Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

#1:  Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.01.2008. 14:16

Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

Biste li i za godinu dana isli na docek u jednakom aranzmanu?

#2:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: ---s Post Postano: 01.01.2008. 15:47

sretna nova svima!!!!!!! Very Happy

Zadnja promjena: ---s; 13.10.2008. 17:55; ukupno mijenjano 1 put.

#3:   Autor: marrai Post Postano: 01.01.2008. 15:59

Moram priznati da su mi bolji neki izlasci petkom nego sam sinoćnji doček...ništa spešli,OBP,previše ljudi,tamburaši odlični,klopa bez zamjerki samo ta gužva mi ne odgovara.Nisam ni očekivala puno pa se nisam ni razočarala,ali za idući doček sama sebi želim intimno putovanje u neke toplije krajeve... Smile

#4:   Autor: Loona Post Postano: 01.01.2008. 16:21

Bila sam kod kuće, sama samcata i ostavljena od svih. Bilo mi je odvratno i nikada više ne želim dočekati tako Novu..

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.01.2008. 16:32

Na d.g.o.-u. privatni parti
Bilo je preodlično, ponovio bi tako šta i sljedeće godine.

#6:   Autor: tux Post Postano: 01.01.2008. 16:44

nake_rado je napisao/la: ›
Na d.g.o.-u. privatni parti
Bilo je preodlično, ponovio bi tako šta i sljedeće godine.
potpisujem..samo bi promjenio jednu stvar doveo jednu osobu Wink

#7:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.01.2008. 16:54

tux je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Na d.g.o.-u. privatni parti
Bilo je preodlično, ponovio bi tako šta i sljedeće godine.
potpisujem..samo bi promjenio jednu stvar doveo jednu osobu Wink


E pa ti bi i ovce i novce.
Da pitam ja tebe nešto, s kojim sam se ja juče zidom tuko, imam neke ožiljke po rukama osijek031.com smile
Jesi živ juče došao kući, il si u stanici završio osijek031.com smile
I šta je s belgom Very Happy

#8:   Autor: 031maja Post Postano: 01.01.2008. 20:16

nake_rado je napisao/la: ›
Da pitam ja tebe nešto, s kojim sam se ja juče zidom tuko, imam neke ožiljke po rukama
Jesi živ juče došao kući, il si u stanici završio osijek031.com smile
i šta je s belgom
Rado, ne pokušavaj iznositi intimne podatke u javnost. xD

doček?
gdje: caffe bar IN ( privatni party)
kak je bilo: ok. moglo je to bolje
jel bi isto napravila i sljedeće godine: ne

#9:   Autor: Circa Post Postano: 01.01.2008. 20:19

Bio u kestenu... Nista posebno, vrlo slicno kao i svakog vikenda u godini...

#10:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: ljubi Post Postano: 01.01.2008. 20:27

bila u excaliburu, bilo super...pozdrav svima koji su bili !!! osijek031.com smile

#11:   Autor: ruana Post Postano: 01.01.2008. 21:03

ja bila na nekom privatnjaku, kasnije smo isli u cocktel, a kad je bio tamo fajron zapili do kraja na omv-u do 7. bilo je super kao i samo sve isto kao i svaki vikend, samo sa malo vise snijega

#12:   Autor: saba Post Postano: 01.01.2008. 21:16

ja bio u inostranstvu točnije u novom sadu.... u srbiju ošli već u subotu i do beograda na prejebeni karneveal di je bilo 6000 ljudi, došli nazad u novi sad oko 8 ujutro. nedelja opet cuganje u birtiji do 4 ujutro i onda doček nove došli smo u stan oko 8 ujutro i još se zajebavali dok su ostali spavali. znaći jako kvalitetan i odličan provod bilo nas je 11 u stanu, iz hrvatske nas 6 i to iz osijeka, zagreba rijeke.

nagodinu definitivno ponavljam ovo jer je strava

#13:   Autor: goose Post Postano: 01.01.2008. 21:49

bila kod kurica u podrumu i bilo predobro...djuskalo se citavu noc na sennu m i mineu..ou jea!! Smile Smile

#14:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: anchily Post Postano: 01.01.2008. 21:56

