U subotu i nedjelju 3. i 4. ožujka 2007. u Tuzli je održan međunarodni turnir TK-a OPEN, na kojemu je sudjelovalo preko 800 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije, Mađarske, Slovenije i Turske. Natjecanje je održano u katama i borbama za sve uzrasne i težinske kategorije.

U jakoj konkurenciji kataša Karate klub Osijek osvojio je jednu zlatnu i dvije srebrne medalje.

Zlatnu medalju osvojile su mlade kadetkinje ekipno u sastavu: Matea Cikoja, Tea Sojat i Kristina Sobota u jakoj konkurenciji od osam kata timova.

Srebrnu medalju u konkurenciji kadetkinja ekipno, osvojile su Martina Hmura, Tea Sojat i Kristina Sobota, te su u konkurenciji od devet timova potvrdile svoj status najboljih u Hrvatskoj izgubivši samo od domaćeg kata tima Tuzle!

Najbolji pojedinačni nastup imala je Tea Sojat osvojivši srebrnu medalju među
kadetkinjama ove regije.

Martina Hmura je u borbi za treće mjesto u konkurenciji kadetkinja pojedinačno nažalost ostala bez medalje.

Ovo je početak natjecateljskog ciklusa ove sezone. Slijede još značajna natjecanja u
Italiji - Milano Open, nekoliko turnira u Hrvatskoj i veliki međunarodni turnir Osijek Open, koji je i ove godine u organizaciji Karate kluba Osijek, a održat će se 12. svibnja 20007. u sportskoj dvorani Zrinjevac.