Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki atletičari Ivan Horvat, Ivan Paravac, Dominik Škorjanc, Lovro Nedeljković i Sara Aščić nastupili su za reprezentaciju Hrvatske na seniorskom Susretu reprezentacija Hrvatske, Slovenije i Srbije održanom u Zagrebu 1. veljače 2022. godine.

Dominik Škorjanc nastupio je u četvrtoj izmjeni muške štafete 4x400m koja je postavila novi seniorski državni rekord u dvorani (3:12,72). Štafeta u sastavu Jakov Vuković, Marko Orešković, Mateo Ružić i Dominik Škorjanc osvojila je drugo mjesto.

Ivan Horvat odnio je pobjedu u skoku s motkom s rezultatom 5,15m, dok je Ivan Paravac u istoj disciplini zauzeo drugo mjesto s rezultatom 5,00m..

Lovro Nedeljković je na utrci 3000m osvojio 2. mjesto i postavio novi klupski seniorski dvoranski rekord (8:17,56).

U skoku u vis, Sara Aščić zauzela je 4. mjesto s rezultatom 1,79m.

U ekipnom dijelu natjecanja, Hrvatska reprezentacija je osvojila prvo mjesto s ostvarenih 190 bodova. Drugo mjesto pripalo je reprezentaciji Slovenije sa 179 bodova, a treće mjesto reprezentaciji Srbije sa 140 bodova.


Tekst i foto: AK Slavonija-Žito


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Na prodaju Ruski plavi...
MIONIK Home – Vaš stan...
Na prodaju dva muška š...
Standard pudle (kralje...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:207

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Osječka Tvrđa