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

Biste li i za godinu dana isli na docek u jednakom aranzmanu?


bila sam u OBP-u. inace stvarno volim taj kaf, al jucer je bilo osrednje, ak ne i losije. nest s organizacijom nije stimalo. prevelika guzva, cekala sam 1h da narucim prvu cugu, a kad sam uspjela, jos sam cekala 20min da je dobijem! premalo konobara! svi se stisli kod tamburasa, a u podrumu poluprazno! sampanjac koji je bio ukljucen u cijenu, naravno, nisam dobila. zao mi je sto grdim, al tak je. inace, klopu moram pohvalit, bilo je prefiiino!OBP, popravite se dogodine! Rolling Eyes

#15:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: Mladjo Post Postano: 01.01.2008. 22:01

bili u excaliburu i bilo je odlično samo smo prerano ošli. sve pohvale deezu na organizaciji (stvarno nije bila gužva) i velike pohvale jednom forumašu koji nam je porušio svu cugu sa stola i pao glavom drito pod stol. osijek031.com smile dotični će se prepoznat osijek031.com smile
p.s. deez pokupit ću vestu sad koji dan hehe

#16:   Autor: protuha69 Post Postano: 01.01.2008. 22:03

kesten/dobro/možda

#17:   Autor: Kugla Post Postano: 01.01.2008. 22:28

goose je napisao/la (Pogledaj post): › bila kod kurica u podrumu i bilo predobro...djuskalo se citavu noc na sennu m i mineu..ou jea!! Smile Smile


Također.

#18:   Autor: MissTake Post Postano: 01.01.2008. 22:30

bila u q
cuge bilo cjelu noć, klope nije nestalo
jedino 1-2 kad je počeo dj puštati tonsona i tamburice malo se razišlo raje

nije bilo pretjerana gužva

sve su svemu super...

ali ne bih nagodinu opet jer volim mjenjati lokacije što i radim svake godine...

važno da je što više rulje

#19:   Autor: lavic Post Postano: 01.01.2008. 22:31

Q , vrlo dobro, zasto ne

jedino sto su napravili sprdnju na pocetku ulaza... kad po ovom vremenu nisu htjeli pocet pustati kad je tko dosao vec se cekalo tocno 9. tj. da se skupi rulje... pa je onda ispo cirkus... al ajde

#20:   Autor: lavic Post Postano: 01.01.2008. 22:34

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bila u q


pa onda smo se mozda i vidjeli Shocked Shocked Shocked Shocked Razz

#21:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 01.01.2008. 23:42

goose je napisao/la (Pogledaj post): › bila kod kurica u podrumu i bilo predobro...djuskalo se citavu noc na sennu m i mineu..ou jea!! Smile Smile


a ja sam bio pratnja Wink ili ti meni, kako god okrenes nema veze, isto je Very Happy

#22:   Autor: 8 Post Postano: 01.01.2008. 23:51

Bio u Novom Sadu na Zdravku Čoliću! Rasturio se od provoda, otrovao od alkohola, udario me kombi nekih japanskih sportašica, osvojio film "Nož" na tomboli, vidio Oliveru Balasević u pratnji čovjeka koji nije Đorđe...

Tako, ispraćaj stare godine za mene je bio poslovično nenormalan i stresan...

#23:   Autor: Isis Post Postano: 02.01.2008. 2:36

Privatni party, bilo super! Very Happy
Je da sam proveo većinu vremena filozofirajući o svemu i svačemu s ljudima tamo te čačkao po gitari, but that's just me. Smile
U 5 se otišao naći s curkom i vratio se kući u 7 i zaspao do 3 popodne.
Cuge ostalo na bacanje tako da danas imamo jednu DVD večer na kojoj ćemo ostatak cuge ugodno smjestiti. Smile

#24:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.01.2008. 7:12

...bio u excaliburu.....
..bilo i više nego odlicno....
...atmosfera idealna...
..cuge i klope koliko želiš.....(konobar nije žalio kad je pravio omjer alkohol/cuga)
...glazba super...
...gužve nije bilo....(što bi se reklo...taman)
...ekipa (zna se koja)....bila super...
....ja se sastavio od alkohola....
...nagodinu....tko živ tko mrtav....al definitivno preporuka za excalibur....Cool

#25:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: 1step2far Post Postano: 02.01.2008. 7:20

Privatni party sa upadanjem na još dva privatna partya u blizini, fina klopa, cuga i divlji techno trance ugođaj. Moglo je i bolje, ali sam se dobro provela.

