavnog Stepe,
u venama mojim ima,
krvi Misic Zivojina.

Kad me vidi zena stane,
"Dobro jutro kapetane"!
U stranu se malo sklonim,
skinem kapu i poklonim.
Razvucem u osmeh lice,
"Ziva bila lepotice."
Kad me vide oci sire,
zene vole oficire. "

#18:  Re: Sexy zanimanja Autor: Mladjo Post Postano: 10.01.2008. 19:49

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): ›
Atletičari
Većina profesionalnih atletičara sportom se bavi od malih nogu. U izvrsnoj su formi, žive zdravim i discipliniranim životom te uvijek pred sobom imaju ciljeve, pa i ne čudi da su uvršteni među sexy zanimanja. Uz to, imaju mogućnost da naprave svjetsku karijeru i postanu slavni.
i imaju male sisice i piše osijek031.com smile zajebavam se ali stvarno u životu nisam vidio privlačnu atletičarku (dobro možda jelena isimbaeva može proć)
neznam, meni su ok ovak kolporterke. strpaš je u auto i udri brigu na veselje osijek031.com smile

#19:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 12.01.2008. 15:40

Danas sam u Fini vidjela dva prezgodna Sokol Marića, stvarno sam bila iznenađena jer su inače Sokoli koje sam dosad viđala nabildane mrcine. Ovi su bili baš komadi. Nekako im je onaj njihov hawk puloverčić posebno lijepo stajao.

#20:  Re: Sexy zanimanja Autor: Evil Poodingh Post Postano: 12.01.2008. 18:59

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Od umjetnika definitivno preferiram pijaniste, mmm...


Jel voli koja bubnjare i djelomicne gitariste? Laughing

#21:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 12.01.2008. 19:02

Bubnjare svakako, ti ljudi imaju ritam, svojedobno sam izluđivala roditelje idejom da mi kupe bubnjeve. To je bilo u rangu onog da me puste da upišem elektrotehničku školu pa je ispao rat u kući. Slatki dani neobuzdane rane mladosti...

#22:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 12.01.2008. 19:26

ok stvarno si endem... volis informatice i elektrotencare, volis bubnjare Smile jel vas ima vise, da znam gdje gledati Wink?

#23:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 12.01.2008. 19:30

Ne bi vjerovao gdje, ali nas je jako malo, ili u prijevodu prvog dijela moje rečenice, premalo.
Nastavljam sa temom, sexy zanimanje mi je stjuardesa, pogotovo u lijepo šivanoj uniformi i kapici.

#24:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 12.01.2008. 19:37

meni su, pored već spomenutih klizačica sexy i :

- knjižničarke
- peračice stakala na benzinskima Smile
- djevojke u prvim redovima rock koncerata Smile

#25:  Re: Sexy zanimanja Autor: persyla Post Postano: 12.01.2008. 21:02

ma mornari ili piloti osijek031.com smile osijek031.com smile ...nice Wink

#26:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.01.2008. 22:27

Evil Poodingh je napisao/la: ›
- djevojke u prvim redovima rock koncerata Smile

e to ti je baš zanimanje dobro

#27:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 12.01.2008. 23:42

misliš da nije Wink ?

#28:   Autor: insomnia Post Postano: 13.01.2008. 20:57

tko je to spomenuo bubnjare.. ? hm da.. da... Very Happy
..joj, ne znam, meni ti uštogljeni u tim uniformama nisu nešto.. piloti i to...
.. evo odat ću jednu tajnu svoju... građevinski radnici.. Embarassed

#29:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 13.01.2008. 23:22

ajd kada smo već kod bubnjara, da se malo reklamiram Razz



haha, sexy ja Very Happy Very Happy Very Happy

#30:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 14.01.2008. 7:27

Totalno sam zaboravila na zanimanje, a baš je sexy, tetan iliti čiko u vrtiću, a tu upadaju frizeri (samo da se ne ponašaju kao derpe). Knjižničari, onako sa cvikama, sramežljivi knjiški crvi pa da im dođe teta kao što sam ja i rock their world, hm hm... Šta bih još dodala, aha, sexy zloćesti puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuding!

#31:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 14.01.2008. 11:59

1step, gledajuci sve što si nabrojala, možda bi ti lakše bilo reći što ne voliš Smile

Ma i ja sam takav...Volim sve, širimo ljubav svijetom Smile

#32:   Autor: Bojo Post Postano: 14.01.2008. 22:41

ma najseksi je prostitutke...a od ovih uniformiranih...med. sestre (više,niže) i neke tajnice...ko ona u ružnoj ljepotici... Smile osijek031.com smile

#33:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 15.01.2008. 13:58

Forenzičari kao Calleigh Duquesne i Wolfe (ah taj Jonathan Togo mi je medeniiiiiii)!
Evo, ja vajna diplomirana osoba koja treba raditi u turizmu čamim čekajući petnaest sati da pobjegnem od prokletstva brojki, faktura i indeksa. Nisam ja za to, išla sam na popravak iz matematike u trećem srednje i pila kuhano crno vino na instrukcijama. Vratite me u marketing!!!

#34:   Autor: davorccc Post Postano: 15.01.2008. 15:20

Profesorica tjelesnog koja daje privatne sate.

#35:   Autor: morgan Post Postano: 15.01.2008. 18:55

davorccc je napisao/la: ›
Profesorica tjelesnog koja daje privatne sate.

šta postojei takve?
ne sjećam se da sam vidio oglas tipa "dajem instrukcije iz tjelesnog" al nije ti loše,nije,nije...:O

#36:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 15.01.2008. 18:58

a profesorica Anatomije koja daje privatne satove?

