Nogometaši NK Osijek izborili su plasman u treće pretkolo Europske lige iako su u uzvratnom susretu izgubili od domaćina Luzerna s 1-2, no prošli su dalje zahvaljujući domaćoj pobjedi 2-0 tjedan dana ranije.

Iako je Luzern s dva pogotka Tomija Jurića, Australca hrvatskih korijena, anulirao prednost Osijeka, Muzaref Ejupi zabio je gol u 72. minuti koji NK Osijek vodi u treće pretkolo, protiv favoriziranog PSV Eindhovena iz Nizozemske.

Podjednako uzbudljivo kao na utakmici bilo je i van terena. Naime, kako izvještava lokalni dnevni list Luzerner Zeitung, uoči početka utakmice došlo je do velike tučnjave navijača.

Sve je počelo verbalnim uvredama, da bi se potom 70-ak navijača i fizički sukobilo koristeći boce i šipke. Tučnjava je trajala više od dvije minute, a Kohortaši su se potom uputili u centar grada. Policija nije bila prisutna na mjestu događaja.

Tekst: Osijek031.com

07-20-2017 09:23:01 pm :: Šaran031
Naravno, kretenizam na djelu..
Niti jedno gostovanje ne može proći bez nekih tučnjava, incidenata i slično.. Ali neka je klub kupio karte svojim navijačima..