Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Predizborna kampanja
Poll :: Može li reklamna kampanja političkih stranaka utjecati na vaš izbor?

Da
14%
 14%  [ 5 ]
Ne
82%
 82%  [ 28 ]
Ne zanima me politika
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 34



#1:  Predizborna kampanja Autor: aethur Post Postano: 09.11.2007. 15:58

Eto, i Osijek031 je pao pod navalom političke kampanje. Benašićevo lice nam se smiješi s gornjeg banera i to je nažalost bila jedna od prvih stvari koju sam jutros vidio.
No, marketing je to i problema nema.
Međutim, znamo da su za kampanje HDZ i SDP potrošili svaki po oko 20 milijuna kuna. Zašto? Da bi na svakom jebenom koraku nas dočekivali njihova nasmiješena lica i pametne poruke "Idemo dalje", "Mi smo tim", "Seljacima selo" i bla bla bla...
Meni se to iskreno gadi.
Kovačević u Vukovarskoj nam se smiješi s ogromnog jumbo plakata.
HSP s svojim signal pastama/reklamama ukrašava GPP autobuse (logično, zar ne?).
Potrebno ili ne? Mene osobno neće privući nečija reklama da glasujem za tu stranku, nego može imat samo obrnuti učinak.
Da mi se zgadi i stranka i čelnici.
Ima li na Vas ikakvog utjecaja reklamna kampanja političara?

#2:   Autor: zeros Post Postano: 09.11.2007. 16:28

na mene nema nikakvog utjecaja, i slažem se s tobom kad kažeš da to sve ima obrnuti učinak od onog kakav bi trebo imat....takva je politika i mi to ne možemo izbjeci.....prihvatit cemo je takvu sa gađenjem ali eto....mi smo biraci...

#3:   Autor: nake_rado Post Postano: 09.11.2007. 16:33

nisam birač...al ću glumit u ovom postu da jesam Very Happy
dobro govorite...te reklame mogu imati samo kontraučinak...uopće mi se nesvidaju...samo se dižu do nebesa da su najbolji...a nisu ni za ku*ac...

#4:  Re: Predizborna kampanja Autor: Anita_os Post Postano: 09.11.2007. 16:33

Joj...i meni je zapeo za oko taj baner gore s POŠTENIM ČOVJEKOM koji to malo pretjerano ističe i upravo to, stvara neki kontra efekt..općenito ne volim to ponavljanje jednog te istog..isticanje, mi ćemo ovo-ono..pogotovo na radiju kad zavrte te reklame osijek031.com smile al ajd..nek se vesele osijek031.com smile

#5:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.11.2007. 16:55

...sve prolazi...pa ce i te reklame proci....no ima jedna pozitivna stvar od tih reklama.....a to je kad netko u photoshopu napravi sprdacinu od te iste reklame......e to je onda jako zanimljivo.....Cool

#6:   Autor: mali_ivica Post Postano: 09.11.2007. 17:45

IZBORI U VUKOVARU:


001_SDSS.jpg
 Opis:
 Veličina:  19.5 KB
 Pogledano:  177 put(a)

001_SDSS.jpg



002_HDZ.jpg
 Opis:
 Veličina:  48.75 KB
 Pogledano:  183 put(a)

002_HDZ.jpg



003_REHAK.jpg
 Opis:
 Veličina:  25.17 KB
 Pogledano:  157 put(a)

003_REHAK.jpg



#7:  Re: Predizborna kampanja Autor: lufus Post Postano: 09.11.2007. 18:05

Nedavno su bili objavljeni rezultati nekog istraživanja koji su pokazali da ogromna većina i prije početka kampanje zna za koga će glasat tako da su ovi milijuni uzaludno bačen novac.

#8:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.11.2007. 18:09

...s obzirom da oni nisu zaradili te ogromne milione.....kao da njih brine što ih na taj nacin troše......Cool

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.11.2007. 22:18

lufus je napisao/la: › Nedavno su bili objavljeni rezultati nekog istraživanja koji su pokazali da ogromna većina i prije početka kampanje zna za koga će glasat tako da su ovi milijuni uzaludno bačen novac.


Eh, koliko bi zivota bilo spaseno i koliko milijardi dolara ustedjeno da je samo 100tinjak osoba glasovalo drugacije, tamo negdje 2000-te, oko Karipskog zaljeva.