#26:   Autor: DanicaV Post Postano: 02.01.2008. 7:41

Bila sam ispod jorgan planine 5 dana jer vlada neka viroza..... izvukla sam se iz kreveta sam da odem na sprovod ocu jedne prijateljice i to na Staru godinu. Ima i takvih godina, što bi se reklo.
Hvala za sve sms-ove koji su stizali..... Wink

#27:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: Osječanin Post Postano: 02.01.2008. 9:56

Bio na seoskoj vatrogasnoj zabavi, 200 ljudi ( al nije bila gužva,taman),svirala 2 benda, tamburaši i zabavnjaci, plesalo se i pilo cijelu noć do jutra(u pola 6 kada smo odlazili taman su tamburaši prestali svirati a instrumente u ruke uzimali zabavnjaci Razz , šteta što sam morao ravno sa zabave na posao jer bi se u protivnom razbio k'o guzica Laughing , mlađih i starijih podjednako pa se sviralo sve živo, od "Moj Ivane "i "Grad na Dravi" (zahvaljujem tamburašima iz Strizivojne što su si dali truda i naučili svirati himnu navijača Osijeka Wink ) do Mate Bulića i Pink Floyda... Very Happy Sve u svemu, predobro... osijek031.com smile osijek031.com smile

#28:   Autor: fatcat Post Postano: 02.01.2008. 10:08

Rolling Eyes Pink Floyd na tamburici??

#29:   Autor: Osječanin Post Postano: 02.01.2008. 10:15

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Rolling Eyes Pink Floyd na tamburici??


Svirala su 2 benda, tamburaši i zabavnjaci! Wink

#30:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: pumpkin Post Postano: 02.01.2008. 11:06

Ja se namazala do 9, pa spavala do pola 12, onda su me probudili izljubili/isčestitali/ pa sam se opet namazala, i zaspala u 3. Ispadne da sam prespavala sve. Ajd, bar znam di sam bila...To ti je tako kad se djeca dohvate alkohola... cccc... baš se sramim...

#31:   Autor: Circa Post Postano: 02.01.2008. 11:14

fatcat je napisao/la: ›
Rolling Eyes Pink Floyd na tamburici??

Bolje nego na harmonici...

#32:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: lufus Post Postano: 02.01.2008. 11:20

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na seoskoj vatrogasnoj zabavi, 200 ljudi ( al nije bila gužva,taman),svirala 2 benda, tamburaši i zabavnjaci, plesalo se i pilo cijelu noć do jutra(u pola 6 kada smo odlazili taman su tamburaši prestali svirati a instrumente u ruke uzimali zabavnjaci Razz , šteta što sam morao ravno sa zabave na posao jer bi se u protivnom razbio k'o guzica Laughing , mlađih i starijih podjednako pa se sviralo sve živo, od "Moj Ivane "i "Grad na Dravi" (zahvaljujem tamburašima iz Strizivojne što su si dali truda i naučili svirati himnu navijača Osijeka Wink ) do Mate Bulića i Pink Floyda... Very Happy Sve u svemu, predobro... osijek031.com smile osijek031.com smile

osijek031.com smile

#33:   Autor: DanicaV Post Postano: 02.01.2008. 11:25

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
fatcat je napisao/la: ›
Rolling Eyes Pink Floyd na tamburici??

Bolje nego na harmonici...


