U subotu i nedjelju, 26. i 27. svibnja 2007. u Zagrebu je održan 15. Croatia cup u sportskoj dvorani Trnsko.

Na ovom velikom međunarodnom karate natjecanju svoju kvalitetu među najboljim karatašima ovog dijela Europe ponovno su potvrdili članovi Karate kluba Osijek osvojivši dvije zlatne i dvije srebrne medalje.

Najuspješnije su ponovno bile Matea Cikoja koja je u velikoj konkurenciji učenica kate pojedinačno osvojila zlatnu medalju i u ekipnoj konkurenciji kata timova učenica zajedno s klupskim kolegicama Petrom Lovrenčić i Barbarom Komar srebrnu medalju, te Tea Šojat koja je u kategoriji kadetkinje kate pojedinačno u jakoj konkurenciji osvoja drugo mjesto i srebrnu medalju, a zajedno s klupskim kolegicama Martinom Hmurom i Kristinom Šobotom kao kadetski kata tim osvaja zlatnu medalju.

Osvojivši prvo mjesto kadetski kata tim ponovno potvrđuje svoju kvalitetu i zasluženo mjesto u reprezentaciji, te odlazak na Svjetsko prvenstvo za kadete i juniore u 10. mjesecu ove godine u Istanbulu!