Slicno je bilo i u Osijeku prije par godina, kad se koalicijska vlast oformila na konto razlike sacice glasova.

Politicke stranke pare ne trose da bi mijenjale misljenja glasaca odanih konkurentima, vec da bi pridobile glasove neodlucnih i pasivaca.

Iz navedenog razloga politicke kampanje nemaju bas neki utjecaj na moje glasanje. ;-)

#10:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 09.11.2007. 23:02

pa ja mogu rec da meni to sve prepucavanje i nije dobro...nevolim politiku u vjerojatno je nikad ni necu volit...a najgore mi je kad prekinu u pol filma da bi pustili reklame, a uz to i reklame za pojedine stranke...to je ovako: hdz ce ovo, sdp ce ovo, a hsp ce ono i tako...a svi znamo da vecina njih poslije izbora puno toga nece ispuniti...

#11:   Autor: cuckovic Post Postano: 10.11.2007. 2:03

HSP ne vodi nikud. Mislim link na banneru Smile

#12:  Re: Poziv građanima i strankama Autor: ajwar Post Postano: 10.11.2007. 9:20

osijek031.com smile odjednom svi pošteni Shocked i ja sam pošten, majke mi Cool

#13:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.11.2007. 9:33

cuckovic je napisao/la: ›
HSP ne vodi nikud. Mislim link na banneru Smile


Radi, efo ja sad provjerio

#14:   Autor: Loona Post Postano: 10.11.2007. 9:47

Call me stupid, ali tko je ovaj uopće?
Onaj što je bio gradonačelnik iza Đapića sa 10-o dnevnim stažom u fotelji?

#15:   Autor: Loona Post Postano: 10.11.2007. 9:52

Digresija: slušam reklamu za Večernji na radiju: "Djeca sos (ako upišem velika slova izbaci mi smajlija) sela Lekenik poručuju - gladni smo, Arsenal (mislim) nudi 14 mil $ za Modrića.."

toliko o parama, kao i o parama bačenima za predizborne kampanje..
Osim toga, reklame su im (političarima) toliko nemaštovite i toliko jednoobrazne, glupe, dosadne, ponovljene da to već prelazi sve granice.. S toliko mladih ljudi, marketing agencija i svega drugog oni ne znaju napraviti ništa drugo nego svoje ružne face stvaljati na plakate.. katastrofa.. bolje da su te pare dali gore navedenoj djeci.. bljak..

#16:   Autor: tamna strana Post Postano: 10.11.2007. 10:32

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...sve prolazi...pa ce i te reklame proci....no ima jedna pozitivna stvar od tih reklama.....a to je kad netko u photoshopu napravi sprdacinu od te iste reklame......e to je onda jako zanimljivo.....Cool


...evo kao što sam vec rekao....pocela je zezancija na racun plakate.....neke predizborne plakate možete pogledati ovdje

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 10.11.2007. 10:35

....evo ja vec sad idem na svoje glasacko mjesto....ne bi li prvi zaozeo poziciju da neometano glasam sa ovog covjeka.....ovako što se ne smije propustiti....ovo nam je posljednja šansa.....ipak kad sve ovo procitaš.....samo što mi iz monitora ne curi med i mlijeko......Cool

#18:   Autor: Allende Post Postano: 10.11.2007. 10:46

profesionalni političar, a pošten čovjek...kako se to ono zvaše u gramatici? Pleonazam?

#19:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.11.2007. 10:54

Loona je napisao/la: ›
Osim toga, reklame su im (političarima) toliko nemaštovite i toliko jednoobrazne, glupe, dosadne, ponovljene da to već prelazi sve granice..
mislim da to najviše govori o ciljanoj skupini kojoj su upućene... Rolling Eyes
"za branimira, za slavoniju i baranju" osijek031.com smile osijek031.com smile

#20:   Autor: gaap Post Postano: 10.11.2007. 10:59

Nandino je napisao/la: › Osječanima nije bitno kako će se zvati čovjek, stranka ili koalicija koja će im omogućiti bolji životni standard.


nije mi bitno, ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.

#21:  Re: Poziv građanima i strankama Autor: mvarga Post Postano: 10.11.2007. 12:58

gaap je napisao/la: ›
....ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.


