Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vlada RH danas je sazvala telefonsku sjednicu, a ista je bila zbog očekivanog poskupljenja goriva.

"U petak smo najavili, sagledavši trendove cijene, kako bi na vrijeme poduzeli mjere koje bi ublažile rast cijena goriva i spriječiti dodatni udar na standard građana.

Smanjit ćemo trošarine benzinskog i dizel goriva. Ukupno smanjenje trošarina sada je 80 lipa po litri bezolovnog motornog benzina. Već smo do sad jednom intervenirali i smanjili za 40 lipa, a sada smanjujemo dodatnih 40 lipa. Za dizel smo smanjili za 20 lipa i sad smanjujemo za dodatnih 20 lipa
" - rekao je premijer Andrej Plenković.

Cijena Eurosupera 95 iznosit će 13,50 kuna (sada je 13,86 kn), eurodizel - 13,08 kuna (sada je 13,14 kn), a plavi dizel koštati 9,45 kuna.

- Bez ovih mjera, dizel bi sutra na benzinskim postajama koštao 15,80, dok bi za benzin građani morali izdvojiti 15,78, a za plavi dizel 10,87 kuna po litri. - dodao je Plenković.

Ova uredba bit će na snazi 30 dana, a svakih 14 dana mijenjat će se cijene goriva.


Tekst i foto: Osijek031.com


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

NA PRODAJU !!! Labrad...
Pomeranac Boo. Vrhuns...
Razriješite misterij s...
Vrhunski majstori kara...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:244

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Zvjezdano nebo