U subotu 27. svibnja 2017., održan je prvi Međunarodni Valens kup na kojem su sudjelovali sportaši iz Hrvačkog kluba Osijek.

U disciplini grappling Ivica Tadijanov ponovno je bio zlatni u seniorskoj kategoriji do 100 kilograma, Vid Vrdoljak osvojio je drugo mjesto u kategoriji juniora do 71 kg, dok su treće mjesto osvojili Domagoj Avramek u kategoriji juniora do 84 kg i Ante Komljenović u kadetima do 76 kg. Zvonimir Šarić u kategoriji kadeta do 75kg osvojio je drugo mjesto

Natjecanje je održano kao popratni program 5. Rimskih dana u Vinkovcima, a organizirano je od strane MMA Team-a Valens i BJJ kluba Vinkovci u kojem se treninzi održavaju pod vodstvom Mire Erkapića, člana Hrvačkog kluba Osijek. Osim u grapplingu, natjecanje je održano i u disciplini amaterski MMA.

Tekst i foto: Vjeran Ratković

05-30-2017 08:23:11 am :: exodus