Ostaju ti još samo Borzan, Kovačević, Matković, Šišljagić ili Vrdoljak . Ja ne bih većinu od njih.
Borzanica će možda ipak radije u Sabor, jer će biti veća mirovina i bolja je hladovina. Jedina kvaliteta joj je to što je ljepuškasta. Sve drugo joj se mora napisati.
Kovačević ostavlja dojam čiste sile u svakom javnom nastupu. Nema kočnice ni zadrške i mislim da bi se trebao ostaviti politike (vođenje i upravljanje ljudima) jer čekićem se ne popravlja sat.
Matković bi mogao proći jer je dečko iz kvarta ali da je u SDP-u ili HNS-u. U vlastitim redovima ga baš ne zarezuju previše, a mislim da je bolji od Srba. Ima više empatijske inteligencije.
Šišljagić je izgubljen nakon kavice sa Sanaderom. Osim toga igubio se i privatno totalno. Bolje da se primi skalpela. Na kirurgiji nije bio najgori na odjelu.
Vrdoljak nema šanse, a jedini je od svih koji ima vlastitu tvrtku i takvi ljudi kod mene dobivaju 50% više kredita.

Ukratko osim mene priznajem još samo Matkovića i Vrdoljaka. A mi nemamo šanse.

#22:   Autor: Blofeld Post Postano: 10.11.2007. 15:37

lufus je napisao/la: ›
Nedavno su bili objavljeni rezultati nekog istraživanja koji su pokazali da ogromna većina i prije početka kampanje zna za koga će glasat tako da su ovi milijuni uzaludno bačen novac.


U teoriji se barata sa podacima da kampanje utječu na rezultate s nekoliko posto. Pod uvjetom da nema dramatičnih i neočekivanih događaja (tipa ozbiljne afere, katastrofe (eksplozija u Madridu), i sl.).
Svjedoci smo da su u kampanjama u zadnjih 10-ak godina često preokrenuti rezultati. Recimo, na zadnjim izborima u Njemačkoj desni centar Cdu-Csu vodio je s velikom prednošću prije početka izbora. Na kraju su se izjednačili, pa sada imaju veliku koaliciju. No, kad jedna stranka ne bi imala kampanju, doživjela bi debakl. Na žalost, to treba prihvatiti - kampanje će biti sve skuplje.

#23:   Autor: Blofeld Post Postano: 10.11.2007. 15:46

mvarga je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
....ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.


Ostaju ti još samo Borzan, Kovačević, Matković, Šišljagić ili Vrdoljak . Ja ne bih većinu od njih.
Borzanica će možda ipak radije u Sabor, jer će biti veća mirovina i bolja je hladovina. Jedina kvaliteta joj je to što je ljepuškasta. Sve drugo joj se mora napisati.
Kovačević ostavlja dojam čiste sile u svakom javnom nastupu. Nema kočnice ni zadrške i mislim da bi se trebao ostaviti politike (vođenje i upravljanje ljudima) jer čekićem se ne popravlja sat.
Matković bi mogao proći jer je dečko iz kvarta ali da je u SDP-u ili HNS-u. U vlastitim redovima ga baš ne zarezuju previše, a mislim da je bolji od Srba. Ima više empatijske inteligencije.
Šišljagić je izgubljen nakon kavice sa Sanaderom. Osim toga igubio se i privatno totalno. Bolje da se primi skalpela. Na kirurgiji nije bio najgori na odjelu.
Vrdoljak nema šanse, a jedini je od svih koji ima vlastitu tvrtku i takvi ljudi kod mene dobivaju 50% više kredita.

Ukratko osim mene priznajem još samo Matkovića i Vrdoljaka. A mi nemamo šanse.


Matkovića bih i ja priznavao, samo da ne znam previše.
Vrdoljak je zasad o.k. Ako pobijedi Sdp Borzanica će biti dobra, ako pobijedi Hdz, Kovačević. Poanta, glasati jednako na oba listića.

#24:   Autor: gaap Post Postano: 11.11.2007. 7:19

zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!

