Jučer su u Gradskom vrtu zaigrali NK Osijek - NK Varaždin.

Trener Osijeka je čestitao svojim nogometašima koji su dobro odgovorili na imperativ pobjede, a zahvalio je i navijačima.

Zadovoljstvo je bilo prisutno u redovima osječkog prvoligaša nakon prijeko potrebne pobjede nad Varaždinom. Trener Ivica Kulešević je na konferenciji za novinare čestitao svojim igračima koji su uspješno odradili utakmicu pod imperativom i pritiskom kojega su imali. Dodao je kako je posebno u prvih 45 minuta osječka momčad bila puno aktivnija i konkretnija u odnosu na protivnika, pa je rezultat mogao biti i uvjerljiviji od 2:0 uz neiskorišteni jedanaesterac.

Prigoda je bilo i u nastavku u kojem domaćin nije srljao prema naprijed, ali je i dalje bio opasan po Nevistića koji je dosta toga obranio. Kulešević je zahvalio i navijačima na potpori što je Bijelo-plavima ovaj puta bilo posebno važno…

Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Tekst: NK Osijek