Hrvački klub Osijek od nedjelje je bogatiji za čak 12 novih medalja! Članovi kluba sudjelovali su na natjecanju Grappling Kup Srbije 2017. održanom u Kuli.

Iznimno su uspješni bili najmlađi članovi kluba pod vodstvom trenera Andrea Jovanovića i Ante Banjana. Najbolji u svojoj kategoriji bio je Zvonimir Šantak, dok su treća mjesta osvojili: Noa Horvat, Šimun Vujić, Mate Micheli, Borna Vukašinović, Mark Jobst, Iva Radoš, Ivan Mandić i Kalista Lazić.

Na natjecanju su sudjelovali i kadetkinja Karla Vujičić koja je u kategoriji preko 50 kilograma osvojila 2. mjesto, junior Lovro Ivančić (3. mjesto u kategoriji do 70 kilograma) i Ivica Tadijanov koji je i na ovom natjecanju u seniorskoj konkurenciji obranio zlato osvojeno prošle godine.

Hrvački klub Osijek time je uspješno zaključio natjecateljsku sezonu u ovoj godini i okreće se pripremama za natjecanja koja slijede početkom 2018. godine. Iz kluba zahvaljuju sponzorima bez čije pomoći uspjesi ne bi bili mogući. To su: Polleo Sport, Hokus Okus, Bonavia Design, OS Metal, Lukenda Transport i Vodovod Osijek.

Novi članovi mogu se upisati u grupe Cardio Kickboxinga, MMA-a, Kickboxinga i Brazilskog jiu jitsu za djecu i odrasle. Za sve dodatne informacije posjetite stranice Hrvačkog kluba Osijek na Facebooku i Instagramu!

Tekst i foto: Vjeran Ratković