Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska udruga banaka danas je objavila kartu bankomata na kojoj će se na dnevnoj razini ažurirati do 15. siječnja 2023. lokacije aktivnih bankomata koji su operativni za isplatu gotovine tijekom procesa prilagodbe za uvođenje eura.

Kako navode, u Hrvatskoj je prisutno nešto više od 4.000 bankomata u vlasništvu banaka, a na temelju dogovora banaka na razini HUB-a i u suradnji s nadležnim institucijama pripremljen je detaljan plan prilagodbe bankomatske mreže.

Do kraja prosinca ove godine dio bankomata će se postupno i privremeno gasiti kako bi ih se prilagodilo za isplatu gotovine u eurima od 1. siječnja iduće godine. Prema planu prilagodbe, zadnjeg dana prosinca građanima će biti na raspolaganju 1.300 bankomata koji će isplaćivati gotovinu u kunama, a od 1. siječnja iduće godine 2.700 bankomata će isplaćivati gotovinu u eurima. Očekuje se da će svih 4.000 bankomata biti prilagođeno i operativno najkasnije do 15. siječnja iduće godine. - izvijestili su iz HUB-a.

Kartu možete pogledati ovdje.

Kako smo već pisali, od danas, 15. prosinca pa sve do 15. siječnja iduće godine na snazi je novi režim podizanja novca na bankomatima. Građani će moći bez provizije podizati novac na svim bankomatima (bez obzira o kojoj je banci riječ).


Foto: HUB/Screenshot


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Doberman mužijaci O...
Harmonika klavirna Wel...
Pomeranac Boo stenci n...
Registrovana odgajivac...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:177

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Zvjezdano nebo