Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Glavašu popucale vene na nogama i rukama

#1:  Glavašu popucale vene na nogama i rukama Autor: _Jimmy_ Post Postano: 31.12.2007. 14:38

hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak

#2:   Autor: Kugla Post Postano: 31.12.2007. 15:13

Mislim da je odgovor "who gives a f**k"...

#3:   Autor: ruana Post Postano: 31.12.2007. 15:21

dijabeticar stajka gladu, pa on nema veze s mozgom

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 31.12.2007. 16:05

ruana je napisao/la: ›
dijabeticar stajka gladu, pa on nema veze s mozgom


A ni njegovi suradnici

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 31.12.2007. 16:16

http://say.expressivo.com/TVcESJFG

#6:   Autor: aethur Post Postano: 31.12.2007. 16:19

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
to je offtopic...

#7:   Autor: nake_rado Post Postano: 31.12.2007. 16:29

MissTake je napisao/la: ›
http://say.expressivo.com/TVcESJFG


aaa bolest osijek031.com smile

#8:   Autor: MissTake Post Postano: 31.12.2007. 16:37

a ne iskreno
mene sad samo brine što ću večeras obući
imam 4 kombinacije i ne mogu se odlučiti
sad mi javili da oko donjeg miholjca snježna mećava. pa ne znma hoću li moći obući nove cipelice, koje sam kupila za novu godinu, a ne sad da razmošljam o venama i lupam dubokoumne tekstove

relaaaax

parrrrtyyyyyyyyyy

#9:   Autor: aethur Post Postano: 31.12.2007. 16:38

MissTake je napisao/la: ›
a ne iskreno
mene sad samo brine što ću večeras obući
imam 4 kombinacije i ne mogu se odlučiti
sad mi javili da oko donjeg miholjca snježna mećava. pa ne znma hoću li moći obući nove cipelice, koje sam kupila za novu godinu, a ne sad da razmošljam o venama i lupam dubokoumne tekstove

relaaaax

parrrrtyyyyyyyyyy

Jać obuć cipele.

#10:   Autor: MissTake Post Postano: 31.12.2007. 16:38

http://say.expressivo.com/BRuJ0Wfj

#11:   Autor: ruana Post Postano: 31.12.2007. 16:51

MissTake je napisao/la: ›
a ne iskreno
mene sad samo brine što ću večeras obući
imam 4 kombinacije i ne mogu se odlučiti
sad mi javili da oko donjeg miholjca snježna mećava. pa ne znma hoću li moći obući nove cipelice, koje sam kupila za novu godinu, a ne sad da razmošljam o venama i lupam dubokoumne tekstove

relaaaax

parrrrtyyyyyyyyyy


pa jel ti ne ides u q?

#12:   Autor: MissTake Post Postano: 31.12.2007. 17:00

kakve to veze ima

#13:   Autor: aethur Post Postano: 31.12.2007. 17:01

Prijavit ću vas moderatoru. Very Happy

#14:  Re: Glavašu popucale vene na nogama i rukama Autor: Mladjo Post Postano: 01.01.2008. 22:22

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak
ovakvi kao ja nedave se tako lako - gospodin rajković, tko to tamo peva, film slobodana šijana, godina poznata redakciji, osijek031.com smile

#15:   Autor: morgan Post Postano: 02.01.2008. 14:07

jel nije rajković iz Maratonaca?onaj što ga zgaziše "k'o zeca"?

#16:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 02.01.2008. 14:11

Pa je...Sve je dobro mladjo napisao, i redatelja i sve, jedino se fulao film Wink

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 02.01.2008. 14:14

ima i u tko to tamo peva rajković, to je onaj vezist ao se ne varam Wink

#18:   Autor: 8 Post Postano: 02.01.2008. 19:38

Meni je zbog toga sto rade od nasega Branimira popucao sav kurac.

#19:   Autor: ela Post Postano: 02.01.2008. 21:07

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je zbog toga sto rade od nasega Branimira popucao sav kurac.

osijek031.com smile care

#20:  Re: Glavašu popucale vene na nogama i rukama Autor: Mladjo Post Postano: 04.01.2008. 22:28

isprika zbog pogrešno navedenog imena. film je pogođen, radi se naravno o brki a.k.a. danilu stojkoviću zvanom stojki. mislim da svi znamo o kome se radi. osijek031.com smile inače, nemojte se ništa brinit, glava će biti u redu. ipak je nemačka medicina najbolja na svetu osijek031.com smile

#21:  Re: Glavašu popucale vene na nogama i rukama Autor: baranjac22 Post Postano: 05.01.2008. 15:19

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea

#22:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.01.2008. 15:42

baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea


hehe ... jao što volim kad netko osobno prihvati nešto što ga se ne tiče

#23:   Autor: perun Post Postano: 05.01.2008. 16:22

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Pa je...Sve je dobro mladjo napisao, i redatelja i sve, jedino se fulao film Wink
Bog groma je stigao, trebao si nešto, junoša...