#25:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 11.11.2007. 7:55

gaap je napisao/la: ›
zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!
Kako zašto? Zar ti misliš da živimo u demokraciji? Laughing

#26:   Autor: tamna strana Post Postano: 11.11.2007. 9:36

...hehe....a što drugo nego obrisati komentare.....kao da nekoga zanima glas naroda....meni je cudno što se odjednom nisu pojavili novi nickovi...koji ce uzdizati ovog lika i njegova djela u nebesa....cak što više...bilo bi dobro kad bi nam on bio nekakvi kultni vođa.....ipak s obzirom koliko se oko njega spominje rijec poštenje......ja predlažem da se uvede nova mjerna jedinica za poštenje......100 poštenja....1 benašic....Cool

#27:  Re: Poziv građanima i strankama Autor: mvarga Post Postano: 11.11.2007. 9:41

Pa, normalno je da su komentare obrisali. Tko bi ikad više platio oglašavanje na Osijek031 ako bi se reklama koristila za sprdnju i zlobne komentare. Zato ću ponoviti:

Nema nikokga za koga se isplati glasati u ovim izborima, pogotovo za grad. Stranke odlučuju tko će ih predstavljati (čitaj uski krug interesno uvezanih) i ne daju biračima opciju da se očituju o kanditatima na neposrednim izborima.
Primjer može biti tamo gdje su liste bile otvorene (npr. Gradonačelnik Tuzle). Tada ima priliku i šesti na listi postati gradonačelnik s liste svoje stranke jer ga ljudi cijene, poštuju i zaokružuju.
U ovim izborima nitko nije zaslužio dobiti moj glas jer se ionako radi o masovnoj prevari. Sve relevantne stranke (HSLS to nikako nije) istakle su kandidate za gradonačelnika i za Sabor. Kao da su NAdljudi pa će raditi na oba mjesta. Ma dajte.

#28:   Autor: tamna strana Post Postano: 11.11.2007. 9:50

@mvarga....slažem se s tobom.....al cinjenica je da ce opet netko biti izabran....što onda ono kad kažeš da se ne isplati glasati baš i ne drži vodu....
....jer uvijek ce biti onih koji jedva cekaju kako bi dali svoj glas nekome od kojeg ce imati koristi....u smislu.....namještanja poslova.....zapošljavanja uže i šire rodbine....itd....
....a najbolja mi je ona situacija kad god pricaš s nekime svi se kunu i ocem i majkom......da ni mrtav ne bi glasao za hdz.....i onda baš ta stranka dobije najvecu vecinu.....Cool

u stvari zašt ja ovdje i pišem nešto...kad ce se sve ovo opet obrisati.....
....udri brigu na veselje.....tko je još doživio nešto pozitivno od politike i politicara.....osim samih politicara.....Cool

#29:   Autor: tonya Post Postano: 11.11.2007. 10:58

osijek031.com smile

#30:   Autor: Circa Post Postano: 11.11.2007. 10:59

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Zbunj, zbunj Sranje Sranje Šakon u glavu! Zbunj, zbunj osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#31:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.11.2007. 11:18

Uf, upravo sam prošla kraj Crkve u Divaltovoj. Odmah kuća iza Crkve (tak da nitko ne može napisati da su odmah ispred Crkve), smješten štand HDSBB, pun majica i sl. i neki likovi s tamburama piju rakiju i čekaju da završi misa pa svi moraju proći pokraj njih.... Glavom o zid

Valjda su po mom pogledu shvatili da meni ne treba svirati.

#32:   Autor: mvarga Post Postano: 11.11.2007. 11:30

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ..ja predlažem da se uvede nova mjerna jedinica za poštenje......100 poštenja....1 benašic....Cool


Da, da. Ovo je dobar prijedlog. Npr jedinica za otpor=1 partizan. Kubni partizan je otpor svemu u prostoru, vremenu i društvu. 1 Mvarga je oko 6 kubpartizana.
Ili etalon za pokvarenost = 1 Kramarić. 1 kramarić postiže se samo u laboratorjskim uvjetima pod nadzorom. 0,44 Kramarića je posebno izvedena jedinica i naziva se jedan LukaBebić. To je najviši dopušteni prag s kojim je moguć ulazak u Sabor. 0,45 je bio Miomir Žužul.
Ili mjera za političko sljepilo = 1 Škare-Ožbolt. 0,23 Škare-Ožbolta znači slijedećih 23 godina biti ispod izbornog praga. Šeks je oko 0,67 Škare-Ožbolta.
Ili za bahatost i aroganciju = 1 kiloSanader. Dragan Kovačević je tada oko 3 hektoSanadera. Vrdoljak oko 16 deciSanadera
Za glupost i nepismenost = jedan MEGAKIRIN. Prosjek hrvatskih građana je oko 12 nanoKirina.
Za bahatost u pijančevanju 1 Prnjat. 0,07 Prnjata je prag za tri godine uvjetno.
Za gradsko klošarenje i zabijanje noža u leđa prijateljima je 1 Mikan. Čuveni sin Brut je bio 8 miliMikana.