Očito nisi gledao "Schultze gets the blues" Rolling Eyes

#34:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: Osječanin Post Postano: 02.01.2008. 11:37

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na seoskoj vatrogasnoj zabavi, 200 ljudi ( al nije bila gužva,taman),svirala 2 benda, tamburaši i zabavnjaci, plesalo se i pilo cijelu noć do jutra(u pola 6 kada smo odlazili taman su tamburaši prestali svirati a instrumente u ruke uzimali zabavnjaci Razz , šteta što sam morao ravno sa zabave na posao jer bi se u protivnom razbio k'o guzica Laughing , mlađih i starijih podjednako pa se sviralo sve živo, od "Moj Ivane "i "Grad na Dravi" (zahvaljujem tamburašima iz Strizivojne što su si dali truda i naučili svirati himnu navijača Osijeka Wink ) do Mate Bulića i Pink Floyda... Very Happy Sve u svemu, predobro... osijek031.com smile osijek031.com smile

osijek031.com smile


Pozdrav članovima foruma koji su bili na zabavi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#35:   Autor: malecka Post Postano: 02.01.2008. 11:46

bila kod lege u kući... nas 20 bilo oki...al nam ostalo cuuuge ajme... (kad dečki kalkuliraju uvijek više neg što mog svladati...ccc) opet ić tamo...hhhmmm uvijek ...ekipa je dobra tako da.....

#36:   Autor: MissTake Post Postano: 02.01.2008. 11:55

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bila u q


pa onda smo se mozda i vidjeli Shocked Shocked Shocked Shocked Razz

jesi ti možda bio onaj što je razbijao flaše Very Happy

#37:   Autor: lavic Post Postano: 02.01.2008. 11:56

looooooooooooooooooooooool

i pokoju casu loooooooooooooooool

#38:   Autor: Fiona Post Postano: 02.01.2008. 11:57

bila u pivnici...bilo mi predobro...i sigurno bi isla opet...

#39:   Autor: noob Post Postano: 02.01.2008. 12:09

jel bio ko u Slaviji da napiše kako je tamo bilo?

#40:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.01.2008. 12:45

Osječanin je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na seoskoj vatrogasnoj zabavi, 200 ljudi ( al nije bila gužva,taman),svirala 2 benda, tamburaši i zabavnjaci, plesalo se i pilo cijelu noć do jutra(u pola 6 kada smo odlazili taman su tamburaši prestali svirati a instrumente u ruke uzimali zabavnjaci Razz , šteta što sam morao ravno sa zabave na posao jer bi se u protivnom razbio k'o guzica Laughing , mlađih i starijih podjednako pa se sviralo sve živo, od "Moj Ivane "i "Grad na Dravi" (zahvaljujem tamburašima iz Strizivojne što su si dali truda i naučili svirati himnu navijača Osijeka Wink ) do Mate Bulića i Pink Floyda... Very Happy Sve u svemu, predobro... osijek031.com smile osijek031.com smile

osijek031.com smile


Pozdrav članovima foruma koji su bili na zabavi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

i onima koji su proveli pola noći na wc-u? osijek031.com smile
osijek031.com smile

#41:   Autor: zlusch Post Postano: 02.01.2008. 12:46

marrai je napisao/la: ›
Moram priznati da su mi bolji neki izlasci petkom nego sam sinoćnji doček...ništa spešli,OBP,previše ljudi,tamburaši odlični,klopa bez zamjerki samo ta gužva mi ne odgovara.Nisam ni očekivala puno pa se nisam ni razočarala,ali za idući doček sama sebi želim intimno putovanje u neke toplije krajeve... Smile

Hmm, nisam te bio skužio.... Smile

Gužve je bilo samo na tamburašima, a dolje i gore bilo baš ugodno. Kljuca je stvarno bila super... jedino su malo zakazali sa šampanjcem, nisu ga donijeli na vrijeme pa sam morao ići sam po konobara poslije ponoći.

Sve u svemu, bilo je OK. A i ja bih sljedeću novu dočekao na južnoj hemisferi... bliže ekvatoru nego polu...

