Seks u Hrvata: najviše se seksaju Slavonci!
03.01.2017. 10:42

Prema dobivenim rezultatima, Hrvati u prosjeku stupaju u spolne odnose nešto prije 18 godine, a seksaju se 134 puta godišnje, što bi otprilike bilo svaki drugi do treći dan. U ovoj kategoriji naša je nacija zasjela na drugo mjesto u svijetu, a tu visoku poziciju ostvarili smo zahvaljujući Slavoncima koji prednjače u upražnjavanju seksa, pišu 24 sata.
Istraživanja pokazuju i da se Istrani i otočani s Kvarnera najradije zadovoljavaju seksualnim pomagalima, dok Ličani baš ne luduju za seksualnim pomagalima, ali ni za zaštitom. I dok Ličanke još i naručuju iz seks shopova vibratore, i to one najobičnije, u boji kože, muškarci iz Like rijetko naručuju seksualna pomagala, a ne koriste ni kondome.
Za razliku od Ličana, kondomima su vjerni Međimurci, Zagorci i Podravci. Dalmatinci su zlatna sredina po pitanju korištenja zaštite, ali su najviše opterećeni veličinom.
Jedno od istraživanja pokazalo je kako se među Zagrepčankama starim između 50 i 60 godina, seksa njih više od pola, a jedan od iznenađujućih podataka je da čak 75% Zagrepčana pati od preuranjene ejakulacije.

Tekst: Osijek031.com
Foto: DB/Foto-arhiv031
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (2)