I na kraju da 100poštenja = 1Benašić. Mjera je to kod koje počinje poštenje. Nešto kao apsolutna nula. Ne može se postići ali u teoriji se koristi kao polazište. -273,16 o C za temperaturu je isto kao 100 Benašica. Svi ostali su iznad.

#33:   Autor: Pikanto Post Postano: 11.11.2007. 11:52

Da jeeeeehhhhiiiiii.


I mjera za podjebavanje 1 Mesić. Svih i svega

#34:   Autor: tamna strana Post Postano: 11.11.2007. 12:14

DanicaV je napisao/la: ›
Uf, upravo sam prošla kraj Crkve u Divaltovoj. Odmah kuća iza Crkve (tak da nitko ne može napisati da su odmah ispred Crkve), smješten štand HDSBB, pun majica i sl. i neki likovi s tamburama piju rakiju i čekaju da završi misa pa svi moraju proći pokraj njih.... Glavom o zid

Valjda su po mom pogledu shvatili da meni ne treba svirati.



tako je i u višnjevcu......valjda je to taktika.....ako mogu popušiti fore od crkve....zašto ne bi i njihove.....Cool

#35:   Autor: Leon Post Postano: 11.11.2007. 12:15

gaap je napisao/la: › zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!
Komentari nisu izbrisani, vec su prebaceni u temu o predizbornoj kampanji, buduci da je bespoterbno zapoceto nekoliko rasprava na temu predizborne kampanje.

#36:   Autor: aethur Post Postano: 11.11.2007. 12:45

tamna strana je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: ›
Uf, upravo sam prošla kraj Crkve u Divaltovoj. Odmah kuća iza Crkve (tak da nitko ne može napisati da su odmah ispred Crkve), smješten štand HDSBB, pun majica i sl. i neki likovi s tamburama piju rakiju i čekaju da završi misa pa svi moraju proći pokraj njih.... Glavom o zid

Valjda su po mom pogledu shvatili da meni ne treba svirati.



tako je i u višnjevcu......valjda je to taktika.....ako mogu popušiti fore od crkve....zašto ne bi i njihove.....Cool

A na Jugu ispred Konzuma "pobjednički tim Ive Sanadera" prikuplja svoje pristaše.
Prosječna dob okupljenih - 70
Što nam to govori...

#37:   Autor: Circa Post Postano: 11.11.2007. 12:47

Leon je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: › zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!
Komentari nisu izbrisani, vec su prebaceni u temu o predizbornoj kampanji, buduci da je bespoterbno zapoceto nekoliko rasprava na temu predizborne kampanje.

Kakiš, radi se o cenzuri...

#38:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.11.2007. 12:52

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
A na Jugu ispred Konzuma "pobjednički tim Ive Sanadera" prikuplja svoje pristaše.
Prosječna dob okupljenih - 70
Što nam to govori...


To nam govori da su ljudi koji se bave političkim marketingom obavili svoj posao.
Ne treba biti baš preveliki stručnjak da skontaš koja je prosječna dob onih koji izlaze na izbore.
Mlađahni uglavnom ne izađu prije podne jer se odmaraju od subotnjeg izlaska, popodne su već mišljenja da njihov glas baš i nije nešto presudan... i onda na vlasti imamo one koje imamo.

#39:   Autor: ajwar Post Postano: 11.11.2007. 12:52

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: › zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!
Komentari nisu izbrisani, vec su prebaceni u temu o predizbornoj kampanji, buduci da je bespoterbno zapoceto nekoliko rasprava na temu predizborne kampanje.