#42:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: marrai Post Postano: 02.01.2008. 13:06

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na seoskoj vatrogasnoj zabavi, 200 ljudi ( al nije bila gužva,taman),svirala 2 benda, tamburaši i zabavnjaci, plesalo se i pilo cijelu noć do jutra(u pola 6 kada smo odlazili taman su tamburaši prestali svirati a instrumente u ruke uzimali zabavnjaci Razz , šteta što sam morao ravno sa zabave na posao jer bi se u protivnom razbio k'o guzica Laughing , mlađih i starijih podjednako pa se sviralo sve živo, od "Moj Ivane "i "Grad na Dravi" (zahvaljujem tamburašima iz Strizivojne što su si dali truda i naučili svirati himnu navijača Osijeka Wink ) do Mate Bulića i Pink Floyda... Very Happy Sve u svemu, predobro... osijek031.com smile osijek031.com smile

osijek031.com smile


Pozdrav članovima foruma koji su bili na zabavi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Gdje je bila ta zabava?

#43:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.01.2008. 13:12

@marrai: u petrijevcima.

#44:   Autor: marrai Post Postano: 02.01.2008. 13:15

bila i ti,Cat? pričaj nam malo,meni se čini po ovome gore što čitam da je bilo ludo i veselo Smile

#45:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.01.2008. 13:25

marrai je napisao/la: ›
bila i ti,Cat? pričaj nam malo,meni se čini po ovome gore što čitam da je bilo ludo i veselo Smile

s obzirom na to da sam većinu vremena bila trijezna i pola noći provela na wc-u, bolesna kao pas, bilo je i prilično dobro! Very Happy da sam mogla papati i piti što sam htjela, gdje bi mi bio kraj... obzirom da sam i utakvom stanju plesala do 6, čini se da je bilo tako dobro kako kažu... osijek031.com smile

#46:   Autor: betty Post Postano: 02.01.2008. 13:30

bila na privatnom partyu pa u luni nakon ponoci i bilo je super,samo je meni do pola 6 prekratko.

#47:   Autor: aethur Post Postano: 02.01.2008. 14:23

Bio na raznim mjestima, ponoć dočekao na Trgu, popio nekoliko cuga u raznim kafićima, te na kraju završio u Excaliburu. Tamo bilo dobro, uz incidentno ponašanje jednog forumaša. No i preko toga se prešlo. Onda oko 4 u Cadillac, oko 6 sati kod lege na Novogodišnji turnir u PES-u 8... I to je to...

#48:   Autor: tonya Post Postano: 02.01.2008. 14:42

K, bilo dobro, a ujutro na posao. Sad

#49:   Autor: Osječanin Post Postano: 02.01.2008. 14:58

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
bila i ti,Cat? pričaj nam malo,meni se čini po ovome gore što čitam da je bilo ludo i veselo Smile

s obzirom na to da sam većinu vremena bila trijezna i pola noći provela na wc-u, bolesna kao pas, bilo je i prilično dobro! Very Happy da sam mogla papati i piti što sam htjela, gdje bi mi bio kraj... obzirom da sam i utakvom stanju plesala do 6, čini se da je bilo tako dobro kako kažu... osijek031.com smile


Pa dobro smo krenuli i sa osijek031.com smile i sa osijek031.com smile samo što si ti iz objektivnih razloga malo posustala osijek031.com smile a mi nastavili... osijek031.com smile

#50:   Autor: mala_maja Post Postano: 02.01.2008. 15:17

Ja bila u bastionu, bilo je super. Ugodno sam iznenađena!

#51:   Autor: nikica_os Post Postano: 02.01.2008. 16:50

tufna, cuge koliko osh Smile
dobro dobro Smile

#52:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: idila Post Postano: 02.01.2008. 17:41

u Q-u i bilo je savršeno!!! Cuge i klope je bilo cijelu noć...Atmosfera super!

#53:   Autor: only me Post Postano: 02.01.2008. 17:59

noob je napisao/la (Pogledaj post): › jel bio ko u Slaviji da napiše kako je tamo bilo?


bila ja i bilo preeeedobro!
atmosfera i sve super! al meni i zbog ekipe i zajebancije tak da neznam kak ostalima bilo...

sto se tice cuge, nije se dugo cekalo Very Happy , a hrana..nisam bas jela, koncentrirala sam se na cugu Embarassed

nagodinu nadam se opet tamo..ovisi o dogovoru =)


Zadnja promjena: only me; 02.01.2008. 22:07; ukupno mijenjano 1 put.

