Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke održano je 17. i 18. lipnja u Varaždinu.

Atletičarke i atletičari Slavonije osvojili su 8 medalja – 3 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane.

Skakači s motkom zauzeli su sve tri stepenice postolja – prvi je bio Dario Prekl (4,80m), drugi Sven Salaj (4,50m), a treći Ivan Paravac (4,20m). U istoj disciplini kod juniorki, pobjedu je odnijela Elija Valentić (3,80m).

Iva Brkić osvojila je titulu juniorske prvakinje Hrvatske u skoku u vis (1,61m).

Na 2. mjesto plasirala se ženska štafeta 4x400m u sastavu Dea Ljubičić, Melani Bosić, Barbara Vrhovac i Matea Veber (4:10,05). Barbara Vrhovac je srebru iz štafete pridodala broncu na 800m (2:19,34).

Karla Milinković
zauzela je 3. mjesto u bacanju kladiva (44,56m).

Tekst i foto: AK Slavonija Žito

Stranica prilagođena ispisu
06-20-2017 09:51:44 am :: !Klick
Rekoh ja davnih dana, dajte djeci uvjete i imat ćemo vrhunske sportaše u bilo kojoj kategoriji. Ovaj grad je takav da ima hokejašku dvoranu vrlo brzo bi imao ekipu za najveće lige.