Kakiš, radi se o cenzuri...


nemoj tako momak osijek031.com smile joj joj

#40:  Re: Predizborna kampanja Autor: Jeff Murdock Post Postano: 11.11.2007. 20:28

Mene svaki izbori vesele zbog ovakvih:
ULJE

#41:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 11:03

Kampanja.. u kojoj se svi zaklinju da ce biti 'pozitivna' .. a samo se gadjaju blatom. uzas. pa propgandni materijal.. do sada mi je definitnivno najbolji rekvizit papirnate maramice; jamstvena kartica dr. ive sanadera; obisite suze! Smile)) mislim da je hns u pitanju.. a da ne govorim o prelijepim licima, dragih nam, potencijalnih, postenih 'vodja' koja nam se smjeshe s đambo plakata..

jedino moram primjetiti da ne primjetih neke hdssb plakate po gradu ? ostavili ga izdasni sponzori ?

nema veze, javlja se on ko Bin Laden.. svako malo neki audio/video zapis.. pa tajne sluzbe utvrdjuju autenticnost.

Laughing

#42:   Autor: Kugla Post Postano: 12.11.2007. 21:21

Danas sam u gradu vidio barem jedan tramvaj i bus obojan u predizborni plakat HDZ-a s nekim anonimusom na njemu. Pa jebemu mater, nek stavljaju na jumbo plakate šta hoće, al jel moramo te poruke i gadosti gledati i 5-10 godina nakon izbora... Serem se i na njih i GPP koji tak šta dopušta!

#43:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.11.2007. 22:25



#44:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.11.2007. 22:59

Odlično.

Inače, blago rečeno, stid me gledati reklame za HDZ u kojima su svi mogući reprezentativci Hrvatske koji su osvojili medalje.

#45:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 23:21

DanicaV je napisao/la: ›
Odlično.

Inače, blago rečeno, stid me gledati reklame za HDZ u kojima su svi mogući reprezentativci Hrvatske koji su osvojili medalje.


Jel te stid zbog hdza il zbog reprezentativaca ? Laughing

#46:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.11.2007. 23:25

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: ›
Odlično.

Inače, blago rečeno, stid me gledati reklame za HDZ u kojima su svi mogući reprezentativci Hrvatske koji su osvojili medalje.


Jel te stid zbog hdza il zbog reprezentativaca ? Laughing


A stid' me za oboje. Prvo što postoji HDZ oću reći vladavina AŠDEZEA, drugo što su se uslikali za takvu stranku.
Ne mogu biti jasnija.

#47:   Autor: insomnia Post Postano: 12.11.2007. 23:30

mvarga je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ..ja predlažem da se uvede nova mjerna jedinica za poštenje......100 poštenja....1 benašic....Cool


Da, da. Ovo je dobar prijedlog. Npr jedinica za otpor=1 partizan. Kubni partizan je otpor svemu u prostoru, vremenu i društvu. 1 Mvarga je oko 6 kubpartizana.
Ili etalon za pokvarenost = 1 Kramarić. 1 kramarić postiže se samo u laboratorjskim uvjetima pod nadzorom. 0,44 Kramarića je posebno izvedena jedinica i naziva se jedan LukaBebić. To je najviši dopušteni prag s kojim je moguć ulazak u Sabor. 0,45 je bio Miomir Žužul.
Ili mjera za političko sljepilo = 1 Škare-Ožbolt. 0,23 Škare-Ožbolta znači slijedećih 23 godina biti ispod izbornog praga. Šeks je oko 0,67 Škare-Ožbolta.
Ili za bahatost i aroganciju = 1 kiloSanader. Dragan Kovačević je tada oko 3 hektoSanadera. Vrdoljak oko 16 deciSanadera
Za glupost i nepismenost = jedan MEGAKIRIN. Prosjek hrvatskih građana je oko 12 nanoKirina.
Za bahatost u pijančevanju 1 Prnjat. 0,07 Prnjata je prag za tri godine uvjetno.
Za gradsko klošarenje i zabijanje noža u leđa prijateljima je 1 Mikan. Čuveni sin Brut je bio 8 miliMikana.