#54:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: lufus Post Postano: 02.01.2008. 18:11

Daleko smo dogurali ako je kriterij za dobar provod "bilo je dovoljno cuge" Rolling Eyes Nitko ne spominje snježnu binu na trgu Very Happy

#55:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: only me Post Postano: 02.01.2008. 18:13

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko ne spominje snježnu binu na trgu Very Happy


najbolja je Very Happy
al neka, snašli su se =)

#56:   Autor: cane Post Postano: 02.01.2008. 19:44

Ja se naradio al bilo dobro. Mladi se zabavljali, neki su malo popili više nego što mogu podnijeti pa su ronili po podu. Al sve u svemu bilo super.

#57:   Autor: ela Post Postano: 02.01.2008. 20:53

malo kod kuće,potom provjerna stara i dugogodišnja ekipa ,sa nešto novijih članova,odlično....

#58:   Autor: allein Post Postano: 03.01.2008. 12:59

Cura i ja bili u Ženevi, u starom gradu, slušajući lokalni Passagge bend (pravim imenom Frenchy). Popili jedno pivo, spalili po cigaru, uzalud čekali neki spektakularni vatroment...Ukupno gledano, jako dobrih par dana turističkog obilaženja jednog od svjetski poznatih gradova. Išao bih i ponovno, par sitnica malo drugačije izveo.

#59:   Autor: roca Post Postano: 03.01.2008. 13:42

anchily je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?

Biste li i za godinu dana isli na docek u jednakom aranzmanu?


bila sam u OBP-u. inace stvarno volim taj kaf, al jucer je bilo osrednje, ak ne i losije. nest s organizacijom nije stimalo. prevelika guzva, cekala sam 1h da narucim prvu cugu, a kad sam uspjela, jos sam cekala 20min da je dobijem! premalo konobara! svi se stisli kod tamburasa, a u podrumu poluprazno! sampanjac koji je bio ukljucen u cijenu, naravno, nisam dobila. zao mi je sto grdim, al tak je. inace, klopu moram pohvalit, bilo je prefiiino!OBP, popravite se dogodine! Rolling Eyes


ja sam bila u OBP-u u podrumu kod DJ-a i bila je itekakva gužva...baš kako i treba biti i nama je bilo persu. Jedino što me je konobar pokušao zavaljati za 70 kuna...tu sam naravno zamračila ali je bilo kratkog vijeka Smile

#60:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: znalac10 Post Postano: 03.01.2008. 17:07

sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapamtiti kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

#61:   Autor: mariox Post Postano: 03.01.2008. 17:29

bio sam u tufni i bilo je very good...malo da je bilo više rnb-a bilo bi i bolje...

#62:   Autor: zlusch Post Postano: 03.01.2008. 19:59

roca je napisao/la: ›
ja sam bila u OBP-u u podrumu kod DJ-a i bila je itekakva gužva...baš kako i treba biti i nama je bilo persu. Jedino što me je konobar pokušao zavaljati za 70 kuna...tu sam naravno zamračila ali je bilo kratkog vijeka Smile

Ja sam isto bio tamo dolje u podrumu i nije bilo gužve... gore na tamburašima je bilo krcato, a dolje su DJ-i i one dvije kokice ludovali, a publika gotovo kazališna.
Netko od nas dvoje je malo više popio očito Wink

#63:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: ViVian05 Post Postano: 03.01.2008. 20:34

Ja bijah kod Kurica tamo u podrumu...i bilo dobro, ma bilo je super, ekipa zakon, umirali smo od smijeha,a neki i od cuge Razz među zadnjima otišli od tamo Embarassed naime lega, čiji stari trebao doć po nas, se prepio zaspao i onda smo morali čekat dok se ne otrijezni barem malo Laughing

#64:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: ---s Post Postano: 03.01.2008. 21:44

znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#65:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: maniche Post Postano: 03.01.2008. 22:33

brutalno Mr. Green

#66:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 03.01.2008. 22:43

tamna strana je napisao/la: ›
...bio u excaliburu.....
..bilo i više nego odlicno....
...atmosfera idealna...
..cuge i klope koliko želiš.....(konobar nije žalio kad je pravio omjer alkohol/cuga)
...glazba super...
...gužve nije bilo....(što bi se reklo...taman)
...ekipa (zna se koja)....bila super...
....ja se sastavio od alkohola....
...nagodinu....tko živ tko mrtav....al definitivno preporuka za excalibur....Cool
Potpisujem ovo.... Jedino što se nisam sastavio od alkohola....Sasvim Laughing Al bilo je dobro.... Još da Monstrum nije došao u istoj košulji k'o i ja..... osijek031.com smile

