Osijek i Inter su podijelili bodove u Gradskom vrtu, odigravši neriješeno 1:1. Na konačni ishod je zasigurno itekako utjecala situacija iz 15. minute kada je Lopa zaradio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton. Domaćin je više od 75 minuta igrao s čovjekom manje na terenu na što je ukazao i Ivica Kulešević na konferenciji za novinare.

Ipak bez rezultatskog preokreta

Kako je rekao, utakmica je tada krenula u neželjenom smjeru, na što se nadovezala i ozljeda Bočkaja. Osječani su primili gol bez dvojice igrača, pa su imali otežanu zadaću do kraja susreta. Unatoč brojčanom hendikepu, uspjeli su izjednačiti, da bi u drugom poluvremenu stvorili još dvije-tri vrlo izgledne šanse i za pobjedu do koje ipak nisu došli.

Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)