I na kraju da 100poštenja = 1Benašić. Mjera je to kod koje počinje poštenje. Nešto kao apsolutna nula. Ne može se postići ali u teoriji se koristi kao polazište. -273,16 o C za temperaturu je isto kao 100 Benašica. Svi ostali su iznad.

predobro!! Very Happy
moram priznati da predizborna kampanja na mene ima takav učinak da mi automatski pozli kad vidim te debilne, loše snimljene, unatoč visokom budžetu niskobudžetne excuses for commercials.. i djeluje upravo suprotno-nitko mi nije simpatičan, niti me ''vuče'', dapače, svi mi se odreda gade.. čemu takvo pretjerivanje, s tim ''nemogućim za ispuniti obećanjima''.. ?
.. a ovo s ''poznatim'' ličnostima koje su na ''njihovoj strani'', tipa reprezentativaca u reklamama HDZ-a ne mogu uopće komentirati radi svog psihičkog zdravlja i unutarnjeg spokoja.. de se..r..e.. mi se...

#48:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 23:31

DanicaV je napisao/la: ›
A stid' me za oboje. Prvo što postoji HDZ oću reći vladavina AŠDEZEA, drugo što su se uslikali za takvu stranku.


Prvo, pazi sta pricas.

Da ne postoji HDZ i dr. Franjo Tuđman ne bi postojala tvoja i moja domovina Hrvatska !

Citat: ›
Ne mogu biti jasnija.


Moze te biti stid zbog sebe, kad tako razmisljas i podcjenjujes nase reprezentativne osvajace, pa cak i olimpijskih medalja. Wink

osijek031.com smile

#49:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.11.2007. 23:46

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›

Prvo, pazi sta pricas.


Demokracija, čovječe, mogu lajat što hoću.


toni, tko te ne zna..... ozbiljno bi shvatio.... osijek031.com smile

#50:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 23:52

DanicaV je napisao/la: ›
Demokracija, čovječe, mogu lajat što hoću.


Serem vam se na demokraciju.

Citat: ›
toni, tko te ne zna..... ozbiljno bi shvatio.... osijek031.com smile


na danasnji datum 1995. potpisan erdutski sporazum gdje ste ti i tvoja bratija izgubili svoju krajinu !

baš gledam na stvu Laughing

osijek031.com smile osijek031.com smile

#51:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.11.2007. 7:26

Jes' ti malo zamračio, toni? Shocked
Evo saznadoh da sam pripadala nekoj bratiji. osijek031.com smile

U principu, mislim da te AŠDEZE čuva kao adut u rukavu.
Kad ispucaju sve propagandne poruke, jedno veče, u udarnom terminu:

"Ja sam toni, najljepši s osijek031. Idemo dalje."

#52:   Autor: toni Post Postano: 13.11.2007. 9:09

DanicaV je napisao/la: ›
Jes' ti malo zamračio, toni? Shocked


Ja sam ti staaaari mrakan.

Citat: ›
Evo saznadoh da sam pripadala nekoj bratiji. osijek031.com smile


Dada, sad se pravis gljiva. Nemoj da potegnem pitanja mjesta boravka devedestprve ! Wink

Citat: ›
U principu, mislim da te AŠDEZE čuva kao adut u rukavu.
Kad ispucaju sve propagandne poruke, jedno veče, u udarnom terminu:

"Ja sam toni, najljepši s osijek031. Idemo dalje."



A ja sam samo htio malo flejmat.. nebitno ko je na kojoj strani, a kako su ovdje na forumu vevinom sve komunjare, ups.. socijaldemokrati Laughing .. ja zauzeo slabije zastupljenu stranu, tj. 'crne đavle' ..

os mi bit oponent u obliku 'crvene djavolice' ?

Smile

#53:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.11.2007. 9:22

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Dada, sad se pravis gljiva. Nemoj da potegnem pitanja mjesta boravka devedestprve ! Wink


Ak' smo na to spali osijek031.com smile
Inače, to su već učinili oni koje je zanimalo, tražili su prijepis ocjena s faksa da vide kada sam koji ispit polagala.