#67:   Autor: cane Post Postano: 04.01.2008. 0:51

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Potpisujem ovo.... Jedino što se nisam sastavio od alkohola....Sasvim Laughing Al bilo je dobro.... Još da Monstrum nije došao u istoj košulji k'o i ja..... osijek031.com smile

Pa kad žena na tebe pazi nema sastavljanja, da ne bi bilo poslije rastavljanja... osijek031.com smile

#68:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.01.2008. 8:21

cane je napisao/la: ›
Pa kad žena na tebe pazi nema sastavljanja, da ne bi bilo poslije rastavljanja... osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile E lega svaka ti dala i više od vode iz bokala i to besple kad me ovako lijepo nasmiješ u rano jutro..... osijek031.com smile

#69:   Autor: komplikacije Post Postano: 04.01.2008. 10:19

sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

hehe bravo znalac. reci ti njoj.

#70:   Autor: šokac Post Postano: 04.01.2008. 11:22

TUFNA,odlican provod ali posljedice katastrofa!!!Nesto divlje je u zraku!!!Od nase ekipe 6 ljudi na hitnoj završilo sa dijagnozom gripe!svi u klincu!!!

#71:   Autor: me00 Post Postano: 04.01.2008. 19:03

tufna(podrum),prrredobro,mal ponestalo red bulla al bilo al onda ga opet bilo!!!!ugl, super ni premalo ni prewise ljudi,a hranu nisam ni vidjela..jel je bilo uopce??a ni sampanjac??!!!!

#72:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.01.2008. 19:47

ja se jučer vratio s petodnevnog dočeka u beču. bilo je solidno. Very Happy

#73:  Re: Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008? Autor: lufus Post Postano: 04.01.2008. 20:21

Danas mi dvoje ljudi reklo da je u Tufni oko pola 3 nestalo cuge pa su donosili na kapaljku.

#74:   Autor: Mladjo Post Postano: 04.01.2008. 21:24

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja se naradio al bilo dobro. Mladi se zabavljali, neki su malo popili više nego što mogu podnijeti pa su ronili po podu. Al sve u svemu bilo super.
pade čovjek ko u leđa upucan, i ostade tako glavom u podu. vidijo narod vrag odnio šalu i stade ga dizat. a čovjek spava osijek031.com smile

#75:   Autor: zeros Post Postano: 05.01.2008. 1:45

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pade čovjek ko u leđa upucan, i ostade tako glavom u podu. vidijo narod vrag odnio šalu i stade ga dizat. a čovjek spava osijek031.com smile

Tajanstvena osoba je....? Very Happy

#76:   Autor: sheila Post Postano: 05.01.2008. 10:05

Fiona je napisao/la (Pogledaj post): › bila u pivnici...bilo mi predobro...i sigurno bi isla opet...



ne znam zastooo aliii mislim da znam tko si Wink osijek031.com smile osijek031.com smile
uglavnom bila i ja u pivnici iako je bilo dobro tamo jos uvijek mi je zao sto nisam otisla u top...fajront je bio u pola 4,onda su nas jos pozurivali da izademo....al ajd cuge je biloo osijek031.com smile
osli kasnije u carpe diem koji je bio prepun i ljudi i sranja pa je i staklo razbijeno i blabla dolazila policija osijek031.com smile i malo navratila u matriks i tak onda je kasnijee biloo lijepo
iakoo sam se smrzla gackajući po 20 cm snijega osijek031.com smile osijek031.com smile

#77:   Autor: keka Post Postano: 07.01.2008. 2:32

noob je napisao/la: ›
jel bio ko u Slaviji da napiše kako je tamo bilo?