#24:   Autor: baranjac22 Post Postano: 06.01.2008. 19:54

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea


hehe ... jao što volim kad netko osobno prihvati nešto što ga se ne tiče


nema tu osobnosti..samo ti potroši još malo čokolina...shvatičeš jednog dana...a mene se tiče sve ono što određuje moju budućnost a definira i moju prošlost

#25:   Autor: machor Post Postano: 06.01.2008. 21:23

težak narkoman! Sve mu vene popucaše od igle

#26:   Autor: badgirl Post Postano: 17.01.2008. 9:33

baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea


hehe ... jao što volim kad netko osobno prihvati nešto što ga se ne tiče


nema tu osobnosti..samo ti potroši još malo čokolina...shvatičeš jednog dana...a mene se tiče sve ono što određuje moju budućnost a definira i moju prošlost


Svaka čast majstore! A ovakvi machori i ostali pušioničari nemaju pojma kako nam je bilo nego oni gledaju slike iz rata pa se prave pametni!!
Ne daj Bože da se ponovi zdimili mi među prvima jel bi se usrali, a sad se prave frajeri!

#27:   Autor: machor Post Postano: 17.01.2008. 16:54

badgirl je napisao/la: ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea


hehe ... jao što volim kad netko osobno prihvati nešto što ga se ne tiče


nema tu osobnosti..samo ti potroši još malo čokolina...shvatičeš jednog dana...a mene se tiče sve ono što određuje moju budućnost a definira i moju prošlost


Svaka čast majstore! A ovakvi machori i ostali pušioničari nemaju pojma kako nam je bilo nego oni gledaju slike iz rata pa se prave pametni!!
Ne daj Bože da se ponovi zdimili mi među prvima jel bi se usrali, a sad se prave frajeri!


Naravno da bi pobjego jebe mi se za ovu zemlju previše toga mi je uzela i previše je toga moja obitelj ovoj zemlji dala da bi živjeli ko pušioničari, već sam davno reko da ću kad završim faks i još neke stvari koje trebam obavit(oko 2-3god.) otić odavde i poderat sve papire tak da se pozdravimo zauvijek naravno ako bude sreće i Bog da!
A tebi bi bilo bolje da si nađeš neki posao(pa da pomogneš malo svojoj zemlji koju voliš -a ne se samo spojit na infuziju ko general pa vikat kako štrajka glađu-) pa da ti ne bude glavna zabava vadit postove iz naftalina, mogu jedino zamislit kako je to jadan osjećaj kad nemaš šta radit pa ideš kopat po postovima starim 15 dana od kojih su svi digli ruke!

#28:   Autor: Isis Post Postano: 17.01.2008. 19:31

50 i kusur dana?
Daj, pa taj je nadjebao Isusa!

Isuse, pojedi se, baš si lame!

#29:   Autor: baranjac22 Post Postano: 17.01.2008. 23:53

Isis je napisao/la: › 50 i kusur dana?
Daj, pa taj je nadjebao Isusa!

Isuse, pojedi se, baš si lame!
badgirl je napisao/la: ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
baranjac22 je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... da li će 2008. biti njegova zadnja godina ?
link na clanak


a šte bi tebi popucalo da si bio u ratu kada su svi gledali kako će spasiti ono malo guzice??
mozak sigurno NE jer ga očigledno ni nemaš
kako ne možeš shvatiti da samo ljudi iz tvoje sredine mogu riješiti tvoje i zajedničke probleme? Ako ne valjaju mijenjaj ih..rađe nego lizati guzicu Beogradu ili Zagrebu Idea


hehe ... jao što volim kad netko osobno prihvati nešto što ga se ne tiče


nema tu osobnosti..samo ti potroši još malo čokolina...shvatičeš jednog dana...a mene se tiče sve ono što određuje moju budućnost a definira i moju prošlost


Svaka čast majstore! A ovakvi machori i ostali pušioničari nemaju pojma kako nam je bilo nego oni gledaju slike iz rata pa se prave pametni!!
Ne daj Bože da se ponovi zdimili mi među prvima jel bi se usrali, a sad se prave frajeri!

hvala na ..rijetkoj podršci ovakvog razmišljanja...danas je najlakše kritizirati sve i svakoga..ako to netko radi pa neka onda ima muda da predloži nešto drugo a da to i po mogućnosti i napravi

#30:   Autor: sexyback Post Postano: 17.01.2008. 23:53

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › 50 i kusur dana?
Daj, pa taj je nadjebao Isusa!

Isuse, pojedi se, baš si lame!



Bravo Bravo Bravo
Bdw, Glavašu puca q***c za sve,izašó iz bolnice i svima pokazuje- Evo ti ga... Evo ti ga... Evo ti ga... Evo ti ga...

#31:   Autor: av8or Post Postano: 18.01.2008. 20:46

evo jedna prigodna pjesmica drugu Osami-bin-Glavonji povodom njegovog misteriozno-senzacionalističkog oporavka od njemu samo znane bolesti Very Happy Very Happy Very Happy

"Ti si moja čokolada, ja sam tvoja marmelada......" osijek031.com smile


P.S.
Nisam znao da se šizofrenija i kleptomanija liječe čokoladom i vanilijom Question Idea
Osijek031.com » Politika » Glavašu popucale vene na nogama i rukama


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::