#37:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 03.02.2008. 13:32

Nisu loši ni instruktori fitnessa, evo ja imam jednu gospođu koja za svoje godine izgleda mrak.

#38:   Autor: Delfin Post Postano: 03.02.2008. 21:32

Plesači ali ne baletani!

#39:   Autor: obyzouth Post Postano: 12.05.2008. 16:58

Kosijaneri, umjetnici, boemi svih klasa, uglavnom oni koji svojim pogledom na zivot iskacu iz mase.

#40:   Autor: kopile Post Postano: 12.05.2008. 17:06

Evil Poodingh je napisao/la: ›
meni su, pored već spomenutih klizačica sexy i :

- knjižničarke

Jesi ti vidio na šta liče knjižničarke u gradskoj knjižnici,neznaš koja je veći gabor.

#41:   Autor: Frost Post Postano: 12.05.2008. 19:05

mi DJevi rulamo

osijek031.com smile

#42:  Re: Sexy zanimanja Autor: pumpkin Post Postano: 13.05.2008. 13:59

Ah, još ću si svašta umisliti... po ovim komentarima i ja i dragi imamo sexy zanimanja. osijek031.com smile Meni to nije sexy, umorna sam i vučem se ko krepana riba, a njega neću ni komentirati osijek031.com smile Baš smo si sexy...

#43:   Autor: mia Post Postano: 13.05.2008. 17:11

hmm... kirurzi!

#44:  Re: Sexy zanimanja Autor: morgan Post Postano: 19.05.2008. 21:11

evo jedno doista sexy zanimanje


evo i link da si skinete dotične upute (ako baš morate)
priručnik za žigola

podnaslov je doista ironičan - na teži način

#45:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.11.2008. 8:17

Forenzičar, informatičar

#46:   Autor: Circa Post Postano: 11.11.2008. 12:51

Novinari jebu majku...

#47:   Autor: fairy Post Postano: 11.11.2008. 21:07

Uh, pa vojnici bez dvojbe, ono...

#48:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 12.11.2008. 0:12

Elena_Os je napisao/la: ›
informatičar


Da, da, debela, znojna i dlakava guzica malja se iz (pre)sirokih jeans hlaca dok ti se vonjavi lik zavlaci pod stol ukljuciti produzni kabel racunala koje je '100% ustekano u struju' pri tome ti u sebi jebe sve po spisku korisnickome.
Seksi.

Meni pilotkinje. Zato sto rade u cockpitu. Very Happy

#49:   Autor: Elena_Os Post Postano: 12.11.2008. 10:03

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
informatičar


Da, da, debela, znojna i dlakava guzica malja se iz (pre)sirokih jeans hlaca dok ti se vonjavi lik zavlaci pod stol ukljuciti produzni kabel racunala koje je '100% ustekano u struju' pri tome ti u sebi jebe sve po spisku korisnickome.
Seksi.
osijek031.com smile
izostavimo debelu, znojnu i dlakavu guzu, te vonj i dobijemo ono što mene pali dok mi jebe sve po korisničkom spisku u trenutku zavlačenja ispod mog radnog stola Very Happy
Pa kad uzme čarobni štapić iliti stylus, pa krene po touchscreenu "mahat"...auuuu osijek031.com smile

#50:   Autor: legica_os Post Postano: 12.11.2008. 10:13

goose je napisao/la: ›
kopač kanala u vodovodu.
radnik cestinga na vrućem asfaltu,bez majice Very Happy

uuuuu Smile


baš to...radila sam na projektu dijela koridora 5c blizu Tomašanaca i tamo često bila na terenu,ajuj kad se skinu ti iz Cestinga, a mogu reći da ni ovi iz Gradnje NISU LOŠI....vani 40stupnjeva a oni crni znojni auuuuuuuuuuu i nabildani(neki jel:D) ... nema sexyijeg zanimanja od građevinaca definitivno.... i vozača bagera i valjka osijek031.com smile

#51:   Autor: porto Post Postano: 13.11.2008. 20:51

1step2far je napisao/la: ›
Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.
Evo:pali se-ja sam i inžinjer, ai maser..aha!

#52:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.11.2008. 21:43

Elena_Os je napisao/la: ›
Pa kad uzme čarobni štapić iliti stylus, pa krene po touchscreenu "mahat"...auuuu osijek031.com smile


A zato moji kolege stalno drkaju po crackbarry-jima! Very Happy

#53:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 14.11.2008. 9:46

Arhitekti i projektanti!

#54:   Autor: Elena_Os Post Postano: 14.11.2008. 9:51

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Pa kad uzme čarobni štapić iliti stylus, pa krene po touchscreenu "mahat"...auuuu osijek031.com smile


A zato moji kolege stalno drkaju po crackbarry-jima! Very Happy


Jel' ovako ?! Very Happy



#55:   Autor: josephine01 Post Postano: 17.11.2008. 14:56

bazooka_joe je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
informatičar


Da, da, debela, znojna i dlakava guzica malja se iz (pre)sirokih jeans hlaca dok ti se vonjavi lik zavlaci pod stol ukljuciti produzni kabel racunala koje je '100% ustekano u struju' pri tome ti u sebi jebe sve po spisku korisnickome.
Seksi.



hhahahahahahahhahahahahahahah! agree

pilot i liječnik.. nemerem se odlučit

#56:   Autor: Svebor Post Postano: 17.11.2008. 15:10

kada uđem u banku pa vidim mladu tetu službenicu u odijelu kako je sva umiljata i uslužna... Razz
profesorice i mlade učiteljice... hm... nda... nisam promašio profesiju. ipak.
Osijek031.com » Čavrljanje » Sexy zanimanja


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::