ja sam bila u slaviji,tj radila,sto se mene tice bilo je dobro,a i nisam vidila da se itko bunio tak da je zakljucak da je bilo dobro..samo su mal preuvelicali sto se tice glazbe,jer je trebalo bit housa i techna,a ono puska,od pocetka pa do kraja sviralo domace i strano,al kazem nitko se nije bunio..=D etooo

#78:   Autor: znalac10 Post Postano: 07.01.2008. 13:52

sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



nemoj ti meni sorry ne sorry....znas i sama da je vise nego pola ljudi tamo bilo iz tvoje skole i kao ja sam uletila.....pola ljudi se isteralo van i mogli su ostati samo poznati....samo ako si znala nekog....

#79:   Autor: ---s Post Postano: 07.01.2008. 16:23

znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la: ›
znalac10 je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam bila prvo na jednoj privatnoj zabavi....pila Embarassed .....
došla u tvrđu...bila u carpe diemu i onom kafu pored beckersa....nisam sigurna kak se zove...upala bez ulaznice...pila i najela se...bilo je predobro!!!!!!...a nisam ni kunu potrošila.. Twisted Evil
doček mi je bio predobar...prezadovoljna sam...i sljedeće godine ću pretpostavljam...opet po kafovima...
nisam ništa očekivala,nisam ni znala uopće gdje ću slavit dok nisam jučer došla do tvrđe!!!!!!a sve je super ispalo i baš sam sretna!!!!i nisam se baš u ponoć poljubila s nekim...malo kasnije....ali nema veze...s nečim novim sam ušla u 2008....buahaha
sretna nova svima!!!!!!! Very Happy



slusaj ovako.....bila si u parfeu na novoj godini i najela se i napila na nas racun...i to si se provukla samo zato sto smo mi to znali i sto smo mi to htjeli....jer su neki ljudi zajebali i nisu dosli....to jest neke zenske....pa nam je bilo bitno samo da bude zena i to bilo kakih.....razumijes bilo kakih....... Cool Very Happy Very Happy Very Happy mogla si bar zapam
titi kako se zvao kafic.....i imate srece sto je gazda legenda pa nam je dao da radimo sta ocemo i da ude sastrane kolko god ocemo zena samo da nebude razbijanja i tuce i sranja a posto tog nije bilo njemu je sve odgovaralo......eto tek tolko da znas kako se kafic zove....ZOVE se PARFE!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

ajme ,sorrry care osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



nemoj ti meni sorry ne sorry....znas i sama da je vise nego pola ljudi tamo bilo iz tvoje skole i kao ja sam uletila.....pola ljudi se isteralo van i mogli su ostati samo poznati....samo ako si znala nekog....

ajoj pa ti si se registrirao sam da se sa mnom dopisuješ......slatko... Laughing

#80:   Autor: ---s Post Postano: 07.01.2008. 16:29

ej jel netko bio u de modeu???a na onoj disco igranci??zanima me...i jel istina za tufnu da se dijelilo na kapaljke??

#81:   Autor: aethur Post Postano: 07.01.2008. 16:54

sister je napisao/la: ›
ej jel netko bio u de modeu???

prefancy... ali ipak dobar dojam...

#82:   Autor: cane Post Postano: 07.01.2008. 23:19

sister je napisao/la: ›
ej jel netko bio u de modeu???a na onoj disco igranci??zanima me...i jel istina za tufnu da se dijelilo na kapaljke??


Ne znam za Tufnu al sam čuo za De Mode i još neke lokale da su ostali bez većine vrste cuge (npr. Jeger) vrlo brzo...

Kako je ono išla ona pjesma "Take The Money And Run..." Very Happy

#83:   Autor: vanda Post Postano: 12.01.2008. 17:12

bilo je odlično,napila se do 17h,zaspala,probudila se u 23h,bacila petardu i opet spavanje.milina...

#84:   Autor: ciklama1606 Post Postano: 12.01.2008. 17:19

hej svima!
ja sam bila kod velečasnog... Korak do oltara,ali nisam pristupila oltaru! Smile bilo je fantastično!!!
Osijek031.com » Nightlife » Gdje ste bili i kako vam je bilo na doceku 2008?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::