Grad raspisao natječaj za prodaju pet nekretnina
27.01.2017. 9:03

Radi se o nekretninama u Kutinskoj ulici, Vatrogasnoj ulici, ulici Sv. L. B. Mandića, Splavarskoj i ulici J. J. Strossmayera. Početno utvrđene cijene kreću se od 9.000 kuna za oranicu u Vatrogasnoj do 225.000 kuna za oranicu u Brijestu, a namjena im je stambena ili mješovita.
Nekretnina se kupuje po sistemu „viđeno kupljeno“, a imovinsko pravne odnose vezane uz pitanje ulaska u posjed kod nelegalnog korištenja zemljišta (poljoprivredna obrada, korištenje nekretnine ili njena dijela kao kolni pristup i dr.) rješava kupac o svom trošku.
Porez na promet nekretnina snosi stjecatelj nekretnine, kao i ostale troškove koji bi mogli proizaći u svezi s privođenjem namjeni nekretnine.
Natječaj se provodi sustavom zatvorenih ponuda. Pisane ponude u zatvorenom omotu s naznakom „PONUDA ZA NATJEČAJ – KUPOVINA ZEMLJIŠTA – NE OTVARAJ“ predaju se neposredno u pisarnici Grada Osijeka ili poštom preporučeno na adresu primatelja Grad Osijek, Upravni odjel za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu okoliša, Kuhačeva 9, Osijek.
Otvaranje ponuda obavit će se 8. veljače 2017. u 11 sati.
Detalje natječaja možete pročitati u prilogu.

Tekst: Osijek031.com
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)