Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrhunac toplinskog vala je danas, a DHMZ je za osječku regiju 'upalio' dva alarma. Crveno upozorenje se odnosi grmljavinsko nevrijeme, a narančasto na visoke temperature zraka.

DHMZ crveno upozorenje:
"Grmljavinsko nevrijeme. Vjerojatnost grmljavine > 80 %

PODUZMITE MJERE samozaštite i djelujte prema savjetima danim od strane nadležnih tijela. Rasprostranjene i izražene oluje su vjerojatne pri čemu postoji opasnost za život od munja, tuče, bujičnih poplava i olujnog vjetra. Treba očekivati prekide u prometu te prekide u opskrbi energijom. Također je moguć značajniji prekid uobičajenih ruta prometovanja. Izbjegavajte putovanja koja nisu od iznimne važnosti.
"

DHMZ narančasto upozorenje:
"Toplinski val. Maksimalna temperatura > 35 °C; Minimalna temperatura > 21 °C

BUDITE SPREMNI na pojavu zdravstvenog rizika zbog vrućine i visokih temperatura kod osjetljive populacije, ponajprije starijih i male djece. Slušajte i postupajte prema savjetima danima od strane nadležnih službi.
"

Tijekom vikenda nas promjenjivo oblačno vrijeme, ali i lagani pad temperature. Jutarnja temperatura od 17 do 19°C, a dnevna do 23°C.


Tekst: Osijek031.com
Foto: Teuta Stazić/Arhiv031


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

TOY PUDLE Odgajivacni...
Tražim suradnike koji ...
Francuske Toy i patulj...
Odgajivacnica ekskluzi...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:383

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Zvjezdano nebo

Propustili ste? Pogledajte!