U nedjelju je u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i U21 pojedinačno i ekipno na kojemu su članovi KK Esseker ostvarili izvrsne rezultate.
Prvo su na tatami izašli juniori ekipno a naša ekipa u sastavu Dino Adamović, Ivor Premec, Patrik Kokić je s tri uvjerljive pobjede osvojila prvo mjesto i napravila veliki iskorak za plasman na Europsko prvenstvo koje se održava u Rusiji (Soči) početkom veljače. Nažalost ženska ekipa u sastavu Barbara Kokić, Klara Cindrić, Zoe Stober su nakon poraza u prvom kolu dobile priliku da se u repasažnim borbama bore za treće mjesto što im je na kraju i uspjelo te su se okitili broncom. Postignutim rezultatom i dale imaju izglede za plasman na Europsko prvenstvo a to im može donijeti dobar plasman na Međunarodnom turniru u Samoboru koji je posljednji bodovni turnir za izbor reprezentacije.

U pojedinačnim nastupima najviše uspjeha je imala juniorka Anja Ćuk koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju isto kao i kadet Patrik Kokić.
Treće mjesto u kategoriji kadeta je osvojio Dino Adamović i Zoe Stober kod kadetkinja, kao i Ivor Premec u kategoriji juniora.
Bez pojedinačne medalje su i pored dobrog nastupa ostale Maja Skrenković, Klara Cindrić i Barbara Kokić.




[fbcomment:ca811dc123]http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=70445[/fbcomment:ca811dc123]
Tekst i foto: Joco Ðukić




![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