Crvena đavolica, može. Luciferka.
Razz

#54:  Re: Predizborna kampanja Autor: Sideshow Post Postano: 13.11.2007. 11:06

Kratak pregled...
http://cnn.blog.hr/2007/11/1623554170/ivo-sanader-lik-i-nedjelo.html

#55:   Autor: morgan Post Postano: 13.11.2007. 15:01

DanicaV je napisao/la: ›

Crvena đavolica, može. Luciferka.
Razz

e sad ide onaj moj avatar mala mujer...pa me pitas zasto ti ga napravih

#56:  Re: Predizborna kampanja Autor: morgan Post Postano: 16.11.2007. 19:10

Laughing


hdzoogleud6.jpg
 Opis:
 Veličina:  36.32 KB
 Pogledano:  107 put(a)

hdzoogleud6.jpg



#57:   Autor: morgan Post Postano: 17.11.2007. 17:40

gledam ovu reklamu gore za HSP i nekako stalno mislim na Signal zubnu pastu....

#58:   Autor: morgan Post Postano: 17.11.2007. 18:01

i ovo je zanimljivo...
Gospodin Shorty, naime, prihvatio je honorarni posao što mu ga je ponudio HDZ, a posao se sastoji u održavanju putujuće serije hip-hop predizbornih predstava pod radnim naslovom "Ti možeš probati sve, samo drogu ne". Ubrzo se, međutim, hip-hop predstava prometnula hip-dop farsu. Otkriveno je da je angažirani Shorty ne tako davno slagao i recitirao rime u slavu omamljujućih svojstava marihuane. Otkriveno je još da je građanin D.B.S. dva puta kazneno odgovarao zbog posjedovanja marihuane. Potom su uslijedila nesuvisla obrazloženja i HDZ-a i Shortyja, koja se svode na to da je nesretni pjevač na vlastitoj koži osjetio svu štetnost droge, pa sad ima puno pravo da – o HDZ-ovu marketinškom trošku – djeci tumači kako mogu probati sve, "samo drogu ne".

Vođeni ovom logikom HDZ-ovci bi za manekene borbe protiv korupcije i organiziranog kriminala mogli uzeti umirovljenog generala Vladimira Zagorca i utamničenog tajkuna Hrvoja Petrača: osjetili su, je li, štetnost bavljenja ilegalnim poslovima, pa građanstvu sad mogu objašnjavati prednosti poštivanja zakona. To se neće dogoditi ponajviše zato što borba protiv organiziranog kriminala i korupcije – za razliku od uživanja trave – za stranku Ive Sanadera ne predstavlja tematiku koja bi se svojim značenjem kvalificirala za mjesto u predizbornoj kampanji.

#59:   Autor: tamna strana Post Postano: 17.11.2007. 18:12

....evo jedne stranice gdje možete pronaci puno toga u vezi predizborne kampanje....od predizbornih plakata, svakojakih vrlo inteligentnih izjava....itd...

dovoljan je samo jedan klik i smijeh može poceti....Cool

#60:   Autor: daddos Post Postano: 18.11.2007. 12:10

Crveni će sve svoje dovlačiti na birališta, i to one kojima je duša već na samrti. Vući će ih na grobljanskim kolicima prije nego što im duša ode ne na nebo nego u pakao."'

Vladimir Šeks, na predizbornom skupu HDZ-a u Josipovcu, Studeni 2007

pa popila se koja rakijica viška i odmah baljezganje! Cool

#61:   Autor: CatCloe Post Postano: 18.11.2007. 12:36

insomnia je napisao/la: ›
moram priznati da predizborna kampanja na mene ima takav učinak da mi automatski pozli kad vidim te debilne, loše snimljene, unatoč visokom budžetu niskobudžetne excuses for commercials..
također. što je više ogromnih glava kapetana dragana po gradu, više mi je antipatičan Rolling Eyes
jebote, kako bačen novac... osijek031.com smile

#62:   Autor: MissTake Post Postano: 18.11.2007. 12:55

mene samo zanima koliko će drugvi političari morati okajavati grijehe i laži koje kažu za vrijeme kampanje....

a sa kamenjem temeljcem kojeg su stavili do sada mogli su napraviti hrvatski zid pa bi barem imali još jednu turističku atrakciju

#63:  Re: Predizborna kampanja Autor: lufus Post Postano: 16.12.2007. 12:48

Stipe Drviš jedna od "sportskih zvijezda" adezeove predizborne kampanje upravo se gadno sramoti u obrani naslova, skoro je diskvalificiran zbog bježanja od borbe osijek031.com smile E baš zato Very Happy
Osijek031.com » Politika » Predizborna kampanja


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::